Jump to content

# Excellent Xp 2011 | Sp3 | 662 Mb #

EKE58
 Share

Recommended Posts

• Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Byprens_' date='21 June 2011 - 18:21 ' timestamp='1308680482' post='1033404']
part 3 hata veriyor acılırken...Hemde paralo hatası bana yardımcıu olun lütfen...2 ke bastan indirdm part 3 gene hata verdi...EKE58 degil mi şifre?=?
[/quote]
arkadaşım sanırım senin indirme kısmında bir hata olmuş ben indirdim ve cd ye yaktım.düzgün de çalışıyor eke izin verirse tekrar up. edebilirim ama ona bağlı o istememiş tekrar up. etmemizi.

Edited by furkyreis31

[quote name='scx4100' date='21 June 2011 - 18:21 ' timestamp='1308673310' post='1033335']
İndirdim ancak kuruluma disk seçimi kısmına geçmek üzereyken mavi ekran veriyor, bugün aynı hatayı veren 2 nci xp bu :).Sistemim amd olduğu için mi bilmiyorum ama 2 sind de aynı yerde hata verdi, ben de daha ömce kurduğum sistemi tekrar kurdum :)
[/quote]

Sisteminden kaynaklı olsa gerek.Yapacak bir şey yok.

[quote name='isnetus' date='21 June 2011 - 19:59 ' timestamp='1308679145' post='1033392']
EKE58, üzerinde çalıştığın "reg ayarlarını" bizimle paylaşman mümkün mü?Onları ben de incelemek isterdim...
[/quote]

Prensip gereği onları vermek istemiyorum.Wallpaper'ıydı cartı curtuydu onları veririm ama regleri ayrıca vermem.İstiyorsanız indirip içinden alabilirsiniz.

[quote name='Byprens_' date='21 June 2011 - 20:21 ' timestamp='1308680482' post='1033404']
part 3 hata veriyor acılırken...Hemde paralo hatası bana yardımcıu olun lütfen...2 ke bastan indirdm part 3 gene hata verdi...EKE58 degil mi şifre?=?
[/quote]

Maalesef tekrar indirmen gerekiyor.Evet şifre EKE58.

Yeni bir upload yapmayacağım, alternatif gelmeyecek.

İndirdim, kurdum. Başarılı bir modifiye. Tebrikler. Gözüme çarpan hiçbir hata yok. Bu seriyi devam ettirmeyi düşünüyorsan senden bir ricam olacak. Sağ tuş eklentilerini bir sonraki sürümde biraz daha geliştirebilir misin.

Masaüstünde sağ tuşla "gizli dosyaları göster"
Masaüstünde sağ tuşla "dosya uzantılarını göster"
Bilgisayarıma sağ tuşla tıklayınca
- Denetim masası
- Program ekle kaldır
- vb sağ tuş eklentileriyle daha kullanışlı olabilir.

[quote name='Grameradam' date='22 June 2011 - 00:39 ' timestamp='1308692398' post='1033540']
İndirdim, kurdum. Başarılı bir modifiye. Tebrikler. Gözüme çarpan hiçbir hata yok. Bu seriyi devam ettirmeyi düşünüyorsan senden bir ricam olacak. Sağ tuş eklentilerini bir sonraki sürümde biraz daha geliştirebilir misin.

Masaüstünde sağ tuşla "gizli dosyaları göster"
Masaüstünde sağ tuşla "dosya uzantılarını göster"
Bilgisayarıma sağ tuşla tıklayınca
- Denetim masası
- Program ekle kaldır
- vb sağ tuş eklentileriyle daha kullanışlı olabilir.
[/quote]

Dosya Konumunu Aç'ın şöle güzel bir, bozulmayan versiyonu olabilir bence.... :)

[quote name='Grameradam' date='21 June 2011 - 23:39 ' timestamp='1308692398' post='1033540']
İndirdim, kurdum. Başarılı bir modifiye. Tebrikler. Gözüme çarpan hiçbir hata yok. Bu seriyi devam ettirmeyi düşünüyorsan senden bir ricam olacak. Sağ tuş eklentilerini bir sonraki sürümde biraz daha geliştirebilir misin.Masaüstünde sağ tuşla "gizli dosyaları göster"Masaüstünde sağ tuşla "dosya uzantılarını göster"Bilgisayarıma sağ tuşla tıklayınca- Denetim masası- Program ekle kaldır- vb sağ tuş eklentileriyle daha kullanışlı olabilir.
[/quote]

Öncelikle teşekkür ederim.Benim sağ klik için kullandığım paket A&R'nin paketi.Dolayısıyla o düzenleme yapmadan değiştirebileceğimi sanmıyorum.

[quote name='asilturk1' date='22 June 2011 - 06:26 ' timestamp='1308716777' post='1033578']
Teşekkürler Şimdi CD'ye Çekip Formatlıyacağım inş.Cok Güzel olur.
[/quote]

Hadi hayırlısı.

[quote name='Gerzekce' date='20 June 2011 - 11:00 ' timestamp='1308556837' post='1032591']
İşte bende bunu söylüyorum hocam, eline emeğine sağlık güzel bir sistem olmuş içim gitti kurayım dedim ama şansım yaver gitmedi SATA'm ile uyumluluk sorunu yaşıyo, ne yapalım sağlık lsun.
[/quote]

aynı sorun bendede var....şu sata dosyalarını kopyalama bittikten sonra disk seçimi yapılma kısmına geçilen yerde mavi ekran hatası veriyor...acaba donanımsal bir sorunum mu var diye düşünüp diğerleriylede denedeim..onlarda sorun yok...

EKE kardeş bu sorunu nasıl çözelbiliriz veya satamıza uyumlu sistem yayınlarmısın lütfen...önceki excellent serilerinde de sorun yaşamamıştım.

[quote name='ilx_199' date='22 June 2011 - 12:35 ' timestamp='1308738901' post='1033739']
aynı sorun bendede var....şu sata dosyalarını kopyalama bittikten sonra disk seçimi yapılma kısmına geçilen yerde mavi ekran hatası veriyor...acaba donanımsal bir sorunum mu var diye düşünüp diğerleriylede denedeim..onlarda sorun yok...

EKE kardeş bu sorunu nasıl çözelbiliriz veya satamıza uyumlu sistem yayınlarmısın lütfen...önceki excellent serilerinde de sorun yaşamamıştım.
[/quote]

Arkadaşım öteki arkadaşa da söyledim.
Kendi sisteminizin satasını bulup nlite ile entegre edin, benim burada kişiye özel xp yapacak ne halim var ne vaktim var.
İçinde 2011'in 4.ayı çıkışlı sata paketi mevcut kendi gözümle de bizatihi gördüm kurulduğunu.
E %100 kurulma olacak diye bir kural kaide de yok hani.
Benim nasıl hazırladığım ortada, insanların iletileri ortada sorunu biraz kendi donanımınızda arayın.

Entegre edilen sata sürücüleri her bilgisayarla uyumlu olmayabilir.Bunu göz önünde tutun.Çoğu sata driverını desteklesede bazı markaların sata sürücüleri yer almayabiliyor.Eğer mavi ekran alıyorsanız bilgisayarınızın sata sürücüleri bu windows sürümünde entegre edilmemiş olabilir.nLite gibi programlarla kendi bilgisayarınızın sata sürücülerini entegre edebilirsiniz.Anlatımları forumun Katılımsız Kurulum Destek bölümünde mevcut zaten.

[quote name='vusal_dayi' date='22 June 2011 - 21:29 ' timestamp='1308770984' post='1034010']
[b]MasAllah cox guzel sistem olmus. :rolleyes: [/b]
[/quote]

Eyvallah, teşekkür ederim.
İyi günlerde kullanın inş.

[quote name='EKE58' date='23 June 2011 - 00:10 ' timestamp='1308777016' post='1034079']
Eyvallah, teşekkür ederim.
İyi günlerde kullanın inş.
[/quote]
EKE58 Abi Sana PM atıcaktım xp in hakkında ancak sende kapalımış (teşekkür olarak)
O Vusal Abimizde Windows AZ Sitesinde Xp Modifiyecisidir (Azeri Kardeşimiz)
Bende Bari Buradan Yazayım:
İlk Xp lerinizi İlk Deneyenlerden Olarak Bunda Sorun Olmamasına Sevindim :)
Ve Eğer Mac OS X Sistemini Terketmek Zorunda Kalırsam Kurmayı Düşünüyorum.
Şu An Mac OS X Programları Uploadım Olduğundan Ve JDOWNLOADER Programıma Premium Girmediğimden İndiremeyeceğim
Çok Hoş Olmuş Bir Eleştiri Olarakta;
Ses Ve Ağ Simgeleri (Sistem Tepsisi) Windows 7 İle Birebir Olsaydı Tadından Yenmezdi Diyorum
İnşallah Bi Dahaki Sürümde Eklersiniz :)
Denetim Masası W7 İle Aynı Olduğundan Dolayı İndireceğim :)
Tekrardan Emeğinize & Klavyenize Sağlık
NOT: Ses W7 Değil Ancak Ağ Simgesi Öyle Mi Bunu Yanıtlar Mısınız?

Saygılar;
KemalALKIN

[quote name='speedplus1' date='23 June 2011 - 10:03 ' timestamp='1308812606' post='1034184']
Kurulumu da mı o seciyor eke kardesim ? yoksa kurulumda soruyormu ?

yada sistem hangı dıskte kuruluysa oraya mı kuruyor ? şimdiden teşekkürler
[/quote]
büyük ihtimal c yi siz ayarlıyorsunuz
kurulum tamamen katılımsız yazmış zaten arkadaş

[quote name='KemalALKIN' date='22 June 2011 - 23:35 ' timestamp='1308778545' post='1034098']
EKE58 Abi Sana PM atıcaktım xp in hakkında ancak sende kapalımış (teşekkür olarak)O Vusal Abimizde Windows AZ Sitesinde Xp Modifiyecisidir (Azeri Kardeşimiz)Bende Bari Buradan Yazayım:İlk Xp lerinizi İlk Deneyenlerden Olarak Bunda Sorun Olmamasına Sevindim :)Ve Eğer Mac OS X Sistemini Terketmek Zorunda Kalırsam Kurmayı Düşünüyorum.Şu An Mac OS X Programları Uploadım Olduğundan Ve JDOWNLOADER Programıma Premium Girmediğimden İndiremeyeceğimÇok Hoş Olmuş Bir Eleştiri Olarakta;Ses Ve Ağ Simgeleri (Sistem Tepsisi) Windows 7 İle Birebir Olsaydı Tadından Yenmezdi Diyorumİnşallah Bi Dahaki Sürümde Eklersiniz :)Denetim Masası W7 İle Aynı Olduğundan Dolayı İndireceğim :)Tekrardan Emeğinize & Klavyenize SağlıkNOT: Ses W7 Değil Ancak Ağ Simgesi Öyle Mi Bunu Yanıtlar Mısınız?Saygılar;KemalALKIN
[/quote]

Eyvallah Kemal'cim.Şu an aktif olarak sistemi kullanmadığım için hiç bilmiyorum ağ simgesini ama ses simgesinin W7'den farklı olduğu kesin.
Kurduğunda görürsün zaten :)

[quote name='cralbaba' date='23 June 2011 - 01:11 ' timestamp='1308784306' post='1034137']
sistemin temalarını ve duvar kağıtlarını uplayabilir misin lütfen?
[/quote]

Geliyor vereceğim.

[quote name='KemalALKIN' date='23 June 2011 - 01:32 ' timestamp='1308785574' post='1034145']
Sistemi İndirdim EKE58 Arkadaşım :)İnşallah Kuracağım Bir Zaman :)
[/quote]

İnşaallah :) İyi günlerde kullanın.

[quote name='speedplus1' date='23 June 2011 - 09:03 ' timestamp='1308812606' post='1034184']
Kurulumu da mı o seciyor eke kardesim ? yoksa kurulumda soruyormu ?yada sistem hangı dıskte kuruluysa oraya mı kuruyor ? şimdiden teşekkürler
[/quote]

Kurulacağı yeri seçerseniz biçimlendirmeyi seçersiniz (NTFS mi FAT32 mi, hızlı mı yavaş mı) ve gerisini o halleder.

[quote name='abdullah0696' date='23 June 2011 - 11:41 ' timestamp='1308822101' post='1034226']
ABİ TEMA ŞAHANE PERFORMANS GÜZEL ALİNE SAĞLIK
[/quote]

Eyvallah, iyi günlerde kullanın.
Yalnız teşekkürlerimizi teşekkür butonunu kullanrak dile getirelim.

AYRICA : Tema ve Wallpaper'lar konunun altına eklenemiştir.Katılımsız Kurulum Destek bölümünden ulaşabilirsiniz.