Jump to content

Lisans Merkezi V3

EKE58

Recommended Posts

@eke58 şimdi AIO diye bir şey yok :) Yani AIO'da tasarlayamazsın.AMS genelde AIO yapılan programdır..Ama onunla farklı şeylerde yapabilirsin..Bu arada çalışman güzele benziyor fakat keşke pencere ikonunu da değiştirseydin :)

@eke58 şimdi AIO diye bir şey yok :) Yani AIO'da tasarlayamazsın.AMS genelde AIO yapılan programdır..Ama onunla farklı şeylerde yapabilirsin..Bu arada çalışman güzele benziyor fakat keşke pencere ikonunu da değiştirseydin :)

Yahu yanlış yazmışım işte anlasınıza :) AMS diyecektim.

Eke çalışmıyor galiba bir daha baksana mesela lisans kontrol tıklıyorum,hakkında tıklıyorum işlemiyor.

@Eke amacım gerçekten çalışmanı kötülemek değil benim Win7 64 Bit işletim sistemim ama çalışmıyor bastığımda o butonlara aktif olmuyor yane bir kez çalıştı daha sonra yine çalışmadı sanki boşuna basıyormuşum gibi o butonlara.

Eke çalışmıyor galiba bir daha baksana mesela lisans kontrol tıklıyorum,hakkında tıklıyorum işlemiyor.

eke doğru diyor arkadaş bende tıkladım çalışmadı bakarmısın

Nereye tıklıyorsunuz siz?

lisans kontrol ve proğram hak tuşlarına

Yazılara değil, logolara tıklayın :)

çalışıyor beyler sorun yok.eke paylaşımlarına bayılıyorum gülüm.eline sağlık:D

Rica ederim.

Çalışma bu haliyle güzel (Ama denemedim) lakin Office de eklenebilirse daha iyi olacak diye düşünüyorum ben.

Dosya tedarikçimiz ScRpN nickli arkadaş.O bana vermedi Office crack'i.

Eğer bildiğiniz Office crack'i varsa ve link verebilirseniz yakın zamanda eklerim.

eke58 kardeşim Lisans Merkezi v2 aıo nun şifresi nedir acaba içindeki crackleri tek tek kulancam o bakımdan...

saygılarımla...

Veri segmenti şifrelemesi autoplay tarafından otomatik yapılır.Ve o şifreyi kimse bilemez, ben dahil.

Peki neden şifreleme yaptık.Önceki sürümde adinin biri içindeki crackleri alıp kendisi yapmış gibi gösterdi.

Bu yüzden yoğurdu üfleyerek yiyoruz.

hangi yöntemler ile crack liyor sistemi öğrenebilir miyim

bir de hotfile adreside verebilir misiniz

bu arada çok hoş hangi yöntemler var içinde onu öğrenirsem kesin indiriceğim

Dediğim gibi crackleri diğer arkadaş tedarik etti.Sistemleri vs. hiçbir şey bilmiyorum.Sadece GUI'sini :) ben tasarladım.

Veri segmenti şifrelemesi autoplay tarafından otomatik yapılır.Ve o şifreyi kimse bilemez, ben dahil.

Peki neden şifreleme yaptık.Önceki sürümde adinin biri içindeki crackleri alıp kendisi yapmış gibi gösterdi.

Bu yüzden yoğurdu üfleyerek yiyoruz.

Dediğim gibi crackleri diğer arkadaş tedarik etti.Sistemleri vs. hiçbir şey bilmiyorum.Sadece GUI'sini :) ben tasarladım.

Sende haklısın kardeşim ortalık adiii hırsızlardan geçilmiyo sadece içindeki proları merak etmiştim neyse yinede saol paylasım için....

logolara da tıklıyoruz hiç bir şey olmuyor...........

Bu crackler katılımsız.Yani tıklayıp bırakın o arkaplanda kendi halleder her şeyi.

Lisans Merkezi v3 Konuya eklendi.

Bu crackler katılımsız.Yani tıklayıp bırakın o arkaplanda kendi halleder her şeyi.

Lisans Merkezi v3 Konuya eklendi.

yenisini bir kez daha deniyim bakalım elinize sağlık.....bir kaç yerde değişik şekilde olanları mevcut onlarda çalışmıyor......

EVET şimdi çalışıyor bir kaç kez denedim kontrol ettim ,büyük kolaylık gerçekten emeği geçenlere teşekkür ederim sağolun varolun...........

dostum emeğine sağlık herkesin beklediği bir programdı bence yanlız bukadarla sınırlama kendini, başkasından crack arama başkalarına muhtaç olma çalışmalarında başarılar ışık veren birisisin kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...