Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Administrator
Hayır TncXP'de denedim

Yani tncxp ilk kurulmuş halimiydi. Ondan önce kurulan programlar etkilemiş olabilir.

beyler modifiye edilmiş xp de sfc{scannow komutu çalışmıyor neden acaba :clapping:

Sfc kapatıldı.

beyler sabahtan bekliorum kimse cevap yazmıyor

allah rızası için bişey desin birisi

farklı CD-R farklı sürücü farklı pcde deniyorum yine olmuyor

Bilgisayarı HDD'den başlat diyorum olmuyor

kuramıyorum TNcxpyi

mouse ile seçme direk 3 e basarak dene giriyor ancak şu var mavi bi ekran gelirse şaşmam bende öyle oldu

tnc xp kullanıorum. ve şimdi laptop a yeniden kurdum. hersey tamamlandı ne oldu bılmıorum ama başlat çubuğu gitti hani şu alt kısımda olan.açılışta geliyor nod başlıyor ve aşşağıdan yok oluo... neden acaba yardımcı olabılecek var mı?

tnc xp kullanıorum. ve şimdi laptop a yeniden kurdum. hersey tamamlandı ne oldu bılmıorum ama başlat çubuğu gitti hani şu alt kısımda olan.açılışta geliyor nod başlıyor ve aşşağıdan yok oluo... neden acaba yardımcı olabılecek var mı?

başlat çubuğu diye bahsettiğim görev çubuğu arkadaşlar

arkadaşlar herseyi tamamladım yalnız tam hersey oldu derken görev çubuğu yok oldu yardımcı olablecek olan kımse yook mu nasl gerı getırebılırım format atmak uzereyım tekrar

Bugün bu başlığı incelemeye 100. sayfadan başladım ve 50 sayfa incelemişim.Söyleyeceğim ilk şey;sk8er_boi çok sabırlıymışın kardeşim. :) :)

İlk sayfada cevabı verilmiş sorular 10 larca kez sorulmuş.Konu içinde sorulan ve cevaplanan

-Bozuk partlar

-İso dosyasının yazımı

-Kurulumdaki 2 ve 3 tuşları açıklaması

-Klavyedeki dil seçenekleri

Bu sorular 10 alrca kez sorulmuş ve sabırla arkadaşlar 10 larca kez cevaplamışlar.Gerçekten tebrikler...

Tncxp yi kuralı 1 ay oluyor ne kurulumda nede kurulum sonrası şu ana kadar herhangi bir hata almadım.Üstüne vistaMizer yükledim harika çalışıyor.Vista nın beğendiğim ekran koruyucusundan yükledim bir problem yok.Son olarak sp2 yi sp3 yapacağım.

Emeği geçenlere teşekkürler.

Selam önce böyle bişey yaptıgınızdan dolayı çokk teşekkürler kurdum inanın süper gereksiz windows çalışmaları yok arkadaşımın bigl biraz yavaştı tncxp yi yükledim onunki 512 olmasına ragmen baya hızlı açılıo çok sevindi EMEGİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER...

resmini gönderdiğiniz ekran görüntüsü açılışta yani bilgisayarı yeniden başlattığınızda karşınıza gelecek olan ekrandır, windowstan herhangi bir işlem yapamazsın yani bu görüntü dos ortamında karşınıza çıkacaktır ve format işlemini ya da diğer işlemleri yapabileceğiniz menüdür...

benım sorunuma cevap başka hesap acıorm o hesap acılısta gozukmuyo

aygıtı tanıttıgım halde sureklı gırıste tanıt diyo

offfffff

Kardeşim Ellerine sağlık walla süper olmuş. ama bi yerine takıldım :)

Başlat menüsündenki Administrator yazısını değiştiremiyorum.. :)

Please register to see this content.

Bilgisayarım'a sağ tıkla > Yönet > Yerel Kullanıcılar ve Gruplar > users > Administrator sağ tıkla > yeniden adlandır.

kolay gelsin :drinks:

selam arkadaşlar tncxp kurdum fakat aygıt yöneticisinde eternet denetleyicisinde sarı ünlem var yani aktif dolayısıyla nete giremiyorum ana kartım asus (P5L-MX) lütfen yardım edin
Please register to see this content.

Linkteki dosyayı indirin. İçindeki L1 isimli klasörü masaüstü gibi bir yere çıkartın. L1 klasörünün içindeki setup dosyasıyla LAN sürücüsünün kurulumunu yapın.

.

Emeğinize sağlık. Ancak benim de şöle bi sorunum var. Arka planda çalışan programlarım var. ( Virüs, ses, vs...) Bunların simgeleri ilkten saatin yanında görünüyodu. Sonradan kayboldu simgeler. Ama arka planda çalışmaya devam ediyolar. O simgeleri nasıl gözükür hale getirebilirim. Şimdiden teşekkürler.

benim bir sorum olacaktı.oncelikle tncxp yı cok begendım cok guzel bir calisma bana gore.fakat bir eksiklik var gibi.sorunu anlatmaya baslayayım.cd 1 den kurulumu tamamlıyorum.cd 2 dende gerekenlerı secıyorum komple mbıtıyoır.ve guncellestirmeleri yuklemeye baslıyorum.yenıden basladıgında kur tamamlanamadı kuru yenıden baslat uyarısı gelıyor ve sıstem acılmıyor.belki hata yapmısımdır dedım ve tekrar denemedım.eskı ısletım sıstemını bır daha yukjledım kaldı.bır cafenın işini aldım 32 bılgısayara tnctr kurdum.ve hepsi aynı hatayı verdi.ve o kladar zaman bosuna gitti.sunuda belırteyım bazıları aynı gun bu duruma geldı bazı bılgısayarlarda bır yada ıkı gun sonra aynı hale geldı.mecburen hepsine farklı cd den isletim sıstemı kurdum.kısacası benım durumum bundan ıbaret.bu konuda bılgı verırsenız sevınırım.selam ve dua ile.iyi calısmalar

• Administrator
benim bir sorum olacaktı.oncelikle tncxp yı cok begendım cok guzel bir calisma bana gore.fakat bir eksiklik var gibi.sorunu anlatmaya baslayayım.cd 1 den kurulumu tamamlıyorum.cd 2 dende gerekenlerı secıyorum komple mbıtıyoır.ve guncellestirmeleri yuklemeye baslıyorum.yenıden basladıgında kur tamamlanamadı kuru yenıden baslat uyarısı gelıyor ve sıstem acılmıyor.belki hata yapmısımdır dedım ve tekrar denemedım.eskı ısletım sıstemını bır daha yukjledım kaldı.bır cafenın işini aldım 32 bılgısayara tnctr kurdum.ve hepsi aynı hatayı verdi.ve o kladar zaman bosuna gitti.sunuda belırteyım bazıları aynı gun bu duruma geldı bazı bılgısayarlarda bır yada ıkı gun sonra aynı hale geldı.mecburen hepsine farklı cd den isletim sıstemı kurdum.kısacası benım durumum bundan ıbaret.bu konuda bılgı verırsenız sevınırım.selam ve dua ile.iyi calısmalar

Tncxp üzerine sp3 veya bir tema paketi kurmadan önce, hizmetlerden InstallShield hizmetini kapatın.

ya kardes bu tnc-xp super ben onu kuyllanıyordum kardeım gerıdonusumutusunu sılmıs onu buldum ama bır turlu arama motorunu calıstıramadım bırde yardım ve destek de calısmıyor bunu gunceleıdgınızde benımde haberım olsun kı bende ındırıyım olmazmı;):clapping:

tncxp indirdim yükledim çok hızlı ama sorunum war. Her zaman xp sp2 kuruyordum ve her zamanki yüklediğim gforce fx 5200 ekran kartımın driverını yüklerken problem veriyor. Böyle bir donanım bulunamadı diye bunun sorunu nedir acabA?