Jump to content

# Excellent Xp 2011 | Sp3 | 662 Mb #

EKE58
 Share

Recommended Posts

[quote name='zoqist' date='30 September 2011 - 22:19 ' timestamp='1317410397' post='1087800']
eline sağlık şimdilik en güncel sistemin bu değilmi kardeşim :)
[/quote]

Bundan sonra çıkan sistem vardır ama görsel değil.

• Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kerdeşim.
Katılımsız ile katılımlının farkında kurulum yeri farketmez genellikle C yi gösterip C yi kurarsın.

Katılımsızda Serial key de dahil olmak üzere kullanıcı adı Vs hiçbirşeyi kendin girmezsin Tüm ayarları sistem WİNNT SIF dosyasından aldığı komutla yapar.

Sen sadece İlk kuracagın yeri belirlersin.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Bende Asus X52S var. Sistemi laptopuma kurduğumda klavye'nin Fn tuşu takılı kalmış gibi oluyor. Yani tuşa bastığımda Fn tuşu ile çalışması gereken karakterler çalışıyor. Bir türlü düzeltemedim ve kaldırdım. Başka bir xp yükledim. Böyle bir sorun olmadı. Kontrol edebilir misiniz? Acaba sadece bende mi oluyor...

[quote name='fb_captain' date='30 October 2011 - 17:31 ' timestamp='1319985074' post='1103578']
Bende Asus X52S var. Sistemi laptopuma kurduğumda klavye'nin Fn tuşu takılı kalmış gibi oluyor. Yani tuşa bastığımda Fn tuşu ile çalışması gereken karakterler çalışıyor. Bir türlü düzeltemedim ve kaldırdım. Başka bir xp yükledim. Böyle bir sorun olmadı. Kontrol edebilir misiniz? Acaba sadece bende mi oluyor...
[/quote]

Acaba numlock'un açıklığıyla ilgili bir problem olabilir mi?
Fn ile ilgili bir ayar yok çünkü.

Fn+numlock kombinasyonu ile o tuş sorunu çözülüyor...

Sistemi 4-5 gündür test ederek kullanıyorum bir çok modifiye xp sistem denedim şimdiye kadar en başarılı bulduğum sistem diyebilirim. Tebrik ediyorum ve çalışmalarınızın devamını diliyorum.
Sadece bir sorum olacak güncellemeleri tamamen kapatmışsınız.. Açılamıyor acaba açma imkanım var mı?

Edited by memothegreat

[quote name='memothegreat' date='06 November 2011 - 06:26 ' timestamp='1320550010' post='1107441']
Fn+numlock kombinasyonu ile o tuş sorunu çözülüyor...

Sistemi 4-5 gündür test ederek kullanıyorum bir çok modifiye xp sistem denedim şimdiye kadar en başarılı bulduğum sistem diyebilirim. Tebrik ediyorum ve çalışmalarınızın devamını diliyorum.
Sadece bir sorum olacak güncellemeleri tamamen kapatmışsınız.. Açılamıyor acaba açma imkanım var mı?
[/quote]

Mesaj için teşekkürler.
Açılabilir aslında ama, ben açılmasını tavsiye etmiyorum ikonlar, boot ekranı vs. gidebiliyor.

[quote name='Oksit' date='08 November 2011 - 19:26 ' timestamp='1320773191' post='1108596']
[center][b]Windows 7 Ultimate x64 Yapsan birde :)[/b][/center]
[/quote]

Burası yeri değil ama cevaplayayım, windows 7'den çakmıyorum :) Artık eskisi gibi kafam da basmıyor bu işlere :)

EKE58 kardeşimin önce bayrmını kutlar bu kusursuz yapmış olduğun sistem için TEŞEKKÜR ediyorum.Sarı klasörlerin şeklini bozmadan özellikle klasör içindeki küçük resimlerin görünmesi ayrı bir güzel olmuş.Klasörlerin içindeki album kapak resimlerini uyguladığımızda klasör kare şeklinde HARİKA duruyor.İlerde yeni yapacağın xp lerdede aynı klasörü kullanırsan SÜPER olur.İnan bana kardeşim kopyalamada ve silmedeki görüntüsü çok GÜZEL.Ben şahsım adıma söyleyeyim 20TB dolu HDD'im var hepsindede Klasörler Sarı bu yapmış olduğun xp deki gibi,başka renkli veya değişik klasörlü xp gördüğümde indirip kurmayı kesinlikle düşünmüyorum bile,çünkü 20TB lık klasörleri tek tek değiştirmem lazım.Ben senin paylaşımlarını devamlı takip ediyorum çok beğeniyorum.Bu xp deki görsellik senin İDOL'un olursa MÜTHİŞ olur.Yeni yapacağın XP lerdede aynı görselliği uygulamanı diliyorum.Ellerine,Klavyene,Yüreğine Sağlık.Allaha Emanet Ol.

[quote name='ceyar esen' date='09 November 2011 - 17:27 ' timestamp='1320852460' post='1109029']
EKE58 kardeşimin önce bayrmını kutlar bu kusursuz yapmış olduğun sistem için TEŞEKKÜR ediyorum.Sarı klasörlerin şeklini bozmadan özellikle klasör içindeki küçük resimlerin görünmesi ayrı bir güzel olmuş.Klasörlerin içindeki album kapak resimlerini uyguladığımızda klasör kare şeklinde HARİKA duruyor.İlerde yeni yapacağın xp lerdede aynı klasörü kullanırsan SÜPER olur.İnan bana kardeşim kopyalamada ve silmedeki görüntüsü çok GÜZEL.Ben şahsım adıma söyleyeyim 20TB dolu HDD'im var hepsindede Klasörler Sarı bu yapmış olduğun xp deki gibi,başka renkli veya değişik klasörlü xp gördüğümde indirip kurmayı kesinlikle düşünmüyorum bile,çünkü 20TB lık klasörleri tek tek değiştirmem lazım.Ben senin paylaşımlarını devamlı takip ediyorum çok beğeniyorum.Bu xp deki görsellik senin İDOL'un olursa MÜTHİŞ olur.Yeni yapacağın XP lerdede aynı görselliği uygulamanı diliyorum.Ellerine,Klavyene,Yüreğine Sağlık.Allaha Emanet Ol.
[/quote]

İlgi, alakanıza çok teşekkür ederim.
Görsel xp yaparsam elbette bunun gibi olacak.
Ancak görsel xp için sarfettiğim çabanın karşılığını alamıyorum bu yüzden de yapmıyorum.

Değerli EKE58 kardeşime Saygılarımla.(Görsel xp yaparsam elbette bunun gibi olacak.)Bu yazmış olduğun kelimeler oldukça sevindirici.(Ancak görsel xp için sarfettiğim çabanın karşılığını alamıyorum bu yüzden de yapmıyorum.)İşte bu yazmış olduğun kelimelerdede yerden göğe kadar haklısın.Millet bedava buldumu hemen indirip kuruyorlar.Bedava ya birde ellitane kusur bulmaya çalışıyorlar.Kimselerde bu kardeşimizin nekadar emek,göznuru harcadığını düşünmüyorlar bile.EKE kardeşim nasıl çoğu kişiler yaptıkları sistemleri ücretli satıyorsa sen neden satmayasınki.Bunu LÜTFEN bir düşün.Şimdiki sisitemden başka hiçbirşey çıkarmadan,klasörlerin şeklini bozmadan,kalsörlerin içindeki küçük resimler yine bunda olduğu gibi göstercek şekikde,Tabiiki yeni güncelli bir xp veya dvd yaparsan inan ilk şiparisini ben vereceğim.(Not:Birde açılış biraz ağır kalmış,açılışınıda birazdaha hızlandırısan HARİKA olacak.)Senden en kısa zamanda Müjdeli bir haber bekleyeceğim.Şimdiden Ellerine,Yüreğine,Klavyene Sağlık Olsun.Allaha Emanet Ol USTADIM.

[quote name='ceyar esen' date='11 November 2011 - 14:01 ' timestamp='1321012882' post='1110052']
Değerli EKE58 kardeşime Saygılarımla.(Görsel xp yaparsam elbette bunun gibi olacak.)Bu yazmış olduğun kelimeler oldukça sevindirici.(Ancak görsel xp için sarfettiğim çabanın karşılığını alamıyorum bu yüzden de yapmıyorum.)İşte bu yazmış olduğun kelimelerdede yerden göğe kadar haklısın.Millet bedava buldumu hemen indirip kuruyorlar.Bedava ya birde ellitane kusur bulmaya çalışıyorlar.Kimselerde bu kardeşimizin nekadar emek,göznuru harcadığını düşünmüyorlar bile.EKE kardeşim nasıl çoğu kişiler yaptıkları sistemleri ücretli satıyorsa sen neden satmayasınki.Bunu LÜTFEN bir düşün.Şimdiki sisitemden başka hiçbirşey çıkarmadan,klasörlerin şeklini bozmadan,kalsörlerin içindeki küçük resimler yine bunda olduğu gibi göstercek şekikde,Tabiiki yeni güncelli bir xp veya dvd yaparsan inan ilk şiparisini ben vereceğim.(Not:Birde açılış biraz ağır kalmış,açılışınıda birazdaha hızlandırısan HARİKA olacak.)Senden en kısa zamanda Müjdeli bir haber bekleyeceğim.Şimdiden Ellerine,Yüreğine,Klavyene Sağlık Olsun.Allaha Emanet Ol USTADIM.
[/quote]

Üstadım, zamanında ben bir dvd hazırladım ve bu sitede satışa sundum, çok tartışıldı beni eleştirenler oldu hak verenler oldu.
Sonra aşırı uzayan postlar nedeniyle konum kilitlendi, daha sonra da bir yetkili tarafından çöpe taşındı.

Onun haricinde ben bunu yaptığım zaman paraya ihtiyacım vardı, yoksa böyle bir şeye girişmezdim.
Çünkü ben biliyorum ki özenle hazırladığım sistem, satılıp birine ulaştığında ve herhangi bir sorunla karşılaştığında (ki bu sorunlar genelde karşı taraftan kaynaklı olur, biz sistemlerimizi test edip yayınlarız) benim başımı ağrıtır.
Daha önce de seninkisai gibi bir teklif geldi, o kişi işyeri için yapmamı istiyordu ama reddedmiştim.

Senin olaya gelince; sen bu sistemi epey seviyorsun :) Sana özel hazırlayabilirim.Özel mesajla bana ulaşırsan görüşürüz.

EKE58 USTAD'ıma SAYGILAR.Tekrar Tekrar TEŞEKKÜR etmaden duramayacağım.İnsan kullandıkça ayrı bir HAZ duyuyor.Hani derlerye SIFIR (0)HATASIZ.İşte tamda o lafa uygun bir sistem yapmışsın.Tekrardan Ellerine,Yüreğine Kalavyene Sağlık Olsun.ÜSTAD'ım biliyorum fazla vaktin yoktur ama senden ufak bir RİCA'mız olacak.Hani Açılışta ve Kapanıştaki (Loogon Scress)RESİMİ varya bir program varmış istediğimiz manzarayı içine atınca kapanış ve açılış resimini değiştiriyormuş.ÜSTAD'ım bizler için öyle bir program hazırlasan içine 15-20 tane zevkine göre resim koysan ve bizlerde sonradan ilave yapabilsek,İNAN HARİKA olur.Senden en kısa sürede bizler için böyle bir GÜZELLİK bekliyoruz.Samimiyetine inanarak bu isteğimizi geri çevirmeyeceğini ÜMİT ediyoruz.ÖMÜR boyu MİNNETAR kalırız.Allaha Emanet Ol ÜSTAD'ım.

[quote name='xsabitx' date='13 November 2011 - 13:50 ' timestamp='1321185050' post='1111239']
biraz görsel olomasına rağmen gayet hızlı ve stabil. İndirip kurdum bende 120 - 130 mb arası ram kullanıyor...
[/quote]

Yorum için teşekkür ederim, insanlara rehberlik ediyor bu yorumlar.

[quote name='kutozben' date='13 November 2011 - 14:14 ' timestamp='1321186446' post='1111252']
güzel çalışma emeğine sağlık..
[/quote]

Teşekkür ederim, sağolun ama bundan önce de söyledim şimdi de söylüyorum teşekkür butonunu kullanalım.Uyarı almamak için ;)

[quote]EKE58 USTAD'ıma SAYGILAR.Tekrar Tekrar TEŞEKKÜR etmaden duramayacağım.İnsan kullandıkça ayrı bir HAZ duyuyor.Hani derlerye SIFIR (0)HATASIZ.İşte tamda o lafa uygun bir sistem yapmışsın.Tekrardan Ellerine,Yüreğine Kalavyene Sağlık Olsun.ÜSTAD'ım biliyorum fazla vaktin yoktur ama senden ufak bir RİCA'mız olacak.Hani Açılışta ve Kapanıştaki (Loogon Scress)RESİMİ varya bir program varmış istediğimiz manzarayı içine atınca kapanış ve açılış resimini değiştiriyormuş.ÜSTAD'ım bizler için öyle bir program hazırlasan içine 15-20 tane zevkine göre resim koysan ve bizlerde sonradan ilave yapabilsek,İNAN HARİKA olur.Senden en kısa sürede bizler için böyle bir GÜZELLİK bekliyoruz.Samimiyetine inanarak bu isteğimizi geri çevirmeyeceğini ÜMİT ediyoruz.ÖMÜR boyu MİNNETAR kalırız.Allaha Emanet Ol ÜSTAD'ım.[/quote]

Logon changer tarzı bir şey istiyorsun, ama o tip şeyler çok sağlıklı olmuyor maalesef.O kadar bir şey hazırlayacak kadar kod yazacak becerim yok.
Google'da falan xp logon changer diye aratırsanız istediğiniz tarza yakın programlar bulursunuz.

Değerli EKE58 ÜSTAD'ıma SAYGILAR.Üstad'ım bu HARİKA sisteminin yeni güncelli olanı için şipariş vermek için iki defa size meşaj yazdım birhafta geçmesine rağman bana dönüş yapmadınız.Sabırsızlıkla sizden gelecek email'i bekliyorum.Allaha Emanet Ol Üstad'ım.