Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

USB driverlerinde sorun vardır. Tncxp ile alakalı değil bu problem.

Arkadaşım ben evde çift bilgisayar kullanıyorum.USB yi diğer bilgisayarda denedim çalıştı.Ayrıca çok saçma bişey daha oldu.Tak kullan monitör de sürücü istiyor.Her açılışta.Adı üstüde tak kullan monitör.Nesinin sürücüsünü istiyo ki_?

• Administrator

tncXP de bir sürü trojan virüs cıktı

allah bilir TNC vista da bile vardır

sk8er_boi kendine mutlaka bi açık bırakmıştır

şifreleri internet üzerinden çalıyor haberiniz olsun

Hadi oradan denyo :D

Adi herif. Hırsız babandır. Sabah sabah delirtti beni ya. Neye dayanarak söylüyorsun bunları!!!

arkadaşlar benim bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim

evvela tncxp'yi birçok bilgisayarda kurdum çalıştırdım hiç bir problem yok yapan arkadaşlar çok çok çok teşekkürler

fakat bazı bilgisayarlarda kurulumun bitmesine 20 dakika kala bir dosya buluyor ve bu dosyanın açılması için bir program seçin diyor bilgisayara format atılıyor olduğu hiç birşey yapamıyorum iptal diyor geçiyorum

ve kurulum bittikten sonrada (snagit, lock folder) birkaç programın kurulumunda hata veriyor

acaba cd yazdırmamda mı bir problem var bilmiyorum

Edited by kamilkamil

• Administrator

arkadaşlar benim bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim

evvela tncxp'yi birçok bilgisayarda kurdum çalıştırdım hiç bir problem yok yapan arkadaşlar çok çok çok teşekkürler

fakat bazı bilgisayarlarda kurulumun bitmesine 20 dakika kala bir dosya buluyor ve bu dosyanın açılması için bir program seçin diyor bilgisayara format atılıyor olduğu hiç birşey yapamıyorum iptal diyor geçiyorum

ve kurulum bittikten sonrada (snagit, lock folder) birkaç programın kurulumunda hata veriyor

acaba cd yazdırmamda mı bir problem var bilmiyorum

O kurduğunuz pclerin cdromlarını değiştirin veya farklı cdrw ile yazılmış cdler kullanın. Okuma hatasından dolayı eksik kurulumdan oluyor.

tnc xpyi indirdim kendi bilgisayarımda sorunsusz kurdum.yalnız arkadaşın bilgisayarında hani şu "xpyi kurmak için entere basın" dediği yere gelmeden mavi ekran çıkıyor.ne yapsak yemedi başka bir bormal xp cdsi ile sorunsuz kurabildik.arkadaşın bilgisayarı pentium 4 asus p5 b anakart sata hdd falan..bu tncye entegre edilen sata driverleri falan arkadaşın donanımıyla polemik yapıyor galiba,çünkü sade xpde hiçbir sorun olmadı

Edited by teknikdeha

Arkadaşlar, forum içerisinde gezinirken TNCXP kurulum aşamalarını medyaPlayer gibi görsel olarak Anlatımı, Rapidsahere nin anlatımı vb. gibi bir çalışmayı 3-4 saat önce görmüştüm fakat şimdi o konu hakkında soru sormak istiyorum fakat arıyorum arıyorum bir türlü o konuyu bulamıyorum. Yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler.

tnc xpyi indirdim kendi bilgisayarımda sorunsusz kurdum.yalnız arkadaşın bilgisayarında hani şu "xpyi kurmak için entere basın" dediği yere gelmeden mavi ekran çıkıyor.ne yapsak yemedi başka bir bormal xp cdsi ile sorunsuz kurabildik.arkadaşın bilgisayarı pentium 4 asus p5 b anakart sata hdd falan..bu tncye entegre edilen sata driverleri falan arkadaşın donanımıyla polemik yapıyor galiba,çünkü sade xpde hiçbir sorun olmadı

arkadaşlar cevabınız yok mu

arkadaşlar, tnc xp kurmadan önce, kendi xp me vista teması yüklemiştim (Vistamizer diye bi program setup'lı) ses bozuldu. Cızırtılı gelmeye başladı, ses kartı bozuk dedim, değil; hoparlör bozuk dedim değil. Vistamizer'in değiştirdiği dll'ler yüzünden olmuş. Programı kaldırıp restart edince ses düzeldi.

Tnc xp'yi kurdum. Ulmimate vista diye kendinden gelen bi tema var. Sanırım bunun yüzünden ses yine bozuk çıkıyo. Ama bunun setup'u yok. Nasıl kaldırabilirim? Program ekle kaldırda da gözükmüyo. Normal XP teması seçtim ama yine bozuk ses cızırtı var. Yardım lütfen

Ses kartı onboard AC'97 driver var.

Programlar kısmındaki Total Video Converter, Power DVD, Windows Movie Maker gibi programlar açıldıktan hemen sonra kapanır oldu. Bu problemi yaşayan başka arkadaşımız var mı yoksa bu bana has bir programmı.

mavi ekran sorunu ile ilgili onlarca cevap verildi okudunuz mu hiç?

tamam da arkadaşım sade xp cdsinde sorun çıkmıyor,yani ram-hdd-virüs falan hatası değil.mesele bu sitenin verdiği tnc xpsi ile ilgili.bu sorun hakkında sadece bunu hazırlayanlar daha sağlıklı bilgiverebilir.

arkadaşım ya ben de 2 cd de var bi teknik servisden aldım ancak ben kurduğum zaman daha doğrusu xp kur dediim zaman başlıo kur ama ileride tam kurma noktasında cdyi takın diyor kafayı yicem artık...tam win kurulumunda 39 kaldı yazarken çıkıor bu kutucuk.acill yardım ederseniz sevinirim

Hadi oradan denyo :D

Adi herif. Hırsız babandır. Sabah sabah delirtti beni ya. Neye dayanarak söylüyorsun bunları!!!

ya kardes kusura bakma bizim sitede biri öyle söyledi de adam istanbulun tanındık hackerlerden

virüs olduğunu söyleyince bizim sitedeki herkes inandı senden özür diliyorum kardes sk8_boi kusuruma bakma gercekte öyle bişey var mı?*******

• Administrator

ya kardes kusura bakma bizim sitede biri öyle söyledi de adam istanbulun tanındık hackerlerden

virüs olduğunu söyleyince bizim sitedeki herkes inandı senden özür diliyorum kardes sk8_boi kusuruma bakma gercekte öyle bişey var mı?*******

O hacker dediğin yediriyodur size virüsleri :D Yapamayan kıskanan çamur atıyor. Bir aptal virüs programı yanlış uyarı verdi diye hırsız ettiler biziç

Öncelikle gereçekten elinize kolunuza sağlık harika bir çalışma olmuş.

Benim de sorum şu;

Ben programcıyım ve yükleme sırasında Delphi 2007, Visual Studio.Net, PhPEd ve benzeri bir kaç program daha kurulmasını istiyorum. Yani 2. cd nin içerisine program eklemek istiyorum. Acaba bunu nasıl yapabilirm.

programları tek exe haline getiriyosunuz crackleride dahil bende sadece ie7.0 ı sıkıştırmak istiyorum yani çift tıkladığım zaman hiç bir şey sormadan yüklesin istiyorum sizin programlar gibi bunu nasıl yaparız, kolay gelsin

@The_SpeeDBoY ve @fango ; Öncelikle katılımsız yapmanız lazım (sitede var bildiğim kadarı ile). Daha sonra 2. CDdeki WPI peogramının içine entegre etmeniz lazım.

arkadaşım ya ben de 2 cd de var bi teknik servisden aldım ancak ben kurduğum zaman daha doğrusu xp kur dediim zaman başlıo kur ama ileride tam kurma noktasında cdyi takın diyor kafayı yicem artık...tam win kurulumunda 39 kaldı yazarken çıkıor bu kutucuk.acill yardım ederseniz sevinirim

Tekrar 1. CDyi indirmeyi yada indirdiyseniz başka marka bir CDye yazmayı deneyiniz.

tamam da arkadaşım sade xp cdsinde sorun çıkmıyor,yani ram-hdd-virüs falan hatası değil.mesele bu sitenin verdiği tnc xpsi ile ilgili.bu sorun hakkında sadece bunu hazırlayanlar daha sağlıklı bilgiverebilir.

Bak sen demek sadece o verebilir. Ben size herhangi bir mavi ekrandan bahsetmiyorum ki. Biraz sayfaları inceler insan. Diğer sayfaları inceleyin ve laubali konuşma şeklinizden de uzaklaşın. Tekrar aynı soruyu sorarsanız diğer sayfaları incelemeden ağar bir ceza vereceğim size. Laf yetiştirmek yerine 89 sayfayı bulmuş konuyu bir inceleyin.

USB driverlerinde sorun vardır. Tncxp ile alakalı değil bu problem.

sk8er_boi Benim soruma cevap verirsen sevinirim.Aynı Soruyu Bu üçüncü soruşum. :(

Arkadaşım ben evde çift bilgisayar kullanıyorum.USB yi diğer bilgisayarda denedim çalıştı.Ayrıca çok saçma bişey daha oldu.Tak kullan monitör de sürücü istiyor.Her açılışta.Adı üstüde tak kullan monitör.Nesinin sürücüsünü istiyor ki_?

Edited by Brknt

• Administrator

sk8er_boi Benim soruma cevap verirsen sevinirim.Aynı Soruyu Bu üçüncü soruşum. :(

Arkadaşım ben evde çift bilgisayar kullanıyorum.USB yi diğer bilgisayarda denedim çalıştı.Ayrıca çok saçma bişey daha oldu.Tak kullan monitör de sürücü istiyor.Her açılışta.Adı üstüde tak kullan monitör.Nesinin sürücüsünü istiyor ki_?

Monitörü aygıt yöneticisinden silip tekrar bulduğu zaman ben kendim yüklemek istiyorum diyip yükleyin.

C-Windows üzerinden kurmayacaksınız. Bllgisayarın açılışından ( Boot'tan kuracaksınız)

kardeş bütün sorunda orda ya boottan nasıl atacasss:Dyani kendi adıma sölüyom boottan nasıl atılıyo boota giriyomda nereye girip neyi yapacamı bilmiyom bendede asus P5GD1-VM anakartım var pc ilk açıldıgında anakartın markası geliyo orda delete tuşuna basıyom sonra mavi bölüme geçiyo işte power ... vs cart curt boot yazan yer var ben nereye girip kuracam arkadaşımdan aldım baktım setup yok tee samsuna kadar gitmiş elden teslim yani :Ddedim herhalde setup şeysinde sorun var bana söledi hddden kuracan diede nebilim nasıl kurulacak burdakileri okudum baktım olmicak indirdim ama dosyalar aynı bişey degişmedi bi yardımcı olsanız

F2 yada delete tuşuna bastıktan sonra boot menüsüne gelip cd-rom dan aç seçeneğini tıklayacaksın.Videolu anlatımına baktın mı ?

bakmadım kardeş valla kafam allak bullak buaralar bişeyi düşünemiyorum off bnm anakartta cdrom falan yazmıyor boot bölümünde bide arkadaşlar asus anakartlarında bu xp sorun çıkartıyor galiba yani sorun derken kurulumda ya artık konular sabitleşmiştir 89 sayfa nedemek artık sizin bu konuları toplayıp soru cvp yapma vaktiniz geldi bide kurulum videosunun nerde oldugu bilen varsa bana bi link olarak verirse sevinrim

Edited by tatli_child