Jump to content

1 Yıllık Ücretsiz Vpn Hizmeti Burada!

Sirius
 Share

Recommended Posts

[size="4"][font="Lucida Sans Unicode"][b]Vpnod.com dan bir yıllık ücretsiz vpn hizmeti alabilirsiniz.

Yaralanmak istiyorsanız vpnod.com'a kampanya için bir e-posta göndermeniz gerekir.

[color="#FF0000"]Kime:[/color] [email protected]

[color="#FF0000"]Konu:[/color] Vpnod

İçerik: i want account for sedat648[/b][/font][/size]

[img]http://img26.imageshack.us/img26/5755/20110804195007.png[/img]

[font="Lucida Sans Unicode"][size="4"][b]kurulum talimatlarını ve şifreniz e-postanıza gelmektedir [/b][/size][/font]

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MyCroSofT' date='06 August 2011 - 19:56 ' timestamp='1312649806' post='1058105']
bilgilendirme için teşekkürler ama sedat648 in konuyla alakası nedir?
[/quote]

davetiye felan olabilir...yada " kendilerine bağladılar hortumu kendilerineee (!)"

Vpn yasaklı sitelere her türlü girmenizi sağlar, çok gereklidir.

sedat denen kullanıcı ise alıntı yaptığım yerde resim eklemiş ve kullanıc adını eklemiş siz sedat değil mesela adınız Abdulrezzak ise onu yazacaksınız oraya...

[color="#006400"][b]Gönderdim bakalım sağol paylaşım için...

[color="#FF0000"]Edit: [color="#006400"]Anında geldi[/color] :D

[color="#006400"]Fakat Kurulumu yapmama rağmen vpn tünellerinde sorun oluştu diyor.. Bağlanmıyor...[/color][/color][/b][b]
[/b][/color]

Edited by neskali

[quote name='neskali' date='06 August 2011 - 17:03 ' timestamp='1312650226' post='1058110']

Fakat Kurulumu yapmama rağmen vpn tünellerinde sorun oluştu diyor.. Bağlanmıyor...

[/quote]

[b]+1[/b]

[color="#0000FF"][b]Gereksiz iletilerden kaçınalım. Uyarı aldınız.[/b][/color]

Mail gönderdim ve anında cevap geldi.

Şimdi ne yapmamız gerekiyor bir açıklama yapar mısınız ? Sitesinden setup filan mı download edicez ? Sitesine baktım fakat herhangi bir setup download göremedim. Windows sekmesine tıkladım resimli açıklamalar yapıcaz ama onlara nereden giriş yapıcaz tam olarak bir anlatabilir misiniz ?

Bu arada paylaşım için teşekkürler :)

[quote name='Berker-Esen' date='07 August 2011 - 02:09 ' timestamp='1312672172' post='1058299']
Mail gönderdim ve anında cevap geldi.

Şimdi ne yapmamız gerekiyor bir açıklama yapar mısınız ? Sitesinden setup filan mı download edicez ? Sitesine baktım fakat herhangi bir setup download göremedim. Windows sekmesine tıkladım resimli açıklamalar yapıcaz ama onlara nereden giriş yapıcaz tam olarak bir anlatabilir misiniz ?

Bu arada paylaşım için teşekkürler :)
[/quote]

[code]http://slideful.com/v20110807_0865565086092591_pf.htm
[/code]

Edited by superman.lovers

[quote name='nutica' date='07 August 2011 - 09:59 ' timestamp='1312703964' post='1058378']
lütfen xp için nasıl yapılır biri anlatsın bir arkadaş win7 için anlatmış xp olanı yok şifre geldi ama bağlanamıyoruz bilmediğimiz için
[/quote]

xp kurulumu http://www.forumbeta.com/network-ve-internet/32895-vpn-ag-kurulumu-resimli-anlatim.html

link yasakmı bilmiyorum ama yardımcı olmak için verdim