Jump to content

Şampiyon Bursa

gslikahraman

Recommended Posts

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply
Kendi Takımı Şampiyon Olamayanların Kendi Takımlarının Şampiyonluklarını Göremeyenlerin Bursayı Tutuyordum Diyelenlerin Taraftarlık Anlayışını Anlayabilmiş Değilim..

Beşiktaş ve Galatasaray Şampiyon Olamadı ama Bursaspor Oldu Diye Sevinen Taraftarlar Adama Sorarlar Sen Bursalımısın! Diye? Siz Önce Bir Kendinize Sorun Biz Niye Şampiyon Olamadık Diye?

Bursaspor'u ve Gerçek Bursaspor Taraftarını Tebrik Ediyorum..

ne var kardeşim siz ne yaptınız sanki bursa spor şampiyon oldu diye havayi fişekler sahaya inmeler falan ama sonra niye ağladınız onu pek seyettiremedim ayrıca bir türk takımı şampiyon oldu sevinmeyellimmi....

ha bu arada sen geçen sene sordunmu 2 kupayıda neden bjk aldı diye sizin tarihinizde varmı 2kupa heeeee varmı yok neden yok onu sor bence fener çok zengin olabilir ama Allah bile istemiyor ts maçı da bunun kanıtı o kadar kaleye şut çek biri girmesin başka neyle açıklanır...

hadi gözümüz aydın aziz yıldırım devam ediyormuş darısı daum ve guiza nın da başına onlar da devam ederse seneye yine bi komedi filmi çıkar ortaya :D:D:D

-Sazan yaz 1907 ye gönder sahaya insinler

-Düğünlere mitinglere coşkulu kalabalık , cenazelere ağlama ekibi, otellere animasyon ekibi, sünnet düğünlerine palyaço gönderilir - fb

-bu arada 24 mayıs itibariyle bir anons daha geldi beşiktaş 3-bursa 2

-eskiden bir doğuş vardı bilmem hatırlarmısınız ağlarken bir yandan taklalar atardı birde fenerlilere baksın ya ağlarken herşeyi yapıyorlar stad yakmada dahil

-feneri çok seven taraftarın şarkısı: Bu Ne Sevgi Ah Bu NE IZDIRAP

bendenizden: Ağlıyayım mı Devrilen yıllara(28)

-Volkan Konak: Ah fener zalım fener ağlatırsın adamı gözümde yaş kalmadı bıraksana yakamı...

-aziz yıldırıma geyik: FEneri nerde söndürdün

-Demirören açıklama: bu sene fener şampiyonluğu yine bize hediye edecek çok bonkörler ya sağolsunlar

-nedense içinde fener lafı geçen şeylere fazla güvenilmiyor

-sarı kanarya: kuşu ötmeyenlerin öten sembolü (solmuş gülümüz ötmüyor bülbülümüz)

- çocukken fenerli çocuklar fener fener dünyayı yener hey hey derlerdi ya ne safça bir inanç çocuk aklı işte

-fener devler ligine gözünü dikmiş adama demezlermi daha Türkiye kupasını alamıyorsun bu ne perhiz what is this?

b-295067-rezil_fener.jpg

b-295056-türkiye_kupasını_gö

ben fbli veya gsli değilim 6-0 da gslileri sinirlendirdim senin habere gelince varsa böyle kıyak asrın salaklığı derim büyüklükle alakası yok gs 2.ligi görseydi şu anda konuşulurdu ama bu dediğiniz sadece idaa guya bu sene ts ye kupayı vermiştiniz şampiyonluk sizindi (gerçi 35 şut çekip 1-1 skor ve o kadar isabetli şutlar hayret verici yani ilahi bir güç Bursa dedi) ama gerçek öyle değil ...

Ben birkaç sene önce demirörenin ligden düşme tehlikesi geçiren Rizenin başkanıyla görüştüğünü ve maçta yenildiğini görünce artık Türkiyede futbol dikkatimi çekmiyor (dünya kupasını bekliyorum) bu senede fb bjk maçıda bir fiyaskoydu yani artık göz göre göre yapılıyor bazı şeyler bi ara spor loto mahvetmişti futbolu ondan kurtulduk derken şimdide idaa çıktı yani bu lig adam olmaz Fenerliler çok kızıyor çünkü takımınıza çok sahip çıkıyorsunuz fb hayatınızın her yerinde stadınızı bile kendiniz yaptınız ama normal olan bu değil hayat 7 gün 24 saat bir insan için futbol ve takım bunun sadece 90 dk sı olmalı okadar hayatı tuttuğu takımla özdeş bir insan tabiki üzülecek yara alacak ben fifa oyununun hastasıydım 1996dan beri pesede hastaydım fakat artık oynamıyorum çünkü fazla birşey ifade etmiyor mesela geçen sene 2 kupayıda biz aldık ama Sivasın hakkı değilmiydi ve ben sevinmedim bu ne ya 3 takıma lig diyoruz ve bu sene Bursa aldı ve TS ninde şiampiyonluk yaşadığı daha çok öne çıktı şimti Ligde 5 takım var heyecan artıyor olması gerekende bu değilmi?....

Bursa şampiyon oldu diye herkez Bursa'lı oldu.Kendi memleket takımınıza bakmanız daha mantıklı.

ya anlamak zormu ya artık 3 büyükler 4 büyükler kavramını yıkan bir takım çıktı y bu kadar zormu ya onların yerine Türk futbolu adına sevinmek futbol kardeşliktir siz böyle düşmanlık yaptığınız sürece daha çok dalga geçilecek sizle evet abicim net söylüyorum feneri yenen Türkiye kupasından eden şampiyonluğunu alan bütün takımlar bizim dostumuzdur biz cimbomun avrupa kupasını aldığı zamanda milli takım almış kadar sevindijk ama siz onada hainlik ettiniz yaptıklarınız unutulmadı açtığınız pankartlar o yuüzden bütün takımlar kardeş fb kalleş hep bozgunculuk hep kendiyle övünme hep bencillik bu sene hakemler bile size kupa veremedi oh olsun hepinize ve kimse bu kadar rezil olmadı cnn yayını kesip fbnin haberini vermiş en kısa şampiyonluk diye yani bazıları avrupadan kupa getirerek adını duyurdu fbde sazanlığıyla artık mazinde bir tarih yatarda diyemezsiniz pendiği sounesi denizli ve bursayı hatırlarsınız artık size ramen Türk futbolu düzelecek bu böyle bilinsin...

Bursanın yaptığını geçen sene Sivas yapacaktı ve ne kadar büyük bir olay ya trilyonluk takımlara kendi taklımımda dahil ot yoldurdular helal olsun tamam acıları derin ama bardağın yarısından çoğu dolu artık görmemiz lazım futbol şimdişden sonra daha güzel olacak hepimize kutlu olsun...

3-4 Sene önce izlemiyordum.Hele Galatasaray yarıştan kopmuş ise hiç izleyesim gelmiyordu.

Şimdi anadolu atağı başladı.Şimdi izlettiriyor.Hele Bursa :)

Ama Sivasspor şampiyon olsaydı hiç haketmemiş olacaktı.Futbolu güzelleştirmiyordu.Rakibi sahasında kabul edip bir kontra 1 - 0 genelde kazanıyorlardı.

Allah'tan futbol oynamaya çalışan bir takım şampiyon oldu.Ona seviniyorum.

Fair Play Ligi'nde de 2. oldular.

Dostum Fair play liginde de şampiyon oldu Bursaspor....Bursaspor gerçeğini görmezden gelenler seneye,mutlaka ikna olacaktır.. ;) Tebriklerini esirgemeyen arkadaşlara sonsuz teşekkürler..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...