Jump to content

Sizce Telefonum Dinleniyormudur!

ömer fidan

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Benim bildiğim sistemde 2000 kadar anahtar kelime var, Siz bu kelimeleri 3 kez kullanınca otomatik dinlenmeye alınıyor diye biliyorum.. Yoksa milyonlarca telefon için tek tek adam görevlendiremezler :dribble:

Atatürk, tarikat, medya ..

Bu 3 kelime yeterli. :p

Sonrası otomatik dinleme, inceleme. Doğru biliyorsun :)

arkadaşlar dinlendiğinizi hiç bir şekilde bilemezsiniz artık yankı olayı falan artık bitti ayrıca şu anahtar kelime olayı var o da bir şehir efsanesidir öyle bir şey yok yani ayrıca sanmayın oturup kulağına takıyor biri dinliyor öyle birşeyde yok dinleme olayı daha komplike birşey ve bir kişi yüzlerce kişiyi dinleyebilir dinleme cd ye kaydedilir ve ordan takip edilir suç unsuru varmı diye

Şu eski telefonlara takılan ışıkları bilirsiniz...

Telefon çalınca ışık arkada yanardı o ışıklardan takarsanız bir dinleme söz konusu olduğunda ışık yanacaktır...

bana kalırsa türkcell kaydediyor konuşmaları 5 saat konuşsan ne yazar 5 mb tutar

sonrada bir olaya karışınca savcılık istiyor konuşmaları bir de özel adamlar var

onlarınki sürekli polis tarafından hem kaydediliyor hem dinleniyor

arkadaşlar tüm operatörler ve ayrıca telekomda tüm konuşmalar en az 3 ay boyunca kayıt altında tutulur bir olay olduğunda mahkeme kararıyla bu kayıtlar çıkartılır bu konuda bilgim baya fazladır bilmek istedikleriniz sorabilirsiniz dinlemenin engellemesi olayına gelince yaaa takoz büyüklüğünde bir jammer taşırsınız yada yaklaşık 5000 dolar para öder bir program satın alırsınız

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...