Jump to content

Windows 10 Enterprise (iot) Ltsc 2021 | 19044.1620 | Mart 2022 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

• Emre028 changed the title to Windows 10 Enterprise (iot) Ltsc 2021 | 19044.1620 | Mart 2022 | X64

mrb,hocam 8.1 ve 10 daki çalışmalarınızı takip ediyor ve kullanıyorum.Bu çalışma içinde şimdiden teşekkürler.Hemen indiriyorum ve kullanacağım.Küçük bir ayrıntıyı sormak istiyorum çözümü basit ve sizide yormayacaksa.Görev çubuğu sağındaki Haber ve Hava durumu gösteren bildirim veya kutucuğu tekrar oraya getirebilirmiyiz..

kamikazze, 21 dakika önce yazdı:

mrb,hocam 8.1 ve 10 daki çalışmalarınızı takip ediyor ve kullanıyorum.Bu çalışma içinde şimdiden teşekkürler.Hemen indiriyorum ve kullanacağım.Küçük bir ayrıntıyı sormak istiyorum çözümü basit ve sizide yormayacaksa.Görev çubuğu sağındaki Haber ve Hava durumu gösteren bildirim veya kutucuğu tekrar oraya getirebilirmiyiz..

Görev çubuğuna sağ tık yapıp oradan haberler ve ilgili alanlarına tıklayıp metini ve iconu göster seçeneğine tıkla.

Edited by akillialtay1995
  • Like 1

kamikazze, 24 dakika önce yazdı:

Dediğiniz yerde öyle bir menü seçeneği yok,başka bir Reg ayarı veya Revizyon gerekiyor.Sanırım bu Iso hazırlanırken Perf. ayarları yapılandırmasında kapatılıyor veya siliniyor,yinede ilgine teşekkür..

LTSC sürümlerinde metro uygulamaları bulunmadığı için öyle bir menü olmaması çok normal :) Diğer Home,Pro,Education vb. sürümlerde yani içerisinde mağaza ve uygulamaların olduğu sürümleri indirmeniz gerekmektedir.

• Like 1

Emre028, 14 saat önce yazdı:

LTSC sürümlerinde metro uygulamaları bulunmadığı için öyle bir menü olmaması çok normal :) Diğer Home,Pro,Education vb. sürümlerde yani içerisinde mağaza ve uygulamaların olduğu sürümleri indirmeniz gerekmektedir.

teşekkür ederim,dediğim gib, küçük bir ayrıntıydı. Ben bu çalışmanızı indireceğim ve kullanacağım,Link bekliyorum..

hala link bekliyoruz..

editör unuttu galiba,nasıl indireceğimiz konusunda fikri olan varmı..

Django, 11 dakika önce yazdı:

25.03.2022.iso dosya adı bu doğru mudur başlıktaki sistemin iso su mudur bu?

tamamdır burda yazıyormuş.

ISO’ya adını yazmıyorum telif hakkı nedeniyle hesap kapatıp duruyorlar son zamanlarda ;) 

yarın format atayım diyordum. tam denk geldi elinize sağlık. İndirdiğimiz sistemde tekrar modifiye yapabiliyor muyuz acaba? Kapattığınız uygulamaları ben hiç kullanmıyorum bu yüzden sistem kaldırmak istiyorum. mümkünse eğer..

Senkron2, 3 saat önce yazdı:

@Emre028 bey yine tarzınıza uygun bir konu olmuş. Çok şık görünüyor elinize emeğinize sağlık iyi günler :hi:

Çok şık görünüyor demişsin ama duvar kağıdı tema ikon gibi şeyler eklenmemiş 🤔

@Emre028ellerinize sağlık sizin çalışmanıza bir lafım yok zaten kendinizi kanıtlamış bir üstadsınız burada 

• Like 1

Maxhes, 4 dakika önce yazdı:

Çok şık görünüyor demişsin ama duvar kağıdı tema ikon gibi şeyler eklenmemiş 🤔

@Emre028ellerinize sağlık sizin çalışmanıza bir lafım yok zaten kendinizi kanıtlamış bir üstadsınız burada 

Uygulanan özelleştirmeleri kastetmiştim :)

Edited by Senkron2

k1nju75u, 1 saat önce yazdı:

yarın format atayım diyordum. tam denk geldi elinize sağlık. İndirdiğimiz sistemde tekrar modifiye yapabiliyor muyuz acaba? Kapattığınız uygulamaları ben hiç kullanmıyorum bu yüzden sistem kaldırmak istiyorum. mümkünse eğer..

Modifiye edebilirsiniz :)