Jump to content

Çok Şaşırdım Ya Siz !

marvelin

Recommended Posts

Arkadaşlar Konu Daha önce Verildimi Bilmiyorum biraz Bakındım foruma ama yoktu neyse
Bugün sabah Bi film İndirdim filmin Capsinde kızın Üstündeki Tişörte Bakarısınız Ben çok şaşırdım Gerçekten çok sevindim aynı zamanda Neyse Yorum Size kalmış

f36lp5.jpg

Filmin Adı : Elim Belim Bağlı

ofg9q4clwxwxuk0ybc3bou7.jpg

Tam bu konuyu inceledikten sonra arşivdeki filmleri inceliyorum. Terminatör 3 rastgele sardırıp izlerken gözüm tam bu sahneye takıldı :D Aha yakaladım dedim ama bunu yakalayan nasıl yakalamış çok merak ediyorum. Kesin benim gibi onunda denk gelmiştir. Çünkü sahne belkide yarım saniyede olup biten bişi. Hani bilgisayarı güveli kipte açınca başlangıçta dosyaları saydırıp yukarı doğru kayıyor ya sahne aynen onun gibi. Bende çok ince oynamalarla yazıları baştan sona bakabildim. Listenin çoğunda Türkiye şehirleri geçiyo. :D

Acaba yabancılar bukadar önemsiyormudur bizim bayrak vs Türk filimde gözküyormu diye :D bunlar değilde benim ilgimi filmlerde olan hatalar çekiyor izlediğiniz filmlerde yakaladıklarınız varmı ?

Çok iyi noktaya parmak bastın.

Sanırım filmlerde bizim bayrağımızı türkçe bişeyler aramamız.Türk Sinemasının ne kdar kötü oldugunun ve ülkemizin diğer gelişmiş ülkere göre çok çok gerisinde oldugunun göstergesi oldugunu söylüyebilirmiyiz ?

Sanırım bi ingiliz amerikan Fıransız veya almanlar bayrak arama savaşında değildir galiba

Bir bollywood filmi oscar alabiliyor ama malesef biz (kötülemek için demiyorum ama) bir recep ivedik tuturmuşuz giidyoruz yani daha kaliteli filmler yapmamızın zamanı geldi mesela hala çanakkale savaşının istanbul fethi gibi tarihimizde önemli bir yeri olan olayların filmlerinin olmayışı çok üzücü ayrıca elin amerikalısı kendisi her filmde göklere çıkarırken bizim filmlerimizde neden kendimizi ve geçmişimizi aşaladğımızı çözmüş değilim ayrıca karikatür bu konu başındaki olayı güzelce açıklıyor :) Geçenlerde babamda bir yabancı filmde Türk ve Türkiyeden bahsedildiği için o filmi bana izletti ve kendide izledi normalde izlemez acayip önemsiyoruz bu tarz konuları aslında önemli değil önemli olan gerçekten orada bulunmak birşeyler üretmek

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...