Jump to content

Ultrason Sistem özellikleri 1.2

shaolin
 Share

Recommended Posts

Yeni gelişme. /uzak /kullanici /parola parametresi ile ağ ortamında uzak bilgisayarın bilgilerini almayı başardım. Oluşturduğu raporda ufak tefek pürüzleri kaldı onlar da hallolur inşallah.

Komut satırında yapabiliyorsak ana ekranda da bir şekilde yapabiliriz. İleride Uzak Bilgisayar diye düğme koyup, bilgileri oradan gireceğiniz şekilde yapılabilir.

İleride şöyle de yapılabilir. Bir txt dosyaya bilgisayar adlarını alt alta yazıp kaydettikten sonra program bir parametre ile dosyanın ismini vermek.

Böylece dosyadaki, tüm pclere bağlanıp çat çat bilgileri alır.

Edited by shaolin
  • Like 2

KHEDIRA, 14 dakika önce yazdı:

ramlarimin markası kingston ama yazılım tespit edemedi. ayrıca kaç mhz olduğunu da göremedi. sistemde hem hdd hem de ssd var. yazılım bunları da tespit edemedi.

1489785175_Adsz.jpg.74bbbd68086512d60bfe3b970b89cf9d.jpg

Hocam sende amma sorunlu parçaları biraraya getirmişsin. :D

Şaşmaz kalkmaz bir Allah. Acaba parçalarla mı alakalı sorun yoksa IOT LTSC sürümünden vs mi? 

Çok fazla donanım var piyasada ve bunlar farklı işletim sistemlerinde çalışıyor.  Bu tür şeyleri incelemek lazım.

Sizin makineye windows 10 yada windows 11 normal sürüm kurup bakmak lazım değişen birşey var mı?

Edited by shaolin
  • Like 1

shaolin, 09.06.2024 - 21:12 yazdı:

Linki yeniledim. Monitör serino daki girinti düzeltildi.

Bir arkadaş whoami bilgisi istemişti. Kullanıcı bilgisi ile eklendi. 

Teşekkürler üstad. whoami içinde ayrıca teşekkürler. önceki sürümde avg uyarı vermemişti. 1.3 sürümünde virüs algıladı sildi

morhanx, 28 dakika önce yazdı:

Teşekkürler üstad. whoami içinde ayrıca teşekkürler. önceki sürümde avg uyarı vermemişti. 1.3 sürümünde virüs algıladı sildi

Bazı antivirüsler malesef çok fazla sahte alarm veriyor. Size tavsiyem eset, kaspersky, bitdeferder gibi daha iyi programlar kullanın.

Yaptığımız EXE dosyası dijital olarak imzalandığı için çoğu program şüpheli yaklaşabiliyor. Bunun için yüksek paralar verip sertifika alınması gerekiyor. O zaman adam yerine koyuyorlar exe'yi :)

Geçen gün bir yapımcı ufak bir icon resmi için avast'ın uyarı verdiğini söylüyordu. Mecbur silmek zorunda kalmış :) Komik.

Edited by shaolin

shaolin, 20 saat önce yazdı:

Hocam sende amma sorunlu parçaları biraraya getirmişsin. :D

Şaşmaz kalkmaz bir Allah. Acaba parçalarla mı alakalı sorun yoksa IOT LTSC sürümünden vs mi? 

Çok fazla donanım var piyasada ve bunlar farklı işletim sistemlerinde çalışıyor.  Bu tür şeyleri incelemek lazım.

Sizin makineye windows 10 yada windows 11 normal sürüm kurup bakmak lazım değişen birşey var mı?

sorun benim pc de hocam :D çok eski olduğu için program ne yapsın :D