Jump to content

$oem$ Delisi Arkadaş

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

bensuslu11, 13 saat önce yazdı:

Forum yetkililerine sesleniyorum . Biri şu arkadaşa yardım etsin. Sürekli yeni hesap açıyor, herkezden yardım istiyor, bu problemi nasıl çözeriz

https://www.tnctr.com/profile/489763-egegrkn/

https://www.tnctr.com/profile/555236-duzcelienginbey/

Bana da defalarca mesaj attı, farklı farklı hesaplardan attığı mesajların konu başlığı hep aynıydı. Bir ara yardım edeyim dedim, biraz çabaladım ama hem anlamıyor hem dediklerimi yapamıyordu. Admin'e yazmıştım rahatsız ediyor diye. Admin, aldırış etme demişti. Şimdilerde alıştım, çoğu zaman cevap yazmıyorum. Bu kez kendince hakarete başlıyor. Gereksiz saçma cümleler kullanıyor. Yazmak zorunda kalınca, yazıyorum. Bu kez özür diliyor ve tekrar yardım istiyor. Döngüye girdik, bu şekilde dönüp duruyor mesajlar... :) :) :) 

• Like 1
  • Haha 3

Adam 10 senedir bir format atamadı çıldırıyorum ve çok acayip vazgeçmiyor da :Q Bir keresinde ben de yardım etmeye kalktım dakika başı yazıp durdu neye uğradığımı şaşırdım, gece gündüz de farketmiyor hiç uyumuyor işe falan da gitmiyor galiba?? 50 tane forumda üyeliği var banlanıp banlanıp yeni hesap açıyor hepsinde hiç üşenmeden :unknw:Daha geçen farklı nick al direkt enseleniyorsun dedim ama nafile :thumbsdown:...

resim.png.24684a67ab64c5bb3fae229b767f7e8c.png

Edited by PeterWilkinson
  • Like 1

Herkese ii günler bu arkadaşın ismi engin çiçek bu arkadaşımız hacettepe üniversitesi mezunudur ve devlet memurudur ve engellidir lütfen aşağılacı incintici yorumlar yapmayın siz sabaha kadarda anlatsanız size yine soracak lütfen idare edin unutmayın 1 dakka sonrasına garantimiz yok hepimiz engelli adayıyız saygılar...

• Like 1
  • Sad 1

uN1versum, 28 dakika önce yazdı:

hacettepe üniversitesi mezunudur ve devlet memurudur ve engellidir

pek inandırıcı gelmedi bana. üniversite mezunu olupta birde devlet memuru bir adam neresinden engelli oluyor.. engelli kardeşlerimize lafım yok,  yanlız bu özürlü arkadaş herkesi aynı anda rahatsizlık vermesi akıl tutulması nyse. belikide bu nikde kendisinin de olabilir ;:)  o kadar fake hesap kullanan kişide herşey beklenir vesellam

annemin yeğenleride böyle saat fark etmez ararlar konuşmasalar değişik şekilde gülerler fazla zeki olmakta sorun galiba ama bu durumları kullananlarda var o kişileri dikkatli seçmek gerek cevap vermeden geçin yeter iyi forumlar

duzcelienginbey, 10 saat önce yazdı:

ne oldu ya niye benden bu kadar rahatsız oluyorsunuz 

Artık aynı soru ve sorunlarla gelmemeniz lazım. %oem% sorununuzu çözdünüz veya çözmediniz. Onu unutun ve uzunca bir süre, bu konu hakkında kimseye yazmayın. Size defalarca dedim artık yazmassanız sevinirim diye. Siz devam etttiniz. %oem% konusunu unutun ve başka yaşadığınız sorunlarla ilgili sorular sormaya başlayın. Ve üst tarafta bir arkadaşın dediği gibi, sorularınızı konusunu açarak sorsanız daha iyi olur. Bir kişi değil, birden çok kişi görüp, isteyen yanıtlar... Saygılarımla...

• 2 ay sonra...

Ben, aşırı talepleri sonrasında. Kurmak istediği programları ve reg vs. girdileri göndermesini söyledim. Bana istediklerini gönderdi. Hazır oem klasörü oluşturup. Nereye atacağını klasör üzerine yazdım. Başarıyla tamamladı. Oem kurulumunu. Bu kadar abartmaya gerek yok. Adam yapmaya çalışıyor yapamayınca herkese soruyor. Bu konuyu daha fazla uzatmasın diye. İki gün önce işlerini hallettim. Çabaladı çabaladı, sonunda istediğini aldı. Yani, fazla uzatmaya gerek yok bu konuyu. Çöpe atın sayın yetkililer... 

• Like 1

va7eyla, 45 dakika önce yazdı:

Ben, aşırı talepleri sonrasında. Kurmak istediği programları ve reg vs. girdileri göndermesini söyledim. Bana istediklerini gönderdi. Hazır oem klasörü oluşturup. Nereye atacağını klasör üzerine yazdım. Başarıyla tamamladı. Oem kurulumunu. Bu kadar abartmaya gerek yok. Adam yapmaya çalışıyor yapamayınca herkese soruyor. Bu konuyu daha fazla uzatmasın diye. İki gün önce işlerini hallettim. Çabaladı çabaladı, sonunda istediğini aldı. Yani, fazla uzatmaya gerek yok bu konuyu. Çöpe 

bir efsanenin sonu diyebiliriz o zaman? aynısını bende yaptım ikna edemedim. tebrik ederim

Edited by iomerg
  • Like 1
  • Haha 1

va7eyla, 6 saat önce yazdı:

Ben, aşırı talepleri sonrasında. Kurmak istediği programları ve reg vs. girdileri göndermesini söyledim. Bana istediklerini gönderdi. Hazır oem klasörü oluşturup. Nereye atacağını klasör üzerine yazdım. Başarıyla tamamladı. Oem kurulumunu. Bu kadar abartmaya gerek yok. Adam yapmaya çalışıyor yapamayınca herkese soruyor. Bu konuyu daha fazla uzatmasın diye. İki gün önce işlerini hallettim. Çabaladı çabaladı, sonunda istediğini aldı. Yani, fazla uzatmaya gerek yok bu konuyu. Çöpe atın sayın yetkililer... 

Sanmam 3 ay bilemedin 6 ay sonra başka bir benzer sorunla karşına çıkacaktır. Bende kendisine Team wievle gösterdim hatta kendisi de yaptı. Ama gel gelelim bir süre sonra abi şunu nasıl yaparım diye kabak gibi karşına çıkıyor. Tahminen kendisinde paranoya benzeri hastalık var daha tam teşhis koyamadik 😏