Jump to content

Windows 10 Enterprise 2016 Ltsb | Vip | Microsoft Store | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

kerem2018, 3 dakika önce yazdı:

Geri dönüşüm boş. Yeterli alan fazlasıyla var. Modemi resetledim 3 sefer. Farklı sağlayıcılarda denedim ama aynı sorun devam ediyor maalesef.

reklam engelleyici vs kullanma tarayıcı değişitr. Şimdi kaydettim bir problem görünmüyor.

• Like 1

PWtBAm.png

Performans açısından bengendiğim bir çalışma olmuş, İşin aslı bu konularda biraz titiz ve seçiciyimdir. :) HWİD ile kalıcı olarak aktivasyon bende sağlanmıştır.

HWİD

BU ÇALIŞMA ALTERNATİF LİNKİ HAKETMİŞ.

Please register to see this content.

TEKRARDAN ELİNE SAĞLIK OKUL ÖĞRETMEN ARKADAŞIM GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLDU. :)

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 9

@Alphonso_Elric Alternatif için teşekkürler, işin mutfağından gelince böyle oluyor sanırım kendimi övmeyi pek sevmem ancak bu sistem Türk forum tarihinde ilk daha önce görmedim duymadım varsa düzeltin beni, açılış kapanış ve tepkime hızı oldukça iyi HDD/SSD farketmeksizin muazzam çalışıyor. Herkesin elinin altında olması gereken bir sistem olduğunu düşünüyorum. Windows 10 kısımına sabitlenebilir.

• Like 5
  • Thanks 4

kocamanadam, 4 saat önce yazdı:

İndirdim ancak ne yaptıysam etkinleştiremedim.Nasıl etkinleştireceğim?

ben bunla hallediyorıum emre bey başla bir konuda paylaşmıştı

• Like 2
  • Thanks 1

casper0007, 2 dakika önce yazdı:

kms 8,7 ustekı verdigin  10 için son surum mephıstonun kms yada dıjıtal lısans uygun

doğrudur üstadım ben bütün lisanları indirdim genelde bunu kullanıyorum  sorunda olmuyor hatta dün  Alphonso_Elric ustanın Windows 10 Pro [x64] Echo koyduğu lisans 2 kere yükledim aktive etmedi bunla hallettim 8.1 - 10 için Aktivasyon şuan cihaz kardeşimde 

yönetici olarak  çalıştırdıgın surece çalışır gerçi benim verdigim hwid10 da gerek yok MAS_1.4 aio yu paketledım

AdnanGumus, 1 dakika önce yazdı:

doğrudur üstadım ben bütün lisanları indirdim genelde bunu kullanıyorum  sorunda olmuyor hatta dün  Alphonso_Elric ustanın Windows 10 Pro [x64] Echo koyduğu lisans 2 kere yükledim aktive etmedi bunla hallettim 8.1 - 10 için Aktivasyon şuan cihaz kardeşimde 

• Thanks 1

kerem2018, 2 saat önce yazdı:

Elinize emeğinize sağlık çok teşekkürler. Çok stabil ve hızlı bir sistem olmuş ancak eski sistemlerdeki kronik mouse takılma sorunu devam ediyor. Sanırım daha yeni sistemlerde düzelttiler bu sorunu. 

Bi senin farende var bu yada donanımda bu gibi bir problem duymadım

efem360, 1 saat önce yazdı:

Hocam indiriyorum ve ekran görüntü ve kullanım bilgisini paylaşacağım.

Bekliyorum 

Emre028, 4 dakika önce yazdı:

Bi senin farende var bu yada donanımda bu gibi bir problem duymadım

Bekliyorum 

Mouse da herhangi bir sorun yok. Bundan önce senin AIO lite versiyonu kullandım çok akıcı ve sorunsuzdu. Ama hangi LTSB yi kursam mouse imleci muhakkak takılıyor veya anlık donuyor. Pil e tıklayın ve mouse u hareket ettirin göreceksiniz. Bu eski windows 10 un maalesef kronik sorunu.

kerem2018, 2 dakika önce yazdı:

Mouse da herhangi bir sorun yok. Bundan önce senin AIO lite versiyonu kullandım çok akıcı ve sorunsuzdu. Ama hangi LTSB yi kursam mouse imleci muhakkak takılıyor veya anlık donuyor. Pil e tıklayın ve mouse u hareket ettirin göreceksiniz. Bu eski windows 10 un maalesef kronik sorunu.

Bunu müsait bi zamanda deneyimleneceğim. 

ozanbey86, 5 dakika önce yazdı:

hocam bu xbox ve ms store'u 2015ltsb sürüme ekleyebiliyormusun

Araştırmalarım var bu yönde haftasonu değerlendirmeyi planlıyorum bunu :) 

• Thanks 1

Emre028, 2 dakika önce yazdı:

Bunu müsait bi zamanda deneyimleneceğim. 

Araştırmalarım var bu yönde haftasonu değerlendirmeyi planlıyorum bunu :) 

Eski sistemlerde maalesef böyle, çözümü yok gibi. Ama 1909 ve üzeri kurunca takılma donma olmuyor. Sonradan biraz daha düzelttiler. Bu, kabul edilen kronik bir sorun. Sizinle alakası yok. Yapılan bazı iyileştirme ve işlemler ile %60 çözülebiliyor.

kerem2018, 4 dakika önce yazdı:

Eski sistemlerde maalesef böyle, çözümü yok gibi. Ama 1909 ve üzeri kurunca takılma donma olmuyor. Sonradan biraz daha düzelttiler. Bu, kabul edilen kronik bir sorun. Sizinle alakası yok. Yapılan bazı iyileştirme ve işlemler ile %60 çözülebiliyor.

2015 sürümde bu problem yok bilgin olsun

ozanbey86, 2 dakika önce yazdı:

2015 sürümde bu problem yok bilgin olsun

Bana hiç denk gelmedi bilmiyorum bakmak lazım. Şuan 21H1, 20H2, Windows 8 ve Linux Mint Cinnamon kullandığım bilgisayarlarım var. Eski sürüm kurulu yok kurup denemem lazım.

Emre028, 13 dakika önce yazdı:

Bana hiç denk gelmedi bilmiyorum bakmak lazım. Şuan 21H1, 20H2, Windows 8 ve Linux Mint Cinnamon kullandığım bilgisayarlarım var. Eski sürüm kurulu yok kurup denemem lazım.

hocam ben o sorunu donanımla bağdaştırıyorum aslında ssd değilde hdd kullanımından kaynaklanıyor olabilir veya donanımların bütünü ile. linux'larında bir çoğunu denedim manjaro'nun bir sürümünde denk gelmiştim galiba belki başka bir dağıtım sürümüdür fakat tam kurulum yapmadım live tarzında kullandım ek olarak: yeğenin laptobuna sıfırlama yapmıştım kendi üzerinde ssd olmasına rağmende donma yapıyor fakat cihaz giriş seviyesi yani donanımların tamamı iyi olmadıkça w10 yeni sürümde olsa bence sorun devam edecektir.senin daha önceki yorumlarına tamane katılıyorum dönemsel cihaza o zaman ki sürüm yüklenmeli

Edited by ozanbey86