Jump to content

İsrail Yardım Gemilerine Saldırdı: 16 ölü, 30 Yara

acronisli

Recommended Posts

İçerisinde askeri mühimmat omlayan bir geminden nasıl saldırı aldılar merak ediyoru.israil dışişleri bakanının açıklamasını izledimde,sanki savaş gemisi gezdirmişiz gibi konuşuyor.Sözde bu yardım filistine ulaşsaymış ambargo kalkacak ve silah kaçakçılığının önü açılacakmış.Laf !

• Replies 211
  • Created
  • Last Reply

12.30'da Taksim'de miting var!

'Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım' kampanyası kapsamında Gazze'ye insani yardım malzemesi ******üren 6 gemilik filoya İsrail'in saldırması üzerine tepkiler çoğalıyor.

31 Mayıs 2010, Pazartesi - 10:37

İsrail'in gerçekleştirdiği çirkin saldırıya karşı 12.30'da Taksim Meydanı'nda miting yapılacak.

Yapılacak protesto gösterisine birçok sivil toplum örgütü ve siyasi partilerden katılım olacak.

Başbakan van minut la herkesi şişirmiş anlaşılan.Bu işler van minutla olmuyor beyler. Ciddi devletlerle oyun oynanmaz,birkaç milyonluk nüfusla dünyaya kafa tutup sözüm ona ortadoğunun süper gücüyüz diye kendini şişirdikçe şişiren 75 milyonluk koca bir halka adeta ( bak nasıl eziyorum sizleri ) der gibi saldırıyor ve düzinelerce insan öldürüyor,hade bakalım madem dünyanın hatılı sayılır bir ordu gücümüz var saldırın,başbakan orduya ilk hedefimiz israil dese acaba ordu emre itaat edermi? orasıda tartışılır,Adamın kafasını koparırlar,dünyanın ekonomisi,sermaye,piyasalar,en güçlü lobiler,en güçlü politikacılar hepsi onlarda ve denge böyle sürüğü taktirde yarın tekrar filistine saldırır,lübnana bomba yağdırır,türk gemilerine ateş açar,Şimdi burdan bazıları benim israil yanlısı olduğumu düşünüp saçmalasada bu böyle,neyse...

çok doğru arkadaşım katılıyorum...

• Editor

Ülkemizin gerçek hacker timlerine sesleniyorum, Allah rızası için el ele verip Siyonist İsrail'e sanal darbeler yapın...

şu nokta kesinlikle unutulmamalıdır ki, sanal alem asla sanıldığı kadar sanal değildir...

TNCTR yönetimi bu konuda ön-ayak olabilirler (TNCTR ekibi saldırı yapsın demiyorum, yakından tanıdıkları Türk Hacker Tim'leri ile irtiata geçsin demek istiyorum)

Düzenleme : şuan HaberTürk kanalındaki son dakika habelerinde anlatılana göre, İHH gemisindeki yaralıları, İsrail askerleri elleri kelepçeli bir şekilde ambulansa ******ürmüşler ve yaralıların çoğu boyun ve baş bölgelerinden yaralanmış...

adam boynundan yaralanmış, büyük ihtimal bilinci de kapanmıştır, ne derece bir şerefsizliktir ki, boynundan yaralanmış birisine kelepçe takarsın ya... inanılır gibi değil...

Ülkemizin gerçek hacker timlerine sesleniyorum, Allah rızası için el ele verip Siyonist İsrail'e sanal darbeler yapın...

şu nokta kesinlikle unutulmamalıdır ki, sanal alem asla sanıldığı kadar sanal değildir...

TNCTR yönetimi bu konuda ön-ayak olabilirler (TNCTR ekibi saldırı yapsın demiyorum, yakından tanıdıkları Türk Hacker Tim'leri ile irtiata geçsin demek istiyorum)

Düzenleme : şuan HaberTürk kanalındaki son dakika habelerinde anlatılan göre, İsrail İHH gemisindeki yaralıları, elleri kelepçeli bir şekilde ambulansa ******ürmüşler ve yaralıların çoğu boyun ve baş bölgelerinden yaralnamış...

adam boynundan yaralanmış, büyük ihtimal bilinci de kapanmıştır, ne derece bir şerefsizliktir ki, boynundan yaralanmış birisine kelepçe takarsın ya... inanılır gibi değil...

29646_121604217874966_100000761659409_11

Rahat ol ;)

Saldırılar tamamen yok etme amaçlıdır.

Sanal darbeyi umarım Ay-Yıldız gibi timler yapar.

Ve bu yapılan bir insanlık suçudur.Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi neden hala toplanmadı şaşıyorum.

Ve neden F-16lar uyarı amaçlı kaldırılmadı aklım afsalam almıyor..

-İnsani yardım vakfının sitesine erişilmiyor.

-Ay-Yıldız akşam sanırım başlıcakmış girişimlerine.Şuan israil kaynaklı bi site sanırım hacklenmiş.Facebook sayfasında öyle yazıyor..

adszyld.jpg

3. dünya savaşı birgün çıkarsa bu İsrail şerefsizleri yüzünden çıkacak ve birileri gelip bunların kökünü kazıyacak Allah yardımcımız olsun

Arkadaşlar gerçekten 3. dünta savaşını tetikleyecek bir olay

Ama inşallah bu olmaz

Biz israili Allah'a havale edelim

Allah israilin bin türlü belasını versin

Saldırılar tamamen yok etme amaçlıdır.

Sanal darbeyi umarım Ay-Yıldız gibi timler yapar.

Ve bu yapılan bir insanlık suçudur.Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi neden hala toplanmadı şaşıyorum.

Ve neden F-16lar uyarı amaçlı kaldırılmadı aklım afsalam almıyor..

Amerikadan onay çıkmamıştır :)

CW Akıncıları da Organize olmaya başladılar. linkte ki index'i inş. bir çok israil sitesinde görürüz.

Please register to see this content.

isteyene 30 civarında israil site adresi PM gönderebilirim.

Aynen...

kaşınmaktan öte bunların derdi. pilot eğitimlerine almadık yaa akıllarınca diş gösteriyorlar. harbi aptal bir millet, köklerinin kurutulması farzolacak anlaşılan...

nedenmi kalkmıyor f-16 lar bundan..

Güçlü Ordu, Güçlü Türkiye demekle olmuyor, Ordunun güçlü olması lazım, basit 2 nci Dünya savaşından kalmış tankları bile yahudilere modernize ettirecek kadar geri kalmış bir ordun varsa, sesini kesip oturacaksın, horozlanmak sadece prestij kaybettirir.

Güçlü Ordu, Güçlü Türkiye demekle olmuyor, Ordunun güçlü olması lazım, basit 2 nci Dünya savaşından kalmış tankları bile yahudilere modernize ettirecek kadar geri kalmış bir ordun varsa, sesini kesip oturacaksın, horozlanmak sadece prestij kaybettirir.

Eğer türkiye israili vurursa büyük bir ihtimalle 3. dünya savaşı çıkar

O yüzden bunuda düşünmeliyiz.

Hz.Mehdi ve İsa a.s yeryüzündeki tüm yahudilerin kökünü kazıyacaklar.O zamana kadar tüm dünyanın (özellikle müslümanların) çekeceği daha çok acılar var.

bu müslüman ülkede türkiyede polis gelip bill gatesin xp lisansım yok diye tutanak tutup beni o kadar para cezasına çarptırırsa daha çok müslümanları ezerler biz önce kendimize bakalım suç hataların çoğu bizde birlik olcağımız yerde kuyularımızı kazmaya çalışıyoruz bizden adam olmaz

Eğer türkiye israili vurursa 3. dünya savaşı çıkar

evet ama bu bizim hatamız olmaz yardım filosuna silahsız bi filoya saldırdıkları için sadece ve sadece israil'in hatası olur tabi öyle gösterirlerse.

Bu modernizasyon konusu zaten başlı başına bir faciadır..

aslında provokosyonda olabilir. yani hem terör saldırısı hemde gemilere saldırı eş zamanlı bağlantıyı aramamak aptallık olur. bu türkiye'yi karıştırmak içindir.galyana getirtip milleti. konsolosluğa yahudi vatandaşlarına saldırtmak sonrada haklı çıkmak! vay kurnaz siyonist devlet'e bak ne kurnazlıklar düşünüyor.

Bizim Hackerlar bunun bedelını odetır merak etmeyın hackerlarımız gecen seferkı saldırıda İsrail bankalarının hacklemıslerdı hatırlıyosanız bu sefer tum banka hesaplarını ucurcaklarından %100 emınım donlarına kadar alsınlar ısraıllılerın

Hz.Mehdi ve İsa a.s yeryüzündeki tüm yahudilerin kökünü kazıyacaklar.O zamana kadar tüm dünyanın (özellikle müslümanların) çekeceği daha çok acılar var.

bu söze asla katılmam yalnış tercüme var burda yahudilerde insan bizde insanız allah hangi ırktan doğacağını soruyomu insana ? herkez can taşıyor patlıcan değil her yahudi kötü kafirdir demekte bağnazlığın daniskasıdır müslüman onlan 1000 lerce yahudide vardır burda peygamber doneminden gelen bi hata var meraketmeyin h.z isa indiğinde uyguladığı düzenden din elden gidiyor diye bir sürü uzman islam adamı çıkacakmış buda bizzat cübbeli ahmet hocanın çevirisidir.

israil vatandaşlarına karşılaşabilecekleri şiddet olaylarına karşı ülkelerine dönme çağrısında bulundu

http://haber.mynet.com/detay/dunya/israil-vatandaslari-ulkelerine-donebilir/513922[/CODE]

bu işgal görüntüleri

[CODE]http://video.mynet.com/alperdumann/Turk-gemisi-boyle-isgal-edildi/546801/[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...