Jump to content

İsrail Yardım Gemilerine Saldırdı: 16 ölü, 30 Yara

acronisli

Recommended Posts

2r5g5n8.png

Hey israil Herkeze bulas ama Türkiyeye bulaşma sizi vaat edilmis topraklara gömeriz,insanları öldürmekle kazanamıyacaksınız.katledilmiş bir milletsiniz ama sizde cocukları katleden katiller oldunuz.

"Biz AYYILDIZ TİM Cumhuriyet'in çocukları olarak size demokrasiyi insan haklarını öğretmeye geldik. Bundan ötesi; ya istiklal, ya ölüm!"

Gurur duyuyoruz Sizlerle Yüreginize saglık AYYILDIZ TİM

VEEEE İŞDE EN BÜYÜK AN...İSRAİL İSTİHBARAT SERVİSİ MOSSADIN RESMİ İNTERNET SİTESİ AYYILDIZ TİM TARAFINDAN ERİŞİME KAPATILDI

Please register to see this content.

Bu ikisi gerçekten harika haberler teşekkür ederim :)

• Replies 211
  • Created
  • Last Reply
VEEEE İŞDE EN BÜYÜK AN...İSRAİL İSTİHBARAT SERVİSİ MOSSADIN RESMİ İNTERNET SİTESİ AYYILDIZ TİM TARAFINDAN ERİŞİME KAPATILDI

verilen bu adres acılmıyor.Yurt dışından bu sitenin akibeti nasıldır ordanda iletişim iptal edilmiş ise Allahtan razı olsun AYYILDIZ TEAM a.Tüm resmi ve askeri iletişime ataklara devam derim.Yolunuz acık klavyeniz kuvvetli olsun.

komik valla isralin resmi siteleri telekomdan ip engelli zaten proxyden girin cillop gib yavaşta olsa...yani haclendiği filan yok..telekom sansuru..dünya rahatça giriyor..mossadı çökertmek popo ister biraz.

bu aklıma hiç gelmezdi ama bu sayfada okdugum yorumlardan istanbul82 ve özyol arkadaşımın yaptıgı real yorumlara katılıyorum gerçekçi olun biraz başbakan onların başbakanına da rest cektı adamlar daha cok kısa sure once buyukelcımıze saygısızlık yaptı bunlardan sonra bıse olmuyorda bugun mu olcak sanıyorsunuz komıksınız ya sehıdımız var onların yuzunden sehıdlerımıze uzulemıyoruz banane yardım konvoyunda araplara tasınan yardımdan ben can evımden vurulmus gonca gullerımı topraga vermısım hangınız bu olaydan sonra sehıtlerı hatırladınız haberlerde bıle en fazla 30 sanıye yer ayrıldı konusmasında basbakan sehıtlere yer vermeyecek nerdeyse bu kadar da olmaz

Siyonis İsrailler tafından tutuklananların isim listesi.

http://www.habertaraf.com/fotogaleri/resim.php?id=28287&cat=2290&page=1[/CODE]

İşte Mavi Marmara'nın taşıdığı silahlar!

İsrail Ordusu, Mavi Marmara gemisine kanlı baskın düzenlemesine sebep olan silahları(!) sitesinde yayınladı. Meyve bıçakları, tornavidalar, İngiliz anahtarları, İsrail ordusunu tehdit eden silahlar (!) arasında...

İsrail Ordusu (IDF), resmi web sitesinde yayınlanan fotoğrafta silah olarak 800 kişilik bir gemide bulunması son derece normal bıçakların ve İngiliz anahtarlarının, ekipmanın gösterilmesi, İsrail'in dünya kamuoyu ile alay edercesine bir cüret içinde olduğunun göstergesi kabul ediliyor.

İsrail'in en özel yetişmiş, en elit komandoları olan ‘’Shayetet 6’’ birliğinin yaptığı belirtilen operasyonun, meyve bıçakları sebebiyle 9 sivilin katledilmesi ve onlarcasının yaralanmasıyla sonuçlanması birçok gözlemci tarafından da ‘’normal bir başarısızlık’’ olarak görülmüyor.

İşte 'Mavi Marmara'nın Gazze'ye taşıdığı, İsrail Ordusunu tehdit eden silahlar(!)

214659656.jpg

800800165.jpg

63228.jpg

komik valla isralin resmi siteleri telekomdan ip engelli zaten proxyden girin cillop gib yavaşta olsa...yani haclendiği filan yok..telekom sansuru..dünya rahatça giriyor..mossadı çökertmek popo ister biraz.

Mossadin site gitmis durumda. Ben kanadadan baglaniyorum siteye giremiyorum.

İran hakkında laf yapan arkadaşlara aşağıdakini söylemek istiyorum...

Molla İran hitabına gülen bazı kişiler 27 km. menzilli top yaptık diye bayram ediyorlar. Oysa bilmiyorlarki İran uzayı yönetiyor...

İran geri kalmış ülke. İran dinci. İran şöyle böyle.. bunları diyenler gözünüzü açın. şuan israil Türkiye'ye saldırmıyorsa sebebi İran'dan korkusudur. İran 70+ milyon. İsrail max. 10 milyon. israil teknolojik güç bakımından gelişmiş bir ülkedir ancak bu İran'ı hiçbir zaman korkutmaz.

eğer 41:57 saniyelik vaktiniz varsa lütfen aşağıdaki filmi/belgeseli izleyin.

Mısır-İsrail İlişkisi

Mısır ilk kurulduğunda İsrail Mısır'la müttefik olmuştur. Neden? Çünkü İslami ülkelerin lideri konumundaki Türkiye'den gelebilecek kara saldırılarını engellemektir. Türkiye İsrail'e kara yoluyla Suriye üzerinden saldıramaz. Neden? Çünkü Suriye-İsrail arasında bir çöl bulunmaktadır. Bu çöl oldukça uzun ve ülkemizden kara yoluyla Suriye üzerinden İsrail'e mühimmat taşınması çok zordur. Ayrıca yıllık karşılıksız gelir mikratına göre sıralamada; 1.İsrail, 2. Mısır.

Bu nasıl bakan!!!

1996 yılında İsrail ile imzalanan bir antlaşmadan; antlaşmayı imzalayan dönemin Savunma Bakanı'nın antlaşmanın içeriğinden haberi yok!

Bu nasıl asker!!!

1974 yılında Yunanlıların Trakyadan tanklarla geldiğini duyan Trakyada görevli bazı üst düzey subaylar başım, dişim vs. ağrıyor gibi sebeplerle köylerine kaçmışlardır.!!!

Ve en önemlisi!!!

Osmanlı Dönemi'nde "Harbiye Nezareti" sistemi vardı. Bu günümüzde "Saldırı Bakanlığı" konumundadır. Ama ülkemizde "SAVUNMA Bakanlığı" bulunmaktadır. Askerimiz tatbikatını ABD'de, İsrail'de, düşman ülkelerde değil; Mersin'de, Hatay'da, Doğu Bölgelerde yapmaktadır!!!

ALLAH Müslümanları korusun...

Ayrıca ölü sayısı sabah TRT haberde 19 dendi. Gemiden 13 aylık bebeği sebebiyle hastaneye kaldırılan kişi ile yapılan röportaja göre. Ve 14 kişininde kayıp olduğu söylendi.

Yeni bir haber. Ne kadar doğrudur bilemem...

Mossadin site gitmis durumda. Ben kanadadan baglaniyorum siteye giremiyorum.

benim dedğim saatlerde kolayca giriyodu yalanmı atıcam mavi doğal olarak ibaranice bi siteydi şu an girmiyor evet.inş bize bağlı bir çökertmedir güncellmede olabilir...!!

evet güncellemeymiş girdi yine...

Ben hükümeti de suçluyorum bu noktada ve genel olarak..

Allahtan Korkmuyorlar Amerikadan Korktukları kadar

Kitabı okumuyorlar Hurafeleri/Masalları okudukları kadar

Kuldan Utanmıyorlar Kıldan Tüyden Utandıkları kadar

Allahtan Korksalardı yaptıkları kafirliğin sorulacağını hesap vereceklerini unutmadan hareket ederlerdi, yalan dolan iftira hırsızlık bozgunculuk yapmazlardı...

Kitabı okusalardı Kula Kul olmayı amerikaya uşak olmayı RED ederlerdi, biyatçılık mehdicilik halifecilik yapmazlardı..

Kuldan Utansaydılar Milletin vergileriyle SALTANAT hayatı yaşamazlardı lük arabalar jet uçaklar köşkler peşinde köşmazlardı ,Halka köpek muammelesi yapmazlardı kemik dağıtır gibi makarna altın kömür dağıtmazlardı Ananı al git demezlerdi... ama kıldan utanıyorlar kıllarının gözükmemesi için ortalığı yıkıyorlar

Bir gün gelecek öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz. - Adolf Hitler (Adolf'un intihar mektubu)[/CODE]

belki işe yarar arkadaşlar aşağıda israil ve amerikanın şirketlerini sıralacağım lütfen bu şirketin ürettikleri ürünleri almayalım !!

AOL internet

Time magazine

Life magazine

Time-Life books, etc.

Lilt

Rad

Sunkist

Delta Galil Industries Ltd

Marks & Spencers

Hema

Auchan

Tchibo

GAP

Banana Republic

Structure

J-Crew

J.C. Penny

Pryca

Lindex

DIM

Donna Karan / DKNY

Ralph Lauren

Playtex

Hugo Boss

Aramis

Clinique

DKNY

Estee Lauder

Prescriptives

Origins Natural Resources

MAC Cosmetics

La Mer

Bobbi Brown Essentials

Jane

Bumble and Bumble

Kate Spade

Baby Products

LEWIS TRUST GROUP LTD

Britannia Pacific Properties

Marks & Spencer

M&S stores

St. Michaels

Fox TV Network

Sky TV Network

Star TV Network

National Geographical

Weekly Standard Newspaper, TV Guide

News of the World (UK)

The Sun (UK)

The Times

Sunday Times, Times Educational

Suppliment (TES), etc

The Telegraph (Australia), Gold Coast Bulletin,

Herald Sun, Independent Newspapers Ltd,

Newsphotos, Sunday Herald,

Sunday Mail ..etc... lots more Australian papers!

The New York Post (US)newspaper

Harper Collins Book Publishers, Ragan Books,

Zondervan

Nursery World, Rawkus, NDS,

Mushroom Records, ChinaByte.com,

Festival Records

Revlon cosmetic products

New World Entertainment

Forbes

Selfridges

Selfridges Stores

Home Depot retails stores

EXPO Design Centers

Villager’s Hardware stores

Apex Supply Company

Georgia Lighting

Maintenance Warehouse

National Blinds and Wallpaper

LEA & PERRINS

LU Biscuits

APAX PARTNERS & CO. LTD

Ariel

Intel

IBM

NOKIA

DANONE

CNN

Phillips Morris

Parlement

Marlbora

Carrefour

Coca-Cola

Dr Pepper

Sprite

Fanta

Schweppes

Fruitopia

Kia Ora

Johnson & Johnson

CNBC

ICQ (internet chat program)

Maggi

Calvin Klein

Danone yogurt

The Limited Inc

SARA LEE

Leggs - Hosiery

Sara Lee Bakery

Kiwi - Shoe care

Nur die - Hosiery

Sanex - Body care

Gossard - Intimate apparel

Kiwi - Shoe care

Nokia electronic products

NESTLE

Nescafé

Perrier

Vittel

Pure Life

Carnation

Libby's

Milkmaid

Nesquik

Buitoni

Crosse & Blackwell

Milkybar, KitKat, Quality Street, Smarties, After Eight, Lion, Aero, Polo

Shreddies cereal

KitKat, Quality Street, Smarties, Baci, After Eight, Baby Ruth, Butterfinger, Lion, Aero, Polo, Frutips

Felix - cat food

L'Oréal (important interest)

L'OREAL

Giorgio Armani Perfumes

Redken 5th Avenue NYC

Lancome Paris

Vichy

Cacharel

La Roche-Posay

Garnier

Biotherm

Helena Rubinstein

Maybelline

Ralph Lauren Perfumes

Carson

KIMBERLY-CLARK

KLEENEX facial tissues

KOTEX products

HUGGIES disposable baby products

ANDREX products

Walt Disney

Disneyland

EuroDisney

Disney Products

Strauss dairy

Jacob biscuits

HP foods

Evian, Volvic

Galbani

24phvko.gifReuter haber ajansına düşen haber,esir aldıkları tüm kişileri serbet bırakma karı almış siyonist israil.

http://www.reuters.com/article/idUSTRE6505UB20100601[/CODE]

1565.jpg

Birkaç günlük boykotlar olacak iş değil bu ben biliyorum ki her platformda boykot diye sallayanlar kendileride 2 gün sonra bu ürünleri almaya başlamışlardır.

Ayrıca bu olayın güncelliği 3 gün sürmez, biz neler unutturuz bunuda unuturuz gider.

Birkaç günlük boykotlar olacak iş değil bu ben biliyorum ki her platformda boykot diye sallayanlar kendileride 2 gün sonra bu ürünleri almaya başlamışlardır.

Ayrıca bu olayın güncelliği 3 gün sürmez, biz neler unutturuz bunuda unuturuz gider.

aynı şekilde düşünüyorum..ama bazı açılardanda o ürünlere mecbur bırakılıyoruz...bazı ürünlerin benzerleri aynı özellikde değil yada yok o açıdan mecbur olabiliyoruz..bu basit kola içicek gibi ürünler için denmiş birşey değil o ülkelerin büyük ürünleri vardır ve sanayide dahil olmak üzere bu ürünler mecbur kullanılıyor..Bence Halk elinden geleni sonuna kadar yapmalı ki yaptığınada inanıyorum ama asıl yaptırım ve tepki yöneticiler ve devlet başkanları yapmalıdır..Siyasete hayatım boyunca karşı oldum Ki halk siyaset yapmamalı en azından ona gerek kalmamalı bakınız Rusya Ve iran gibi ülkelerin liderlerine özellikle rusyanın liderinin açıklamalarını çok dikkatli okuyun..Geleceğe yön vericek ülkelerdendir...Başkanları ve Gerekli birimleri Gerekli tavırları kendilerini ilgilendiren konularda en iyi şekilde veriyor Adamlar bizim bayrağımızı indirdiklerinde Kınıyoruz lafı çıkıyor Başkandan Çok saçma bir ülkede yaşıyoruz..Rusya aynı Bırakın bayrak yakılmasını Kendinden güçlü olmasına Karşın Amerikaya dahil Bizi kışkırtırlarsa vururuz dedi ve ben konuşmayı canlı izledim Artık siz düşünün..Ülkemizde neler eksik Ve Bazı şeylerin neden düzelmediği belli oluyor...

dünün etkisi bugün bile bu postta yok bide ülkeyi düşünün ...yani insaoğlu çabuk unutur 3 gün sonra yine coca collarımızı hamburgerlerimizi jeanlerımizi israil yapımı tüm ürünlerimizi zevkle kullanmaya devam edicez hatta kanki yakıştımı diye sorucaz ...geçmiş herzaman aynanız olsun...başbakanımız bile one minute diyip yaklaşık 1 ay sonra türkiyenin en büyük alışveriş merkezi ist forum bayrampaşayı israillilere satmıştır yaptırmıştır yahudi mühendislerle kanki bile olmuşumdur o civarlarda oturuyorum çünkü..

Arkadaşlar Biz Nekadar Tartışsakta kendimizden başkasına duygu ve düşencelerimizi yansıtamadıktan sonra hiç birşey ifade etmez...

CNN in Anketine Katılalım Sesimizi Dünyaya Duyuralım...

http://edition.cnn.com/[/CODE]

Anasayfasına Girelim ve sağ Alt Köşedeki İsraili Kınıyormusunuz Anketini Evet Deyip VOTE edelim...

Soru:Should Israel face censure over an attack on a Gaza aid convoy?

İsrail, eleştiriyle bir Gaza yardım konvoyunda bir saldırı üzerinde yüz yüze gelmeli mi?

Yanıt:Evet(Evt Diielim:), Hayır

VOTE(Oy Vermek) Edelim...

Adamlar Gittikçe Öne Geçiyolar Yardım Edelimde %99 Evet ile bitirelim...

Yiyecek ve giyecek markalarında zaten dikkat ediyorum eve sokmamaya.

Fakat bilgisayar olunca elimiz mahkum giriyor işte anasını satayım :( (bilgisayar parçalarının üreticilerinin bazıları İsrail'e destek veriyor.)

Bu ülkede neler unutulmadıki buda unutulmasın !

ezik israil..zavallı israil..aciz israil...

öyle köksüzsünüz ki,tarihte o kadar zulüm gördünüz hala mı akıllanmadınız..

ayan beyan belli istediğiniz kadar tepinin o topraklarda yurt edinemeyeceksiniz.

savaş açılması bir noktada haktır,bir savaş sebebidir ama savaşta alacakları yaranın daha fazlasını tüm dünya gösterecektir..

elbet savaş yanlısı olmadım,çünkü inanıyorum o halkın içinde de bugüne kadar başlarındakilerin politakısından memnun olmayanlar var..o masumlara da bir zarar gelmesini istemem ama...

dün nasıl cayır cayır bayraklarını yaktıysak israil,yarın sizi de yakarız masumlarınız hariç...

Ya Kahhar..israili ve zulmedenleri kahret .!

Ya Şafi..yaralı kardeşlerimize yardım et..

Ya Latif..kardeşlerimizin hedeflerine ulaşmasını lutf et..

Ya Rahman..vefat eden kardeşlerimize merhamet et ve Gün geldiğinde Cemalini göster..

Ya Selam..dünyaya selamet ver..

dua edelim kardeşlerim..fikirlerimiz,zikirlerimiz,görüşlerimiz farklı da olsa..bu bir insanlık sorunudur,bir insanlık mücadelesidir...

israilmi ezik acıncak halde hönk.! :D

dünyanın en yülsek tahribat güçlü kitle imaha silahları onlarda...

en gelişmiş tankları mühammatları..

kimyasal silahlar...

sen silahını bile bu ülkeden alıyosun

kişi başına düşen milli gelirle refah bi ülke emekli maaşıyla gelip senin tatil beldelerinde beleş beleş tatil yapıyolar...dünyayı turluyuolar..

dünyanın süper gücüne göç ettiği için force yüksek kimse hönk diyemiyor böyle dünyaya gözdağı veriyo..

dünyanın en zenginleri yahudiler arasındandır genelde.

eziklik garibanlık acınacak hal arıyosan kendi topraklarına bak..%70 açlık sınırında yaşayan ülkene bak

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...