Jump to content

Tnctr Üyesi Kaç Yaşındasın? (Anket)

Guest _ULTIMATE_
 Share

Tnctr Üyesi Kaç Yaşındasın? (Anket)   

358 members have voted

1. 1. Tnctr Üyesi Kaç Yaşındasın? (Anket)

• 07 - 10 yaş arası
    • 11 - 14 yaş arası
    • 15 - 17 yaş arası
    • 18 - 21 yaş arası
    • 22 - 25 yaş arası
    • 26 - 29 yaş arası
    • 30 - 35 yaş arası
    • 36 - 40 yaş arası
    • 41 - 45 yaş arası
    • 46 - 50 yaş arası
    • 51 - 55 yaş arası
    • 56 - 60 yaş arası
    • 61 ve üssü

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bırak Gitsin...' date='26 Şubat 2011 - 22:45 ' timestamp='1298753757' post='970583']
Birde yazım yanlışını düzeltirsen daha güzel olacak arkadaşım [color="#ff0000"]Herkez[/color] değil [color="#2e8b57"]Herkes[/color] olur arkadaşım lütfen dilimizi düzenli bir şekilde kullanmaya özen gösterelim :)
[/quote]

:D

Legion ile Nash'ı ben tanıyorum. Yaşları hususunda yalan söylüyorlar. Aslında her ikiside 5 yaşındalar. Affedin büyükleri, küçüklerin huyudur yaşlarını büyük söylemek.
Legion ve Nash'ı neredenmi tanıyorum. Her ikisininde dedesiyimde oradan..
Not: Çok zeki çocuklardır. Okuma yazmayı ve bilgisayarı erken öğrendiler..

Edited by temmuz

temmuz hocam oyunu silmişsin hayırdır? :D 56-60 arasında duruyordu sanırım :) Anketteki şaibeli oylar belli. Legion, Nash ve HARBİKIZ :lol:

Ayrıca adamın biri daha var onunki külliyen yalan. O şekilde büyülmez yavrum istediğini işaretle sen ;)

[quote name='TugruL' date='28 Şubat 2011 - 16:45 ' timestamp='1298908530' post='971612']
temmuz hocam oyunu silmişsin hayırdır? :D 56-60 arasında duruyordu sanırım :) Anketteki şaibeli oylar belli. Legion, Nash ve HARBİKIZ :lol:

Ayrıca adamın biri daha var onunki külliyen yalan. O şekilde büyülmez yavrum istediğini işaretle sen ;)
[/quote]
Dediğin gibi bazı şaibeler var ama o nedenle kaldırmamıştım. Öğrenen öğrendi diyerek kalmasına gerek görmemiştim (Doğrusu utandım o kadar gencin arasında..). Ama senden öyle bir soru gelince bir süreliğine yeniden koyuyorum (İlerde kaldırma ihtimali ile birlikte).
Legion ve Nash, çocuklar!.. Orada henüz sizin kategoriniz yok. Daha 5 yaşınıza henüz girdiniz, hemen silin orayı, çıkın oradan. Yoksa kulaklarınızı çekerim.

Edited by temmuz

Arkadaşlar oylamaya devam Başbakan ne diyor en az 3 çocuk :rofl:
Bende diyorumki en az 1000 kişi yaşını girsinki sonuçları alalım değilmi? :)

[size="3"]açıkçası 13 yaşındayım fakat forumu bulunca bilgisayar hakkında bilgim 10'a katlandı diyebilirim.okulda hocadan daha çok bilgisayardan anlıyo die gösteriyolar, anlayamıyorum hoca bile bana sık sık danışıo.bir bilgisayar öğretmenin öğrencisinden daha az bilmesi ne acı değil mi ? ben bundan zevk almıyorum fakat öğretmenin bana gelip "Ben bunu beceremedim sen illa ki yaparsın bi' baksana" demesi beni garip duygulara sokuyor. -_- [/size]

[quote name='cakma-baskan08' date='28 Şubat 2011 - 21:21 ' timestamp='1298921508' post='971730']
[size="3"]açıkçası 13 yaşındayım fakat forumu bulunca bilgisayar hakkında bilgim 10'a katlandı diyebilirim.okulda hocadan daha çok bilgisayardan anlıyo die gösteriyolar, anlayamıyorum hoca bile bana sık sık danışıo.bir bilgisayar öğretmenin öğrencisinden daha az bilmesi ne acı değil mi ? ben bundan zevk almıyorum fakat öğretmenin bana gelip "Ben bunu beceremedim sen illa ki yaparsın bi' baksana" demesi beni garip duygulara sokuyor. -_- [/size]
[/quote]

Uğraşmak istemiyor ve kendisi yorulmamak için Gazla yapacak birisini arama Hedeflerinden biri olabilirsin.

• 1 yıl yıl...
  • 5 ay sonra...