Jump to content

Recommended Posts

üyelik isteyenler hep aynı benim gözümde face vs bağlan oturum aç diyor 1 yıllık lisansıda veriyor ama hız yine düşük oluyor ben denemediğim vpn kalmadı adguard vpn kullanıyorum tarayıcı eklentili 3 gb aylık veriyor hızıda gayet iyi rasgele VPN4Test i buldum arasam çıkmazdı neyse ücretsiz dedi indirdim baktım buda hesap istiyor ama altda continue without accunt tıklayınca açıyor hala 999 gün ücretsiz diyor 5 gün oldu güzel bir vpn bana göre çoğu yerleri açmadım çevirip bakacağım ne olduğuna deneyin derim 

HARBİKIZ kızmasın inşallah konuya ek oldu 

Please register to see this content.

• Like 1

Aklınızda olsun dostlar almanya,hollanda özellikle ingiltere  londra  bağlantılarda varsa.Sıralamada ;

1 londra

2.amsterdam

3.frankfurt, berlin

Bunlar her vpnde hızlı.

Ben hem linux ta hem windows ta  windscribe kullanıyorum -kampanyadan almıştım- linuxta uygulamasından tüm sistemi vpnyle bağlıyorum .Windows ta tarayıcı eklentisinden kullanıyorum çok memnunum.Windows sistemi vpnden bağlamak istersem, Fsecure_freedome_vpn  kullanıyorum gerçekten çok hızlı.Hızda hiç yavaşlama olmuyor.

• Like 2

AdnanGumus, 1 saat önce yazdı:

üyelik isteyenler hep aynı benim gözümde face vs bağlan oturum aç diyor 1 yıllık lisansıda veriyor ama hız yine düşük oluyor ben denemediğim vpn kalmadı adguard vpn kullanıyorum tarayıcı eklentili 3 gb aylık veriyor hızıda gayet iyi rasgele VPN4Test i buldum arasam çıkmazdı neyse ücretsiz dedi indirdim baktım buda hesap istiyor ama altda continue without accunt tıklayınca açıyor hala 999 gün ücretsiz diyor 5 gün oldu güzel bir vpn bana göre çoğu yerleri açmadım çevirip bakacağım ne olduğuna deneyin derim 

HARBİKIZ kızmasın inşallah konuya ek oldu 

Kızmak ne demek efendim aksine memnun olurum, herkes bildiği kullandığı programı yazarsa herkes için faydalı olur seçenekler artar.

• Thanks 1

• Editor

Kampanya 7 Nisan 23:00'te sona eriyor.

PC Backup Gift  Phone Backup Gift   

Cloud Backup Gift    Share to Win 331 Dollars

Alıntı

Bitdefender TOTAL SECURITY 6 ay ( 180 gün )

Alıntı

==========================================================================

Speech to Text Converter v1.2
12 Nisan 2021 son gün

Alıntı

DOWNLOAD

=====================================================================

onlineTV 16 Plus : Full version

Alıntı

Your serial number: AJ9DN-LUPZU-24PTR-BRZCJ-5S5FQ-P4CWU-6RLQX-GCK8L
Attention: Please use this link to download the software:

Important: To enter the serial number, please start the software by right-clicking and then select the option "Start as administrator"

Edited by semsibey
Ek bilgiler eklendi.
  • Like 1

• semsibey featured this topic
  • 2 hafta sonra ...

Giveaway of the day — PDF Shaper Premium 10.9 (Ömürboyu)

Spoiler

PDF Shaper PDF içeriğini özelleştirebilmenizi sağlayan bir programdır. Kullanıcı PDF dosyalarını keserek küçük PDF dosyalar yaratabilir, bazı sayfaları ayıklayarak silebilir ve şifreleyip şifrelerini kaldırabilirsiniz.

Not:
- ömür boyu lisans (sadece ev kullanımı için)
- tamamen fonksiyonel (activasyona gerek yoktur)
- güncellemeler engellenmiştir (güncellemeler dahil değildir)
- ücretsiz teknik destek sağlanmaktadır.

• Like 1

• TornadoEffect changed the title to VPN seed4.me 1 Yıl Ücretsiz-Yeni
  • 2 hafta sonra ...

Bitdefender Total Security 2021 6 ay boyunca ücretsiz. 5 cihaz için koruma

Spoiler

Kapsamlı hepsi bir arada antivirüs, ev kullanıcılarına, bilgisayarların ve mobil cihazların performansından ödün vermeden, günümüzün karmaşık hacker saldırıları dünyasında çok katmanlı koruma ve yüksek düzeyde veri gizliliği sağlar.

Bitdefender Total Security 2021 Android için

Ücretsiz 6 aylık Bitdefender Total Security 2021 lisansı

5 cihaz için 6 aylık ücretsiz Bitdefender Total Security lisansı almak için aşağıdaki talimatları kullanın:

Not : Lisans alırken, kayıt sayfasının düzgün çalışması için tarayıcınızdaki reklam engelleyiciyi devre dışı bırakın.

• Git  (Almanca).

İlk cihazınızı koruyun

• Formu doldurun ve yeşil renkli 180 TAGE KOSTENLOS NUTZEN düğmesine basın .
  • Bitdefender Central web portalında yeni bir hesap oluşturun. Email adresini onayla.

Not : Deneme aboneliği, başka bir aktif aboneliği genişletmek için kullanılamaz. Bu teklif yalnızca yeni kullanıcılar içindir.

Bitdefender Total Security Ücretsiz Lisans 2021

• Cihazda kullan'ı seçerek virüsten koruma yazılımını ücretsiz bir lisansla indirin ve yükleyin . Seçili cihaz için kurulum dosyalarını "Cihazlarım> Cihazınıza koruma yükle> Bir ürün seçin> Güvenlik" menüsünden de indirebilirsiniz.

İlk cihazınızı koruyun

İlk cihazınızı koruyun

Teklifin şartları

• Yeni bir hesap kullanarak Bitdefender antivirüs kurarsanız teklif geçerlidir.
  • Windows, macOS, iOS ve Android platformlarında 5 cihazı korumak için Bitdefender Total Security 2021'in 6 aylık deneme sürümü sağlanmıştır .
  • Lisans yalnızca evde (kişisel) kullanım içindir.
  • Lisans, tescil anından itibaren yürürlüğe girer.
  • Lisans süresi boyunca ücretsiz güncellemeler alırsınız.
  • Ücretsiz teknik destek yok.

© 
 .

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

Farklı Antivirüsler için ücretsiz lisanslar 

Spoiler

Cihazlarınızı korumak  yeterli değilse ve  hiçbiri  , ücretli çözümleri seçmek için geliştiricilerin özel tekliflerinden her zaman yararlanabilirsiniz.

Sizin için, karışık antivirüsler için sürekli olarak güncelleyeceğimiz bir dizi Ücretsiz lisans seçtik. Sunulan çözümler, standart deneme süresi yerine 6 veya 3,2 aylık abonelik sunan Internet Security sınıfı antivirüslerin genişletilmiş deneme sürümlerini içerir.

Pek çok kullanıcı, resmi web sitesinde çok paraya mal olan antivirüsün belirli bir süre için ücretsiz olarak sunulması, sorun nedir diye soracaktır. Çok basit - ürünler için ek bir dağıtım kanalı Geliştiriciler, uzatılmış deneme süresi boyunca, takdir etmek için yeterince antivirüs kullandığınızı ve tam bir lisans satın alarak aboneliğinizi yenilemenizi umuyor. Bu durumda seçim her zaman sizindir, öyleyse neden bu tekliflerden yararlanmayasınız?

Aşağıdaki kapsamlı antivirüslerin tümü  işletim sistemini destekler ve çoğu  ,  ve  .

6 ay boyunca ücretsiz lisans

Altı ay içinde, antivirüsün yeteneklerini takdir etmek ve ürün için bir lisans satın almaya karar vermek için yeterli zamanınız olacak.

Bitdefender Total Security 2021, 6 ay boyunca ücretsiz.  5 cihazınızı koruyun

6 aylık Bitdefender Total Security 2021 ücretsiz lisansı, cihazlarınızdan herhangi 5 tanesini korumanıza izin verir. Windows, macOS, iOS ve Android için her türlü tehdide karşı koruma sağlayan kapsamlı bir hepsi bir arada antivirüs deneyin.

5 cihaz için 1 yıllık abonelik, yıllık 40 dolara mal olacaktır.

F-Secure SAFE - 3 cihaz için 6 ay ücretsiz

6 aylık ücretsiz F-Secure SAFE lisansı, tek bir çözümle PC'ler, Mac'ler, akıllı telefonlar ve tabletler dahil olmak üzere cihazlarınızdan 3'ünü korumanıza olanak tanır.

3 cihaz için 1 yıllık abonelik, yıllık 59,90 € 'ya mal olacaktır.

Trend Micro Maximum Security - Tek Bilgisayar

Trend Micro Maximum Security, kötü amaçlı yazılımlara, çevrimiçi tehditlere, hırsızlığa veya veri kaybına karşı maksimum koruma sağlayan kapsamlı bir Trend Micro çözümüdür. Bulut tabanlı antivirüs ve web koruması, ebeveyn denetimleri, güvenli veri depolama. Promosyon ile bir Windows veya Mac bilgisayar için 6 ay boyunca koruma elde edersiniz.

Üç cihaz için 1 yıllık abonelik yalnızca 1147,50 rubleye mal olacak.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 6 ay ücretsiz

Webroot SecureAnywhere AntiVirus - Hızlı ve hafif bulut antivirüs, web koruması ve kimlik avını önleme. Webroot ayrıca yerleşik ağ güvenliği sunar ve hem Windows hem de Mac bilgisayarlara yüklenebilir. Bu nedenle çözüm, tam teşekküllü kapsamlı bir koruma olarak düşünülebilir. Antivirüs, bilinen ve bilinmeyen çevrimiçi tehditleri tespit etmek için gelişmiş bulut tabanlı ve proaktif teknolojileri kullanır. Promosyon ile 6 ay boyunca 3 cihaz (Windows, macOS) için koruma elde edersiniz.

3 cihaz için abonelik yıllık 29,99 ABD dolarına mal olacak.

2-3 aylık ücretsiz lisanslar

Bu kategoride, geçerlilik süresi standart 30 günden biraz farklı olan karmaşık çözümler sunulmaktadır. Ancak ürünü değerlendirmek için hala birkaç ayınız var. Dahası, sunulan antivirüslerin çoğu kendilerini zaten kanıtladı.

Antivirüs Bedava dönem Yıllık yenileme
3 ay (5 cihaz) 5 186 ovmak
3 ay (5 cihaz) 40 $
3 ay (1 adet) 59,95 ABD doları
3 ay (1 adet) 1 687 rbl
3 ay (10 cihaz) 2599 ovmak
3 ay (5 cihaz) 1 205 rbl
3 ay (3 cihaz) 1 390 rbl
3 ay (1 adet) 1400 ovmak
3 ay (1 adet) 1.000 ruble
2 ay (sınırsız) 999 RUB
2 ay (3 cihaza kadar) 1.990 ruble
2 ay (3 cihaza kadar) 1.990 ruble

Sunulan karmaşık çözümlerden herhangi birini denemek için zamanınız oldu mu? Deneyimlerinizi yorumlarda paylaşın.

• Like 1

iFun Screen Recorder Pro - Ücretsiz Lisans ( 7 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerli )

Spoiler

, tek tek pencerelerden, tam ekran videolardan veya ekranın seçili alanlarından video kaydetmenize olanak tanıyan bir ekran kayıt yazılımıdır.

Ücretsiz lisans iFun Screen Recorder Pro

İFun Screen Recorder Pro sürümü, videolarınıza reklam filigranları eklemekten yoksundur ve ayrıca can sıkıcı reklamlardan da yoksundur.

IFun Ekran Kaydedici Özellikleri

• Ekran video kaydı.
  • Tam ekran kaydı veya pencere yakalama.
  • Ekranın seçilen alanını kaydeder.
  • Video formatı ve kalitesi seçimi.
  • FullHD ve 4K video kaydı.
  • Ses ve ses kaydı.
  • Kısayol tuşu yönetimi.
  • Pro Otomatik program güncelleme.
  • Pro Filigran veya reklam yok.

İFun Screen Recorder Pro için ücretsiz bir lisans almak için şu adımları izleyin:

1. Programı indirin ve bilgisayarınıza kurun:

• Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista (32/64-bit)
  •  için tam destek 

Kurulum sırasında, program ana işlevle ilgili olmayan ek bileşenler sunar - yükleme işlemi sırasında gereksiz onay kutularının işaretini kaldırın.

2. Aşağıdaki lisans kodunu kullanarak Kayıt menüsünde Pro sürümünü etkinleştirin :

• Bu, yalnızca evde kullanım için bir (1) kullanıcı lisansıdır.
  • Lisans 7 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerlidir .
  • Tüm lisans süresi boyunca sürüm 1.x altında ücretsiz güncellemeler alırsınız.
  • Ücretsiz teknik destek yok.
  • Program yeniden kayıt ile kurulabilir veya yeniden yüklenebilir.

© 
 .

• Like 1

• 3 hafta sonra ...

1 yıl boyunca ücretsiz 100 GB bulut depolama MegaDisk

MegaDisk, Rusya Federasyonu'ndaki tüm mobil operatörlerin kullanıcılarına sunulan popüler Megafon sağlayıcısından uygun bir bulut depolama hizmetidir.

MegaDisk, tüm yeni kullanıcıları promosyondan yararlanmaya ve 1 yıl boyunca toplam 100 GB bulut alanı elde etmeye davet ediyor.

MegaDisk,  gibi popüler işlevler sunar , fotoğrafların ve videoların otomatik olarak yüklenmesi, yükleme için klasör seçme, kişileri yedekleme, müzik dinlemek için uygun bir ses çalar ve yerleşik bir video oynatıcı. Ek olarak, Paylaşılan Disk işlevi kullanıcılar tarafından kullanılabilir - siz ve arkadaşlarınız için fotoğraflar ve videolar için tek bir alan.

WebDav protokolü desteği, MegaDisk bulut depolamanın web sürümünün ayarlarında etkinleştirilmiştir.

MegaDisk

Bulut depolama sınırlamaları
  • Hizmeti 6 ay boyunca kullanmazsanız, indirilen dosyalar silinecektir.
  • GNU/Linux işletim sistemleri için istemci uygulaması yoktur.
  • Yerleşik video oynatıcı, tüm video dosyası biçimlerini desteklemez.
  • Bir "Paylaşılan Disk" oluştururken, diğer "Paylaşılan Disklere" bağlanma yeteneği kaybolur.
  • MegaDisk bulut depolama yetenekleri
  • WebDav protokolü desteği.
  • Android'deki ses oynatıcı, kilitli moddan müzik çalma yeteneğinin yanı sıra oynatıcıyla perdeden çalışma özelliğini destekler.
  • Kişileri yedekleme ve fotoğrafları, video dosyalarını otomatik olarak yükleme, klasörlerin konumunu belirtir.
  • Genel bağlantıların terimi, yalnızca tüm yeni bağlantılar için genel ayar tarafından belirlenir. Her bir bağlantı için bir terim belirtmenin bir yolu yoktur.
1 yıl boyunca ücretsiz olarak 100 GB bulut depolama alanı elde etmek için şu adımları izlemeniz gerekir:
  •  ücretsiz bir hesap oluşturun .
  •  ,  ,  veya  yükleyin ve oturum açın .

• 1 yıl boyunca ücretsiz olarak 100 GB bulut depolama ile sağlanır.
  • Yıl sonunda, mobil operatör Megafon kullanıcıları için 25 GB ve diğer tüm mobil operatörlerin kullanıcıları için 15 GB bulut depolama alanı mevcut olmaya devam edecek.
  • Hizmeti 6 ay boyunca kullanmazsanız, indirilen dosyalar silinecektir.

©  .

Ücretsiz  1 TB  TeraBox bulut depolama alanı edinin

TeraBox, Çin'in en büyük bulut depolama şirketi olan Baidu Cloud'un bir yan kuruluşudur.

TeraBox - 1 TB ücretsiz bulut depolama alanı

1.024 GB, 300.000'den fazla fotoğraf, 250'den fazla film veya 6.5 milyon belge sayfasıdır.

Ücretsiz olarak 1 TB güvenli TeraBox bulut depolama alanı edinin ve veri kaybını önlemek için otomatik fotoğraf yedeklemelerinden yararlanın.

TeraBox hizmetinin ilginç bir özelliği, hizmet web arayüzündeki dosyaları uzaktan indirme yeteneğidir.

Uzaktan indirme yardımı ile, dosyaları hem normal https protokolü hem de bir mıknatıs bağlantısı kullanmak da dahil olmak üzere bittorent protokolü aracılığıyla uzaktan indirebilirsiniz.

TeraBox'ın özellikleri ve sınırlamaları

TeraBox hizmeti, 1 TB ücretsiz bulut depolama alanı sağlar. Temel işlevler mevcuttur, ancak bazı sınırlamalar vardır.

• Masaüstü istemcisi yok. Web arayüzünde çalışma, Android ve iOS işletim sistemleri için bir istemci uygulamasının yanı sıra desteklenir.
  • WebDAV protokolü için destek yoktur.
  • Otomatik yükleme yalnızca fotoğraflar için çalışır.
  • Tek seferlik indirme sınırı 300 dosya ve 4 GB depolama alanıdır. Ancak bu kısıtlama herkes için geçerli değildir. Aynı zamanda Bittorent protokolü üzerinden indirme yaparken herhangi bir kısıtlama yoktur.
  • Buluta yüklenecek klasörleri seçme özelliğine sahip fotoğrafların otomatik olarak yüklenmesi.
  • Dahili video oynatıcı (tüm video formatları desteklenmez).
  • Klasör yüklemeleri yalnızca web arayüzünde mevcuttur.
  • Bittorent protokolünün uzaktan indirilmesi için uzaktan indirme ve destek.
TeraBox hizmetinden 1 TB ücretsiz bulut depolama alanı almak için şu adımları izleyin:
  •  veya  için TeraBox uygulamasını yükleyin ve kaydı tamamlayın.

• Mobil uygulamaya ek olarak, bir hesap oluşturmak için  de kullanabilirsiniz .
© 
 .
  • Like 1

TwistedBrush Pro Studio 23.06 Ömür Boyu Ücretsiz

Spoiler

Acemiden profesyonele, doğal medya boyama, fotoğraf düzenleme ve illüstratif stillere güçlü bir şekilde odaklanarak TwistedBrush Pro Studio, her seviyedeki dijital sanatçılar için bir programdır. TwistedBrush, 250'den fazla ArtSet'te 9000'den fazla fırçaya ve fırça düzenleme seçeneğine sahiptir.

9c9b38e90f67d2425528d2bed2ee9114.jpeg

Sistem Gereksinimleri:

Windows 7/ 8/ 10; 500MB disk space; 1024x768 minimum display resolution; 4GB RAM (8GB or more recommended)

Yayıncı:

Web sayfası:

Dosya boyutu:

36.9 MB

Licence details:

Ömür boyu

Fiyat:

Bu program piyasada $99.00,
fiyatla satılıyor, ama bizim ziyaretçilerimiz
için kısa bir süre için ücretsiz.

2d8b2e106315625fdf700d9851627267.png

WebSite X5 Start 17.1.2 Ömür Boyu Ücretsiz

Spoiler

Harika bir fikri hayata geçirmek için bir an önce başlamanız gerekir. WebSite X5 Start, size rehberlik etmek için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Sürükle ve Bırak Oluşturucumuz, nasıl kod yazacağınızı bilmeseniz bile sayfalarınıza içerik eklemenize yardımcı olur. İlk projenizi yayınlamak için tüm temel bilgiler dahildir, böylece internet sitesi oluşturmayı kolay ve eğlenceli hale getirir.

54720852a1a6ae6fefcdc617a1ed91c4.png

Sistem Gereksinimleri:

Windows 7/ 8/ 10; 2 GB RAM; Min. video resolution 1024x600

Yayıncı:

Web sayfası:

Dosya boyutu:

142 MB

Licence details:

Lifetime

Fiyat:

Bu program piyasada $19.99,
fiyatla satılıyor, ama bizim ziyaretçilerimiz
için kısa bir süre için ücretsiz.

4f8cd8de640d48db16dc21e6e3498596.png

Edited by kadetti
  • Like 1

• 2 hafta sonra ...

Ücretsiz PARAGON Hard Disk Manager 25th Anniversary Limited Edition lisansı

Spoiler

na gidin :

"Anahtar al" ı tıklayın ve formu ayrıntılarınızla doldurarak ücretsiz kaydedin.

paragor_hdm_01.png

• Kayıttan sonra, belirtilen e-posta adresine kişisel bir aktivasyon kodu Seri numarası alacaksınız.

Seri numarası

• Uygulamayı indirip yükleyin, kurulum sırasında alınan aktivasyon koduyla etkinleştirin:
  • Desteklenen İşletim Sistemi: Yalnızca Windows 10 / 8.1 / 8/7 64-bit

PARAGON Sabit Disk Yöneticisi

• Bu bir ömür boyu lisanstır - 25th Anniversary Limited Edition.
    • Lisans 1 PC içindir, yalnızca ticari olmayan (kişisel) kullanım içindir
    • Yükleme dosyası yalnızca Windows (64-bit) için kullanılabilir.
    • Gelecekteki sürümlere yükseltme yeteneğini kapsamaz.
    • Ücretsiz teknik destek kapsamında değildir.
    • Dağıtım kitini ve elde edilen kayıt verilerini kullanarak sistemi yeniden kurduktan sonra programı yeniden etkinleştirebilirsiniz. Lisansınızı kaydetmek için MyParagon portalındaki Kişisel Hesabınıza da kaydolabilirsiniz.

© 
     .

• Like 1

• 4 hafta sonra ...
WinX MediaTrans 7.3 ömürboyu ücretsiz
Spoiler
Ücretsiz bir WinX MediaTrans 7.3 lisansı alın. Yardımcı program, iTunes'u yüklemeden ve şifrelemeyle korumadan iPhone, iPad ve Windows bilgisayar arasında fotoğraf, video ve müzik aktarmanın kolay ve güvenli bir yolunu sunar.
WinX MediaTrans , medya dosyalarını iPhone veya iPad'inizden Windows PC'ye yedeklemek ve senkronize etmek ve ayrıca iletilen kişisel verileri şifreleme ile korumak için platformlar arası bir çözüm sunar.

Aylık ücretli bir iCloud aboneliği kullanmak zorunda kalmadan telefonunuzda yer açmak için büyük 4K videoları / fotoğrafları ve müzikleri iPhone'dan bilgisayara aktarabilirsiniz.

Ücretsiz WinX MediaTrans Lisansı

Windows için iTunes'a işlevsel bir alternatif olarak WinX MediaTrans, iOS veri yönetiminde size yepyeni bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. En son sürüm, iPhone, iPad, iPod'dan PC'ye müzik, iBooks e-kitaplarını yönetmenizi, zil sesleri oluşturmanızı, fotoğrafları, videoları, sesleri, sesli notları, podcast'leri ve diğer iOS dosyalarını aktarmanızı sağlar.

WinX MediaTrans'ta veri aktarımı güvenliği

Verileri silmeden aktarma

Dosyaları sildiğinizde ve ardından iTunes aracılığıyla PC ile eşzamanladığınızda veri kaybı kolayca gerçekleşebilir. Bu, ilişkili iOS cihazındaki dosyaları da siler. WinX MediaTrans, iTunes'u yüklemeden, verileri silmeden iPhone / iPad ve PC arasında multimedya içeriğini tam veya seçici olarak yedeklemenize ve senkronize etmenize olanak tanır.

Dosyaları şifreleme ile koruma

Parola, 256-bit AES, 1024-bit RSA, PBKDF2, Argon2 algoritmalarını kullanarak fotoğraflarınızı ve videolarınızı güçlü şifreleme ile korur. WinX MediaTrans ile şunları yapabilirsiniz:

• iPhone veya iPad'den Windows PC'ye aktarılan fotoğraf ve video dosyalarını şifreleyin;
  • sabit sürücünüzdeki yerel fotoğraf ve video dosyaları için toplu veya seçici olarak şifreleme kullanın;
  • parola kırmaya karşı korumak için kaba kuvvet saldırılarını önleyin.

WinX MediaTrans 7.0'daki yenilikler

• iOS 14 Beta desteği eklendi.
  • MTS ve M2TS videolarını içe aktarmak için destek eklendi.
  • Yazılım güncellemelerini kontrol etmek, daha güvenli bir şifreleme protokolünü destekler.

Ücretsiz bir WinX MediaTrans 7.3 lisansı almak için şu adımları izleyin:

• Windows programını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin:

Sistem gereksinimleri

• Windows 10, Windows 8.1, 8 ve Windows 7
  • iPhone ve iPad için iOS 13, 14 Beta ve daha eski mobil işletim sistemi sürümlerini destekler.

WinX MediaTrans uygulamasında çalışmak için, aşağıdaki koşulları izleyerek bir mobil cihazı bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlamanız gerekir:

• iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda, "Bu bilgisayara güvenilsin mi?" sorusu sorulduğunda, bilgisayarınız için verilere erişim izniniz olduğunu onaylayın. Bilgisayarınıza güvenmek için Güven'i tıklayın.

Bu bilgisayara güven?

• Programı Kayıt menüsünde aşağıdaki lisans kodu ile e-posta adresinizi girerek etkinleştirin :

Teklifin şartları

• Bir Windows PC için ömür boyu WinX MediaTrans 7.3 lisansı alırsınız.
  • Yeni sürümler için ücretsiz güncellemeler mevcut değildir.
  • Teklifin bitiminden sonra uygulamanın yeniden yüklenmesi mümkün değildir.
  • Lisans yalnızca evde (kişisel) kullanım içindir.
  • Ücretsiz teknik destek mevcut değildir.

©  .

WinX HD Video Converter Deluxe ücretsiz ömürboyu
Spoiler
Windows ve MacOS için ücretsiz bir WinX HD Video Converter Deluxe lisansı edinin. 4K GPU hızlandırılmış video dönüştürücü - video dosyalarını dönüştürün, yeniden boyutlandırın, kırpın ve indirin.

WinX HD Video Converter Deluxe , video dosyalarıyla hızlı ve kolay bir şekilde çalışmanıza izin veren çok işlevli bir programdır. HD / 4K videoyu işlemek için araçları kullanın, aşağıdaki işlevler mevcuttur: dönüştürme, yeniden boyutlandırma (sıkıştırma), yükleme, düzenleme, kırpma, kırpma, kesme, birleştirme ve video ile çalışmak için diğer birçok olasılık.

Ücretsiz WinX HD Video Dönüştürücü Deluxe Lisansı

WinX HD Video Converter Deluxe Başlıca Özellikleri

• 4K / 1080P'yi MP4, MKV, HEVC, MOV, AVI ve diğer formatlara dönüştürün.
  • 410'dan fazla profil, herhangi bir cihazda kolay oynatma için videolar oluşturmanıza olanak tanır.
  • WinX HD Video Converter'ı kullanarak YouTube'dan ve 1000'den fazla siteden video / müzik indirebilirsiniz.
  • 4K videoyu yüksek kalitede 1080P'ye sıkıştırın.
  • Kırpma, işleme, birleştirme, altyazı ekleme, video parametrelerini ayarlama.
  • Tam GPU hızlandırma ile videoları hızla dönüştürün.

Windows veya MacOS için ücretsiz bir WinX HD Video Converter Deluxe lisansı almak için şu adımları izleyin:

1. Programı bilgisayarınıza indirin ve kurun:

Sistem gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi:

• Windows 7/8 / 8.1 / 10
  • MacOS 10.6 ve üstü

İngilizce arayüz

2. E-posta adresinizi ve aşağıdaki Lisans Kodunu kullanarak Kayıt menüsünde tam sürümü etkinleştirin :

Windows için

macOS için

WinX HD Video Converter Deluxe - Ücretsiz Lisans

Teklifin şartları

• Bu, yalnızca 5.16.3 (Windows) ve 6.5.3 (Mac) sürümleri için WinX HD Video Converter Deluxe'ün ömür boyu lisansıdır.
  • Lisans yalnızca evde (ticari olmayan) kullanım içindir.
  • Yeni sürümler için ücretsiz güncellemeler mevcut değildir.
  • Ücretsiz teknik destek içermez.

© 
 .

Edited by kadetti
  • Like 1

• 2 hafta sonra ...

Photo Stamp Remover 12 ( ömürboyu ücretsiz )

Spoiler

Fotoğraflarınızdan filigranı, insanları, tarih damgalarını ve diğer istenmeyen nesneleri kaldırın!

ico-Photo-Stamp-Remover-200x200.png?8169

, fotoğraflarda görünen filigranları, tarih damgalarını ve diğer istenmeyen nesneleri kaldırabilen bir fotoğraf düzeltme aracıdır. Tam otomatik bir süreç sunan program, seçilen alanı seçimin etrafındaki piksellerden oluşturulan dokuyla doldurmak için akıllı bir restorasyon teknolojisi kullanır, böylece kusur görüntünün geri kalanına doğal olarak karışır. Klonlama aracını kullanarak saatlerce süren düzeltme, Photo Stamp Remover kullanılarak bir dakika içinde gerçekleştirilebilir.

Promosyon sayfası : 

Şartlar ve koşullar

• Bu, ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayar ömür boyu lisanstır.
  • Ücretsiz güncelleme yok; çekilişi güncellerseniz, kayıt dışı kalabilir
  • Ücretsiz teknik destek yok
  • Bu teklif sona ermeden önce lisans anahtarını kullanmalısınız
  • yeniden satılamaz

Teknik detaylar

•  tarafından geliştirildi
  • Sürüm v12
  • İndirme boyutu 13,3 MB
  • Windows 7, 8/8.1 ve 10'u (32 bit ve 64 bit) destekler
  •  

Cleaning Suite Professional ( ömürboyu ücretsiz )

Spoiler

Toplam altı verimli araçla sisteminizi gereksiz verilerden temizleyin.

Sistem giderek daha yavaş açılıyorsa ve sabit sürücü daha da doluyorsa, kapsamlı bir sistem temizliğinin tam zamanıdır! Ancak sorunsuz sistem ve program akışı için hala gerekli olan hangi veriler risksiz silinebilir?  cevabı veriyor!

Toplam altı yardımcı sisteminizi analiz eder ve derin temizleme işlemlerini etkinleştirir. Örneğin, tüm popüler İnternet tarayıcılarından geçici dosyaları silebilir, tarayıcı geçmişlerini, önbellekleri ve tanımlama bilgilerini temizleyebilir ve yüklü uygulamaların ve araçların sistem başlangıcında otomatik olarak başlamasını engelleyebilirsiniz.

Windows Kayıt Defteri, Temizleme Paketi tarafından hedeflenen bir şekilde de optimize edilebilir. Windows yazılımı, temizleme işleminden sonra bile bilgisayarınızın sınırsız kullanımını sağlamak için çok dikkatli bir şekilde ilerlemektedir. Bunun da ötesinde, Temizleme Paketi, Windows Geri Dönüşüm Kutusu için gelişmiş özellikler sağlar.

Geri yükleme merkezi, yazılımın belirli eylemlerini herhangi bir zamanda geri alma olanağı sağlar. Ayrıntılı günlük ayrıca tüm temizlik geçmişi hakkında bilgi sağlar.

CleaningSuite1000-EN-200x333.png?8169

Promosyon sayfası : 

Şartlar ve koşullar

• Bu, ticari veya ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayar ömür boyu lisanstır.
  • Altı ay boyunca aynı ana sürüm için ücretsiz güncellemeler alırsınız
  • Altı ay boyunca ücretsiz teknik destek alırsınız
  • Bu teklif sona ermeden önce ürünü kaydettirmelisiniz
  • yeniden satılamaz

Teknik detaylar

•  tarafından 
  • Sürüm v4.002'dir
  • İndirme boyutu 2 MB
  •  

Shadow Defender ( ömürboyu ücretsiz )

Spoiler

1-3-200x149.png?8169

Promosyon sayfası

, PC/dizüstü bilgisayarınızın gerçek ortamını kötü niyetli etkinliklere ve istenmeyen değişikliklere karşı koruyan, kullanımı kolay bir güvenlik çözümüdür (Windows işletim sistemleri için).

Shadow Defender, sisteminizi 'Gölge Modu' adı verilen sanal bir ortamda çalıştırabilir. 'Gölge Modu', her sistem değişikliğini gerçek ortamınızda değişiklik yapmadan sanal bir ortama yönlendirir. Kötü amaçlı etkinlikler ve/veya istenmeyen değişikliklerle karşılaşırsanız, sisteminizi hiçbir şey olmamış gibi orijinal durumuna geri yüklemek için yeniden başlatın.

Shadow Defender ile hangi dosya ve klasörlerin gerçek ortama kalıcı olarak kaydedileceğini belirleme esnekliğine sahipsiniz. Bu, yeniden başlatmanın ardından önemli dosya ve klasörlerin saklanmasını sağlar.

Bakım gerektirmeyen bir bilgisayar yapmak istiyorsanız Shadow Defender en iyi seçiminiz olacaktır.

Shadow Defender kullanıcıları…

• Kötü amaçlı etkinliklerden ve istenmeyen değişikliklerden arındırılmış bir sistemi koruyun.
  • Yazılım ve oyun kurulumlarını güvenli bir ortamda test edin.
  • Paylaşılan kullanıcılar tarafından istenmeyen değişikliklere karşı koruma (işyeri ve eğitim kurumları için uygundur).

Shadow Defender Özellikleri

• Tüm virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları önleyin.
  • İnternette güvenle gezinin ve istenmeyen izleri ortadan kaldırın.
  • Gizliliğinizi koruyun.
  • Sistem kesintilerini ve bakım maliyetlerini ortadan kaldırın.
  • Sisteminizi orijinal durumuna geri yüklemek için yeniden başlatın.
  • Şartlar ve koşullar
  • Bu, ticari veya ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayar ömür boyu lisanstır.
  • Ücretsiz güncelleme yok; çekilişi güncellerseniz, kayıt dışı kalabilir
  • E-posta yoluyla ücretsiz teknik destek alırsınız
  • Teklif sona ermeden önce bu hediyeyi indirip yüklemelisiniz
  • yeniden satılamaz
  • Teknik detaylar
  • Please register to see this content.
     tarafından geliştirildi
  • Sürüm v1.5.0.726'dır
  • İndirme boyutu 3.5 MB

Edited by kadetti
  • Like 1

AOMEI Partition Assistant Pro - Ömürboyu Ücretsiz

Spoiler

Kampanya adresi :

AOMEI Partition Assistant Pro , sabit disk bölümleri oluşturmanıza, silmenize, yeniden boyutlandırmanıza, biçimlendirmenize, birleştirmenize, bölmenize ve başka bir sabit diske veya SSD'ye taşımanıza (veya kopyalamanıza) olanak tanır.

Uygulama, kullanıcılara sabit disk bölümlerinin yönetimiyle ilgili temel adımları gerçekleştirmeleri için adım adım bir arabirim sağlar. Adım adım eylemlerle, veri kaybetmeden işi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Hem MBR hem de GPT disk bölümü stillerine sahip flash sürücüler, HDD'ler, SSD'ler, RAID dizileri gibi tüm depolama aygıtlarını destekler.

Ücretsiz lisans AOMEI Partition Assistant Pro

Ayrıca PA, AOMEI Dynamic Disk Manager Pro'nun (DDM) özelliklerini içerir; bu, dinamik disk hacmini yönetme yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir.

AOMEI Partition Assistant Pro'in başlıca özellikleri

• İşletim Sistemini SSD / HDD'ye Taşıma: Birçok SSD kullanıcısı için bu basit teknoloji, işletim sistemlerini SSD'ye geçirmeye ve orijinal sistemi korumaya yardımcı olabilir.
  • Partition Recovery: Kayıp veya silinmiş bölümleri birkaç adımda kurtarın.
  • Bölüm hizalama: Verileri okurken ve yazarken disklerin, özellikle de SSD disklerin performansını hızlandırın.
  • Önyüklenebilir CD Oluşturma: Disk bölümlerini WinPE modunda güvenle yönetin ve CD / DVD, USB flash bellekten önyükleme yapın.
  • MBR'nin Üzerine Yaz: Kolay kurtarma için ana önyükleme diskinden bozuk bir MBR sabit diskine yazın.
  • GPT ve MBR Arasında Dönüştürme: Veri kaybı olmadan GPT diskinden MBR'ye veya tam tersi şekilde dönüştürün.
  • Linux bölümleri yönetimi: Ext2 / Ext3 bölümleri oluşturun, silin, biçimlendirin, kopyalayın, yok edin, geri yükleyin.
  • Bölümlerin türünü (ID) değiştirme ve seri numarasını değiştirme. 
  • Dinamik disk bölümleri oluşturun: Hata direnci için Windows'a yansıtılmış birimleri yükleyin.
  • FAT veya NTFS dosya sistemleriyle bölümleri kaldırma ve biçimlendirme.
  • Veri kaybetmeden dinamik diskleri yeniden boyutlandırın ve yerini değiştirin.
  • Disk alanını en üst düzeye çıkarmak için dinamik bölümleri küçültün.
  • Optimum bilgisayar performansı için genişleyen dinamik sistem / indirme boyutu.

Ücretsiz bir AOMEI Partition Assistant Pro lisansı almak için şu adımları izleyin:

1. AOMEI Partition Assistant Standard'ın ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirin:

Sistem gereksinimleri

Desteklenen Windows İşletim Sistemi: 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 | 64-bit

2. Kurulum sırasında , AOMEI Partition Assistant Professional'ın deneme sürümünü yüklemek için Pro Demoyu Ücretsiz Dene'yi seçin.

3. Aşağıdaki kayıt kodunu kullanarak Kayıt menüsünde Pro'nun (Profesyonel) tam sürümünü etkinleştirin.

AOPR-P88O3-2YD3C-0281Q

Teklifin şartları

• Bu, yalnızca ev (ticari olmayan) kullanım için sürüm 9.3 için bir ömür boyu lisanstır.
  • Ücretsiz teknik destek yok
  • Herhangi bir zamanda kurulabilir veya yeniden kurulabilir

ücretsiz sürümünü de kullanabilirsiniz .

© 
 .

• Like 1

Audials TV Recorder Ömürboyu Ücretsiz

Spoiler

Kampanya adresi

izlemek ve kayıt TV içeriğini ve podcast hem birleştirir

En iyi Canlı TV Akışları
Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve diğer ülkelerden 300'den fazla canlı TV kanalı akışı hizmetinizdedir. Artık hiçbir yayını kaçırmayacaksınız ve her zaman iyi bilgilendirileceksiniz. Bir programla ilgileniyorsanız, tek tıklamayla kaydedersiniz. Daha fazla canlı yayın bulursanız, bunları bağlantı yoluyla manuel olarak ekleyebilirsiniz.

Audials, Yayın Merkezinizdir
Audials, tüm programları canlı TV veya müzik TV kanallarına göre net bir şekilde sıralayarak görüntüler. Arama fonksiyonu ile en sevdiğiniz programı veya bir konudaki tüm yayınları anahtar kelime ile hızlıca bulabilirsiniz. Audials ile her programı kaydedebilirsiniz.

Çok Yönlü Eğlence için Binlerce Podcast
Kendi kendini güncelleyen podcast veritabanı ile, dünyanın en iyi podcast sağlayıcılarından video yayınları olarak yüz binlerce bölüm içeren binlerce podcast'i ücretsiz olarak indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz!

Video Akışı Yoluyla Birçok Müzik TV Kanalı
Diğer programları kullanırken, örneğin müzik TV'yi Audials Player ile bağımsız bir pencere olarak çalıştırabilirsiniz. Audials, en iyi müzik TV kanallarının çoğunda en sevdiğiniz sanatçıların tüm klipleriyle sizi günün her saatinde eğlendiriyor.

İzle şimdi. Sonrası İçin Kaydet
Audials ile tüm TV programlarını, filmleri, canlı TV yayınlarını, podcast'leri ve video klipleri küçük oynatıcıda veya tam ekran modunda izleyebilir ve tek tıklamayla kaydedebilirsiniz. Tabii ki en iyi kalitede.

Media Management
Audials, bir video koleksiyonu oluşturmanın birçok yolunu sunar. Dosyaları akıllı telefonlara ve tabletlere aktarmak için PC, Bulutlar için bir medya yönetimi de dahildir. Audials, kriterlerinize göre sıralanmış bir video koleksiyonu sunar. Audials, ekli veritabanı ile yeni kayıtları video etiketleriyle otomatik olarak tamamlar.

Şartlar ve koşullar

• Bu, ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayar ömür boyu lisanstır.
  • Aynı ana sürüm için ücretsiz güncellemeler alırsınız
  • Ücretsiz teknik destek alırsınız
  • Bu teklif sona ermeden önce programa kaydolmalısınız
  • yeniden satılamaz

Teknik detaylar

• Please register to see this content.
     tarafından geliştirildi
  • Sürüm v2021
  • İndirme boyutu 3 MB

a.gif.63cb75cd9498eb9c4ee3c6d3b5cc595b.gif

Edited by kadetti