Jump to content

Windows 7 Sp2+Wlive5 Anlık Gelişmeleri...

istanbul82
 Share

Recommended Posts

all sana 14

Please register to see this content.

14 ü nete düşmüş..

crakleymişte 13 de var...

Graphisoft.Archicad.13.International.iSO.X86-ENGiNE.torrent

13 kırlmış ını istiyosan ozelden yollarım...

türkiyede cracker yok denecek az ki %98i yurtdışı kaynaklı..o hikayee..verdiklerimi dene..biz paylaşırız yardımcı oluruz vermen onemli değil!

sana diyecek söz bulamıyorum kardeşim allah senin gibileri bu forumlardan esirgemesin kapak :D

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha yok dostum ben türkçe versionundan bahsediyordum. o coktan vardı biliyorum. archicad in backdoor linkleri var elimde :) 14 temmuzda polish ve france versionu cıktı ;) tükçe henuz yok. cıkınca linklerini atarım.

13 ün sanırım ingilice kırakten birseyler yapmışlar ama ben denemedim onları çalışıp çalışmadığını.

sen içindekine bak isonun crağin tr si olmaz isonun içindedir crack tr de dene..

Edited by istanbul82

sana diyecek söz bulamıyorum kardeşim allah senin gibileri bu forumlardan esirgemesin kapak :D

:)

kapakmi.png

sen içindekine bak isonun crağin tr si olmaz isonun içindedir crack tr de dene..

dostum bende crack var teşekür ederim. sadece örnek olması için archicadi söylemiştim :) ama arkadaşlar koz vereceğimi sanıyor işte. :)

Edited by acronisli

İstanbul82 adam senle dalga geciyor ugrasma sunla rolleyes.gif Bırak kendi capında eglensın elınde sonunda cıkıcak turkcesı ve yıne ılklerı sen paylasıcaksın daha oncelerdede oldugu gıbı senın sayende

neler kullandık Ne kadar teşekkur etsek sana az helal yanı ama sunu soleyım bu adamla ugrasma lutfen please

Edited by ŞimşekAdam

valla ben senin kadar uzun uzadıya yazamam cok okuduğumu soyleyemem cokda gezmiş sayılmam :) ama inan insan psikolojisini anladığını sanan çok insan tanırım :) nedense bu tür insanlarda hep boyle zamanlarda ortaya çıkar :) çok gördüm açıkcası paylaşınca yapılan crackin adını değiştiren yada içinden nasıl bytelarin alınıp kendi crack yapmış gibi gösteren yada direk kendi rapidinin puanı artsın diye hemen tekrar upload eden. paylaşmayınca da direk küfür direk bir aşağılama tavrına giriyoruz. bir söz söylenecekse onada soylenmesi gerekiyor. suanada kadar farkettiğim sadece. bu yüzden bana sakın paylaşmaktan insan psikolojisinden bahsetmeyin heleki 13. mesajınızda.

Ayrıca unutma burası warez forumudur. warezin de tek kuralı çalışan şeyi İLK sunabilmektir. copy paste yaparak nereye kadar.

birini eleştirmeden once cuvaldızı bi kendine batırman gerkiyor.

=) güzel. gördüğüm kadarıyla alman gerekeni almışsın. 13.(ON ÜÇÜNCÜ) mesajımda sana 13 tane msj verebildiğim için mutluyum=) ayrıca konu ile alakam olmamasına, office ile alakam olmamasına, seninle alakam olmamasına ve daha 13(ON ÜÇ) tanecik messajcığımın olmasına rağmen senin oyununu oynayıp senden reaksiyon alabilmek sana dair kurduğum her hipotezin doğruluğunu kanıtlar=) neyse çok güldüm, bir alıntıyla cümlemi noktalayayım. mesele ilk olmak değil yeğen, mesele son sözü söylemek... ŞAH&MAT. ^^

=) güzel. gördüğüm kadarıyla alman gerekeni almışsın. 13.(ON ÜÇÜNCÜ) mesajımda sana 13 tane msj verebildiğim için mutluyum=) ayrıca konu ile alakam olmamasına, office ile alakam olmamasına, seninle alakam olmamasına ve daha 13(ON ÜÇ) tanecik messajcığımın olmasına rağmen senin oyununu oynayıp senden reaksiyon alabilmek sana dair kurduğum her hipotezin doğruluğunu kanıtlar=) neyse çok güldüm, bir alıntıyla cümlemi noktalayayım. mesele ilk olmak değil yeğen, mesele son sözü söylemek... ŞAH&MAT. ^^

Ağzına sağlık

valla yazık yau

Neye yazık Bende se ni anlamıyorum dünden beri gereksiz şeyler greksiz tartışmalar

Seninki aynen Şener şen ve ayşen gurdanın filimdeki olaya benziyo

Annem göster ama elletme dedi.. madem paylaşmayacaksın Ne akla hizmetle böyle bişey yapıyosun ki Bence bi an önce bu boş tartışmaya Bi son ver

Neye yazık Bende se ni anlamıyorum dünden beri gereksiz şeyler greksiz tartışmalar

Seninki aynen Şener şen ve ayşen gurdanın filimdeki olaya benziyo

Annem göster ama elletme dedi.. madem paylaşmayacaksın Ne akla hizmetle böyle bişey yapıyosun ki Bence bi an önce bu boş tartışmaya Bi son ver

Agam kendi capinda eglenii..

http://solor.windowsdream.com/Windows.7/SP1.beta/v.178.build.7601.16562.100603-1800/Full.ISO.not.needed.unless.you.want.sp1.for.ia64/7601.16562.100603-1800_Update_Sp_Wave0-B1SP1.0_DVD.iso

TÜRKÇEsi olmadığı için TÜRKÇE sistemlere yüklenmiyor ama İNGİLİZCE sistemlere yükleyebilirsiniz.

İngilizce kullanıyorum zaten . teşekkür ederim. Şu an tüm dünyada kullanılan bu mu. Mydigitallife a baktım çok karmaşık gelmişti.

Please register to see this content.

SP1 entegre edilmiş orjinal w7 sürümü var mı şu an halihazırda.

Teşekkürler

Edited by efes34

office 2010 tr nin 9 temmuz dan beri partnerlere dağıtılmaya başlandığını öğrendim msdn ne gelmesi an meselesi bizde parntlerden sızm çok zor oluyor ne yazziki bencilik bananecilik var msdn den bile aşağladığımız gavurlar sızdırabilir genelde oyle...

Edited by istanbul82

nerde gördün ben hiç biyerde görmedim..slovakça czech bile sızdığına gore tr elbette varda sızmışı nerde..

Czech, Greek, Hungarian, Romanian, Slovak, Slovenian, Turkish, Ukrainian dilleri sızdırıldı. valla yukardaki arkadaşlardan teki büyük bir laf etmişti. bu forumda bulamıyorsan başka biryerde bulamazsın diye. buyursun bulsun kendisi.

ha yok yine atıyor diyorsanız hangi dili istiyorsanız ordan caps koyayım. :dribble:

Edited by acronisli