Jump to content

# Excellent Xp 2011 | Sp3 | 662 Mb #

EKE58
 Share

Recommended Posts

• Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Byprens_' date='23 June 2011 - 14:57 ' timestamp='1308833868' post='1034356']
3.KEZ İNDİRDİM GENE AYNI SORUN VARR.....3 PARTTA HATA VERİYOR..TEKRAR UPLOAD EDERSENİZ ÇOK İYİ OLUR....
[/quote]

Dostum yüzlerce kişi indirdi, uploadta ya da linklerde sorun yok.
Düzgün bir indirme yöneticisiyle indirin, indirirken antivirüsleri kapatın vs.
Yani indirmeye engel olacak tüm uygulamları sonlandırın.

İdm ile indirme yapıyorum... Birçok program dosya indirdim ve sorun olmadı ama bunda sorun oldu nedense...
Ayrıca bu temaların odlgu dosya şifreli galiba şifreyi yazıyorum EKE58 diye açıyor diger dosyalar yok sadeece walpaper lar var..

[quote name='Byprens_' date='23 June 2011 - 15:45 ' timestamp='1308836727' post='1034391']
Tamam hallettim yaa...4. denemede oldu ::) Hotfile kaynaklı bir sorun olsa gerek:=
[/quote]

Halletiğine sevindim iyi günlerde kullan :)

arkadaş ben biraz evvel indirip kurdum fakat kurulumda harddiskin yerini gösterdim sonra bıraktım geldiğimde kurulmuştu ama windowsun çalışması güzel fakat programları açınca sadece başlangıç donatılar uzaktan yardım var ekran mavi hiç bir drayver kurulmamış 1 tane bile arka plan resmi yok nerede hata yaptığım hakkında bi fikrin varmı ayrıca bu tarz çalışmaları yapan herkeze çalışsın çalışmasın emeklerinden dolayı teşekkürler

[quote name='asimetrik' date='25 June 2011 - 17:46 ' timestamp='1309013167' post='1035350']
Selamlar EKE58 kardeşim. Sistemini dizüstü bilgisayara kurdum. 3 gündür sorunsuz kullanıyorum. Bir de netbook'a kurmak istiyorum. USB'den kurmak için ekstra bir işlem yapmak gerekir mi?
[/quote]

hayır arkadasım extra bişey yapmana gerek yok tek birşey var oda usb den xp kurabilmek için usb boot felan ettirmen lazım oda forumda var arastırırsan var saygılar
[code]http://www.tnctr.com/topic/173379-tam-bootable-usb-disk-hazyrlayycy/[/code]

bu yöntemle sorunsuz usbden xp kurdum pc me ben tavsiye ederim

Edited by PoweredByAbdullah

Bu gün
EXCELLENT XP 2011 (EKE58) (xp pro sp3 x86)
kurdum ve imzamda yazdığı gibi kurulu duruyor
gerçekten ses kalitesi mükemmel openAL eklentisinden galiba ve bende normalde her türlü xp açılışta 17 13 kere çubuk geçirtir
bunda 8 ile 6 arası :)
bu arada EKE58 kardeşim sana sorduğum tepsi simgeleri ise
ses zaten söyledin w7 değil ancak ağ bağlantısı vista bunu söylemiş olayım ve saat otomatik güncellenmiyor haberin olsun güncelleme işlemiyor (saat)
not: driver + pro olan dvd sürümü kurdum

[quote name='hazardekor' date='25 June 2011 - 13:03 ' timestamp='1308999811' post='1035239']
arkadaş ben biraz evvel indirip kurdum fakat kurulumda harddiskin yerini gösterdim sonra bıraktım geldiğimde kurulmuştu ama windowsun çalışması güzel fakat programları açınca sadece başlangıç donatılar uzaktan yardım var ekran mavi hiç bir drayver kurulmamış 1 tane bile arka plan resmi yok nerede hata yaptığım hakkında bi fikrin varmı ayrıca bu tarz çalışmaları yapan herkeze çalışsın çalışmasın emeklerinden dolayı teşekkürler
[/quote]

Çok ilginç doğrusu.Benim aklıma hiçbir seçenek gelmiyor ki hatalı kurulsun.Bu arada öteki konuda da aynı mesaj olduğu için aynı iletiyi attım ;)

[quote name='KemalALKIN' date='25 June 2011 - 17:15 ' timestamp='1309014925' post='1035364']
Bu günEXCELLENT XP 2011 (EKE58) (xp pro sp3 x86)kurdum ve imzamda yazdığı gibi kurulu duruyorgerçekten ses kalitesi mükemmel openAL eklentisinden galiba ve bende normalde her türlü xp açılışta 17 13 kere çubuk geçirtirbunda 8 ile 6 arası :)bu arada EKE58 kardeşim sana sorduğum tepsi simgeleri iseses zaten söyledin w7 değil ancak ağ bağlantısı vista bunu söylemiş olayım ve saat otomatik güncellenmiyor haberin olsun güncelleme işlemiyor (saat)not: driver + pro olan dvd sürümü kurdum
[/quote]

Eyvallah Kemalcim senin de esas cevap öteki konuda.

[quote name='Yaşar' date='25 June 2011 - 17:51 ' timestamp='1309017104' post='1035378']
eke58 arkadaşım 2 senedir xp indirmedim forumdan ama bunu indirecegim çalışmanı bana çok övdüler bir indirip deneyelim
[/quote]

Usta inanır mısın, ben de bu forumdan baris_seven'in ve necati abinin sistemleri dışında sistem indirmedim.
Denediğin zaman yorumları beklerim.

[quote name='EKE58' date='26 June 2011 - 10:57 ' timestamp='1309075045' post='1035666']
Çok ilginç doğrusu.Benim aklıma hiçbir seçenek gelmiyor ki hatalı kurulsun.Bu arada öteki konuda da aynı mesaj olduğu için aynı iletiyi attım ;)

Eyvallah Kemalcim senin de esas cevap öteki konuda.

Usta inanır mısın, ben de bu forumdan baris_seven'in ve necati abinin sistemleri dışında sistem indirmedim.
Denediğin zaman yorumları beklerim.
[/quote]
yazdım oraya burayada yazayım saat geri güncellendi ekecim :)
flood olmasın diye yazmadımdı geri

bu arada yaşar abiye ben söyledim kurdum süper diye yaşar abide çevresine format atarken gerek oluyor ona o yüzden söyledim
kendine xp kuracağını sanmam windows 7 ci o xp varkende eski vistacıydı :)

kardeşim öncelikle eline sağlık.emeğin için.ama şöyle bi sorun var ben indirdim indirecek arkadaşlara uy<arrı amaçlı yazıyorum.bir dosyada ilerleme olmuyor dolayısıyla format tammalanmıyor.birdaha gözden geçirip tekrar upload edersen sevinirim

[quote name='zippo27' date='26 June 2011 - 13:42 ' timestamp='1309088537' post='1035797']
kardeşim öncelikle eline sağlık.emeğin için.ama şöyle bi sorun var ben indirdim indirecek arkadaşlara uy<arrı amaçlı yazıyorum.bir dosyada ilerleme olmuyor dolayısıyla format tammalanmıyor.birdaha gözden geçirip tekrar upload edersen sevinirim
[/quote]

Abdullah haklı hem sanalda hem gerçekte sorunsuzluğunu test ettiğim bir sistemin herhangi bir sorunu olduğuna inanamam.
Önce cd'nizin düzgün yazılıp yazılmadığını kontrol edin cd'yi 1x ya da 2 x gibi hızda yazdırın.
Format attığınız bilgisayarın cd-rom'unun antika olmamasına dikkat edin, zira bu nedenden de hata verebiliyor.

[quote name='EKE58' date='26 June 2011 - 16:23 ' timestamp='1309094608' post='1035882']
Abdullah haklı hem sanalda hem gerçekte sorunsuzluğunu test ettiğim bir sistemin herhangi bir sorunu olduğuna inanamam.
Önce cd'nizin düzgün yazılıp yazılmadığını kontrol edin cd'yi 1x ya da 2 x gibi hızda yazdırın.
Format attığınız bilgisayarın cd-rom'unun antika olmamasına dikkat edin, zira bu nedenden de hata verebiliyor.
[/quote]
hdd nizi active kill disk ile sıfırlayın geçmesi lazım :)
bu arada bende sadece bi boot sırasında kurulum aşamalarında çubuk dondu reset attım düzeldi galiba voltaj gidip gelmişti :)

Sevgili eke kardeşim ilkönce çalışmalrından dolayı seni kutluyorum.Daha önceki sürümünü hala kullanıyorum çok stabil ve hızlı bir yapıya sahip.Bu sürümüde indirdim sadece 3 partta crc hatası alıyorum.Tekrar iki kez daha indirdim aynı sorunu almaya devam ettim.Hatta winrarı kaldırıp tekrar başka bir sürümünü kurdum aynı sorun devam ediyor.Önerilerini bekliyorum.Çalışmalarında başarılar diliyorum.esen kal....

[quote name='veron' date='26 June 2011 - 16:59 ' timestamp='1309100375' post='1035967']
Sevgili eke kardeşim ilkönce çalışmalrından dolayı seni kutluyorum.Daha önceki sürümünü hala kullanıyorum çok stabil ve hızlı bir yapıya sahip.Bu sürümüde indirdim sadece 3 partta crc hatası alıyorum.Tekrar iki kez daha indirdim aynı sorunu almaya devam ettim.Hatta winrarı kaldırıp tekrar başka bir sürümünü kurdum aynı sorun devam ediyor.Önerilerini bekliyorum.Çalışmalarında başarılar diliyorum.esen kal....
[/quote]

Öncelikle teşekkür ederim fakat uploadda sorun yok epey kişi indirdi.
Jdownloader ile indirin, indirirken antivirüsleri kapatın.

Sevgili eke kardeşim ne yaptımsa bu olayı çözemedim anlaşılan bu sistem bize nasip olmayacak.Neyse vakti olan arkadaşım olursa 3 partı upload etsin yoksa canları sağolsun.Diğer çalışmalarından takip edip indiririz artık.Çalışmalarında başarılar dilerim kardeşim.Kalın sağlıcakla...

[quote name='veron' date='27 June 2011 - 18:20 ' timestamp='1309188027' post='1036658']
Sevgili eke kardeşim ne yaptımsa bu olayı çözemedim anlaşılan bu sistem bize nasip olmayacak.Neyse vakti olan arkadaşım olursa 3 partı upload etsin yoksa canları sağolsun.Diğer çalışmalarından takip edip indiririz artık.Çalışmalarında başarılar dilerim kardeşim.Kalın sağlıcakla...
[/quote]
www.rapid8.com gibi leecher siteleri dene :)