Jump to content

Xclusive7 Sp1 | Hayallerinizdeki Gibi

XCLUSiVE
 Share

Recommended Posts

[quote name='os1993' date='13 February 2012 - 22:23 ' timestamp='1329164596' post='1154592']
ben kurdum gayet güzel, çok beðendim. yavaþ da çalýþmýyor ayrýca. yalnýz bi sorunum var, etkinleþmedi bilgisayar."3: $OEM$ Driver Activation her bilgisayarda çalýþacaðýna dair bir garanti yoktur! Mesela benim masaüstü bilgisayarýmda çalýþmadý ama diðer kurduðum bilgisayarlarda çalýþtý." demiþsin ya, seninki çalýþmayýnca hangi etkinleþtirme aracýný kullandýn/yükledin?
[/quote]

windows 7 loader by daz

[quote name='savran' date='13 February 2012 - 15:01 ' timestamp='1329145318' post='1154407']
Windows 7 çalıştırman için en az 512 mb ekran kartı 1 gb Ram bulunması lazım.Daha fazlası varsa daha performanslı çalışır.
[/quote]

512 mb ekran kartı bulunması zorunlu değil, bende 10 board ekran kartı var performansı yeterli (tabi kullanım amacınıza göre değişir) tabi 512 olsa daha iyi olurdu

Edited by muan

güvenlik merkezini sen mi devre dýþý býraktýn? system tray'de "sistem sorunlarýný çöz: 1 ileti: windows güvenlik merkezi hizmetini aç" çýkýyor. aça basýyorum "windows güvenlik merkezi hizmeti baþlatýlamýyor" uyarýsý veriyor.

[quote name='os1993' date='14 February 2012 - 10:46 ' timestamp='1329209164' post='1154761']
güvenlik merkezini sen mi devre dışı bıraktın? system tray'de "sistem sorunlarını çöz: 1 ileti: windows güvenlik merkezi hizmetini aç" çıkıyor. aça basıyorum "windows güvenlik merkezi hizmeti başlatılamıyor" uyarısı veriyor.
[/quote]

Evet. Güvenlik Merkezi'ni ben devredışı bıraktım. Oldukça gereksiz bir servis. İlle de açmak istiyorsanız:
[code]http://support.microsoft.com/kb/2519899[/code]

[quote name='bilqua' date='14 February 2012 - 10:56 ' timestamp='1329209767' post='1154766']
indirme link ini bulamıyorum
[/quote]

:facepalm:

Edited by XCLUSiVE

[quote name='Sirius' date='14 February 2012 - 10:07 ' timestamp='1329214066' post='1154804']
Ýndirmede sorun yaþayan arkadaþlar türk torrent sitelerinde sunmaya baþladým, indirebilirsiniz.
[/quote]
link baktým bulamadým linki verebilirmisiniz acaba teklink saðlam biryere ekleyebilecek varmý acaba þimdiden teþekkür ederim jdownloaderden indirmiyor hata veriyor linkler

[quote name='mustafakarasan' date='14 February 2012 - 13:51 ' timestamp='1329216693' post='1154809']
link baktým bulamadým linki verebilirmisiniz acaba teklink saðlam biryere ekleyebilecek varmý acaba þimdiden teþekkür ederim jdownloaderden indirmiyor hata veriyor linkler
[/quote]
[code]http://www.leechturk.com/details.php?id=8031[/code]

[quote name='os1993' date='14 February 2012 - 08:46 ' timestamp='1329209164' post='1154761']
güvenlik merkezini sen mi devre dýþý býraktýn? system tray'de "sistem sorunlarýný çöz: 1 ileti: windows güvenlik merkezi hizmetini aç" çýkýyor. aça basýyorum "windows güvenlik merkezi hizmeti baþlatýlamýyor" uyarýsý veriyor.
[/quote]

GÜVENLÝK MERKEZÝNÝ BASÝT YOLDAN AÇMAK ÝÇÝN.

Baþlat > Çalýþtýr > services.msc

kýsmýndan Windows Güvenlik Duvarý'ný devre dýþý býrakabilirsin,
yada etkinleþtirebilirsin...

services msc yi açýnca orta yerden (hizmetler-yerel) kýsmýndan
güvenlik merkezini týkla ayný yazýyý sað týkla özelliklerini aç
genel kýsmýndaki baþlangýç türünü otomatik yap.iþlem tamamdýr.

Çalışmanız çok güzel olmuş teşekkür ederim. jdownloader ile indiriyordum. 18. parttan sonra aşağıdaki hatayı verip indirmiyor Ne yapmam lazım....
The server's filesystem is in maintenance. Only low bandwidth is available, which is reserved for RapidPro customers. Please upgrade your account or try again later.

[quote name='canbaba' date='14 February 2012 - 22:11 ' timestamp='1329250290' post='1155015']
Çalýþmanýz çok güzel olmuþ teþekkür ederim. jdownloader ile indiriyordum. 18. parttan sonra aþaðýdaki hatayý verip indirmiyor Ne yapmam lazým....
The server's filesystem is in maintenance. Only low bandwidth is available, which is reserved for RapidPro customers. Please upgrade your account or try again later.
[/quote]

Anlaþýlan þu ki: Sunucu bakýmda. Küçük bir bant geniþliði ayarlanmýþ o da RapidPro hesabý olanlara. Ya RapidPro alýn ya da biraz bekleyin...

HotFile'daki uploadýn yarýsý bitti...

[quote name='Sirius' date='14 February 2012 - 10:07 ' timestamp='1329214066' post='1154804']
Ýndirmede sorun yaþayan arkadaþlar türk torrent sitelerinde sunmaya baþladým, indirebilirsiniz.
[/quote]

acaba nasýl ulaþabiliriz torrentlere hangi sitelere upload ettiniz

[quote name='eonder87' date='15 February 2012 - 20:01 ' timestamp='1329328886' post='1155427']
süpermiş güzel kardeşim. Yapımda emeği geçen [s]herkeze[/s] herkese teşekkürler.

dipnot: Keşke kısayol simgesini kaldırmasaydın. bunu düzeltebilirmiyiz? küçük kısayol simgesi ucunda gözüksün istiyorum.
[/quote]

[code]http://www.sevenforums.com/tutorials/3606-shortcut-arrow-change-remove-restore.html[/code]

[quote name='rasgun' date='15 February 2012 - 21:08 ' timestamp='1329332923' post='1155483']
çok tşk.çok beğendim.bunu usb'den netbooka nasıl format atarız bilmiyorum.acaba açıklayabilirmisiniz?
[/quote]

Bunun için arşive gerekli programı koydum.

[quote name='kurtbey99' date='15 February 2012 - 21:33 ' timestamp='1329334393' post='1155519']
Hotfile linklerini Jdownloader linki olarak verebilirseniz silinmez... Rapidden saatlerce bekliyoruz yani....
[/quote]

RapidShare'e upload için kendi programını kullanıyorum. Bu yüzden uploadlarım sırayla ve daha hızlı gerçekleşiyor. HotFile için böyle bir sistem olmadığı için sitesinden tek tek upload yapıyorum. Kampüsün internetindeki kota uploadı da kapsadığı için tee evimdeki bilgisayara uzaktan erişim sağlayıp öyle uploadları gerçekleştiriyorum. Uploadın 4 te 3 ü bitmiş durumda.

Edited by XCLUSiVE

Sistem çok güzel olmuş elinize sağlık.
Fakat tivibu çalışmıyor sistemde.
Sanırım silverlight ile alakalı bir anahtarı devre dışı bırakmışsınız.
Sunuculara bağlanılamadı bağlantınızı kontrol edin diye bir hata veriyor.
daha önceki sistemlerde kullandığım katılımsız kurulumların bazılarıda (örnek: acrobat reader) kurulumda hata verdi.

ama tekrar söylüyorum görünüm olarak 10 numara.

elinize sağlık...

[quote name='phoenixx' date='15 February 2012 - 23:19 ' timestamp='1329340786' post='1155617']
Sistem çok güzel olmuş elinize sağlık.
Fakat tivibu çalışmıyor sistemde.
Sanırım silverlight ile alakalı bir anahtarı devre dışı bırakmışsınız.
Sunuculara bağlanılamadı bağlantınızı kontrol edin diye bir hata veriyor.
daha önceki sistemlerde kullandığım katılımsız kurulumların bazılarıda (örnek: acrobat reader) kurulumda hata verdi.

ama tekrar söylüyorum görünüm olarak 10 numara.

elinize sağlık...
[/quote]

Silverlight kurulu olarak geliyor.
Tivibu kullanmadığım için sorununuza çözüm bulamayabilirim.
Sorununuzla ilgili bir site buldum. Umarım yardımcı olur:
[code]http://blogherseydir.blogspot.com/2010/08/tivibu-servislere-ulaslamyor-hatas.html[/code]

Diğer programlarda hata verdiğini belirtmişsiniz. Hata tam olarak nedir?

Edited by XCLUSiVE

[font="Georgia"][color="#4169e1"]Gerçekten eline saðlýk. Ýlk baþta tereddüt ediyordum yine windows 7 kursam performans sorunlarý yaþarmýyým diye o yüzden xp' ye mahkum yaþýyordum. Olsun dedim bir deniyeyim olmazsa tekrar format atarým. Ama sonuç mukemmel.. Ýlk defa windows7'den böyle güzel performans alýyorum.[/color][/font]

[font="Georgia"][color="#4169e1"]Sistem Bilgilerim[/color][/font]
[spoiler][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1329378954__capture-20120216-095548.png[/img][/spoiler]