Jump to content
TNC-TR

furopebelu

Üye
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About furopebelu

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

979 profile views
 1. Güncelleme yapmak=Bilgisayarıma Amerika girsin ama elin çinçançonu ve hintlisi girmesin

 2. Grubum kayıplara karışmış neden acaba :huh:

 3. Nickleri renklendirin salçasız yemek gibi olmuş böyle

  1. furopebelu

   furopebelu

   İşte şimdi oldu belediyemize hizmetleri için teşekkürler ❤️

 4. Botlar niyeti bozmuş https://www.tnctr.com/topic/590016--

  1. NotToday

   NotToday

   199.000 içerik ve 2013'den beri aktif olma özelliğine bakarsak haberdar olunan bir bot sanki. İçerik araya kaynamış gibi gözüküyor

 5. Bill amcayla konuşacağım, en kötü ihtimalle bile Windows 8 ve 10dan daha iyi bir iş çıkarırsın.
 6. En büyük yenilik işinizin ortasında i7 li işlemcili pcde işlemciyi %100 kullanıp (böylece peygamberlerle aynı sabra sahip olabilirsiniz, çünkü iki satır kodla güncellemeyi düşük öncelikle çalıştırmak çok zor), sonra zart diye bilgisayarı yeniden başlatıp (bu sayede yaşadığınız sürprizle gününüz şenlenebilir) yine güncelleme sırasında siyah ekranda 3 saat bilgisayarınızı kullanılamaz hale getirip güncelleme sonrası bilgisayarınızı kağnıya çevirip bütün ayarlarınızı defaulta getirerek çalışan programların driverların çalışmamaya başlaması. Performans ve gizlilik açısından da BELGELER klasörleriniz siliniyor ki böylece gizli dosyalarınıza kimsenin erişme şansı olmuyor ve performansınız tavan yapıyor! Ve tabii ki ortaya çıkan açıkları kapatıp başka açık yerleştirerek de bilgisayarınızın hackerlara karşı çok güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Macera aradığınızda bir ayarı yapmak için Denetim Masası ve Ayarlar arasında 1 saat gidip gelerek eğlenebilirsiniz. Windows Defender ile yine tüm işlemciyi kullanılamaz hale getirerek virüslere geçit vermemiş olursunuz. Ve sistemde tıkladığınız her yerde bambaşka bir arayüzle karşılaşarak (+ IE, Edge, WMP, Groove Music) can sıkıntınızı giderebilirsiniz.
 7. Arkadaş sistem yapacakmış siz çok yanlış anlamışsınız. İnşallah ilk çalışmanı bekliyoruz o zamana kadar banlanmazsan Zaten format atmakta ne var biosa bile girmene yok setup.exeyi çalıştırman yeterli artık otomatik sistemi yeniden başlatıp kuruyor.
 8. Önceki resmi değiştirmişsiniz. Bu gerçek resminiz mi? Çok zombi gözüküyor. Yani güzel çıkmış. 😊

 9. Toshibanın flaş diskleri böyle 1 hafta kullandıktan sonra çöp oluyor sandiskten şaşmayın
 10. Okşan çok sevdiğim bir isimdir. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
 11. Yeni nesil 2007 den beri adım adım dünyadaki tüm bilgisayar sistemlerini ele geçirip siyonizmi yaymak için tasarlanan israil ve abdnin üst aklı tarafından üretilen bir virüs bu. Siz şüphelenmeyin diye zaten kendisini C ye atıyor. Eski kendini system32 ye atan virüsleri kimse yemiyor artık. Maalesef ben sildikçe her program yüklemeden sonra tekrar geliyordu. Formatla bile gitmiyor anakartın romuna yazıyor kendisini. Virüsten ancak bilgisayarı formaldehit ve sülfürik asitle imha ederek kurtulabildim.
 12. Benim de başıma geldi, virüs bu. Arkadaşın bilgisayarı çöküp dosyalarına zarar gelirse hesabını nasıl vereceksiniz? Eset, avg, kaspersky, norton en az dört antivirüs kurup tarama yapmak gerekir. Çok sinsi bir virüs bu.
 13. Virüs bulaşmış hemen antivirüsle tarama yapıp format atmanızı tavsiye ederim.
 14. Windows 7 de Office 2010'u aktive etmek istiyorum. Hangi seçeneği kullanmalıyım? Ancak program arayüzü bu şekilde nedense yazılar birbirine girmiş olarak geliyor.
 15. base64 kullanın illaha da veritabanı üzerinde kaydedeceğim diyorsanız ancak kodlaması size kalmış armut piş ağzıma düş yok
×
×
 • Create New...