Jump to content

Hangisi Daha Komik :d

ByCasus0101

Recommended Posts

ßence de KEMAL SUNAL Recep İvediği Kırk FıRın Ekmek Yemesi Lazım..Recep İvedik Kötüdür Manasında Getirmeye ÇalışmıyoRum....

Sıralama olsa 1.Kemal Sunal

2. Recep İvedik DeRim...

recep ivedik argo konuşuyor filimlerinde ama kemal sunal 80 yakın filmi ufak tefek hakaretli lafları war ama argoya dayanık deil

((((((((((( Kemal sunal ))))))))))

Aşağılara el atarak espriyi bende arkadaş ortamında yapıyorum, ne var bunda? Tamam Şahan'ın da kendine has esprileri var ama Kemal Sunal'la karşılaştıralamaz. Eşşeoğlueşşek diyişi yeter yav :)

Elma ile armut kıyaslanmaz..

Hangi Şahan filmini 20 - 30 defa izlersiniz. Ben hala büyük bir zevkle Kemal Sunal filmlerini izleyebiliyorum. Repliklerini ezberledigim halde gülüyorum. Böyle bir yetenek 100 yılda bir belki gelir. Böyle kıyaslara girmeyin ki usta yerinde rahat uyusun.

Tabikide KEMAL SUNAL o bir usta recep ivedik kemal sunalın yanında duramaz tamam gülüyoruz ama beğenmeyenlerin açısından düşündüğümüz zamanda onlar haklı yani bi kere gülüyoruz bitti ama kemal sunal değil aslında bunu değil cem yılmazmı şahan gökbakar mı konusunu tartışmamız lazım kemal sunalı kimse geçemz dediğim gibi cem yılmazmı şahanmı bence cem yılmaz kaç defa izlesek yine gülüyoruz adam düşündürüyo ve doğru şöyleri söylüyo komedide (kemal sunalın dışında) cem yılmaz tiplemelerde şahan gökbakar taklitte ata demirer bence bu böyle.saygılar

Daha İvedik Çocukken Kemal sunal usta bu işleri yapmaya başlamış büyük ustanın duruşu tm talk showculara yeter @cayro arkadaşımında dediği gibi bi hababam sınıfını kaç sefer baktınız kıyaslanmaz bile ya imkansız bişey

Tabiki Kemal Sunal , ne cem yılmaz nede şahan bu büyük ustayla kıyaslanamaz.

Kemal Sunal'ın sağlığında sanatçı kesim olarak geçinenler kemal sunal'ı argo konuşmakla

oda en büyük lafı eşşoğlu eşşek demekdir, eleşdiriyorlardı.Şimdi bakıyorum şahan derseniz gaz yap-

makdan tutun her türlü odunluğu ve özellikle cinselliği kullanarak komedi yapmaya çalışıyorlar.

Cem yılmaz derseniz aslında şahana göre daha seviyeli bir iş çıkarıyor ve daha başarılı bence.

Şimdik Kemal sunalı eleşdirenler bu adamlara hiç birşey demiyorlar ve sanatçı büyük usta gibi lanse

ediliyorlar.Meyve veren ağaç her zaman taşlanırmış ...

Allah rahmet eylesin Kemal Sunal'ı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...