Jump to content

Windows 8 Telefonla Aktifleştirme

cy-x
 Share

Recommended Posts

[quote name='kocamanadam' date='18 August 2012 - 21:09 ' timestamp='1345316944' post='1232444']
Benimde aktif oldu ama hala o yazı duruyor.Ne yapalım oda nazar boncuğu olsun.
[/quote]
bu işi çözse çözse köylü arkadaş çözer onada pm attım bakalım hayırlısı.. :rolleyes:

• Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='milano88' date='18 August 2012 - 14:46 ' timestamp='1345294007' post='1232277']
olurda birgün başımız ağrırsa ki çok küçük bir ihtimal ben ne bilim biri şöyle yapın dedi bende pek pcden anlamam yaptım kusara bakmayın borcum neyse öderim gerçekten sorun değil dersin :lol:
[/quote]

[code]Bilgisayar yazılımları, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında yasal koruma altındadır.

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yapılan son değişiklikler 12 Mart 2004 tarihinde Resmi Gazate'de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre korsan yazılım kullanılması, kopyalanması veya satışa sunulması halinde uygulanacak cezalar aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir :

- 150.000 TL'ye kadar ağır para cezası;
- 4 yıla kadar paraya çevrilmeksizin hapis;
- Korsan yazılım yüklü bilgisayarlara el konulması
Eğer korsan yazılım şirket veya iş yeri kullanımı amacı ile kullanılmakta ise;
- 3 seneye kadar meslek veya ticaretten men;
[/code]

Microsoft yakalar ise affetmez yanlız, yasal olarak feci şekilde öper adamı :D Microsoft'un Windows 8 kernel sistemlerinde eski kernel sistemlerinden farklı şekilde değişikliğe gittiği zaten bilinmekte, Microsoft bulut sistemleri aracılığı ile internet erişimi sağlanan her türlü bilgisayara korsan yazılım kontrolü ekleneceği fısıltı haberleri aracılığı ile teknoloji haber sitelerine düşmüştü. Sanırım Microsoft bu sefer işi sıkı tutuyor. Bakalım yakında Windows 8 aktivasyon işlemleri ile ilgili ne gibi sorunlar çıkacak karşımıza...

Haydi kolay gele !

[quote name='TeYyArEe' date='18 August 2012 - 21:28 ' timestamp='1345318091' post='1232452']
[code]Bilgisayar yazılımları, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında yasal koruma altındadır.

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yapılan son değişiklikler 12 Mart 2004 tarihinde Resmi Gazate'de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre korsan yazılım kullanılması, kopyalanması veya satışa sunulması halinde uygulanacak cezalar aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir :

- 150.000 TL'ye kadar ağır para cezası;
- 4 yıla kadar paraya çevrilmeksizin hapis;
- Korsan yazılım yüklü bilgisayarlara el konulması
Eğer korsan yazılım şirket veya iş yeri kullanımı amacı ile kullanılmakta ise;
- 3 seneye kadar meslek veya ticaretten men;
[/code]

Microsoft yakalar ise affetmez yanlız, yasal olarak feci şekilde öper adamı :D Microsoft'un Windows 8 kernel sistemlerinde eski kernel sistemlerinden farklı şekilde değişikliğe gittiği zaten bilinmekte, Microsoft bulut sistemleri aracılığı ile internet erişimi sağlanan her türlü bilgisayara korsan yazılım kontrolü ekleneceği fısıltı haberleri aracılığı ile teknoloji haber sitelerine düşmüştü. Sanırım Microsoft bu sefer işi sıkı tutuyor. Bakalım yakında Windows 8 aktivasyon işlemleri ile ilgili ne gibi sorunlar çıkacak karşımıza...

Haydi kolay gele !
[/quote]

[i][b]Aga daha yeni çıktım içerden , ne diyorsun sen 8) kullandığımız her sahte windows için 4 yıl hapis yatacak isek (hepimiz bu zamana kadar 10 tane windows kurmuş olsak) 10x4=40 yıl hapis bizi bekler panpalar :yahoo: [/b][/i]

Her zamanki gidişat microsoft istese internete giren her çakma sistemi banlar adamların bir satış politikası var satılan sistem,şirketler vs kalan bireysel kullanıcıların bir çogunun kopya kullandıgını biliyor adamlar saf deil.Sadece elleşmiyorlar.

[quote name='C@NgO' date='18 August 2012 - 23:42 ' timestamp='1345322565' post='1232469']
[b]Bende aradım ama aktifleştiremedi müşteri temsilcisine bağlıyorum derken kapattım[/b] :D

[b]Etkinleştirmeyi yapanlar sanırım wzt nin prosunu kurdular..[/b]
[/quote]

yok ben bizzat kendi paylaştığım orj Windows 8 DVD sinden kurdum oldu :D

[quote name='fırtına06' date='19 August 2012 - 01:00 ' timestamp='1345327251' post='1232483']
[center][b]Sağ Tarafda Uyarı Çıktı Ne Kadar Daha Kullana Bilirim.
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1345327193__adsz.jpg[/img][/b][/center]
[/quote]

[b]Herhangi bir süre belli değil...[/b]

[color="#FF0000"][i][b]Adamlar skype ile yapmış :D[/b][/i][/color]

[color="#00FF00"][i][b]video 720p hd dir altaki ayarlardan ayarlayın :D[/b][/i][/color]

http://www.youtube.com/watch?v=D_QxomZXnA4&feature=player_embedded#!

Edited by yusuf1284

[quote name='Dexter18' date='18 August 2012 - 22:20 ' timestamp='1345328436' post='1232488']
KMS aktivatörün son sürümünü paylaşırmısınz?
[/quote]

[color="#FF0000"][i][b]Benim bildiğim bu:

Windows 8 KMS Activator v1.5.1[/b][/i][/color]

[color="#FF0000"][i][b][img]http://i40.fastpic.ru/big/2012/0817/7a/a0b17e7e81a8d39523065b856930177a.jpg[/img]

[spoiler]http://uploaded.net/file/i1lr3vux/8.KMS.rar

http://letitbit.net/download/92988.945cbcd7af3832558f6edc9db482/8.KMS.rar.html[/spoiler][/b][/i][/color]

[quote name='fecre' date='18 August 2012 - 23:32 ' timestamp='1345332724' post='1232500']
Telefonla yaptık bakalım :) windows 7 gibi aero özelliği yokmu acaba

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1345332680__pc.png[/img]
[/quote]
yok malesef .

Bende telefonla yaptım inş bı sıkıntı cıkmaz..

Merhaba arkadaşlar.

Böyle tek tek uğraşacağımıza etkinleştiren bir arkadaş acronis v.s. gibi bir imaj alsa ve de biz bu imajdan sistemlerimize kursak ve özelleştirsek daha kolay olmaz mı.

Yok mudur böyle bir hayır sever imaj upload edecek?

Selamlar.

[quote name='manyax2007' date='19 August 2012 - 21:38 ' timestamp='1345412334' post='1232756']
geç kaldık serialler engellenmiş engellenmeden önce telefonla etkinleştirebilen yardımsever arkadaşlar üçüncü adımda aldığı kodları bir yere not aldıysa bizimlede paylaşabilir mi rica etsem :)
[/quote]

o kodlar, her pc ye özel hash kodlarını telefondan tuşlayarak alınıyor.yani senin pc de çalışmaz

[quote name='manyax2007' date='19 August 2012 - 21:38 ' timestamp='1345412334' post='1232756']
geç kaldık serialler engellenmiş engellenmeden önce telefonla etkinleştirebilen yardımsever arkadaşlar üçüncü adımda aldığı kodları bir yere not aldıysa bizimlede paylaşabilir mi rica etsem :)
[/quote]

nasıl anladın engellendiğini ?

[quote name='grasp' date='19 August 2012 - 21:58 ' timestamp='1345413484' post='1232761']
o kodlar, her pc ye özel hash kodlarını telefondan tuşlayarak alınıyor.yani senin pc de çalışmaz
[/quote]
eğer böyleyse her serial farklı demekki ? microsoft anlarmı acaba?