Jump to content

# Excellent Xp 2011 | Sp3 | 662 Mb #

EKE58
 Share

Recommended Posts

• Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hocam öncelikle ellerine saglık....Birkaç önerim olacak tabii kabalık olarak görmezsen....Öncelikle modifiyeli xp lerin çoğunda masaüstü Rocketdock kullanılıyor... Xus dekstop daha basit ve kullanışlı ..Keşke onu da secenekler arasında koysaydın..Bide güvenlik merkezini neden herkes devre dışı bırakıyor anlamıyorum...Bazı pclerde bu sorun olabiliyor....Bilinmeyen yayımcı hatası falan veriyor,bazı program yüklemelerinde...bide kişisel bir isteğim olacak bu sistemin bir sonraki sürümüne Vista Basic (Siyah -mavi Thinbar)Temasını da eklermisin...:))

Kolay gelsin,rastgele ...

[quote name='stochokan' date='28 June 2011 - 14:16 ' timestamp='1309263407' post='1037277']
Hocam öncelikle ellerine saglık....Birkaç önerim olacak tabii kabalık olarak görmezsen....Öncelikle modifiyeli xp lerin çoğunda masaüstü Rocketdock kullanılıyor... Xus dekstop daha basit ve kullanışlı ..Keşke onu da secenekler arasında koysaydın..Bide güvenlik merkezini neden herkes devre dışı bırakıyor anlamıyorum...Bazı pclerde bu sorun olabiliyor....Bilinmeyen yayımcı hatası falan veriyor,bazı program yüklemelerinde...bide kişisel bir isteğim olacak bu sistemin bir sonraki sürümüne Vista Basic (Siyah -mavi Thinbar)Temasını da eklermisin...:))

Kolay gelsin,rastgele ...
[/quote]

Güvenlik merkezini çıkarmamızın sebebi otomatik güncelletirmeleri kapatabilmek.
Diğer konuları düşüneceğim, yorum için teşekkürler.

[quote name='EKE58' date='28 June 2011 - 15:24 ' timestamp='1309263886' post='1037282']
Güvenlik merkezini çıkarmamızın sebebi otomatik güncelletirmeleri kapatabilmek.
Diğer konuları düşüneceğim, yorum için teşekkürler.
[/quote]
eke kardeşim onu çıkartamadanda oluyordu
ben xp yaparken otomatik güncelleştirme kısmında kapalıya getiriyordum nlitede sorun çıkmıyordu bunda kapanmamış galiba güncellemeler var diyor halen
birde güvenlik merekezi uyarılarını diyorsanızda onu kapatan reg vardı birde yanlış hatırlamıyorsam nlitede yeri vardı
erken emekli modifiyeci olarak :D benden söylemesi kardeşim

geçen günü indirdim ve oem klasörüde dahafazla driver ekleyerek(11 adet) kurulumu gerçekleştirdim

pc TOSHIBA A500 19W LEPTOP a sata hatası vermeden ahcı modda başarıyla kuruldu kutlarım bunları eklediğin için birçok kişi bundan şikayetçi özellikle yeni çıkan leptoplara xp kurma konusunda

kurulum flasbellekten yapıldı ve kurulumda hiçbirhata alınmadı

teşekkürler eke58 güzel sistem

[quote name='hristomir' date='02 July 2011 - 10:09 ' timestamp='1309594161' post='1039319']
hata sizde olabilir ben şahsen 10 bilgisayara kurdum hata ile karşılaşmadım
[/quote]

:) :) :)
hatanın bende oldugunu biliyorum ama nerede hata yaptım problem o ayrıca EKE58 kardeşime sonsuz güvendiğim için defalarca bir sistemi denemeden foruma koymayacağınıda biliyorum :D

[quote name='By_Asterix' date='04 July 2011 - 18:21 ' timestamp='1309796491' post='1040589']
gerçekten çok iyi düşünmüşün daha iso yakmayı bilmeyenler var çok iyi etmişin programını bile içine koymuşun :D
[/quote]

Kusursuz işleri seviyorum diyelim :)

[quote name='EKE58' date='04 July 2011 - 18:37 ' timestamp='1309797445' post='1040596']
Kusursuz işleri seviyorum diyelim :)
[/quote]

Kusursuzmu :dribble:
arkadaşım sistemini sade ve programsız oldugu için indirdim şirkette kullanayım dedim kullanmaz olaydım system32 klasoru içinde bazı ( tam test etmeden sistemi sildim ) dll ve exeler surumleri uyumsuz yani dll eski exe si yeni orneğin uzakmasaustunden servera baglanayım dedim başlat çalıştır a mstsc yazdım haşırt the black board :D Surum uyumsuzlugu mui bulanmadı falan gittim orjinal cd den cekdimde calıştırdım sonra sistemi sildim daha guvenilir bir sisteme yoneleceğim
:whistle:

[quote name='tnc_tr' date='07 July 2011 - 10:07 ' timestamp='1310026023' post='1042028']
Kusursuzmu :dribble:
arkadaşım sistemini sade ve programsız oldugu için indirdim şirkette kullanayım dedim kullanmaz olaydım system32 klasoru içinde bazı ( tam test etmeden sistemi sildim ) dll ve exeler surumleri uyumsuz yani dll eski exe si yeni orneğin uzakmasaustunden servera baglanayım dedim başlat çalıştır a mstsc yazdım haşırt the black board :D Surum uyumsuzlugu mui bulanmadı falan gittim orjinal cd den cekdimde calıştırdım sonra sistemi sildim daha guvenilir bir sisteme yoneleceğim
:whistle:
[/quote]

Yöneldiğin sistemle sana mutluluklar biz böyle iyiyiz ;)

[quote name='EKE58' date='09 July 2011 - 12:57 ' timestamp='1310209020' post='1043378']
Yöneldiğin sistemle sana mutluluklar biz böyle iyiyiz ;)
[/quote]

Bu ne rahatlık ya sistemde hata var hata bu diyorum hiç oralı değil, insan bi patch falan yapar kullanıcıları bilgilendirir pes diyorum!!

[quote name='tnc_tr' date='09 July 2011 - 15:24 ' timestamp='1310217860' post='1043448']
Bu ne rahatlık ya sistemde hata var hata bu diyorum hiç oralı değil, insan bi patch falan yapar kullanıcıları bilgilendirir pes diyorum!!
[/quote]

sen zaten çok bilmişliklerinde öne çıkıyosun genelde.
ayrıca sistemde uzak masaüstüyle ilgili bir sorun yok ben abimin leptobuna kurdum hiç bir sorunda yok.sorunu birazda kendinde ara bence.

[quote name='Taytanix' date='09 July 2011 - 15:34 ' timestamp='1310218481' post='1043451']
sen zaten çok bilmişliklerinde öne çıkıyosun genelde.
ayrıca sistemde uzak masaüstüyle ilgili bir sorun yok ben abimin leptobuna kurdum hiç bir sorunda yok.sorunu birazda kendinde ara bence.
[/quote]

senin gibi boş boş konuşan biri herzeman cıkar sistemin yapımıcısı oyle birşey yok demiyor sen hala iddia ediyorsun bahse girerim sistemi bile indirmemişsin senin gibi boş boş yorum yazacagıma burdaki uyeleri bgilgilendirici yazılar yazarım varsrınlar cok bilmiş desinler birşey bilmemekten iyidir :D

Hep aynı yazıları yazmaktan yorumu sasırdın heralde sorunun nesini bende arıyayım uzakmasaustu bağlantısı calışmıyor işde hata veriyor tobe yarrabbim ya iq testi yapsınlar artık şu tnctr da :D

Edited by tnc_tr

[quote name='tnc_tr' date='09 July 2011 - 17:03 ' timestamp='1310223820' post='1043483']
senin gibi boş boş konuşan biri herzeman cıkar sistemin yapımıcısı oyle birşey yok demiyor sen hala iddia ediyorsun bahse girerim sistemi bile indirmemişsin senin gibi boş boş yorum yazacagıma burdaki uyeleri bgilgilendirici yazılar yazarım varsrınlar cok bilmiş desinler birşey bilmemekten iyidir :D

Hep aynı yazıları yazmaktan yorumu sasırdın heralde sorunun nesini bende arıyayım uzakmasaustu bağlantısı calışmıyor işde hata veriyor tobe yarrabbim ya iq testi yapsınlar artık şu tnctr da :D
[/quote]
hata filan yok sistemde boşuna hata bulmaya uraşma adam gibi kur sistemi nasıl gerekiyorsa kirletme sistemi,sende başka hata var diyen yok,tam 5 masaüstü ve 3 laptopa kurulum yapıldı ve 0 hata

Edited by hristomir

[quote name='hristomir' date='09 July 2011 - 19:12 ' timestamp='1310231559' post='1043541']
hata filan yok sistemde boşuna hata bulmaya uraşma adam gibi kur sistemi nasıl gerekiyorsa kirletme sistemi,sende başka hata var diyen yok,tam 5 masaüstü ve 3 laptopa kurulum yapıldı ve 0 hata
[/quote]

arkadaşım rahatsızmısın sen psikolojik sorunlarınmı var?Kurulumunda sorun mu var dedim amuda kalkıp mı okuyorsunuz yorumları dünyanın heryerinde bi sistem yapılır sonra hataları bulunurak kapatılır ki ben hata bulmaya calışmıyorum onlamı uğraşacagım!? Başlat çalıştıra mstsc yaz enter a bas hatayı gorursun. Hata olması benimde işime gelmedi cunku RDP protokluyle baglanmam gereken birsuru yer var ve sırf bunun yuzunden başka sistem yukledim 2 saatimin niye boşuna gitmesini istiyeyim?

öncelikli olarak cd'den başlattığım zaman csi bağlantı noktası sürücüsü diye bir ekran çıkıyor ve sonrasında sürücüleri kopyaladıktan sonra kurulacak hard disk bulunamadı hatası veriyor. nforce chipsetli anakartım ve iki tane sata diskim var. kurulum ekranında benim sahip olduğum sata sürücülerini yüklerken görmeme rağmen bu hatayı veriyor. birde anakartım da bios ayarlarında native sata ahci veya ona benzer hiçbir ayar yok. sadece sata devices enable disable seçenekleri var.

bu sorunu nasıl halledebilirim?

Edited by redsmoke

[quote name='redsmoke' date='11 July 2011 - 17:15 ' timestamp='1310397323' post='1044613']
öncelikli olarak cd'den başlattığım zaman csi bağlantı noktası sürücüsü diye bir ekran çıkıyor ve sonrasında sürücüleri kopyaladıktan sonra kurulacak hard disk bulunamadı hatası veriyor. nforce chipsetli anakartım ve iki tane sata diskim var. kurulum ekranında benim sahip olduğum sata sürücülerini yüklerken görmeme rağmen bu hatayı veriyor. birde anakartım da bios ayarlarında native sata ahci veya ona benzer hiçbir ayar yok. sadece sata devices enable disable seçenekleri var.

bu sorunu nasıl halledebilirim?
[/quote]

Ana kartınızın marka ve modelini yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

iyi çalışmalar.