Jump to content

furopebelu

Üye
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

About furopebelu

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

1654 profile views
 1. Paylaşılan başka katılımsızları ve crackleri deneyin sitede onlarca var hata alırsanız sorun yaşarsanız o zaman yazın şu anda bizden ne istediğinizi çözemedim. Sürümünü program ekle veya kaldırdan ve program filesten egui.exenin özelliklerine bakarak öğrenebilirsiniz.
 2. Tebrikler kapitalizmle yönetilen bir dünyada yaşadığınızı sonunda farkedebilmişsiniz. Kapitalizme karşı yaşasın warez, yaşasın TNCTR!
 3. Bozuk telefonu sana itelemişler sıfırdan şaşmayacaksın
 4. Microsoft anakart hdd ve lisans bilgilerinizi sisteme kaydediyor format attığınızda sistemden otomatik etkinleştirilmiş oluyorsunuz. Normalde KMSde böyle bir olay yok ben de merak ettim gerçekten orijinal VL key ile çalışıyor olmalı bu durumda.
 5. Her iki tarafta server ve client kurarak Windowsta dahili dosya paylaşım protokolü SMB veya FTP
 6. Elde kalan fazladan VL lisansları satıyorlar. Microsoft örneğin bir kuruma 1000 tane lisans veriyor toplu olarak eğer kurumda 100 tane pc varsa kalan lisansları bu şekilde okutuyorlar. Yasa dışı bir durum ve Microsoft farkederse lisansları iptal edebilir açıkçası orijinal kullanıyorum diye kendinizi kandırmış oluyorsunuz KMS araçlarını kullanın bedava ve patlama riski yok
 7. Niye hep bunlar senin başına geliyor kardeş tek çözüm kurşun döktürüp okuyup üfletmen bence durum hakikaten inanılmaz yanlış anlama ben de bir çözüm bulamadım başka. Açtığın konuları yazıyorum: Ati ekran kartı alan elim kırılsın HDD gitti recover yok Dns patlıyor Steamden durup dururken banlama...
 8. Sen Sality gibi sağlam bir virüs yemişsin araştır antivirüsler çok zor bulur asgari miktarda dosyayı silerek kurtulman için söylüyordum önemli evrakların fotoğrafların çalışmaların varsa diye direkt her şeyi de silebilirsin yalnız mbr a ve biosa bile bulaşmış olabilir anakartın ve hddnin üstüne beton dökersen asıl çözüm gibi gözüküyor.
 9. Kardeş sana kökten çözümü söyleyeyim sistemi live cd / usb ile açıyorsun everything ile ne kadar exe, bat, cmd, pif, scr, lnk, dll uzantılı executable dosya varsa komple siliyorsun (yapacak bir şey yok) daha sonra bootrec.exe /fixmbr deyip mbryide temizliyorsun formatı çakıyorsun böyle uğraşırsan işin yaş benden söylemesi Bundan sonra da antin kuntin yerlerden program indirmeyip illaha da indireceksen sandbox ile çalıştırıyorsun.
 10. En süper modifiye xpyi ben yapacağım

  1. furopebelu

   furopebelu

   Bir zamanların mottosu. Tabii şimdi de güzel çalışmalar çıkıyor ama eskiyi özlemiyor değil insan.

  2. KiT

   KiT

   Xp devri bitti.

   Windows 98 kullanmış biri olarak söylüyorum.

  3. _ULTIMATE_

   _ULTIMATE_

   Geç kaldın ben yapmıştım en güzelini :D

    

    

 11. Arar buluruz izini Bilirsin zır deliyiz biz Hem yazında hem kışında nerede olsan seninleyiz Bir oluruz yolunda Hadi bastır, gönüller coşsun O kupalar sana helal Al, gel de buralar bayram olsun
 12. laptopun altında yok mu lisans anahtarı. yoksa microsoftu arayarak yeni key elde edebilirsin format atmadan önce. olmadı kasma windows loaderi çak gitsin.
 13. Buraya geldikleri zaman maşallah kebap İstanbul Türk kızlar ayva demeyi biliyorlar yenilgiyi kaldıramayıp bir olup sana tekmeyi basmışlar sen de kaşınmışsın tek başına servera dalarak geçmiş olsun. Reyise diktatör diyeceklerine dua etsinler ki dolarla burada dükkanları boşaltıp gidebiliyorlar.
 14. Liseliler bilmez

   

  1. Cyph3r

   Cyph3r

   sentello yu da unutmayalım :D

  2. KiT

   KiT

   Yıl 2002 felan büyük müzik setlerinin zirve yapıp bittiği yıllar.😁

   İ know da bulunduğu 12 klipli CD olarak satılırdı forumda kesin birilerinin arşivinde vardır.

  3. firtina_limani

   firtina_limani

   desene abi ben o liseli genclerden degilmisim  :) hatirliyorum :) 1996

×
×
 • Create New...