Jump to content

Favori Antivirus Programınız ?

Bultar

TnC Presents  

581 members have voted

1. 1. Favori Antivirus Programınız ?

• Kaspersky
      181
    • NOD32
      248
    • Avast
      29
    • AntiVir
      44
    • AVG
      9
    • BitDefender
      12
    • F-Prot
      1
    • McAfee
      14
    • Panda
      21
    • Norton
      23

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Daha önce Kaspersky internet security kullanıyordum pek sorunum yoktu fazlada kasmıyordu ama herkesde bi nod32 sevdası olmuş bende bi sevdalanayım dedim world of warcraft hesabım hacklendi hiçbir uyarıda vermedi bence nod32 bazı tehditleri görmezden geliyor. bi daha töbe kullanmam kasperskya devam...

walla kasperi seçtim ama

2 yıllık kasper bağımlılığma son vererek nod32 ye geçtim ama kafama takılan hiç virüs uyarısı vermemesi acaba es mi geçiyo :D

Evet bizim arkadaştada öle oldu kasperden NOD32 kurdu bin pişman Ruh gibi hiç bir şeye uyarı vermiyor.

Tam Güvenlik istiyorsanız Kaspersky Artık Türkiyede..!!

Daha önce Kaspersky internet security kullanıyordum pek sorunum yoktu fazlada kasmıyordu ama herkesde bi nod32 sevdası olmuş bende bi sevdalanayım dedim world of warcraft hesabım hacklendi hiçbir uyarıda vermedi bence nod32 bazı tehditleri görmezden geliyor. bi daha töbe kullanmam kasperskya devam...

Senin adına üzüldüm buda nod32 kullananlara kapak olsun Kasper The One :D

mbr konuya baktım aslında çok ilgimi çeken bir konu bu...ben bütün anti vürüslerid enemiş saylırım .karpekyden başlayalım karpeky çok hassas ama bsit bir kaç trojeni kçırıyor.nod 32 çok basit kalıyor.önüne gelen geçebiliyor.avasttın silme gücü yok siliniyor gib ama sistem altından çıkaramıyor.avag kendi sistem dosyalarını bile silebiliyor vürüsler üzüerinde bir halt yediği yok.ama size güzel bir tavsiye.bu güne kadar kullandığum ve yaklaşık 3 yıl gibi bir süre basit bir çapraz kullanma ile güzel bir yöntem keşvettim

eger pc ini iyi güveniyorsanız avast ileantiviri beraber kurun çaprraz çalışabiliyor ve temizleyemedikler,i bir vürüsü dahi görmedim.birinden kaçsa diğerine kesin düşüyor ikisini aktif ve güncellenmiş tutmanız gerekeiyor.eger beni dinlerseniz bu iki programı kurun ve farkı görün unutmayın pc niz güçlü ise deneyind erim...saygılarımla. :)

bencede nod32 ..hee bulamadımı ozaman hiç biri bulamaz çünki nodun virüs gördüğünü başkası görmez başkasının gördüğünüde nod32 görmez bu yazılımla alakalı bişi.bence NOD32 kurucaksın sistemi yormaz koruma amaçlı baktın hala virüs var en sağlam program format..üzerine tanımam

Açık konuşmak gerekirse en iyi güvenlik programı kaspersky. Ama sistemi çok zorluyor. Açıkçası hacker değiliz ki o kadar güvenlik derdinde olalım. Nod32 hem güvenli hem de sistemi zorlamadan çalışan en iyi programdır. Crypload programını virüs görmüyor en azından...

• 10 ay sonra...

(Webroot Antivirus With Antispyware) denemeyenlere bilhassa bilgisayarı ram yönünden zayıf olanlara şiddetle tavsiye ederim.PC yi hiçmi hiç kasmıyor korumasıda oldukça iyi.Ankette isimleri geçenlerin hepsini kullandım biliyorum.

Anvira Antivirden Vazgecmem..:) Son 1 yıldır Avira Kullanıyorum Suana Kadar Bir Sorunla Karsılaşmadım pc yide yeterince kasmıyor güvenli taramalar yapıor.. ayrıca 2009 zun en iyi antivirüs programı secilmiş duyumlarıma göre.. buna karsın diyecek bir sözüm yok zaten..:)

Kaspersky kasar, eset kasmaz

kaspersky hergün tarama yapar,eset yapsa bile hissettirmez

kaspersky bir virüs yakalayabilmesi için virüsün atağa geçmesini beklemkten başka çareniz yoktur,eset atak beklemez atak yapar.

kaspersky güncellemeleri eset'e göre daha yavaştır isterseniz güncelleme yaparken pc yi biraz kasın güncelleme başarısız oldu uyarısı vermemesi içten bile değil

kaspersky anlaşılmaz,eset biraz karıştır anlaşılır bir menüye sahibtir

kasperskyle yaşanmaz intihar ettirir adamı :) :) :)

bu yazdıklarım kaspersky'i kötülemek için değildir

kaspersky workstation çalıştıgım kurumdaki tüm pclerde yüklüdür ve böyle olmasına rağmen gerek 1 yıl önce piyasaya çıkan OLHRWEF adlı bir virüs gerekse diğer virüslerle savaşmamızı engellememiştir.yani 3.5 mb,lik combofix bile daha başarılı diyebilirim.Eset yüklü olan pclerde,de virüs bulmak mümkün ama kaspersky kadar değil

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...