Jump to content

# Excellent Xp 2011 | Sp3 | 662 Mb #

EKE58
 Share

Recommended Posts

• Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iso şeklinde yazdırdıgna eminmisin ? bilgisayarında power iso ultra iso varsa direk onunla aç yukarıda yazdır bölümü var cd yi tak hızını 8* olarak ayarla tekrar yazdıra tıkla bukadar bitince çıkarır zaten cd yi başlangıca al boottan sonra başlatır otomatik olarak

[quote name='emretemiz55' date='13 June 2012 - 05:48 ' timestamp='1339559296' post='1211537']
Fatal bootable medium found! System healted hatası alıyorum neden acab? bi bilgin varmı
[/quote]

Donanımsal bir uyumsuzluk problemi olabilir.Emin değilim.

[quote name='EnesAhmet' date='13 June 2012 - 11:35 ' timestamp='1339580106' post='1211595']
abi bunun içinde setup.exe de yok nasıl olucak bu iş biri bana anlatsın bir cd daha boşa gitti iso şekilde yazdırdım
[/quote]

Setup.exe windows üzerinden yükleme içindir, siz başlangıçta boot ederek yükleyeceksiniz.

[quote name='yavuzselim57' date='13 June 2012 - 11:37 ' timestamp='1339580225' post='1211596']
iso şeklinde yazdırdıgna eminmisin ? bilgisayarında power iso ultra iso varsa direk onunla aç yukarıda yazdır bölümü var cd yi tak hızını 8* olarak ayarla tekrar yazdıra tıkla bukadar bitince çıkarır zaten cd yi başlangıca al boottan sonra başlatır otomatik olarak
[/quote]

abi senin dediğin gibi yaptım 8 x yazdırdım gene olmadı bir tane cd daha çöpe gitti 3 oldu bu biri teamviewerla yapsın bana ne olur ya

Beyler şunu kesinen söyleyebilirim ki olayı benim kadar anlatan bir insan evladı yoktur şu dünyada.
Yahu indirdiğiniz klasörde cd'ye yazma diye klasör var orada gerekli program da var hatta resimli(gif) anlatımı bile var.
iso dosyası da cd'ye yazma klasörünün yanında duruyor hemen.
Bu kadar kolay bir işin içinden nasıl çıkamadınız anlamıyorum.Temel bilgisayar bilgilerinizi kontrol edin derim, sakın alay ettiğimi falan düşünmeyin haddime değil fakat durum ortada.

Part ları indirdim rardan çıkardım ama rardan iso dosyası çıkmadı EXC-XP-2011 isminde bir klasör çıktı. Onu da kalıp şeklinde yazdıramıyorum, cd ye yazdırsam da otomatik başlamıyor başlangıçöta... içinde setup book vs gibi dosyalar yok... Bence bir kontrol edilmesi gerek...

Teşekkürler

sizin rar dediğiniz zaten iso dosyasıdır sizde bi iso programı olmadıgından rar gibi görebilirsiniz o dosyayı klasöre cıkarmayın ultra isoyu indirin o dosyaya cift tıklayarak ultra isoyla acılsın sonra yazın bu kadar anlatımda var resimli nasıl yapamıyorsunuz

[quote name='harock' date='21 June 2012 - 07:24 ' timestamp='1340263472' post='1214133']
sizin rar dediğiniz zaten iso dosyasıdır sizde bi iso programı olmadıgından rar gibi görebilirsiniz o dosyayı klasöre cıkarmayın ultra isoyu indirin o dosyaya cift tıklayarak ultra isoyla acılsın sonra yazın bu kadar anlatımda var resimli nasıl yapamıyorsunuz
[/quote]

Bu dediklerinizi siz uyguladınız mı acaba? yoksa tahmin yürüterek mi yardımcı olmaya çalışıyorsunuz... Partları indirdikten sonra farz edelim ki dediğin gibi rar değil iso ama içinde 2 klasör var ve autorun book vs gibi bişey olmadan işletim sistemi kurulumu başlamıyor... Bunu son zamanlarda indirip kuran varsa ben çok beceriksizim sanırım

[quote name='tahtakama' date='21 June 2012 - 17:35 ' timestamp='1340289345' post='1214292']
Bu dediklerinizi siz uyguladınız mı acaba? yoksa tahmin yürüterek mi yardımcı olmaya çalışıyorsunuz... Partları indirdikten sonra farz edelim ki dediğin gibi rar değil iso ama içinde 2 klasör var ve autorun book vs gibi bişey olmadan işletim sistemi kurulumu başlamıyor... Bunu son zamanlarda indirip kuran varsa ben çok beceriksizim sanırım
[/quote]

Arkadaşım şu ana kadar binlerce kez indirildi, hiçbir sorun yok.

• 2 hafta sonra ...

hocam bunda iso dosyası yok ki. partları indirdim içinden iki klasör çıktı. cd ye yazdırma ve exc-xp-2011 diye. exc-xp yi açıyorum içinde iso dosyası yok. buyrun resmi:

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341504837__ekran_alnts.png[/img]

cd ye yüklenecek iso dosyası hangi klasörde acaba ben göremedim?

[quote name='6489426' date='05 July 2012 - 19:14 ' timestamp='1341504880' post='1218961']
hocam bunda iso dosyası yok ki. partları indirdim içinden iki klasör çıktı. cd ye yazdırma ve exc-xp-2011 diye. exc-xp yi açıyorum içinde iso dosyası yok. buyrun resmi:

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341504837__ekran_alnts.png[/img]

cd ye yüklenecek iso dosyası hangi klasörde acaba ben göremedim?
[/quote]

İndirdiğiniz partlardan çıkardığınızda dosyaları önünüze CD'ye yazdırma klasörü ve iso dosyası gelir.
Siz iso dosyasını rar zannedip unrar yapıyorsunuz, ondan sonra iso nerde diyorsunuz bilmem anlatabildim mi.

sizin dediğinizi anlıyorum da o işlemi yapmadım ki zaten. bakın resmi atıyorum part'ların içindeki dosyaları siz görün. resimde indirdiğim 1. parta tıkladığımda açılan WinRAR programının içindekiler işte.
[spoiler][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1341519844__ekran_alnts.png[/img][/spoiler]

Edited by 6489426

• 1 yıl yıl...
  • 2 hafta sonra ...

Partları indirdim çıkarttım iso dosyası çıkmadı bi klasör çıkıp xp format dosyaları var klasörün içinde bi programla iso dosyası yapıp cdye yazdırdım pcyi cd ile başlattım fakat önyükleme yapmadı önyükleme için bir tuşa basın yazısı çıkmadı bi kontrol edin dosyaları.