Jump to content

Sıfır İstenilen Özellikler Uygun Fiyata Kasadizlir

Syst€m_Clos€d

Recommended Posts

Siz parça mı satıyorsunuz yoksa internetten ucuz fiyatları bulup mu öneriyorsunuz?

Hayır Bilgisayar Satan Arkadaşım Var Ve Gereken Parçaları Sizin Piyasa Fiyatınızdan Daha Aşagı Almamı Sağlıyor.

Güven Konusuna Gelince Hiç Referansom Yok Böyle Bişeyi Yeni Düşünüp Faliyete Geçirmeye Karar Verdim Ve Zaten

Alıcı Olan Arkadaşa Parayı Yatırmsı İçin Kredi Kartı Numaramı Verecem Zaten O Karta Yüklü Bilgilerden Bana Ulaşmaları Hiçte Zor Değil Tabi Bu Paraları Yatırıp Parçaları Gönderilmediği Taktirde Baş Vuracakları Konu..

Hayır Bilgisayar Satan Arkadaşım Var Ve Gereken Parçaları Sizin Piyasa Fiyatınızdan Daha Aşagı Almamı Sağlıyor.

Güven Konusuna Gelince Hiç Referansom Yok Böyle Bişeyi Yeni Düşünüp Faliyete Geçirmeye Karar Verdim Ve Zaten

Alıcı Olan Arkadaşa Parayı Yatırmsı İçin Kredi Kartı Numaramı Verecem Zaten O Karta Yüklü Bilgilerden Bana Ulaşmaları Hiçte Zor Değil Tabi Bu Paraları Yatırıp Parçaları Gönderilmediği Taktirde Baş Vuracakları Konu..

Kısacası herhangi bir bilgisayar firmada çalışmıyorsunuz sadece arkadaşınız aracılığıyla iş yapıyorsunuz.Referansınızın olmaması satışınızı bu forumda biraz daha zorlaştırır.Hayırlı satışlar..

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar burası Alım - Satım bölümü arkadaşta hem kendisi kazanmak hem de piyasadan ucuza ürün satarak sizlere hizmet etmek istiyor. Herkes birşey yazmış yok güvenirmiyim yok güvenmezmiyim. Alacağınız yok bol keseden atıyorsunuz. Ona bakarsanız buradaki tüm konular için aynı şey geçerli kapatalım mı bu bölümü?

Gereksiz mesaj yazanlara bundan sonra af yok...

Gereksiz tüm iletiler tarafımdan silinmiştir.

Kişisel bilgi paylaşımı yasaktır. Güvelik konusunda konuşmak görüşmek istediğiniz ne varsa PM üzerinden iletişime geçiniz...

Niyeti almak-satmak olmayan kişiler sırf ilanları baltalamak amacıyla,bir şeyler satan herkese sahtekar gözüyle bakıyor.Bu nasıl bir zihniyettir,satın almanın bir sürü güvenli yolu var,gg , sahibinden com gibi sitelerde güvenli e-ticaret ilanı açtırırsınız alıcısınız madem,ürünü alır,dener paraya onay verirsiniz.Ve ya dünyanın kullandığı paypal sistemini kullanırsınız.Yok alıcı değilseniz ,birileri sırf piyasadan uygun fiyatlarla satıyor diye satılık ilanlarına baltalayıcı mesaj yazmayın ayıptır,günahtır.

tenekecezve arkadaşımı verdiği cevaptan öütürü tebrik ediyorum bu arada.

gigabyte 945-GZM-S2 REV 6.6 için cod 6 nfs shift gibi oyunları kaldırabılecek bi ekran kartı nekadar olur

Atı Radeon X1300/1550 bu ne kadar bide

Sana Uygun Bir Kart Önereyim Bahsettiğin Ekran Kartı O Oyunları Oynatmaz.Neden?

Çünkü Şimdiki Yeni Oyunlar Ekran Kartlarında Pixel Shader Özelliği İstiyor..

ASUS 1GB HD4650 DDR2 128 BIT DI/1GD2 TV-OUT DVI HDMI ATI 16X

Fiyat: 159 tl Kargo Dahil

bende asus 400watt kasa (AsusVentoA9)

ben bu kasa içerisine şu bileşenleri alacağım.

1- Gigabyte 790FXTA-UD5 anakart fiyatı

2- Amd Phenom II X3 720 BE işlemci

3- PATROIT 2 GB 1600 mhz DDR3 RAM

4- Windows 7 Home Premium 32/64 bit Türkçe Kutulu Orjinal işletim sistemi, kutusu açılmamış olacak(OEM olmayacak) bunların

fiyatlı uygunsa alabilirim. Bunları 6-8 taksitle almak istiyorum.Akbank Axess Kredi kartım var.Cevaplansanız sevinirim. iyi çalışmalar.

bende asus 400watt kasa (AsusVentoA9)

ben bu kasa içerisine şu bileşenleri alacağım.

1- Gigabyte 790FXTA-UD5 anakart fiyatı

2- Amd Phenom II X3 720 BE işlemci

3- PATROIT 2 GB 1600 mhz DDR3 RAM

4- Windows 7 Home Premium 32/64 bit Türkçe Kutulu Orjinal işletim sistemi, kutusu açılmamış olacak(OEM olmayacak) bunların

fiyatlı uygunsa alabilirim. Bunları 6-8 taksitle almak istiyorum.Akbank Axess Kredi kartım var.Cevaplansanız sevinirim. iyi çalışmalar.

Beyler Şu An Evimdeyim Ve Yetkili Arkadaşıma Ulaşamıyorum İlgisiz Oldugumu Düşünmeyin Fiyatları Onun Doğrultusunda Yansıtıyorum En Kısa Zamanda Fiyat Verilecektir Saygılarımla..

ya bu anakartı 27,12,2006'da 135,85 liraya almıstım şimdiki fiyatı 160 olmuş bu nasıl iş yaa :) anakartımız yandı masrafa bak

945p-S3 al rev 3.3

ddr2 667 mhz(4 slot)

lga 775 pin

1066/1333(o.c)

100 lira yoktur bu kart :rolleyes:

bende varda

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...