Jump to content

Ttnet Adil Kullanım Artık Herkes Için Geçerli...

Sirius
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar internette bugün okumaya başladım an itibari ile kotası 25 gb ı aşan abonelere tarayıcıyı açtıklarında ttnet sayfasına yönlendirme yapılıyor ve de hızının 1 mbite düşürüldüğü yazıyor. Aynı durum süperonline da da geçerli okuduğum kadarı ile.

[img]http://b1203.hizliresim.com/v/g/3huzr.jpg[/img]

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sirius bunlar tam üç kağıtçı.Bana da o sayfa geldi.Direk telefonla aradım.Güncelleme yapılıyor dedi. Bazı işlemler yaptıktan sonra modemi açıp kapadı.Şu an bağlantı hızım hız testine göre 7.01 mb(8 mb sınırsız kotasız olanı kullanıyorum).Sizlere tavsiyem TTNET'ia arayıp düzeltme yapmalarını isteyin.Ben yaptım.Ve hızım birkaç dakika da normale döndü.Bilgilerinize.Saygılarımla

• Administrator

[quote name='Teknik Servis 7/24' date='15 March 2012 - 15:36 ' timestamp='1331814967' post='1169974']
kendı uzerıme alınmadım çünki biri adsl kullanıyorum.. yalnız burada o sekılde kayıt yaptıran tüm uyelerınıze hakaret etmış oldunuz... o sekılde net alan herkeze sazan demıs oldunuz.. bır ADMIN olarak adminlik sıfatına yakışmayan kelımeler kullanıyorsunuz... bence postunuzu duzenleyın..
[/quote]
Alınan varsa özel mesajdan yazsın. Sazan kelimesinin filolojik temellerine kadar anlatırım kendisine.

Zaten yeterince pahalıya kullandığımız interneti bir de adil kullanım hakkı olmayan paketlerle alsaydık, evimize incir ağacı dikilirdi. Şimdiye kadar gayet karlı bir şekilde kullandığıma inanıyorum ben interneti 8mbin üstünde destek alıyor(d)um ve ayda ortalama 200 gbın üstünde veri indiriyor(d)um. Ha bu saatten sonra nolur, sanki beni burada zorla mı tutuyolar geçerim başka tarifeye ki bu benim gibi 200 gb download yapanları etkiler, normal bir internet kullanıcısının haberi bile olmaz bu durumdan ;)

Not: Bu arada eve posta geldi, Adil Kullanım Hakkı 50 GBa yükseltilmiş, NETLİMİTSİZ fiyatı ise 59 TL

bende sıkıntı yok türknet kullanıyom 16 megabit paketine üye oldum 50 gb adil kota diye 1 senedir düşme felan yok aylık 200 gb üstü dowload yapıyom ha hız ne kadar alıyor derseniz 13 mbs görüyom ve açıkçası cesaret edemiyorlar düşürmeye kardeşim 16 mbs diyorsun 13 zor sağlıyon diyip kestirip atacan taahüt doldu zaten estimi kafama biriye geçerim ......

Ben değil onlar düşünsün zaten bu uydunet olsun türkcel süper online olsun son zamanlarda millet hep oraya kaçtığından onlarda atması gereken adımları atamıyorlar.

Edited by kaplan33

[quote name='KenanK' date='15 March 2012 - 16:07 ' timestamp='1331820470' post='1170011']
[b]o sayfayı dün bende gördüm... şuanda hız testi yaptımm... :D[/b]

[img]http://www.speedtest.net/result/1835532985.png[/img]

bişe olmazzzz devammm... ;)
[/quote]

TTNET bence bu sistemi tam yerine oturtamadı. Hızları tam dengeleyemiyor.

abi 8 mb sınırsız kotasız olanı kullanıyorum 4 ay önce birden hızımı 1mb düşürdüler aradım 25 gb geçmissiniz dediler aybaşı oldu yine aynı telefon ettim bumeleti kesmesini biliyorsunuzda yükseltmesini bilmiyornusunuz diye 4 ay 4 mb kullandım dediğiniz gibi sayfama adil kullanım diye bi saçmalık geldi zaten 8mb diye bizi kandırdılar internetim sözleşmesi buayın18 de bitiyor bildiğiniz varmı ttnet den daha iyi olan

[quote name='&ULTİMATE&' date='15 March 2012 - 14:17 ' timestamp='1331821043' post='1170015']
TTNET bence bu sistemi tam yerine oturtamadı. Hızları tam dengeleyemiyor.
[/quote]

bencede aynen öle... yapmasınlarda zaten gerek yok.. 8mbps ye kadar ben 13ü gördüğüm günler vardı... :D şimdi yine 10larda hep hiç düşmedi :D

bugun bana ttnetten zarf geldi sınırsız kullanıyorum 25 gb bildiğiniz gibi 25 gb kotayı geçerseniz hızınız 1 mb düşüyor 25 gb olan kotam 50 gb çıkmış fiyatıda 5-10 tl arası yukseldi
[img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/wacko.gif[/img]

Yav #ttnetakkyikaldir bu gruba nasıl katılacagım yarıla yarıla gülüp günün salağı ilan edebilirsiniz ama tweet kullanmayı bilmiyorum
bu arada hızım çok dalgalı 2.4 mb hızı gördü sonradan 1.4 e kadar çakıldı:S

Edited by kacaksevgilim

[quote name='kacaksevgilim' date='15 March 2012 - 18:07 ' timestamp='1331827641' post='1170071']
Yav #ttnetakkyikaldir bu gruba nasıl katılacagım yarıla yarıla gülüp günün salağı ilan edebilirsiniz ama tweet kullanmayı bilmiyorum
bu arada hızım çok dalgalı 2.4 mb hızı gördü sonradan 1.4 e kadar çakıldı:S
[/quote]
Hepimiz Mağduruuz.! Önceden 175 GB yapmıştım Yine 8mbps idi. şimdi 1 mbps :angry2: