Jump to content

İsrail Yardım Gemilerine Saldırdı: 16 ölü, 30 Yara

acronisli

Recommended Posts

Şimdi Ben Burada insanların Dinine Yönelik Bir Söz Söyledim mi? Ben Dinine Göre Değil Milliyetine Göre Konuşuyorum..

Şimdi Türk Olan Birine Sırp Dersen Yanlış Olur.. Sırpa da Türk Dersen Yanlış Olur..

Yoksa Biz Sırplar Müslüman Olmaz Demiyoruz.. Kesin Bir Bilgi Olmadan Üçbeş İftiracının Sözüne Bakarak Halifelik Yapmış Padişahlara İftira Atamam..

ben zaten bahsettiğim ırktı sırp olmak günahmı aşağlık bişeymi niye ? allah sırp türk yahudi arab diye ayırmaz ameline göre ayırır dostum.! ya bu niye yalan olsunki saçma en dindar tarihçisinden en ataistine kadar osmanlı padişahlarının çoğunun yabancı eşleri olduğu bilinir bilmeyenler genelde tarihini araştırmayan kimseler...

• Replies 211
  • Created
  • Last Reply

burda iyi hos savas falan diyorsunuzda kacınız gidersiniz gereksiz bir savasa ?

durup dururken ülkeyi savasa sürüklemenin ne alemi var ?

neden cocuklar babasız,kadınlar kocasız kalsın değermi araplar için ?

onlar zamanında bizim için ne yaptılarki onlar için koskocaman ülkeyi savasa sokuyorsunuz ? şimdi yanınızda olan ülkelerin hiçbiri yanınızda olmaz o zaman.

EN BÜYÜK TEPKİ İRAN'DAN:YIKARIZ !! HELAL OLSUN!

İRAN devlet televizyonundan yapılan açıklamada : İsrail kuşatması altındaki Fili...stinlilere gıda, tıbbi malzeme ve diğer insani yardım malzemeleri ******üren gemilere saldırının kabul edilemez olduğu belirtilen açıklamada, "Siyonist rejim İsrail savaş suçu işliyor" denildi.... Bu arada İran Devlet Başkanı İsrail'in 'sona her zamankinden daha yakın olduğunu' belirtti. Ahmedinejad yaşanan saldırının insanlık dışı olduğunu ancak İsrail devletinin yok olmasına da yardımcı olacağını ifade etti. Ayrıca Mahmut Ahmedinejad ın : İsrail kredisini tüketti bundan sonra tarafımıza yapılacak en ufak bir saldırıda acımaz YIKARIZ dediğini bildirildi. 31.05.2010

Kaynak : DHA

BEnim bildiğim İRAN yapar. Hiç acıması yoktur. Nasıl T.röristleri meydanda astıysa bunu da yapar. Adamların Avrupa ile alakaları yok istediklerini yaparlar ama biz yapabilir miyiz diye tereddütteyim.

Not: Millet olarak kastedmiyorum Sİyasi yönden kastediyorum anlayan anlamıştır.

SaygıLarımLa..

burda iyi hos savas falan diyorsunuzda kacınız gidersiniz gereksiz bir savasa ?

durup dururken ülkeyi savasa sürüklemenin ne alemi var ?

neden cocuklar babasız,kadınlar kocasız kalsın değermi araplar için ?

onlar zamanında bizim için ne yaptılarki onlar için koskocaman ülkeyi savasa sokuyorsunuz ? şimdi yanınızda olan ülkelerin hiçbiri yanınızda olmaz o zaman.

1. Filistinliler arap değildir.Filistinliler araplardan çok ayrı, çok çalışkan ve iyi niyetli.

2. Sizin bu dediğiniz ezelden beri süregelen "Mazlumun yanında olmak Türk'e yakışır" anlayışına çok ters.

3. Böyle bir savaş olursa sağ-sol, taraf-tarafsız, aşağı-yukarı herkesinden canını feda edeceğine eminim.

4. Kara günde bazıları yok olur haklısınız ama İran nasıl gözdağı verebiliyor da biz susuyoruz?

Son olarak bizim yapamadığımızı veya yapmadığımızı İRAN yaptı.HELAL OLSUN.

EKLEME :

BEnim bildiğim İRAN yapar. Hiç acıması yoktur. Nasıl T.röristleri meydanda astıysa bunu da yapar. Adamların Avrupa ile alakaları yok istediklerini yaparlar ama biz yapabilir miyiz diye tereddütteyim.

Not: Millet olarak kastedmiyorum Sİyasi yönden kastediyorum anlayan anlamıştır.

SaygıLarımLa..

Yaparız kardeş yaparız da bizim bülbüller dut yedi anlaşılan.

3724820.d2b583bf.560.jpg

Tnctr forumdada paylaştığım IHH GEMİSİ frekansından yayın aldığımdan beri bu sabaha karşı meydana gelen elim hadiseye kadar izledim.Gemide katılan gerek türk ve gerekse yabancı konuklar bir bayram havası ile yolculuğa başlamışlardı.Herkesin amacı üzerlerine almış oldukları vazifeleri ve onlara emanet edilenleri yerlerine ulaştırmaktı başka amaçları yoktu.

Yanlız Şerefsiz İsrail ordusu sanki savaşa gider gibi özgürlük konvoyuna yapmış olduğu girişim ve saldırı ile tüm dünyanın ortaya koyduğu hukuk ve kuralları çiğneyerek,işledikleri insanlık dışı davranışları bir korsanlık ve tüm dünya insanlığına indirilen bir tokat olarak bu vahşeti kınıyorum.

boykot9.gif

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti başbakandan beklediğim tek şey israile karşı bir askeri taaruza karar vermesini istiyorum.Lanet siyonist israil var oldu süre içinde bu ve buna benzer olayların arkası kesilmeyecektir.Artık zaman gelmiştir.Zaman yılanın başını koparmak ve israil gibi milleti tarhin karanlık sayfalarına bir daha açılmamak üzere gömülmesidir.

Bu ulvi yolda hayatlarını kayıp eden şehitlerimze Allah rahmet kabirleri çennet mekan olması ve geride kalan ailesine Allahtan sabır diler,hunharca saldırıda yaralanlara Allahtan açil şifalar diler bir an önce ayağa kalkması ve sevenlerine kavuşması tek dileğimdir.

Saygılarımla Allaha Emanet Olunuz.

1. Filistinliler arap değildir.Filistinliler araplardan çok ayrı, çok çalışkan ve iyi niyetli.

2. Sizin bu dediğiniz ezelden beri süregelen "Mazlumun yanında olmak Türk'e yakışır" anlayışına çok ters.

3. Böyle bir savaş olursa sağ-sol, taraf-tarafsız, aşağı-yukarı herkesinden canını feda edeceğine eminim.

4. Kara günde bazıları yok olur haklısınız ama İran nasıl gözdağı verebiliyor da biz susuyoruz?

Son olarak bizim yapamadığımızı veya yapmadığımızı İRAN yaptı.HELAL OLSUN.

nedenmi susyoruz sadece üç harf :)

ABD

avrubalılar başbelalarından kurtulmak için bunra buraya atdı şimdi biz bunlarla uraşıyoruz

israil yüzyılardın hiçbir medeniyetin sevmedi bir toplumdur

adamlar sabah uyanınça

dünya benim olsun diye uyanıyorlar

iRAN devlet televizyonundan yapılan açıklamada : İsrail kuşatması altındaki Filistinlilere gıda, tıbbi malzeme ve diğer insani yardım malzemeleri ******üren gemilere saldırının kabul edilemez olduğu belirtilen açıklamada, "Siyonist rejim İsrail savaş suçu işliyor" denildi. Bu arada İran Devlet Başkanı İsrail'in 'sona her zamankinden daha yakın olduğunu' belirtti. Ahmedinejad yaşanan saldırının insanlık dışı olduğunu ancak İsrail devletinin yok olmasına da yardımcı olacağını ifade etti. Ayrıca Mahmut Ahmedinejad ın : İsrail kredisini tüketti bundan sonra tarafımıza yapılacak en ufak bir saldırıda acımaz YIKARIZ dediğini bildirildi. DHA 31.05.2010[/CODE]

Tebrik etmekten başka ne denir bu adama?

He bir tebrikde RTE'ye gelsin.....

Eminim o gün gelirse, one minute diyip arkasına bakmadan kaçar buralardan...

bundan boyle avtarıma hitlerin fotoğrafını katim onları si... adam sabun yapan adama aşırı bir hayranlığım oldu anca tepkimi boyle soyliyabiliyorum arkadaşlar ben asabi ve sinirli biri yim daha fazla bir şey yazıp sitedende ceza almiyayım allaha emanet olun aslında diyorum haker lığı öğrenip bunların sitelerine saldırsak olmaz mı

Buyrun burada da şerefsiz adinin Filistini bir tuttuğu şeye bakar mısınız?

http://www.haber7.com/haber/20100531/Fatih-Altayli-Israilin-hakli-gerekcesi-var.php[/CODE]

Iran'da bulunan yaklasik 20milyon Turk yillardir zulum ve baski gormekte, hapislere atilmakta toplu olarak katledilmekte ve haklari gaspedilmektedir. Hicbirsekilde ana dilde egitimlerine izin verilmemektedir. Turkluklerinden uzaklastirilip Iranlastirma politikasi icinde ezilmektedir. Iran'i savunacaksaniz okuyarak bilerek savunun. Turklere en buyuk isgence ve zulmu yapan ulkelerin basinda Iran gelmektedir. Iran hicbir zaman Turklerin yaninda olmamistir olmaz. Adamlar sadece bizi daha da kucuk dusurmus. Bize yapilsaydi Israili yikardik ama Turkler sadece kinamaktan oteye gidememektedir demis. Turkiye kendisini ortadoguda buyuk guc olarak tanimlamaktadir. Onlarin buyuk gucune biz boyle guleriz demektedir.

Laf laf laf hepimiz cok üzgünüz ancak israile kimsenin birsey yapacagıda yapabilecegide yok arkadaşlar.ARTIK SAVAŞLAR TOPLA TÜFEKLE OLMUYOR MAALESEF.TEKNOLOJİK VE EKONOMİK OLUYOR SAVAŞLAR..İSRAİL ARKASINDA AMERİKA VE İNGİLTERE,kimbilir daha kimler onlara müttefik olur...biz ancak bu tarafta iran rusya ve cin ile birlesebilrisek ve diger arap ülkelerinin destegini de alırsak birseyler olur..o da tarih boyu görülmemiş oldugundan..yaptıkları yanımıza kar kalır...Allahın gazabı israilin üzerine olsun Amin

Batının şımarık çocuğu cami duvarına işemeye devam ediyor..Hadi hayırlısı..

Iran'da bulunan yaklasik 20milyon Turk yillardir zulum ve baski gormekte, hapislere atilmakta toplu olarak katledilmekte ve haklari gaspedilmektedir. Hicbirsekilde ana dilde egitimlerine izin verilmemektedir. Turkluklerinden uzaklastirilip Iranlastirma politikasi icinde ezilmektedir. Iran'i savunacaksaniz okuyarak bilerek savunun. Turklere en buyuk isgence ve zulmu yapan ulkelerin basinda Iran gelmektedir. Iran hicbir zaman Turklerin yaninda olmamistir olmaz. Adamlar sadece bizi daha da kucuk dusurmus. Bize yapilsaydi Israili yikardik ama Turkler sadece kinamaktan oteye gidememektedir demis. Turkiye kendisini ortadoguda buyuk guc olarak tanimlamaktadir. Onlarin buyuk gucune biz boyle guleriz demektedir.

Böyle durumlar her ülkede var.Sonuçta bizim ülkemizde de baskı gören azınlıklar var.

Bu zaten o devletin, ülkenin sorunudur.Biz şimdi İran'ın üstüne gitsek bu konuda bize diyecekler ki evi camdan olan kimseye taş atmasın.E haklılar çünkü birilerinin engel olması yüzünden sorunlar hala çözülemedi.

Bunun ötesinde İran ile Türkiye stratejik dosttur.Dini bakımdan dosttur.Tarihte İran ile kaç kere savaş verdik?

Eğer Türkiye burada olmasaydı, İran vurulurdu.Eğer İran orada olmasaydı Türkiye vurulurdu.İran ile Türkiye saman altından birbirine destek olan iki ülkedir.Ben inanmıyorum ki İran bizimle dalga geçmek için bu açıklamayı yaptı.Mantıklı bir yorum getirmişsişniz o ayrı konu ama İran bence Türkiye için Almanya, Fransa, İtalya gibi ülkelerden bin kat daha değerli bir dosttur.

evet anlaşılan türkiyeyi boykot edenler de büyük sanılan adamlardan bakınız;

adszbqx.png

israili boykota katıldım ve türkiyeyi boykot adına küfür eden adamlara küfrettim ardından türkiyeyi boykot eden sayfaları şikayet ettim diye hesabım kapatıldı ki hiç de üzgün değilim bende kapatmak istiyordum bu facebook u !

çoluk çocuk hepsini kökten kazımak lazım bunların akıllancağı yok..

hadi Türkiye m sakın ha bi an bile geri atma..

yüreklerimiz paramparça olmuş kana kan dişe diş.Canım sana feda vatanım

israil kendi ipini kendin hazırladın :diablo:

Kahrolası israil kendini beğenmiş yobaz milleti bize karşı boykot uygulaması başlatmıştır. Bizlerde üstümüze düşeni yapalım sayfayı yönetime şikayet edelim (ırkçı saldırı seçeneği ile bildirelim) ....

shiftyninja.gif Bunun dışında sayfa altında yayınlanan birçok başlıkta aleyhimize birçok haber yayınlamışlar. Cengaver hacker'larımız göstersinler maharetlerini diyorum... clapping.gif

ve

Please register to see this content.

sayfaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

Gösterelim şu görmemişlere TURK nedir. Sanalda olsa bu bir cevap olsun 1-0 bile olmuş olsa öne geçelim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...