Jump to content

18 Yaşında Geri Dönseniz Ne Yapardınız.

Nomed_18

Recommended Posts

Hiç bunu yapcam diyip de yapamadığınız birşey oldumu

Hangi alanda çalışırdınız

Okula gidermiydiniz yoksa gidip calışmayımı tercih eterdiniz

ilk yapıcağınız şey nedir

Sadece eğlence amaçlı

18 yaşıma geri dönsem kesinlikle öğretmen olurdum 365 günün herhalde yarısı tatil ve kazanç kesin devlet maaşları her zaman yatırır.Eğer öğretmen olmasaydım yine kendim olsaydım 18 yaşında şirket sahibiydim paralar su gibi akıyordu ama hepsini eğlencede gece klüplerinde yedim şimdi onları saklar gayrı menkule yatırırdım.Ağustos böceği hesabı oldu yani:)Daha çok şey var ama ......

Bu arada başlık yanlış

18 Yaşında Geri Dönseniz Ne Yapardınız

18 Yaşına Geri Dönseniz Ne Yapardınız

sen sorasın diye oke

banlanmak istiyorum şu tnctrden herşeyimi kısıtlamışlar konu açma yetkimiz bile yok yazık onu yapan kişiye

Uyarı aldıysan bu çok normal birşeydir ayrıca bunun yeri burası değil başka yerde tartışabiliyorsanız orada tartışın lütfen .

ahhhh ahhhh o kadar çok şey yapmam gerekiyor ki say say bitmez. iyisimi ben oldugum yaşta kalayım. dönersek çok iş çıkacak

Yorumlara baktımda zaten rapid yeterince kısıtlama koyuyor bari arkadaşlar siz yapmayın hangi siteye gitsek ya vipli sistem yada kendi serverlerine upload ediyorlar.Ne kadar sınırlama getirilirse kaybeden yine sınırlama getirenler olacak 6 aydır bıraktım uploadı iyi etmişimde bırakmışım zaten ne olduysa ne bozulduysa bu 6 ayda bozuldu lütfen birbirimize sahip çıkalım yeri burası değil dediğin gibi madem konu açıldı bizde konuşalım...

18 yaşıma geri dönsem kesinlikle öğretmen olurdum 365 günün herhalde yarısı tatil ve kazanç kesin devlet maaşları her zaman yatırır.Eğer öğretmen olmasaydım yine kendim olsaydım 18 yaşında şirket sahibiydim paralar su gibi akıyordu ama hepsini eğlencede gece klüplerinde yedim şimdi onları saklar gayrı menkule yatırırdım.Ağustos böceği hesabı oldu yani:)Daha çok şey var ama ......

Bu arada başlık yanlış

18 Yaşında Geri Dönseniz Ne Yapardınız

18 Yaşına Geri Dönseniz Ne Yapardınız

öğretmenler hakkında bilgilerin oldukça hatalı, genç yaşlarda isen inşallah öğretmen olursun diyorum sana :dribble:

Heee!unutmadan ben de kendi cevabımı ekleyeyim, 18 yaşıma geri dönsem hatalarımı tekrar etmemeye çalışırdım.

öğretmenler hakkında bilgilerin oldukça hatalı, genç yaşlarda isen inşallah öğretmen olursun diyorum sana :dribble:

Heee!unutmadan ben de kendi cevabımı ekleyeyim, 18 yaşıma geri dönsem hatalarımı tekrar etmemeye çalışırdım.

Benim çevremde tanıdıklarımdan en az 10 öğretmen vardır bayram tatil seyran tatil 23 Nisan tatil hala dünyanın en zor işi deyip duruyorlar bizim teknik servise 1 gün geçsinler yer değişelim bilgisayarcıya araba tamponu soran,ekmek soran,jilet soran diyaloğları bir dinlesen gülermisin ağlarmısın yaşım 36 yani 18 yaş çemberini 2. defa devirdim.İnan ki bizim kadar yorulmazsın öğle yemek paydosu yok cumartesi tam gün çalışma üstelik sizin aldığınız maaşın 1/3 ü artık gerisine sen karar ver

19 yaşımda yüksek ücretli bi yurtdışı fırsatı teptiğime yanarım bir kız bikaç arakdaş gurubu için ...türkiyeyle oranın maaş farkalrını gorunce tavuk gibi düşünürüm ne var bu eziklik çile kokan ülkede eh işte vatan derim sahib çıkacaz...

Benim çevremde tanıdıklarımdan en az 10 öğretmen vardır bayram tatil seyran tatil 23 Nisan tatil hala dünyanın en zor işi deyip duruyorlar bizim teknik servise 1 gün geçsinler yer değişelim bilgisayarcıya araba tamponu soran,ekmek soran,jilet soran diyaloğları bir dinlesen gülermisin ağlarmısın yaşım 36 yani 18 yaş çemberini 2. defa devirdim.İnan ki bizim kadar yorulmazsın öğle yemek paydosu yok cumartesi tam gün çalışma üstelik sizin aldığınız maaşın 1/3 ü artık gerisine sen karar ver

Tartışmak için yazmıyorum sakın yanlış anlama, yaşım 39 ve Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Tek maaşla elimden geldiğince evimi geçindirmeye çalışıyorum ve inanki hiç kolay olmuyo. Tatil olduğu halde bir iş bulup çalışmak mecburiyetinde kaldım ve bir arkadaşın şirkette pc tamir etmekle geçiriyorum bütün günümü(tabiki çok sevdiğimden sıkıntı olmuyor.) Heee iki öğretmen yani karı-koca öğretmen dersen onlarda aklını kullanmışsa tabiki zamanla belli bir birikim yapıp bunu değerlendirebiliyorlar. Bu sayede ev-araba da alıyor hatta tatiillerini bile yapabiliyorlar. Ama dediğim gibi bütün öğretmenleri genellersen hata etmiş olursun inan bana. İyi geceler diliyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...