Jump to content

furopebelu

Üye
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

About furopebelu

Recent Profile Visitors

1877 profile views
 1. Elinize sağlık güzel çalışma, teknik servis olarak her türlü ihtiyacı karşılıyor.Sistemde tek sıkıntı var diske yazdıkça Ram inanılmaz derecede şişiyor bunun nedeni tahminimce rame yazmai dosyaları ancak dosyaları geri sildiğinizde Ram kullanımı düşmüyor. Anladığım kadarıyla Ram diski otomatik expand ediyor dosyalar arttıkça ama dosyalar ortadan kalktığında hala aynı miktarda Ram kullanmaya devam ediyor. Belirli aralıklarla kullanılmayan Ram diskteki rezerve alanı programlar tarafından kullanabilmek için boşa verecek bir mekanizma olsaydı çok iyi olurdu. Nasıl olacağını siz daha iyi bilirsiniz ben sadece mantık kuruyorum 4 GB ramli pclerde kullanıyorum o yüzden benim için çok önemli bu durum. Anlatabilmisimdir umarım sorunu isterseniz ekran görüntüleri ekleyebilirim.
 2. Ben de IDM ile indiremedim bu son attığınızı arkadaş haklı başka bir videoda hiç böyle bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.
 3. İşte o 19 dakikada 3-5 dediğin ne program kurduysan sistemin anasını ağlatmış, gerçe anlamayana ne kadar anlatsak da boş. Yazdıklarınızı okumayı denedim ancak daha dahi anlamındaki de da ları ayırmadığınız için başaramadım maalesef.
 4. Ben size yardımcı olmaya çalışıyorum madem çok biliyorsunuz neden sorun yaşıyorsunuz ben 2 senedir format atmadan kullanıyorum mükemmel çalışıyor tek bir sorun yok, sorunu kendinizde aramak yerine Microsoftun yaptığı en iyi işletim sistemi olan Windows 10'a laf etmeyin lütfen. Temiz sistem kurun yine sorun çıkarsa ben burada eşek gibi anıracağım. Kendinizden emin olsanız forumdaki yazılarıma bakın diye kanıtlama ihtiyacı hissetmezdiniz. Siz de benim profilime bakın o zaman da feyz alın. Mağlum sitelerden çok belgesel indirdiğiniz için şişiyordur. Anladınız siz onu.
 5. @EASMurat Tavsiyelerim: Program yüklerken next next next diye atlı kovalıyor gibi geçmeyin adımları takip edin. 2019 yılında hala SSD kullanmıyorsanız böyle sorunlar olması çok normal. Bilmediğiniz sitelerden program / oyun indirmeyin. Adult sitelerinde çıkan reklamlara tıklamayın. Korsan program, müzik, film kullanmayın. Lisanslı bir antivirüs yazılımı kullanın. Bilgisayarda bilmediğiniz ayarları kurcalamayın, teknik servise bırakın. Modifiyeli kurcalanmış bozuk sistemleri kullanmayın, orjinal MSDN sürüm kullanın. Sorununuz çözülecektir. İyi çalışmalar.
 6. Ben de diyorum neden site kasıyor birkaç gündür şimdi mesele çözüldü --------------------------------------------------------------- Her şey tamam da 211 etiketin arasından bu etiketler ne alaka çözemedim "hacker ikspici selo" gibi bir şifre mi vermek istemiş bize Sizin de hoşunuza gitti galiba bozuştuğunuz üye fırça yiyince. Backspace tuşuyla hepsi silinebiliyor maalesef
 7. Free olanların ömrü 2 gün çünkü fakirler hemen doluşunca tespit ediliyor kapitalizmin gözünü seveyim cicik izlemek bile artık zenginlerin lüksü oldu .
 8. Hanımlar cevap vermiş ben de yazayım temizlik işlemi aşındırıcı bir durum olduğundan ellerinizin zarar görmemesi kaçınılmaz eldiven kullanmak şart bu nedenle. Boraksı bulaşıklarda da kullanabilirsiniz, unutmayın derinize değen bütün kimyasallar saniyeller içerisinde ciltten absorbe olur (hatta çeşitli ilaçlar cilt yoluyla kullanılmaktadır) yiyemeyeceğiniz bir şeyi çamaşırlarınızda veya kişisel temizlikte de kullanmamalısınız. Ne tür deterjan olursa olsun lipofilik olduğundan her türlüsü canlılar için irrite edicidir, çünkü canlı vücudunun %50'si yağlardan oluşur. Sıcak su ve çitileme yetersiz kaldığında elbette bunlardan yararlanmak durumundasınız. Deterjanlar organik petrol ürünlerinden üretilir, bu nedenle vücutta biyolojik olarak reaktifdirler ve uzun dönemde hormonel problemler, kanser gibi beklenmedik sonuçlara yol açabilirler. Kısa vadede ise kanıtlanmış birçok etkileri (iritasyon, koku alamama, alerji, saç dökülmesi, psikosomatik şikayetler) bulunmaktadır. Maalesef insanların tek derdi daha iyi temizlesin ve ucuz olsun olduğundan bu tür kaygıları reklamlarla sömürülmektedir. Ne yazık ki şampuandan diş macununa kadar her türlü kişisel temizlik ürününde dahi deterjanlar kullanılmaktadır. Binlerce yıldır kullanılmakta olan arap sabunu benim birinci tercihimdir. Bunlar defalarca ninelerimiz, dedelerimiz tarafından denenip güvenli ve işe yararlılığı onaylanmış olmasına karşın ne yazık ki endüstriyel ürünler çıktıktan modernlik safsatasının reklamlarla empoze edilmesiyle bunlar birden bire unutulmuştur (if it aint broke, dont fix it). Ünlü simalar kullanılarak bu ürünlerin akılda kalıcılığı ve güvenirlilik algısı yaratılmştır (Zeki Müren'in Alo reklamında oynaması giibi). Doğal ürünlere geldiğimizde size kimse karbonatı patentleyip belirli bir ücretin üstünde karlarla satamaz, çünkü karbonat karbonattır, herkesin bildiği basit bir kimyasaldır. Boraks ise henüz araştırmalar sürdürülüyor olmasına rağmen inorganik doğal bir bileşik olduğundan şu an için güvenli gibi gözükmektedir. Başka sayarsak (hem çamaşırlarda hem bulaşıkta kullanılabilir): Karbonat koku giderici ve beyazlatıcı Çamaşır sodası yumuşatıcı Sirke parlatıcı ve kireç çözücü Limon tuzu kireç çözücü, koku giderici olarak son derece etkilidir, tüm bunları kimyevi malzevi satan yerlerden toptan çok ucuza satın alabilirsiniz (ancak sağlığınız pahabiçilemezdir) Lafı gelmişken kişisel temizlikte ise elma sirkesi (cildi ve saçları yumuşatır, besleyicidir), yumurta sarısı (deterjanlar gibi lipofilik özellik gösterir ve besleyicidir), zorda kalındığında ise zeytinyağlı el sabunu (sabunun türlüsü cilt mikrobiyomunuz, phınız için sakıncalıdır ve irrite eder) kullanılabilir.
 9. Paylaşılan başka katılımsızları ve crackleri deneyin sitede onlarca var hata alırsanız sorun yaşarsanız o zaman yazın şu anda bizden ne istediğinizi çözemedim. Sürümünü program ekle veya kaldırdan ve program filesten egui.exenin özelliklerine bakarak öğrenebilirsiniz.
 10. Tebrikler kapitalizmle yönetilen bir dünyada yaşadığınızı sonunda farkedebilmişsiniz. Kapitalizme karşı yaşasın warez, yaşasın TNCTR!
 11. Microsoft anakart hdd ve lisans bilgilerinizi sisteme kaydediyor format attığınızda sistemden otomatik etkinleştirilmiş oluyorsunuz. Normalde KMSde böyle bir olay yok ben de merak ettim gerçekten orijinal VL key ile çalışıyor olmalı bu durumda.
 12. Her iki tarafta server ve client kurarak Windowsta dahili dosya paylaşım protokolü SMB veya FTP
 13. Elde kalan fazladan VL lisansları satıyorlar. Microsoft örneğin bir kuruma 1000 tane lisans veriyor toplu olarak eğer kurumda 100 tane pc varsa kalan lisansları bu şekilde okutuyorlar. Yasa dışı bir durum ve Microsoft farkederse lisansları iptal edebilir açıkçası orijinal kullanıyorum diye kendinizi kandırmış oluyorsunuz KMS araçlarını kullanın bedava ve patlama riski yok
×
×
 • Create New...