Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar slm ben bunu indirdim emeği geçene teşekkür ederim. yanlız bir sorum olacak ben bunu 2 cd ye değil de tek dvd ye boot etsem olur mu ve nasıl yapılır farkı var mı anlatırsanız sevinirim.

Arkadaşlar ben en üst seviyede görselliğe sahip,bütün sürücü paketleri güncel olan ve gereçekten hızlı bir xp/windows7 versiyonu arıyorum.Bana forumdan bir link verebilir misiniz? (MXP v3 kullanıyorum güncel sürücüler tam olarak yok,ince ayarlar yeterli değil ama bulduklarım arasında en iyisi.Bu eksikliklerin de olmadığı bir sürüm var mı acaba?) Şimdiden çok teşekkürler...

• 2 hafta sonra ...

Tnc Xp Sp2 kullanıyorum, bir programla xp yi legal yaptım, güncelleştirmeleri yükledim ancak son güncelleştirme olarak Xp Sp3 kaldı, sorun çıkarmı?

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

arkadasım ben indirdim tnc xp yi bilgisayarıma kurdum sürekli ağ kartında donanım çakışması oluyor ve internet kesiliyor birde pc açıldıgında eset sürekli truva atı buluyor bunları açıklarmısınızzz

Bende çok uzun zaman kullandım TNCXP fakat donanım çakışmazlığı vb. sorunlar ile karşılaşmadım...İşletim sisteminden kaynaklanan bir soruna benzemiyor...

Bende çok uzun zaman kullandım TNCXP fakat donanım çakışmazlığı vb. sorunlar ile karşılaşmadım...İşletim sisteminden kaynaklanan bir soruna benzemiyor...

donanım çakışmasını geçelimde ne zaman pc yi açsam turuva atıı truva atıı bu ne olacak :S

arkadaşlar bende tnc xp yi indirdim cd ye bastım format atarken en son aşamada hata verdi şöyle yazıyordu: veri hatası döngüsel artıklık denetimi yazıyordu dosyaları rar dan çıkarırkende sorun olmadı ne yapmam gerekiyor???

cd ye hatalı yazmış olabilir iso kalıbını neroyla yazdırma UrtraIso pragramını indir bunla yazdır neroda hatalı iso yazma çok oluyor

Arkadaşlar bugun itibariyle tnc xp sp2 ye geçtim elimde orjinal etkinleştirme kodu var lakin bir türlü düzgün etkinleştiremedim sp3 yüklerken çoklu lisans anahtarınız kara listeye alındı dedi sitedeki birçok linke baktım ama olmadı ne önerirsiniz microsoft'un visaul basic script denedim ama olmadı geçerli bir yolu olan var mı ?

Edited by xxx33

svchost 78.361 Kb bellek kullanıyor ve kasıyor bilgisayarımı.

Verdiginiz güncellemeyi yaptım ama hala böyle.

widnows updateten bütüm güncellemeleri yapım dedim dogrulama kısmında takıldı sahte bi kopya kullanıyosunuz falan diyodu.

bana yardımcı olur musun ?*

şimdiden teşekkür ederim

widnows updateten bütüm güncellemeleri yapım dedim dogrulama kısmında takıldı sahte bi kopya kullanıyosunuz falan diyodu.

bana yardımcı olur musun ?*

şimdiden teşekkür ederim

Aynı şekiLde benim de böyLe br sorunum oLdu..DoğruLama sonucu xpnin orjinaL değiL kopya oLduğunu yazdı..Yardımcı oLursanız sevirim..

Modifiye xp lerle temiz yükleme yapılıp sonra birde f-prot windows programınla taratma yaptım ve W32/Backdoor2.FBRW virüs uyarısı ile karşılaştım,f-prot bunu otomatik sildi,cd yide tarattım onun içinde bulunan notepad ex klasöründede virüs buldu bu ne anlama geliyor.Kalıtımsız modifiye xpler virüs içeriklimi acaba bu hususta bilgilerinizi almak istiyorum.

Arkadaşlar Merhabalar.

Yanlış yere yazıyorsam kusura bakmayın.

Tnc Hayranlarındanım bende:D ama sp2 li bir tnc ile format etmıştım laptopa. sp3 indirilip kurulunca windows çökmüştü. bende sata xp kurmak zorunda kaldım... şimdi bu siteden hangi tncxp indirirsem hem güncellemeleri yapabilirim hemde en hızlı ve en iyi bir şekilde laptopu kullanabilirm... sata xp bilgisayar kasıyor. perfect kurdum zorla bir sorun yok ama ben tnc istiyorum daha hızlı...

Bilgisayarım Hp530 laptop

1.0Gb Ram

128 Mb Ekrankartı

intel Core2Duo işlemci 1.60Ghz

160 Gb hdd

yardım edebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.