Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

• Editor
görebiliyorum ama sonucunda loader ve mutlaka bir yerlerde atık bırkıyo <_<:whistle:

hiçbir yerde, hiçbir şekilde artık bırakmıyor, programı sen hazırladın galiba...

sen de salamsal gibi çok bilgili misin (?!) ardaşım bu konularda... ?

istanbul82 sana hak vermeye başladım hakikaten, şu ergenler adamı delirtir...

Edited by mephistooo2

70.000 ne yakın insan 1000 lerce post oylesine şakşuka olsun diye yazılmış zaten katılıyorum. :rolleyes2::rolleyes2:

ilk önce modlu bios olayı çıkmıştı.bu yüzden bununla ilgili açılan başlıklar ve yazılan mesajların fazla olması normaldir.ama en doğru olanın bu olduğu anlamına gelmez.bios yazılımına müdahale etmek çok makul bir çözümmüdür sizce?ben win 7 yi kaldırabilecek her türlü model laptop ve masaüstünde biosa müdahale gereği duymadan ve bu seçim olmadan win 7 aktivasyonu yapıyorum.ayriyeten birşeyden anlamadığımı iddaa edecek arkadaşlarada 15 yıldır bilişim sektöründe olduğumu belirteyim.atıp tutmadan bunu dikkate alın.

hiçbir yerde, hiçbir şekilde artık bırakmıyor, programı sen hazırladın galiba...

sen de salamsal gibi çok bilgili misin (?!) ardaşım bu konularda... ?

istanbul82 sana hak vermeye başladım hakikaten, şu ergenler adamı delirtir...

kardeş delirisen alla hastane yakın ama sonucu olarak loader dedim ve atık bırakır dedim bütün loaderler gibi bilgi konusuna geldigimde sizin kadar bilmesemde ben kendimce biliyorum saygılar <_<

ilk önce modlu bios olayı çıkmıştı.bu yüzden bununla ilgili açılan başlıklar ve yazılan mesajların fazla olması normaldir.ama en doğru olanın bu olduğu anlamına gelmez.bios yazılımına müdahale etmek çok makul bir çözümmüdür sizce?ben win 7 yi kaldırabilecek her türlü model laptop ve masaüstünde biosa müdahale gereği duymadan ve bu seçim olmadan win 7 aktivasyonu yapıyorum.ayriyeten birşeyden anlamadığımı iddaa edecek arkadaşlarada 15 yıldır bilişim sektöründe olduğumu belirteyim.atıp tutmadan bunu dikkate alın.

ben bu sektorde 10 seneden beri çalışıyorum bu konuyu bile tam okumamışsın loader nedir bi tam onu öğren yan etkileri nedir nereye atılır hangi bolumu suastimal eder gibi+loaderın garantisi %10 sa modun %90 dır yaptığımız olay zaten microsoftun kendi lisanlama olayının aynısı okey... son wat güncellmesiyle loderların bi çoğu uçtu ondan haberin varmı?

Please register to see this content.

emin olmamakla beraber(epey oldu indireli) sanırım ben bu activatoru kullanıyorum.sadece win7 yi ilk kurarken şifre girmiyorsunuz.kurulum bitincede bu programı çalıştırıyorsunuz.

benim için bi update yapsana lütfennn!! rica ediyorum :D yaptıktan sonra arkana yaslan bekle :D donanım bilgini bilmem ama yazılım bilgin hiç 15 senelik değil gibi müşteri temsilcisi filansan tabi normal.!

Edited by istanbul82

ben bu sektorde 10 seneden beri çalışıyorum bu konuyu bile tam okumamışsın loader nedir bi tam onu öğren yan etkileri nedir nereye atılır hangi bolumu suastimal eder gibi+loaderın garantisi %10 sa modun %90 dır yaptığımız olay zaten microsoftun kendi lisanlama olayının aynısı okey... son wat güncellmesiyle loderların bi çoğu uçtu ondan haberin varmı?

loader:windowsun biosunda olması gereken (win7 için) kısımlar varmış gibi görmesini sağlayan kod dizilimlerinin başlangıç kısmına atan programlardır.bu kadarından anlarsın sanırım.bu arada o linkteki uçarsa özelden mesaj at vaktim olduğunda oturup bir tane hazırlayayım.her anakart için teker teker mod yapmak bana hiç makul gelmiyor.tek pc için belki ama benim için bu imkansız.

yolladığım linki kullan.bende son güncelleştirmelerde yüklü.:)

loader:windowsun biosunda olması gereken (win7 için) kısımlar varmış gibi görmesini sağlayan kod dizilimlerinin başlangıç kısmına atan programlardır.bu kadarından anlarsın sanırım.bu arada o linkteki uçarsa özelden mesaj at vaktim olduğunda oturup bir tane hazırlayayım.her anakart için teker teker mod yapmak bana hiç makul gelmiyor.tek pc için belki ama benim için bu imkansız.

yolladığım linki kullan.bende son güncelleştirmelerde yüklü.:)

1.sendeki loader değil wat dosyalarını patchleyen bi tür aktivator muhtamelen updatelerden sonra yaptığın için korsana düşmemiş.hem yarı korsan yarı orj saçma bişey yapıyo sistemi..arasıra popup lar filan çıkıyor..paint hesap makinesinde sorun yaratıyor..ama yine sen bi günccelle pc ni.+ o craği yapan abd liyle bile muhabbetim var..

2.sen mutlu olduğun şeyle devam et karışan yok.

Edited by istanbul82

benim için bi update yapsana lütfennn!! rica ediyorum :D yaptıktan sonra arkana yaslan bekle :D donanım bilgini bilmem ama yazılım bilgin hiç 15 senelik değil gibi müşteri temsilcisi filansan tabi normal.!

makina kodundan asm den neredeyse tüm nesne tabanlı ve görsel dillerde program yazmışlığım vardır.x86,mc türevleri,fpga modülleri v.s. intel ve pic tabanlı ucpu uygulamalarıda yapmışlığım vardır.gerektiğinde elime osilaskobun probunu yada multimetreyi alıp devre takibide yaparım v.s.sadece arm konusuna girişemedim.evet haklısın belkide hepsini atıyorum.!

makina kodundan asm den neredeyse tüm nesne tabanlı ve görsel dillerde program yazmışlığım vardır.x86,mc türevleri,fpga modülleri v.s. intel ve pic tabanlı ucpu uygulamalarıda yapmışlığım vardır.gerektiğinde elime osilaskobun probunu yada multimetreyi alıp devre takibide yaparım v.s.sadece arm konusuna girişemedim.evet haklısın belkide hepsini atıyorum.!

onu bunu bilmem windows aktivasyon sistemi işleyici hakkında bilgin yok benim grş kullandığın şey loader bile değil yukarıda yazdım ne olduğunu +Windows 7 (KB971033) güncellemesini yapmanı tavsiye ederim :D

Please register to see this content.

linkinide koydum bakarsın micronun imzalı updatesi sadece ürkmene gerek yok..

Edited by istanbul82

1.sendeki loader değil wat dosyalarını patchleyen bi tür aktivator muhtamelen updatelerden sonra yaptığın için korsana düşmemiş.hem yarı korsan yarı orj saçma bişey yapıyo sistemi..arasıra popup lar filan çıkıyor..paint hesap makinesinde sorun yaratıyor..ama yine sen bi günccelle pc ni.+ o craği yapan abd liyle bile muhabbetim var..

2.sen mutlu olduğun şeyle devam et karışan yok.

çok açmıyorum bu siteyi ancak elimde olmayan bir program falan lazım olursa ve sadece burada varsa.yada opera cookie ler sayesinde otomatik olarak son sayfaları açarsa :)bundan sonra ne zaman girerim bilemem tekrar.cevap yazmakta gecikebilirim biraz.hesap makinesi yada paintte bir sorunu yok.güncelleştirmeyi yeni aldım bu arada.birde oluşan artık dosyalar konusu var.bu tür uygulamalarda hdd nin çeşitlikısımlarında atık dosyalar oluşabileceği söylenmiş.ben bazı gerekliliklerden dolayı çalıştığım dosyaları şifreleyip kopyaladıktan sonra maxblast gibi bir programla hdd sıfırlama uyguluyorum.(okuyan falan olursa söyleyeyim ups siz denemeyin.risklidir. elektrikten yada herhengi bir nedenden makine kapanırsa hddyi elinize alırsınız.)isim böyleydi sanırım.aslında seagetetin kendi sitesindede birşey vardı ama neyse.atık falan kalmıyor.sıfır km oluyor hdd.bad sectorler hariç.malum shift+delete ile silinmiyor dosyalar.

Edited by mehmetersin

slm.lar

verdiğiniz siteden modlanmışını bulamadım bi zahmet modlarmısınız.. win 7 için.

GIGABYTE GA-G31M-S2L ver. F10F beta : AWARD

BİOS LİNK:http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/bios/ga-g31m-s2l.html

şimdiden tşk.ler

beni unuttunuz mu yav... :rolleyes: yardımcı olurmusunuz. :clapping:

ne keyi arıyosun ki ordaki keyler yetmiyomu acaba :dribble:

Bunu sormamım nedeni; konu ilk açıldığı zamanlarda biosu modlamıştım ve microsoftun sitesinden doğrulama yapıyordum son bir haftadır ise ultimate oem hangi keyi kullansam doğrulamadan geçmiyor

Bunu sormamım nedeni; konu ilk açıldığı zamanlarda biosu modlamıştım ve microsoftun sitesinden doğrulama yapıyordum son bir haftadır ise ultimate oem hangi keyi kullansam doğrulamadan geçmiyor

dgrulamadan geçmesi için ya salam bir clark yada biosunuz modlu olması gerek saygılarımla <_<

dgrulamadan geçmesi için ya salam bir clark yada biosunuz modlu olması gerek saygılarımla <_<

Birşeyler biliyormuş gibi davranmak için lütfen yorumları okumadan cevap yazmayın. Modlu bios kullandığımı yazdığım halde o simgeyi kullanmanıza gerçekten sinir oldum.

Edited by G3n3tiG

Birşeyler biliyormuş gibi davranmak için lütfen yorumları okumadan cevap yazmayın. Modlu bios kullandığımı yazdığım halde o simgeyi kullanmanıza gerçekten sinir oldum.

Başka bi markaya yeniden modla yeni sertifika ve key gir.

bu keyler dışında key yok 10 larca marka 10.000 lerce pc sinde aynı keyi kullanıyo oem tip lisansta hala kafanız nasıl çözemiyor anlayamıyorum.

Bana diyorsan kafam çözemiyor değil. Anlıyoruz elbet gerizekalı değiliz. Belki yardımcı olur düşüncesiyle söyledim. Başka markaya modla diye.

Bana diyorsan kafam çözemiyor değil. Anlıyoruz elbet gerizekalı değiliz. Belki yardımcı olur düşüncesiyle söyledim. Başka markaya modla diye.

yok ö.m den sorana + 2 sayfa öncesi arkdş dedim üstüne alınma..bu keyler ölü diye ikitane saf akıllı öm aldımda.! allah bilir ord.proflar retaille karıştıroyalardır.. :shiftyninja: keyler ölüymüş rapid şifresi soran akıllırdan farkları yok!

Edited by istanbul82

• Cyph3r unpinned this topic