Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Cahilliğime verin ama ben bu TncXP yi nerden hangi linklerden indireceğim? Yani bloğunuzda iki ayrı link vardı ama burda da 2CD lik linkler var.. Kafam karıştı... İndirip denemek istiyorum ama hangisini??? Ben bundan önce de başka bi yerde yapılmış Perfect XP SP3 kullanıyorum ve çok güzel. Ama bu da resimlerden güzel gibi görünüyor.. Cevabınızı bekliyorum....

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sayın ustalar. Bilgisayarın C sürücüsüne format atıp TNCXP SP3 ü kurdum. Sonra gerekli programları yükledim. Fakat bilgisayarda c: veya D: sürücüsünü açıp Araçlar - Klasör Secenekleri - gizli dosyaları göster dedim. sürülerdeki gizli dosyaları göstermedi. Bunun üzerine TNCTR sitesi dahil internetde araştırma yaptım. Amvo.exe - U.bat - Amvo0.dll Trojan diye verilere ulaştım bunlarla ilgili temisleme dosyaları verilmiş indirip bilgisayra uyguladım.

Uyguladığımda bilgisayarda Gizli klasörleri göster seceneğini işaretleyerek Dosya vaya Klasörleri gördüm.Ancak Bilgisayarı Kapatıp açtığımda tekrar gizli Dosya veya Klasörleri göremedim.Bunum üzerine Araçlar-Klasör Seceneklerine baktım durum aynu yukarıda anlattğım gibi secenek işaretlenmiyor.İndirdiğim dosyaları çalıştırdığımda sorun çözülmüş görünüyor. Ancak bilgisayarı kapatıp açtığımda sorun devam ediyor. bahsetdiğim problem ile ilgili yardımlarınızı bekliyom. Şimdiden Teşekkürler.

slm arkadaslar tncxp sp3 için öncelikle tesekkur ederim bir sorum olucak ben format attıktan sonra hiç bir program yüklencek mi cd 2 takmadan önce kurulum sırasında bir program yüklemesi yapıcak mı ? kısacası cd 1 neler var simdiden tesekkur ederim

Benim sorunum daha farklı.

Simferepol den samsung R710 leptop aldım.

tncvista yı yukledim güzel calışıyor .

ANcak tncxp yi bir türlü kuramadım.

Kurulum baslıyor bir süre sonra tekrar basa atıyor. ve hata veriyor. Orjinal xp kurmayı denedim onuda aynı şekilde basa atıp hata verdi.

XP yi kurma imkanı varmıdır.

hocam tncxp nin tüm partlarını indirdim.çıkarttım dediğiniz gibi ıso dosyasını cd ye yazdırdım.fakat yükelmek için pc yi kapatıp açıyom makina cd den başlamıyo boot menüsüne girip cdden başla diyorum yinede windows olağan haliyle başlıyor tncxp karşılama ekranı hiç çıkmıyor

tncxp yi indirip sistemi temiz bir şekilde kurdum fakat indirdiğim partları sildim.Şimdi arkadaş da aynı cd yi istiyor.Direk cd nin içindekileri kopyalayıp .iso dosyası hazırladım.Fakat vmware de denediğimde boot olmadı.2. bir cd yapmak için tekrardan bütün partları indirmem mi gerekli?nlite programı ile de denedim fakat gene olmadı.

Edited by cruell2

Sayın ustalar. Bilgisayarın C sürücüsüne format atıp TNCXP SP3 ü kurdum. Sonra gerekli programları yükledim. Fakat bilgisayarda c: veya D: sürücüsünü açıp Araçlar - Klasör Secenekleri - gizli dosyaları göster dedim. sürülerdeki gizli dosyaları göstermedi. Bunun üzerine TNCTR sitesi dahil internetde araştırma yaptım. Amvo.exe - U.bat - Amvo0.dll Trojan diye verilere ulaştım bunlarla ilgili temisleme dosyaları verilmiş indirip bilgisayra uyguladım.

Uyguladığımda bilgisayarda Gizli klasörleri göster seceneğini işaretleyerek Dosya vaya Klasörleri gördüm.Ancak Bilgisayarı Kapatıp açtığımda tekrar gizli Dosya veya Klasörleri göremedim.Bunum üzerine Araçlar-Klasör Seceneklerine baktım durum aynu yukarıda anlattğım gibi secenek işaretlenmiyor.İndirdiğim dosyaları çalıştırdığımda sorun çözülmüş görünüyor. Ancak bilgisayarı kapatıp açtığımda sorun devam ediyor. bahsetdiğim problem ile ilgili yardımlarınızı bekliyom. Şimdiden Teşekkürler.

aynı durum bende de oluştu ama ben ilk olarak buraya yazıyorum daha hiç bi deneme de bulunmadım.

yardımcı olursanız çok teşekkürler...

tncxp yi indirip sistemi temiz bir şekilde kurdum fakat indirdiğim partları sildim.Şimdi arkadaş da aynı cd yi istiyor.Direk cd nin içindekileri kopyalayıp .iso dosyası hazırladım.Fakat vmware de denediğimde boot olmadı.2. bir cd yapmak için tekrardan bütün partları indirmem mi gerekli?nlite programı ile de denedim fakat gene olmadı.

Kendi TNCXP CD' nizi Nero yardımıyla kopyalayınız, içindeki dosyaları tekrar iso dosyası yapmanız isonun boot desteğini kaybtmesine neden olur.

Arkadaslar cok acil

buyuk bi sorunum var

vista acilmiyor\

tncvista lite yukledim bilgisayarim simdi bana aktivasyon sifresi lazim ve onu girmemi soyluyor eger bunu girmezsem bilgisayarim acilmicak.bunu nerden yaziosun die sorarsaniz cevrimici satin al die bi boilum var ordan windowsun satin alma linkine girio o arada girdim buraya lutfen bu konuda bana yardimci olun mesajinizi bekliyorum bu sekilde bilgisayarim acik olarak

acilllllllllllllllllll yardımmmm lutfen ilgilenen arkldaşlar

sk8er_boi arkdasim calısmanı ındırdım pc kurarken sole bı hata verıyo kac kere denememe ragmen wındows kur bölumunu sorunsuz tamamlıyor bolum sılmeye gelınce wındows bilgisayarınızın güvenligi icin kapatılmıstır .bilgisayarınızınızı vuris taraması yaptırın .sabit disklerinizi kontrol ediniz .böle sorunla karsılasıyorum .ama diger modifiyeli xp lerde böle bi sorunla karsılasmamıstım.tek tnc xp oldu..acıl yardım edermısınsınız .şimdiden tskler

Soru : Tnc XP yükledim IE 7 i fln otomatik yükledi..Peki hiç problem yok girdim explorere mozillayı indirdim ... iyiki de indirmişim...bi daha hiç açılmadı IE 7 ..iertutil.dll 650 sıra sayısı diye bir hata weriyor.Ne yeni IE 8 RC1 yükleyebiliyorum , nede maile bakabiliorm .Ne Yapmam qerekir ?$imdiden tesekkurLer

bu arada system32 ye fln atım dll yi yine olmadı :huh::)