Jump to content

Yüksek Gelen Ttnet Faturası

skyforce
 Share

Recommended Posts

Selamın aleyküm arkadaşlar. Geçen ay NETDİSK Hediyeli NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar / limitsiz Ayda 59 TL lik internet tarifesine abone olduk. Hiçbir taahüt vermedik Ve 30 tl lik bağlantı ücretini taksitlendirdik. yani faturanın 61,5 tl gelmesini beklerken her nasılasa 87,5 tl geldi.

[img]http://s15.postimage.org/y87dg457v/Untitled.png[/img]

Sizce hata nerde ??? Ttnet in sayfasıdan destek kısmından gerekli başvuruda bulundum ama iki gün oldu ses seda yok. Ttnetin ofisine gideyim mi ??

Acaba diyorum bunlar modem falan hediye ediyorda onumu taksitlendiriyorlar hani faturada ne ödediğini net olarak bilsen sorun yok ama genelde vergi gösterilmiş, bi kolayını buluyorlar haklıda olsan mecbur ödiyeceksin ki bu ve benzeri durumlar yüzünden türksat uydunet müşteri kazanmaya devam ediyor.

[quote name='_AyhaN_' date='22 May 2012 - 12:38 ' timestamp='1337690327' post='1203737']
her zaman 49 geliyordu bu ay 59 geldi bende anlamadım :S
[/quote]
arkadaşım nisandan itibaren download 50 gb çıkarıldı ve 49 tl olan sınırsız internet 59 tl ye çıkarıldı.
yasarcay arkadaşım bazen yanlışlıkta yapılabiliyor size tavsiyem ttnet müşteri hizmetlerini aramanız.

Evet arkadaşlar az önce Ttnetten aradılar. Bu faturanın 30 günlük deyil 42 günlük fatura olduğunu söylediler. Açıkcası o sıra yanımda müşteri olduğu için ne dediğini tam anlamadım. Ama yarım aylık artı bir aylık kullanım ucretinden bahsetti. Ve faturanın normal olduğunu söyledi. Yani anlacağınız olay bundan sonraki faturaya bakacak. Cevap yazıp görüşlerini bildiren arkadaşlara çok teşekkür ederim...........

Bir sonraki ay eğer konu cevap yazmaya kapanmazsa o ayki fatura tutarını size burdan bildirecem....

Edited by yasarcay

[quote name='yasarcay' date='22 May 2012 - 12:50 ' timestamp='1337691038' post='1203745']
Evet arkadaşlar az önce Ttnetten aradılar. Bu faturanın 30 günlük deyil 42 günlük fatura olduğunu söylediler. Açıkcası o sıra yanımda müşteri olduğu için ne dediğini tam anlamadım. Ama yarım aylık artı bir aylık kullanım ucretinden bahsetti. Ve faturanın normal olduğunu söyledi. Yani anlacağınız olay bundan sonraki faturaya bakacak. Cevap yazıp görüşlerini bildiren arkadaşlara çok teşekkür ederim...........

Bir sonraki ay eğer konu cevap yazmaya kapanmazsa o ayki fatura tutarını size burdan bildirecem....
[/quote]

İlk faturan ise eğer; 40 küsür günlük deyip fazla gönderiyorlar.
Hattı bağlamaya çalışıp bağlayamadıkları, dolayısıyla kullanamadığım 10 günüde almasını iyi biliyorlar.

A[quote][color=#445563][font=verdana, tahoma, sans-serif]Selamın aleyküm arkadaşlar. Geçen ay NETDİSK Hediyeli NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar / limitsiz Ayda 59 TL lik internet tarifesine abone olduk. Hiçbir taahüt vermedik Ve 30 tl lik bağlantı ücretini taksitlendirdik. yani faturanın 61,5 tl gelmesini beklerken her nasılasa 87,5 tl geldi. [/font][/color] [/quote]
Arkadaşım yeni aboneyim diyorsunatıyorum ay ortasında başladıysan 45 veya 60 günlük gelmiş olabilir.
Sana yine iyi gelmiş bana limitsiz Vitaminle beraber 65 öderken 103 lira geldi sordum dilekçe yaz ama 2 veya 3 ayda cevap gelir dediler. Bende dilekçemi yazdım ortadaki sorun kaldırılım ödediğim fazla para verilmediği müddetce telefon hattmın internetimin hepsinin kesilmesini istiyorum dedim. 3 gün sonra beni aradılar yanlışlık yapmışız iban numarası verirseniz 38 lire hesabınıza yatıralım dediler sadece 3 gün sonra aradılar. Karalı olun hakkınızı mutlaka arayın bunlar soyguncu olmuş. İtiraz edilmeyen her müşteriye bir lira ekleseler 5 milyon obone Allah bereket versin 5 milyon lira kar demek hesap bu kadar kolay. Bu ayda 79 lira geldi itira ettim.

[b]hocam bende netlimitsizim normalde 59 ödemem lazımken 96 lira fatura gelmiş ben itiraz ettim ilk itirazım olumsuz oldu ama 2.kez üsteledim bidaki ay fazla ödediğim miktarı düşeceklerini söylediler bakalım[/b]