Jump to content

Modlu Windows

okndrr
 Share

Recommended Posts

merhabalar bu gün basıma gelen bir bilgiyi paylamak istiyorum. Modlu windows sürümleri hakkında duyup pek umursamadığım ama basıma geldikten sonra sizlerle paylasma gereği duydum. Malesef  kullanmıs olduğum eski modlu windows bilgilerimi  sifrelerimi yabancı sitelerde paylasmıs.  en ufak ornek vermem gerekirse pubg  mobile esabıma erisim sağlayıp çalmıslar . 

sizlere tavsiyem orjinal msdn sürümleri kullanmanız.

• Like 2
  • Sad 2

Modifiyeli bir Windowsu suçlamanızı doğru bulmuyorum.
Siz bu windowstan internete giriyormusunuz ?
Siz bu modifiyeli windowstan,internete girince bilgilerinizi bilerek zaten paylaşıyorsanız,başkasının çalmasınada zaten gerek yok.
Gönüllü vermişsinizdir.
25 yıldır kullanıyorum modifiyeli windows ve hiç bir zaman bilgilerimi bilerek paylaşmamışımdır.
Sizlerede tavsiyem budur.
Geçmiş olsun ve suçu başkasında değil kendinizde arayın.

• Like 1

Uzucu durum gecmis olsun. benim ise face hesabima 3 kez hirsiz girmisti bu cok farkli bir durum.

3 kez yav abi bula bula hepmi seni buluyorlar diyenleri duyar gibiyim. Hirsizlar ne yapip ediyor sifreyi kiriyorlar. sonra mail adresine girip sifremi degistirmek isteyip hesabimi geri almaya da kalksam nafile. Hesabima girip benim adimla listemdekilere ling atip sana fotograf gonderiyorum onu tikla diye bir sey gonderip onlarinda hesaplarini caliyorlar yada para dolandiriciligi yapiyorlardi. Hirsizlarin IP adreslerine nereden girdiklerine gecmise dayali arastirabildigimde, birisi ulkemizin bir sehrinden, digeri Miami, bir digeri Kiev cikti. Vallahi sadece koyumden haber alabilmek icin yeni hesap actim , hirsizlar her yerdeler. Sirf hirsizlik icin program uretenler var. 

MOD lu sistem demis arkadas o bir hayli guvensiz bir sistem kurmus olmali uzaktan erisime musait bir yapi oluyormu? bunu sitedeki arkadaslar daha iyi bilir. Yani MOD yapacagim diye bir isoyu 6gb dan 2gb dusuruyorlar ise bence sorun vardir.. Ben boyle bir sunumu kurdum ve yarim saat sonra aninda sildim. Guvenmedim. olmaz diyen arkadaslar vardir ama olur kardesim illa her kese olacak diye bir sey yok, bozart sanirim en dogru tesbiti yapmis olmali.

Edited by tomyblack
  • Like 1

Bunun burda sunan belirli kişilerin yaptığı Windows lar değilde yabancı forumlarda dolaşan Windows olma olasılığı yüksek, Hangi indirim yaptınız bulun paylaşım yapın görelim, Virüs yemek kolaydır anında yersiniz İllegal ve Crack sunulan parasız olan çoğunlukla şeylerde Patch lar virüs olabilir ki kullandığınız şeylerden olabilir, burda Kemik kadro var bunlardan bunu birinin yapacağıni sanmıyorum çünkü senelerdir kullanıyorum ama rsload gibi tyroom gibi kullanıcı larda virüs var..

Uzun zamandır bu site üzerinden birçok windows çalışması ve programlarını kullandım ve en ufak bir sorun yaşamadım ve yaşayacağımı da sanmıyorum. Programlarda kurulan patch üzerinden trojen yemişliğim var ve bunu şans eseri denk gelerek öğrendim kaynağın da nereden geldiğini biliyorum bu yüzden buradaki paylaşımlarda böyle bir sorun olmaz. Diyelim buradan indirdiğiniz windowstan oldu ancak atladığınız birşey var burada bir çok kişi windows modlayıp veya yabancı forum üzerinden de paylaşım yapılmakta bunları da göz önünde bulundurun kimsenin hakkına girmeyin hocam.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
BerealTy, 19.12.2023 - 21:46 yazdı:

gecmiş olsun hangi yapımcıydı acaba

win 10 ltsc sürümü kullanıyorum genelde fastzeit diye bir kullanıcının yapmıs oldugu modlu windows 

bozart, 20.12.2023 - 16:34 yazdı:

Sanırım sorun modlu Windows değil. Sizin spam veya trojen yemeniz olma ihtimali. Gelen bildirilere mesajlara linklere tıklamanız olmanız 

malesef oyle bır sey olmadı

adbenim, 20.12.2023 - 13:01 yazdı:

Modifiyeli bir Windowsu suçlamanızı doğru bulmuyorum.
Siz bu windowstan internete giriyormusunuz ?
Siz bu modifiyeli windowstan,internete girince bilgilerinizi bilerek zaten paylaşıyorsanız,başkasının çalmasınada zaten gerek yok.
Gönüllü vermişsinizdir.
25 yıldır kullanıyorum modifiyeli windows ve hiç bir zaman bilgilerimi bilerek paylaşmamışımdır.
Sizlerede tavsiyem budur.
Geçmiş olsun ve suçu başkasında değil kendinizde arayın.

win 10 ltsc sürümü kullanıyorum genelde fastzeit diye bir kullanıcının yapmıs oldugu modlu windows  

gönüllü diye bir kavram yok ırsızlık diye bir kavram vardır

Bu konunun bir tarafı şehir efsanesi olmakla birlikte bir yanı da gerçeklik içeriyor. Bİr defasında öğretmen arkadaşımla bunu tartışmıştım ve kendsii ısrarla modlu windowsun zararından bahsediyordu. Burada dikkat edilecek nokta kaynağınız neresi ve windowsu kullanma alışkanlığınız nasıl? bu gibi sorulara bakmak lazım. Tnctr ailesinde uzun zamandır varım benzer bir şey görmedim. Modlu windowsu yapan kişi nerede bunu paylaşmış diye düşünebiliriz. Yoksa bu modlu windowsları ltsc sürümleri kullanmasaydık windowsun ham ram performansından keyif almazdık. Emin olabilirsiniz.