Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Rar'dan çıkarırken bozuk dosyaları koru demiş olabilir misin? O dosyada veriyorsa belki başka dosyalarda da verecektir. Bence partları baştan indir.

tekrar indirme çilesine dayana bileceğimi sanmıyorum :(:(:(:(

Edited by akincafe123

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bende drekt linkten başladım indirmeye 1. cd yi umarım hayırlı olur.inan dosya imaj olduğuna göre ultra isoda da yazdırabiliriz sanırım.bide rapid de flash get kullanmak zor oluyor.başka upload sitelerine part olarak upload etmeniz mümkünmü.bu sizin için uğraştırıcı bir olay olacak.

Arkadaslar Rapid ten dosya indirirken en doğru yol RapGet kullanmak

Ben RapGet V1.35 ile tamamını indirdim, cd yaptım ikisinide kurdum sorun yok

Şimdide içine kendim için gerekli programları ve driverları ekleyip DVD Yapıyorum. İnşaalllah o da sorunsuz çalışacak Eminim :(

Emeği geçen herkesin eline, klavyesine ve beynine sağlık

not defterinde dosya adı bu

(AVAFIND_ERROR)

Fri Jul 13 16:47:46 2007 [0x000101f0] DbException: AUIDB2 Open: database integrity check failed.

şekilde her açtıgımda uyarı veriyor. ben xp kurdum açıldı bitti işi sonra xpsp2 cd si istedi ben taktım falan olmadı kabul etmedi acaba ondan mı oldubu anlamadım ne yapacam bılmıyorum. birde mozilla firefoxs açılırken çok kasılıyo ve açılmadan başka boş sayfa gibi bişey açılıyo bunu nasıl duzel tecem

şimdiden saol yarmını beklıyorum

ARKADAŞLAR BEN XP SP2 VE TNCTR XP SP2 PROGRAMINI AYRI AYRI MİCROSOFT VİRTUAL PC 2007 İLE SANAL OLARAK KURUDUM.NORMAL XP JET GİBİ AÇILIRKEN TNC XP ÇOK ZOR AÇILIYOR.MENÜLER ARASINDA GEZİNMEK KOLAY OLMUYOR.BUNU SEBEBİ NE OLABİLİR.BEN BİR YERDE HATA MI YAPTIM.CEVABINIZ BEKLİYORUM.SAYGILARIMLA

arkadaşlar ben cd yi direk linkten indirdim tnc 2 çalışıyor fakat setup tan bot gösterdiğim halde cd1 kuruluma geçmiyor direkt olarak kurulu olan xp geliyor karşıma bu dosyaları internet kafeden indirdim tam 3 günümü aldı bana mümkünse yardımcı olun

arkadaşlar ben cd yi direk linkten indirdim tnc 2 çalışıyor fakat setup tan bot gösterdiğim halde cd1 kuruluma geçmiyor direkt olarak kurulu olan xp geliyor karşıma bu dosyaları internet kafeden indirdim tam 3 günümü aldı bana mümkünse yardımcı olun

Karşınıza hehani bir tuşa basarak yükleme yapınız gibi bi yazı çıkmıyor mu? ğer çıkmıyorsa ya CDde sorun vardır yada yanlış boot yapıyosunuzdur.

tncxp çok güzel olmuş ellerinize sağlık yanlız ben buna internet explorer 7.0 ı eklemek istiyorum sizinki gibi nasıl sıkıştırabilirim kolay gelsin

2. CDye mi entegra etmek istiyorsunuz XP kurulum CDsine mi?. er ikisi içinde anlatım mevcut forumda.

Karşınıza hehani bir tuşa basarak yükleme yapınız gibi bi yazı çıkmıyor mu? ğer çıkmıyorsa ya CDde sorun vardır yada yanlış boot yapıyosunuzdur.

2. CDye mi entegra etmek istiyorsunuz XP kurulum CDsine mi?. er ikisi içinde anlatım mevcut forumda.

programları tek exe haline getiriyosunuz crackleride dahil bende sadece ie7.0 ı sıkıştırmak istiyorum yani çift tıkladığım zaman hiç bir şey sormadan yüklesin istiyorum sizin programlar gibi, kolay gelsin

• Administrator

power dvd calismiyor bu sistemde cafede 40 makinadada ayni kendini kapatiyor hemen.ayrica media playerda ayni bazen ekran yeşil oluyor.2. cd deki codeği yuklemiştim.çözümü nedir bunun ?

PowerDVD çalışıyor. Çalıştıran makinalar gördüm. Yeşil ekran oynattığınız video ile alakalı olabilir veya yeni sürümünü çekebilirsiniz codec packın forumdan.

merhaba lar

soru : tnctr benim bilgisayara olmuyor neden derseniz

benim bilgisayar : anakart asus 965 cipseti tanımıyor öyle olunca ben kuramadım bana yardımcı olursanız çok sevirim.

saygı ve sevgilerimle lütfen yardım edin ne yapmam lazım

merhaba lar

soru : tnctr benim bilgisayara olmuyor neden derseniz

benim bilgisayar : anakart asus 965 cipseti tanımıyor öyle olunca ben kuramadım bana yardımcı olursanız çok sevirim.

saygı ve sevgilerimle lütfen yardım edin ne yapmam lazım

Arkadaşım bence senin sorunda bi hata var.Anakart nasıl tanımıyo chipseti.Soruyu biraz daha açarsan belki yardım cı olabiliriz.

ARKADASLAR ONCELIKLE SUNU SOYLIYEYIM ARANIZA YENI KATILDIM VE HARIKA BIR SITE VE HARIKA BIR CALISMALAR GERCEKLESTRIYORSUNUZ TEBRIK EDERIM....

BENIM SORUNUM SU

ILK YAYINLADIGINIZT TNCXP cdsinin 1. cdsini yani xp cdsini indirdim cd2 de bir problem yok takir takir calisoyor ama cd1 xp cdsi´ni indirdim cd ye kaiyt ettim yanliz ne dos ortaminda nede windowsda calistiramadim cd ye yazdigim dosyalar altdaki resimde var ne eksik bir bakinda soyleyin yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

not: ikinci yayinladiginiz sp2 & 3 indiriyorum insallah hersey normal gider danke.....

4xveucj.jpg

• Administrator

ARKADASLAR ONCELIKLE SUNU SOYLIYEYIM ARANIZA YENI KATILDIM VE HARIKA BIR SITE VE HARIKA BIR CALISMALAR GERCEKLESTRIYORSUNUZ TEBRIK EDERIM....

BENIM SORUNUM SU

ILK YAYINLADIGINIZT TNCXP cdsinin 1. cdsini yani xp cdsini indirdim cd2 de bir problem yok takir takir calisoyor ama cd1 xp cdsi´ni indirdim cd ye kaiyt ettim yanliz ne dos ortaminda nede windowsda calistiramadim cd ye yazdigim dosyalar altdaki resimde var ne eksik bir bakinda soyleyin yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

not: ikinci yayinladiginiz sp2 & 3 indiriyorum insallah hersey normal gider danke.....

4xveucj.jpg

Bu konunun ilk mesajındaki Sık sorulan sorular bölümünü okudunu mu?

arkadaşım ilgin için çok saol bot atma işlemini doğru olarak yaptım kendim blg tamiratı işi ile uğraşıyorum karşıma herhangi bir tuşa basın ifadesi çıkmıyor

arkadaslar gerçekten çok güzel bir çalısma olmus oncelikle sizleri tebrik etmek isterim.tnc xp yi kurdum ben gayet te memnunum.yanlız birkac sorum olacaktı.öncelikle acılıs menusunde boot cd sectikten sonra menuler ekrana gelıyor ama her hango bırını secınce hıren bot cd bulunamadı diye ıngılızce bır uyarı cıkıyor ve bırkac islem yaptıktan sonra dos ortamında /R cıkıyor.bende tnc xp yı kurdan yukledim.

ıkıncı sorumda 2.cd den office yukleyemedim yukleme kuru cıkıyor ve yukluyor ama office gorunmuyor.birde winap acınca yükleme ekranı cıkıyor.galıba tam yüklemiyor.

arkadaslar klavye problemim var tncxp ilk surumunu yukledim ama klavyeyi yukleyemedim sorunlar yerinde bir adres vermissiniz ordan bir turlu indremedim sorulan sorularada baktim kimse ayni sorunla karsilasmamis yardimci olursaniz sevinirim ALMANCA KLAVYE LAZIM saygilar,,,

direk link yollarsaniz sevinirim...

Edited by HANDYMEN