Jump to content

Ttnet'ten Müjde

force_existence

Recommended Posts

NET4
NET6
NETLİMİTSİZ
ARKADAŞLAR ÇOGUMUZ BU TARİFELERİ KULLANIYORUZ.BU TARİFLERDE 15 GB GEÇTİKTEN SONRA HIZ DÜŞMESİ (512KB)OLUYORDU.ARTIK BU ADİL KULLANIM ORANI YÜKSELDİ VE 15 GB TAN ***25 GB*** ÇIKMIŞTIR BİLGİLERİNİZE.

[warning][color="#000000"][b]DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin [img]http://i13.tinypic.com/3090qz6.jpg[/img] Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.[/b][/color][/warning]

• Replies 117
  • Created
  • Last Reply

[quote name='force_existence' date='17 Kasım 2010 - 20:48 ' timestamp='1290023910' post='913412']
NET4
NET6
NETLİMİTSİZ
ARKADAŞLAR ÇOGUMUZ BU TARİFELERİ KULLANIYORUZ.BU TARİFLERDE 15 GB GEÇTİKTEN SONRA HIZ DÜŞMESİ (512KB)OLUYORDU.ARTIK BU ADİL KULLANIM ORANI YÜKSELDİ VE 15 GB TAN ***25 GB*** ÇIKMIŞTIR BİLGİLERİNİZE.
[/quote]

evet 25 GB den sonra 512 kb yerine hız düşüşü 1 gb olacak tahminim

[quote name='dangera' date='17 Kasım 2010 - 21:57 ' timestamp='1290024447' post='913421']
çok süper oldu bende bu ay gectim net limitsize 15 gb gectitm dedim acaba neden düsmedi diye tahmin etmiştim :D
[/quote]
Daha önce kullandığım 8Mbit lik 15 Gb kotalı sınırsız bağlatıda da yeni açtırdığımız bu hattada,kotayı fazlası ile geçmeme rağmen hızda düşüş olmadı acaba yerel uygulamalar mı söz konusu:))

[quote name='turk_eros' date='17 Kasım 2010 - 20:03 ' timestamp='1290024806' post='913427']
Daha önce kullandığım 8Mbit lik 15 Gb kotalı sınırsız bağlatıda da yeni açtırdığımız bu hattada,kotayı fazlası ile geçmeme rağmen hızda düşüş olmadı acaba yerel uygulamalar mı söz konusu:))
[/quote]
EVET BÜTÜN ABONELER İÇİN GEÇERLİDİR YANİ ESKİ YADA YENİ ABONELİK ÖNEMLİ DEİLDİR.

[quote name='force_existence' date='17 Kasım 2010 - 20:06 ' timestamp='1290025003' post='913429']
EVET BÜTÜN ABONELER İÇİN GEÇERLİDİR YANİ ESKİ YADA YENİ ABONELİK ÖNEMLİ DEİLDİR.
[/quote]

Telekomdasın peki Bu Tel. hattı iptal yada tel. hatsız İnt ne zaman kavuşaçağız? bununla ilgili sızıntı varmı :)

[quote name='west64' date='17 Kasım 2010 - 20:18 ' timestamp='1290025689' post='913436']
Telekomdasın peki Bu Tel. hattı iptal yada tel. hatsız İnt ne zaman kavuşaçağız? bununla ilgili sızıntı varmı :)
[/quote]
EVET ARKADŞIM ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YALIN ADSL ÇIKACAK AMAAAA +15 LİRA FAZLA VERECEKSİN YANİ 49+15:64 YANİ
YİNE TELEKOM Bİ ŞEKİLDE O TELEFON PARASINI SİZDEN ÇIKARACAK 2010 YILINDAN İTİBAREN ABONE OLANLAR 19.90 KR ÖDÜYOR TELEFON İÇİN SENİN KARIN 4,90 TL OLACAK.TARİFENDE İSE 100 DK ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI KONUŞMAN VAR.YALIN İNTERNET ÇIKINCA NORMAL TELEFONLU OLAN ABONELER GEÇİŞ YAPMA HAKKI OLACAKTIR....

[warning][color="#000000"][b]DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin [img]http://i13.tinypic.com/3090qz6.jpg[/img] Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.[/b][/color][/warning]

[quote name='dumansizalev' date='17 Kasım 2010 - 20:29 ' timestamp='1290026381' post='913445']
8 mbps'e kadar limitsizin fiyatı nedir ? limitsiz ve uygun bi tarife arıyorum ama bi kampanyaya bakıyorum da ilk 3 ay 15 lira diyo, diğe kampanya ise 8 ay 39 lira diyo. açıklar mısınız ?
[/quote]
SENİN İÇİN EN UYGUN OLAN 5X15 OLANDIR
8 AY İNDİRİM OLAN HIZINI ARTIR FİYATI DÜŞÜR KAMPANYASIDIR.BİRDE ARKADAŞLAR İNTERNET İÇİN SİZİN EVLER ARANIR VE GENELDE İŞ YERİ PAKETİNE 7 AY İND. GEÇİŞ YAPMANIZI SÖYLERLER BENCE GEÇMEYİN ONUN YERİNE TELEKOM BAYİSİNE GİDİN EN TEMİZ BİLGİYİ ORDAN ALIN
NET LİMİTSİZ 49 TL
1 LİMİTSİZ İSE 45,31

[warning]KintaRo> Caps Lock tuşunu kullanmamaya özen gösterdiğiniz için uyarı seviyeniz yükseltildi.[/warning]

aman ne güzel haber 25 gb olmuş müjde :yahoo: gülmekten yarıldım ya 49tl 8mbps ye kadar 20tl de telefon parası 69tl ye 25gb ondan sonra hızın 512 kbps.fiber yaygınlaşsın görcem ben ttneti dolandırıcılar.8mbps ile 25gb ı 2günde doldururum ben

ttnet ile bizim 1 yıl önce sözleşmemiz bitti bu 3.yıl ttnette ttnet çalışanı bir bayan beni aradı ve bana dediği şu ttnetten ayrılmayın diyor niye ayrılacak gibi bir his mi dogdu içinize şu andda sözleşmesi biten bir çok müşterisi var ttnette hepsini tek tek arıyorlar müşteri kaçmasın diye elimiz e bi fırsat geçse güzelce ayrılacagız ama geçmiyor .

[quote name='grasp' date='17 Kasım 2010 - 21:16 ' timestamp='1290029161' post='913473']
aman ne güzel haber 25 gb olmuş müjde :yahoo: gülmekten yarıldım ya 49tl 8mbps ye kadar 20tl de telefon parası 69tl ye 25gb ondan sonra hızın 512 kbps.fiber yaygınlaşsın görcem ben ttneti dolandırıcılar.8mbps ile 25gb ı 2günde doldururum ben
[/quote]
Bana göre ttneti geçecek bir başka bir internet alternatifi olmayacak çünkü telekomun içinde bende varım yapılan yatırımlar gerçekten çok fazla sana int. hızı ile bi müjde vereyim önümüzdeki aylarda int. hızı 100 megabit olacak telekom çogu yere alcetel adında santarelleri kurdu ve 100 megabit yeterlide omayacak ve belki sana inandırıcı gelmeyecek ama intenetin hızı 300 megabit olacak...

ALINTI
force_existence
Bana göre ttneti geçecek bir başka bir internet alternatifi olmayacak çünkü telekomun içinde bende varım yapılan yatırımlar gerçekten çok fazla sana int. hızı ile bi müjde vereyim önümüzdeki aylarda int. hızı 100 megabit olacak telekom çogu yere alcetel adında santarelleri kurdu ve 100 megabit yeterlide omayacak ve belki sana inandırıcı gelmeyecek ama intenetin hızı 300 megabit olacak...

Demiş ama bende biliyorum turk telekomun az çok o bakır kablolar ile fazla bir şey yapamaz eski ömrü dolmuş kablo iletkenler ile ancak santrala yakın oturan kişiler o hızlatı görür tabi Çin malı Huwai lerdende alıyor bu ay Chip dergisindede yazıyordu konu.

[i][font="Century Gothic"][size="4"][b]Onu bunu bilmem de Ttnet'in tarif değişikliğidir, hızıdır derken alenen kullanıcılarını iyi sömürüyor. Delili ise dünyada en pahalı net kullanıcılarının biz Türkler olmasıdır.[/b][/size][/font][/i]

[quote name='KintaRo' date='17 Kasım 2010 - 21:33 ' timestamp='1290030239' post='913484']
8 mbitten 100 mbite? daha 32 mb'i göremedik, pek inandırıcı gelmedi.
[/quote]
32 megabit var zaten vdsl2+ ama santral mesafen 700 metreye geçmeyecek ama 32mgb fiyatı farklı santralden evine özel bi hat çekiliyo mesafen ve para konusunda sıkıntı olmayacaksa kullanabilirsinm 32 megabiti evet telekom sizin dediğiniz gibi sıkıntılarda va yalan deil....

Allah belasını versin türk telekomun hızı 100 mbit yapsa nolur 300 mbit yapsa ne olur. Bizi koyun olarak görenler ve yolunacak kaz gibi gören türk telekom oldukça birşey değişmeyecek. millet 9.5 lira vermeyeyim derken adamlar telefonu 20 lira yalın adsl yi 15 lira yapıyor. Bunlar mı geri zekalı yoksa bizmi.

[color="#0000FF"][b]Nash[/b][/color]:> Hocam sakin olunuz. Küfürlü mesajları temizledim.

[quote name='mechulmurat' date='17 Kasım 2010 - 21:58 ' timestamp='1290031709' post='913499']
Allah belasını versin türk telekomun hızı 100 mbit yapsa nolur 300 mbit yapsa ne olur. Bizi koyun olarak görenler ve yolunacak kaz gibi gören türk telekom oldukça birşey değişmeyecek. millet 9.5 lira vermeyeyim derken adamlar telefonu 20 lira yalın adsl yi 15 lira yapıyor. Bunlar mı geri zekalı yoksa bizmi.
[/quote]
arkadaşlar haklısınız telekom zaten biliyor müşterilerinin menmun olmadıgını helede sabit telefon hattını kullanım zorunlulugunu telekomda gerçekten iyi bir koz var bütün alt yapı onda ve onda olacak
cep telefonu oparatörleri bile telekom alt yapısını kullanıyo.umarım herkesi menmun olacagı int. şekilleri olur ama şuan için yapacak bişey yok malesef :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...