Jump to content

Tnctr Nefret Mi Ediliyor ?

Konohali
 Share

Recommended Posts

bilgisayarcılardan pc kullanıcılara tavsiye veriyormus yok modifiye xp kullanmayın yok tnctr virüslü site adam kandırıyorlar diye bahane uyduran birçok bilgisayarcı var bu muhabbeti birçok forumda gördüm ben buna karşıyım bizde karşıyız neden modifiye sistem kullanmayalım neden katılımsız program kullanmayalım ?

bunların amaçları ne

bunlar kendilerini kandırılıyorlar

ayrıca baris_seven arkadaşımızın perfect xp çalışmaları bir yandan gurur duyuluyor bir yandan çok nefret ediliyor hatta modifiye xp yapımcılarını savcılığa bile veren insanlar olmuştur pcnin bozulmasından yapımcı sorumlu diye ee madem savcılığa vereceksin neden hala modifiye xp kullanıyorsun bırak kullanma olan olmuş hala uzatıyorlar bunları tnctr adına üzülüyorum çok büyük haksızlık yapanlar oldu googleye aratın tnctr virüslü veya modifiye xp kullanmayın diye... Edited by kralturk02

katılımsız ayarlar ve sürücü entegreleri ile win kurulumları çok basitleşti,bu yüzden müşteri kaybetmemek namına söylemiş olabilirler..öte yandan stabilitesine güvenmeyende olabilir şahsen bende güvenmem ve oynanmamış kurarım AMAAAAA içinde virüs var,adam kandırıyorlar cart curt diyen sadece çamur atmak için yapmıştır

Bunun sebebi adamların ekmeğine taş konulması. 40-50 TL alıp bilgisayara format atıyorlar. Bilmeyen adam bu paraları veriyor.
Modifiye işletim sistemleri katılımsız olduğu için artık 5 yaşındaki çocuk bile kurabiliyor bilgisayara :)

İşini güzel yapan format atıp bırakmayan, bakımını temizliğini ekstralarını yapan bilgisayarcılara lafım yok. Fakat iki tuşa basıpta bu paraları alanlara oh olsun... :)

Ya forumumuzu kıskanıyorlar yada tenekecezve arkadaşımızın dediği gibi para kazanamıyolar, TnC-TR ye çamur atıyolar. Ben şu ana kadar hiç TnC-TR de çöp konu, çalışmayan bir sistem görmedim. Sağolsun yönetici arkadaşlar bu düzeni sağlıyorlar. Ayrıca benim gördüğüm tüm sistemler TNC den çıkıyor ve bunları alıntı yapmaksızın sitelerde paylaşıyorlar. Ben hiç şu ana kadar Windows 7 hariç çoğu sistem korsan kullanılıyor ve bunlarda TNC den çıkıyor. Adamlar bunu göreceğine TNC yönetimine çamur atma peşinde !

Nefret edilmiyor aslında ama insan bazen soru sormaya çekiniyor.

Haaa tamam soru soruyoruz_?Hemen kardeşlerimizde cevapta veriyor onlardan allah bin kat razı olsun.Çok şey öğrendim sayenizde inkar edemem...

Ama sorulan sorularada alay eden arkadaşlara gereken cezalar verilirse çok daha makbule geçer diye düşünüyorum...

Sormak isteyipte soramadığım yüzlerce soru var...

(Forumu aratıp soruyorum,mantık çerçevesinde soruyorum)

Yaş 32.

Bu yazdığımıda kurallara koyarsanız çok mutlu olurum.

Edited by cemderya

[quote name='tutuklu8' date='04 December 2011 - 15:11 ' timestamp='1323004262' post='1123846']
sor kardeşim özelden elimden geldiğince cevaplayayım
[/quote]

[quote]♥ Eğer konunuzu çöpe taşımışsam, ya konuda birden fazla kural ihlali yapmışsınızdır ya da bu kuralı bu ilk ihlal edişiniz değildir. Bana benim konum neden çöpte diye sormadan önce konunuzu tekrar gözden geçirin. Eğer uyarı almamışsanız, bu sorunuz uyarı almanıza sebep olabilir...

♥ Duyurular bölümünde bahsi geçen tüm konular forum kuralı sayılır.

♥ [b]Mesaj ile yardım istemek yerine ilgili bölümlerden istek yaparsanız daha hızlı yanıt alırsınız...[/b][/quote]

[b]Tenekecezve[/b]

Edited by pcusta_99

[quote name='cemderya' date='04 December 2011 - 14:55 ' timestamp='1323003336' post='1123835']

Haaa tamam soru soruyoruz_?Hemen kardeşlerimizde cevapta veriyor onlardan allah bin kat razı olsun.Çok şey öğrendim sayenizde inkar edemem...

Ama sorulan sorularada alay eden arkadaşlara gereken cezalar verilirse çok daha makbule geçer diye düşünüyorum...

[/quote]

Katılıyorum son derece haklısın!

Bilgisayarcılar sanki sistemlerini kendileri mi yapıyor. Hiç mi TNCTR den program almadılar.
Bu arada içimizde muhakkak bilgisayarcılar vardır. TNCTR nin hangi sistemini kullandıklarını yazarlarsa makbule geçer.
Hem TNCTR yi niye kötülüyorlar ki adamlara bir XP cd si istesen vermezler. TNCTR de sürüsüne bereket seç beğen istediğini al.

Yaşadığım yerde,
Burda bir devlet dairesine orjinal xp cdsi satın alınmış. Benim amca oğlu çalışıyor.

Şu cdyi ver bir inceleyeyim dedim.
Oeminfo bölümunde. Tnctr yazdığını gördüm.
Artık gerisini siz düşünün. Allah bilsin şirket adına o cd kaç paraya alınmıştır.

[quote name='cemderya' date='04 December 2011 - 14:55 ' timestamp='1323003336' post='1123835']

Yaş 32.

Bu yazdığımıda kurallara koyarsanız çok mutlu olurum.
[/quote]

Biz ne güne duruyoruz? Şu ana kadar alay etmeye teşebbüs eden arkadaşlara gereken ceza verildi. Ha ufak tefek şakalar yapılabiliyor, bizde yapıyoruz ara sıra ama bu iş alay derecesine çıkarsa karşısında bizi bulur. Soracağınız herşeyi çekinmeden sorun, bahsettiğiniz gibi alayvari birşeyle karşılaşırsanız mutlaka rapor edin, gerekeni yapılır.

Gördüğüm çoğu bilgisayarcı her ay güncel konusundaki xp leri kullanıyor... tncden indirilen aioları kullanıyor.. sorduğumda banada dediler modifiyeliler iyi değil diye.. ama kendileri de modifiyeli kullanıyor.. kendimiz yaptık diyor.. ama bi bakıyorum nick tnc de var :)

Edited by Kazım

adamlar alışmış 10 dakikada ver 30,40 her şeyden % 100 kar etmeye ama millet olarak kabahatin coğu bizde
uraşın öğrenin öğrenmenin yaşı yokdur misal kendim acık ve net 4 yıl öncesine kadar bilgisayarın B sini bilmezdim şimdi herşeyini kendim yaparım tabi burdaki arkadaşların hakkınıda inkar edemem yani karalayanların MUTLAKA BİR (((KUYRUK AÇISI VARDIR)))

• 3 years yıl...
  • 1 yıl yıl...

şuan pc cilerde ses soluk yok şuan çünki teknoloji ilerledi herkes format atma kabiliyetinde şuan...ama bundan 8 yıl önce viyaklayıp duruyorlardı..çünki ilk kendi kullandıkları programlar hepsi katilimsizdi ve ben şahit oldum....virüs muhabbetine gelince autoit programından dolayı virüs görüyor yoksa sistem yapanların hepsi  malının arkasındaydı........