Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Windows Live Messenger 2009 V.5 (güncellendi)

c-ronaldo

Recommended Posts

dq0i2e.gif

16082923qy6.jpg

img2.jpg

Kurulum İçeriği

# Windows Live Messenger 2009

# Windows Live Oturum Açma Yardımcısı

# Messenger Plus! Live

# Ne İzliyorum Eklentisi

Yapılan Düzenlemeler

# Iconları Değiştirilmiştir

# Çoklu Msn ve Sınırsız Titreşim Eklenmiş olup Messenger Reklamları Kaldırılmıştır.

# Masaüstü , Başlat/Programlar , Hızlı Başlat dizinlerine Kısayol Bırakır.

# Sistem Başlangıcında Çalışmaz

# Program Ekle Kaldır'da Gerekli Düzenlemeler yapılmıştır.

Boyut : 21 MB

Dil : Türkçe

Sürüm : 14.0.8064.0206

MD5 = 7E6447BACC05813E230E997BCFD28A19

2vt9j0h.jpg

http://rapidshare.com/files/228366332/WLM2009.Eklentiler.v5.exe[/CODE]

[color=#FF0000][size=3]Msn Plus Olmayan Sürüm[/size][/color]

[color=#FF0000]Kurulum İçeriği[/color]

[color=#0000FF]#[/color] Windows Live Messenger 2009

[color=#0000FF]#[/color] Windows Live Oturum Açma Yardımcısı

[color=#0000FF]#[/color] Ne İzliyorum Eklentisi

[color=#FF0000]Boyut[/color] : [color=#0000FF]17 MB[/color]

[color=#FF0000]MD5[/color] = [color=#0000FF]C36BA162D430C62B5997EC18332886F2[/color]

2vt9j0h.jpg

[CODE]http://rapidshare.com/files/228696534/WLM2009.v5.exe[/CODE]

[/font][/center]

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

paylaşımınız için teşekkürler programı indirdim ve kullandım çok güzel xp de kullanıyordum.ama şuan vista kullanıyorum acaba bu vista uyumlu değilmi. birde bu msn açıkken alt kısımda yenilikler diye menü var o menünün engellenmesi mümkünmü acaba oradakim resim değişti falan filan gibi şeyler gösteriyor ama arada uygunsuz resimlerde geçiyor

valla webcam sorunu plus sorunu ve sekmeli sohbetlerde ileti aldığımda yanıp sönmeyen turuncu ışık bide maillere giderken acaip bi sayfa açılma sorunu yüzünden ben 8.5 i yükledim yeniden..bu sorunlardan ne zman arınır ben kurarım bu versiyonu..

80070073 hatası alıyorum. ne yenısını yukleyebılıyorum nede kaldırabılıyorum.

Bu yuzden ne yapmalıyım ACİL YARDIMMMmmmmmm

Program ekle kaldır ile değilde özel bu uninstall kaldırma araçları ile kaldırırsanız birde ccleaner programı ilede

temizlik yapıp artık dosyaları prog.files'da aratıp silin tekrar öyle deneyin değerli arkadaşım kolay gelsin saygılarımla ..forjest

Umarım sorununuz hallolur !.. :lol:

arkadaşım

forum daki çalışmalarından çok faydalanıyorum.. saolasın

senden ricam.. içinde plus olmayan.. sadece msn live 9 olan bir Addon veya katılımsız yapabilirmisin ?

- Çoklu oturum..

- Reklamsız

- paylaşılan dosya ikazları olmayan. vs...

teşekkürler

hata kodu 8007007

oturum açmıyor

Arkadaşlar Bendede messenger 8.5 Oturuma açmaya çalıştım fakat yeni sürümü ver yüklemek istermisin diye uyarı çıktı bende hayır dedim yeni sürümü yüklemeden açamassınız uyarmaya devam etti hata verdi yükle diyorum msn yukleme sayfasını açmıyor du ve araştırdım: google den

Silverlight.2.0.exe diye bir ekleti var güncellemelerle ilgili indirdim kurdum pc yi kapatıp açtım çalışmaya başladı NOT: messenger live 2009

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=77746

linkinde önce indirip kurun

ARKADAŞLAR BENDE windows live messenger 9 beta vardı yeni süürm var yüklemek istermisiniz diye sordu ewet dedim yükledim ama beğenmedim yeniden 9 beta yı yüklemek istedim diğerini sildim komple temizledim fakat 9 beta yı yüklediğimde çalişmadi dewam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekiyor diyorr... YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.. şimdiden TESEKKÜRLER

8007007 sorunu bendede vardı your unins. programından tekrar kaldırdım hkey dosyaları filan tamamen silindi daha sonra birde prog. files ten girip windows live dosyalarını sildim ve yukarıdaki katılımsız kurulumu indirdim saniyeler içinde kullanmaya başladım.teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...