Jump to content

Game Booster 3.3.1 Final

Solariz
 Share

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne kadar güvenli ve ya riskli?

Kullandığın hizmetlere göre değişir.Örneğin oyun oynarken, kullandığın bir hizmeti bu program ile yanlışlıkla kapatırsan senin için oldukça riskli olabilir.Kaldı ki program sayesinde bunu seçme imkanın da var.İstemediğin, kullandığın hizmetin kapatılmasına izin vermezsin olur biter :D

Edited by eke58

solariz hocam bu game booster programını açılışta direk başlangıçta çalışması için nereden ayr yapmalıyım ben internet cafeciyim kurdum programı çok güzel sistemi hızlandırıyor yanlız açılışta otomatik olarak devreye girmiyor ancak çalıştırırsan gerekli düzenlemeyi yapıyor ben bunu birdefa çalıştırırp gerkli düzenlemelerini yaptıktan sonra bilgisayarın açıışında direk başlangıçta açılmasını istiyorum nasıl yaparım msconfigten girdim orada görünmüyor bunu çaresi varmıdır çünkü her müşteriye tek tek anlatmak olmuyor çünkü bazıları yapamıyor bile verceğin cevap için teşekkür ederim

solariz hocam bu game booster programını açılışta direk başlangıçta çalışması için nereden ayr yapmalıyım ben internet cafeciyim kurdum programı çok güzel sistemi hızlandırıyor yanlız açılışta otomatik olarak devreye girmiyor ancak çalıştırırsan gerekli düzenlemeyi yapıyor ben bunu birdefa çalıştırırp gerkli düzenlemelerini yaptıktan sonra bilgisayarın açıışında direk başlangıçta açılmasını istiyorum nasıl yaparım msconfigten girdim orada görünmüyor bunu çaresi varmıdır çünkü her müşteriye tek tek anlatmak olmuyor çünkü bazıları yapamıyor bile verceğin cevap için teşekkür ederim

Buyrun bunu indirin reg kaydını girin

Please register to see this content.

solariz hocam reg kaydı yapmışsın çok güzelde ben bunu tam olarak şu şekilde söylemiştim hani programı kurup oyun ayrına getirince birdah açılışta yeniden uyarı ekranı çıkmadan yeniden oyun ayarlarını yapma ekranı gelmeden sağ tarafta saatin yanında çıkmasını istemiştim birde game boosteri kurunca kısayol simgesine tıkladığında list index out of bounds 17 çıkıyor buna tamam deyince ancak oyunkipine geçme şıkkı çıkıyor senin verdiğin reg ayarınıda yapınca yine ilk açılışta yukarıda yazdığım list index out of bounds17 çıkıyor oona tamam diyorum ondan sonra oyun kipi ekrana geliyor altan seçeneği seçince sağ saatin yanına yerleşiyor ben bunu hani bunların hiç birini yapmadan bilgisayar direk açıldığında oyunkipi seçilmiş halde hiç bir uyarı vermeden çalışmasını istiyorum ancak normal kipe dönmek isteyince tıklayıp seçeneği değiştirmek isterim acaba olabilirmi

solariz hocam reg kaydı yapmışsın çok güzelde ben bunu tam olarak şu şekilde söylemiştim hani programı kurup oyun ayrına getirince birdah açılışta yeniden uyarı ekranı çıkmadan yeniden oyun ayarlarını yapma ekranı gelmeden sağ tarafta saatin yanında çıkmasını istemiştim birde game boosteri kurunca kısayol simgesine tıkladığında list index out of bounds 17 çıkıyor buna tamam deyince ancak oyunkipine geçme şıkkı çıkıyor senin verdiğin reg ayarınıda yapınca yine ilk açılışta yukarıda yazdığım list index out of bounds17 çıkıyor oona tamam diyorum ondan sonra oyun kipi ekrana geliyor altan seçeneği seçince sağ saatin yanına yerleşiyor ben bunu hani bunların hiç birini yapmadan bilgisayar direk açıldığında oyunkipi seçilmiş halde hiç bir uyarı vermeden çalışmasını istiyorum ancak normal kipe dönmek isteyince tıklayıp seçeneği değiştirmek isterim acaba olabilirmi

anladım senin demek istediğini olur neden olmasında birazuğraşmak gerek 1e1 katılımsız yapmam grekicek bu durumda bu katlımsız sadece program kendi kuruluyor ayarları sen ayarlıyon bide böyle bir katılımsız yapma var ayarları herşeyi ben kendim ayarlıyom hangi pc kurarsan kur o ayarlar hep aynı kalıyor ha diyorsunki masaüstündeki simgeye tıkladığımda bir yazı cıkıyor o çıkcar ona birşey yapamamdan o dediğim yeşle biraz uğraşmam gerek yapaız yani bir kaç günü hazır ederim

Programcığı başlatmak için tıkladığımda "list index out of bounds (17)" hata raporu benim vistadada çıkıyor. Bu nedir? Neden çıkar? Rapora/uyarıya rağmen programı devam ettirmek bir soruna yol açarmı? XP işletim sistemlerindede bu hata çıkıyormu yoksa vista ile bir uyumsuzluk durumumu?

Edit: Türkçe karakter uyumsuzluğu olarak tahmin ettim. Doğrumudur ve karakterler düzeltilebilirmi(...Ge?>...Gec gibi ve benzerleri..)?

Edit2: Seçeneklerden ingilizceye geçtim ve söz konusu hata raporu kalktı. Yani düşündüğüm gibiymiş. Bu durumda bir arkadaşın türkçe dosyasındaki uyumsuz karakterleri düzeltmesi lazım. Mümkünmüdür(Yoksa kendi adıma ingilizce kullanmaya devam.. Hata raporlarını hiç sevmiyorum. Zararsız olsa bile.)?

Edit3: Ge?>Gec düzeltmesi hata raporunun kalkması için yeterli olmuyor. Bu düzeltmeyi yaptım ama diğerlerinide çok dikkatli ve özenli şekilde arayıp bulmak ve değiştirmek gerekiyor. Ben işte bunu yapamadım.

Edited by temmuz

Alternatif

Game Booster v1.1 Turkce

Bilgi :

* Türkçe dil dışında tüm diller çıkarılmıştır

* Açılıştaki hata raporu düzelti

Saygılarımla

2nb91xj.jpg

25kn8tx.jpg

http://rapidshare.com/files/257007204/Game_Booster_v1.1_Turkce.7z[/CODE]

[u][b]1 Mb[/b][/u][/center]