Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

benim xp'im c deydi c yi siilip tncxp yi kurdum buraya kadar sorunn yok...ama bilgisayar açılırken 2 tane microsoft windows xp çıkıyor alttakine girdiğimde normal tnc üsttekine girdiğimde de normal xp çıkıyor...nasıl halledebilirim sorunu

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

benim xp'im c deydi c yi siilip tncxp yi kurdum buraya kadar sorunn yok...ama bilgisayar açılırken 2 tane microsoft windows xp çıkıyor alttakine girdiğimde normal tnc üsttekine girdiğimde de normal xp çıkıyor...nasıl halledebilirim sorunu

yanlısk kurulum yapmıssın

güvenli modda administrator şifresi nedir acaba bi türlü bulamadım

yardımcı olursanız sevinirim

bos sfire olması lazım

yanlısk kurulum yapmıssın

bos sfire olması lazım

2 kere kurdum hose reyes. 2 sinddedmi yanlıs kurdum ..:( c yi sil dim sora c ye enterladım bkledim dklar vb..sora restart attı... neresnde yanlıs yapmıs olabiliirm

evet tncyi geçen bir pc ye daha kurdum ve garip hatalar vermeye başladı şimdiye kadar kurduklarımda öyle hatalar yoktu. en basitinden officeyi yüklerken bilmem bişeyin üstüne yazılamadı değer deiştirilemiyor yetkiniz yok bunu yüklemeye tarzı hatalar veriyor ve hiç bir programı yükleyemiyorum üstelik administrator da kullanıyorum yani en yetkili kullanıcı nası olurda yetkiniz yok der anlamadım.yardımcı olrsanız sevinirim..

• Administrator
evet tncyi geçen bir pc ye daha kurdum ve garip hatalar vermeye başladı şimdiye kadar kurduklarımda öyle hatalar yoktu. en basitinden officeyi yüklerken bilmem bişeyin üstüne yazılamadı değer deiştirilemiyor yetkiniz yok bunu yüklemeye tarzı hatalar veriyor ve hiç bir programı yükleyemiyorum üstelik administrator da kullanıyorum yani en yetkili kullanıcı nası olurda yetkiniz yok der anlamadım.yardımcı olrsanız sevinirim..

Sürücüler ile alakalı bir sorun veya donanımsal olabilir.

merhaba bir sorunum var!! tncxp yi indirdim dediğiniz yöntemler ile cd ye yazdırdım ve bilgisayara yeniden baslatarak boot dosyası yardımıyla kuruluma geçtim c sürücüsünü formatladım kur dosyalarını yükledi pc yeniden başladı ve kuruluma geçim geri sayım başladığı anda 39dk ka fln kaldı diyorya işte tam o windos kurulumuna geçtiği sırada kur dosyalarını yükleyemiyor bir hata olustu fln dedi bu sorunu nasıl çözebilirim ? Bu arada ark tan aldığım başka bir tnc xp cd sini kurmayı denedim yine aynı yerde hata werdi yardım edin lütfnn şimdiden teşekkürler

yardım plss.....

Edited by fearless017

yardım plss.....

selam... çok kesin olmamakla birlikte şöyle bir çözüm önerebilirim...

indirdiğiniz dosyaları CD ye yazdırırken lütfen mümkün olan EN DÜŞÜK hızda yazdırın..

işletim sistemi içeren bütün imajlar için bu geçerlidir...

başarılar

• Administrator
yardım plss.....

İlk postta yazıyor ne yapılması gerektiği.

tncxp' de mause okunu klavyeden kullanmak istedim ama bulamadım

denetim masasında yok

donatılarda yok

yardım edermisiniz

Erişilebilirlik silindiği için yapamazsınız.

Sitemizi daha dün tesadüfen tanıdım.Gerçektan mükemmel.Daha önce Minipe ve Hirrenboot cd kullanıyordum ama artık TNCXP varken diğerlerini kullanmak ayıp olur.tüm emeği geçen arkadaşlara canu gönülden teşekkür eder içimizde böyle cevherler ve beyinler olduktan sonra üstesinden gelinmeyecek bir iş yoktur. Selam ve dua ile.

haklısın böylesine güzel çalışmalar olduktan sonra mikrosoft herhalde kapıya kilidi asar. :rolleyes:

sk8er_boi

Format çektim yani xp yi kurdum kurulum sonunda biliyorsunki pc kendini yeniden başlatıyor bu yeniden başlamada windows masaüstüne geçeceğine pc tekrar kuruluma geçiyor tam başladığı anda cd'yi çıkartıyorum yada boot'dan harddisk'i gösteriyorum ancak bu seferde mavi ekran hatası veriyor ve kendini yeniden başlatıyor acil yardım lütfen...

not: çift işletim sistemi c'de vista d:tnc xp yani tnc'yi d'ye kuruyorum eskidende bu bölümde xp sp2 vardı...

Edited by erdist

Merhaba Biraz Evvel Tnc Xp Yı kurdum Sp3 olanı Fakat Hangı exe uzantılı genelde Programlarda oluyor su hatayı alıyorum nedense :

microsoft visual c++ runtime library runtime error abnormal program termination diyor ve kapatıyor .

Yardımcı olabılırsenız sevınırım.

Merhaba. Benim 2 tane sorunum var

1-)Ben tnctr yi pc me kurdum.

Vista Icon Pack v3.0 programını yükledim pc ye res attım sistem dosyaları tam yüklenmedi dedi.

ertesi gün pc hiç açılmadı. Boot ekranını açmak için delete tuşuna basıyoruz ya işte o ekrandan sonra "Disk okuma hatası (Yeniden başlatmak için Ctrl + alt + del)" dedi

2-)

pc ye tnctr yi yükledim programları yüklüyordum pc birden kapandı.

ilk önce ekran kapandı sonra kasa kapandı.

Format atarkende olmuştu

Hani 35 dk kaldı filan diyo ya format atarken orda pcnin başından kalktım tv izledim bi 5-10 dk sonra bi baktım pc kapanmış. Açtım pc yi Kur yeniden başlatılıyor dedi :S acaba bu bendenmi kaynaklanıyo ?

Şimdiden Çok Teşekkür ediyorum.

Sistem Özelliklerim:

Intel®

Pentium® 4 CPU 3.00GHz

3.00 GHz, 512 MB RAM

Edited by nmesiz

• Administrator
Merhaba. Benim 2 tane sorunum var

1-)Ben tnctr yi pc me kurdum.

Vista Icon Pack v3.0 programını yükledim pc ye res attım sistem dosyaları tam yüklenmedi dedi.

ertesi gün pc hiç açılmadı. Boot ekranını açmak için delete tuşuna basıyoruz ya işte o ekrandan sonra "Disk okuma hatası (Yeniden başlatmak için Ctrl + alt + del)" dedi

2-)

pc ye tnctr yi yükledim programları yüklüyordum pc birden kapandı.

ilk önce ekran kapandı sonra kasa kapandı.

Format atarkende olmuştu

Hani 35 dk kaldı filan diyo ya format atarken orda pcnin başından kalktım tv izledim bi 5-10 dk sonra bi baktım pc kapanmış. Açtım pc yi Kur yeniden başlatılıyor dedi :S acaba bu bendenmi kaynaklanıyo ?

Şimdiden Çok Teşekkür ediyorum.

Sistem Özelliklerim:

Intel®

Pentium® 4 CPU 3.00GHz

3.00 GHz, 512 MB RAM

İlk mesajda vista pack kurmayın deniliyor, ayrıca ramlerinde veya donanımında problem olabilir.

Gönderildi May 28 2008, 23:02

Merhaba Biraz Evvel Tnc Xp Yı kurdum Sp3 olanı Fakat Hangı exe uzantılı genelde Programlarda oluyor su hatayı alıyorum nedense :

microsoft visual c++ runtime library runtime error abnormal program termination diyor ve kapatıyor .

Yardımcı olabılırsenız sevınırım.