Jump to content

Windows 7 Sp2+Wlive5 Anlık Gelişmeleri...

istanbul82
 Share

Recommended Posts

tamam işte dvd isoları wzor.net ten verilen isolardan biri dil paketlerinin hepsi 32-64 bir diğeri de servis paketlerinin hepsi artı yeni waik artı win7 sp1 eng isolarıydı. burda dili tr seçtiğin için win7 eng isolar gözükmüyor.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dil paketleride dvd de veriliyo zaten yarın 19 gibi wave 1 dalgası gelebilirmiş 16-18 inde geldi ya oyle mantık kurmuşlar bakalım..bi ihtimal allahtan mydigide msdn hesabı olan eleman dolu en fazla 3-4 saatte veriyolar bize kalsa :D

Edited by istanbul82

saoln bilgilendirdiğiniz için problem yok sadece söledim gelmiş mi diye bilgilenmekti amacım bilgilendim gelirse burdan takibimizi sürdürüyoruz gelişmeyen ülke olduğumuz her halimizle belli beleş pre beleş win7 millette para yokki micro ilk bizim dilimizdeki sistemleri yayınlasın :wacko:

[quote name='Zaa' date='19 Şubat 2011 - 23:55 ' timestamp='1298160341' post='966508']
saoln bilgilendirdiğiniz için problem yok sadece söledim gelmiş mi diye bilgilenmekti amacım bilgilendim gelirse burdan takibimizi sürdürüyoruz gelişmeyen ülke olduğumuz her halimizle belli beleş pre beleş win7 millette para yokki micro ilk bizim dilimizdeki sistemleri yayınlasın :wacko:
[/quote]
[b]malesef bi kaç arkadaşla bi kaç sene once tartışmıştık yok müslümanız diye verilmiyo dediler alaka yok arapça 6-7 sırada geliyo biz sıralamda 18-21 i buluyoz yani nekadar ekmek okadar köfte insanımızın refah yaşam kalitesi düzeyi cidden çok düşük haliyele üye sayısıda düşük.:)[/b]

Edited by istanbul82

[quote name='exi23' date='20 Şubat 2011 - 11:42 ' timestamp='1298202723' post='966629']
Fransızca, almanca, japonca ve ispanyolca da verilmiş. Bu her zaman ilk verilen diller mi acep? :)
[/quote]
yani dünyanın en gelişmiş ülkerinin dili sonra inş dalga 2 ye dahil olur türkçe yoksa daha bekle babam bekle ama şahsi görüşüm sp li sistem bu ana değil sanmam çok bekliyeceğimizi.

Diller kategorisinde görünüpte hiç bi zaman ürün sunulmayan ülkelerde var :punk:

W7 Sp 1 x86 düzeltilmiş dil dvd isosunu ve pro vl sp1 leri istanbul82 arkadaşın açtığı entegre değil diye biten konusuna ekledim ilgilenenler incelesin :punk:

İyi forumlar

[quote name='grasp' date='20 Şubat 2011 - 12:54 ' timestamp='1298207054' post='966663']
istanbul82 msdn de ne zaman win7 sp1 tr sunulacak?haberin var mı
[/quote]
kimse bilmiyo 2 günlük indirme mantığı kuruluyo 16-18 inde verildi ayrı diller 20 si bu gece 19 undan sonra bakın gelmesse salıya kadar yolu var gibi :D

Edited by istanbul82

[size="3"][b]Ulan büyüyen bir ülkeyiz adımız belli namımız belli hele tarihimiz tartışma konusu bile değil.Bugün ortadoğunun menavi lideriyiz avrupanın tek sağlıklı adamıyız micropzoft hala bize bunu yapıyorsa varya bişi demiyom...[/b][/size]

[quote name='GemaR' date='20 Şubat 2011 - 20:37 ' timestamp='1298234850' post='966911']
[size="3"][b]Ulan büyüyen bir ülkeyiz adımız belli namımız belli hele tarihimiz tartışma konusu bile değil.Bugün ortadoğunun menavi lideriyiz avrupanın tek sağlıklı adamıyız micropzoft hala bize bunu yapıyorsa varya bişi demiyom...[/b][/size]
[/quote]
oylesysek üye olan technet msdn kişi sayımız neden acıncak halde sonlarda sondan 4-5 inci yav git kardeşim bi memur bi pc yi bile 24 taksite böldürüp alıyosa hala daha çok bekleriz :D ben halkının refahından bahsediyorum sisyasi ve politik değil.! tartışmak için yazmadım zaten..olayı yazdım sadece.

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='20 Şubat 2011 - 21:07 ' timestamp='1298236633' post='966935']
oylesysek üye olan technet msdn kişi sayımız neden acıncak halde sonlarda sondan 4-5 inci yav git kardeşim bi memur bi pc yi bile 24 taksite böldürüp alıyosa hala daha çok bekleriz :D ben halkının refahından bahsediyorum sisyasi ve politik değil.! tartışmak için yazmadım zaten..olayı yazdım sadece.
[/quote]
[b]Evet söylediklerinize katılıyorum halkımızın refahı çok yüksek düzeyd değil ama çokta düşük değil onuda bliyorum...
Ama sonuçta bi yerden başlar büyüme siyasi de olabilir başka bişide başlasın da nası başlarsa başlasın.[/b]

[quote name='muhabbet1975' date='20 Şubat 2011 - 23:06 ' timestamp='1298243781' post='966990']
bizim korsanliktan birazda hep maddi degil istanbulda zenginmmi yok
[/quote]

[b]hay ağzına sağlık kardeşim, hep yorumlara bakıyorum ne hikmetse bizlerde bir aşağılık kompleksi oluşmuş aslında yüz senedir oluşturmak isteniliyor onuda başardılar galiba siz bi şey anlamazsınız, siz yapamazsınız, siz oturun biz yapalım vs. vs. bunun sebebi geçim sıkıntısı değil alimlerimizin azalmasıdır ilim yolunun kapatılmasıdır bizlerin yapması gereken kendimizi çocuklarımızı iyi yetiştirmektir....o zaman bakın görün refah sevyemiz nasıl artacak yeterki tüketen değil eskisi gibi üreten toplum olalım....
Bir alimimizin gözlemini sizlere aktarayım avrupa ne zaman dine yaklaştı manevi değerlere önem verdi ilim yolunda ilerledi. müslümanlar da (TÜRKLER) manevi değerlerden uzaklaştı ilim, bilim yolundanda uzaklaştı hep geriledi bunları iyi tahlil etmek gerekir....
şu topraklardan nice ilim adamları yetişmiş mimaride, tıp alanında, coğrafyada, astrolojide, matamatikte, vs. vs. nice alimler yetişti avrupa karanlık çağın içinde bocalarken atalarımız çağ kapatıp, çağ açıyorlardı....
Tarihimizi araştırırsak ne denilmek istenildiğini daha iyi anlarız sorarım size? geçmişine, ecdadına sövebilen bizim gibi kaç tane millet görebilirsiniz?

velhasılı ben kabul etmiyorum ikinci sınıf vatandaş olmayı avrupanın bizlere yaftaladıgı geri kalmış millet statüsünü.
ben (biz) müslümanım arkadaş hak katında birinci sınıf insanım (insanız), birinci sınıf nasıl kul olabilirim onun gayretindeyim...
gerisi boş işler...daha yazacak çok şeyler varda burası yeri değil artık yeniden düşünen ve düşündüğümüz iyi şeyleri hayatımıza nakşeden bir toplum olmamız gerek...
neyse konuyu dağıtmayayım yorumları okuyunca dayanamadım konu dışı bir yazı oldu kusura kalmayın sürç-ü lisan etti isem affola...[/b]