Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

lisans 180 gün . z ye basarsan her açılışta yenilenir süresiz lisansın olur

efe34, 14 saat önce yazdı:

lisans 180 gün . z ye basarsan her açılışta yenilenir süresiz lisansın olur

Çok teşekkürler. Bir de KMS yi  kurulum sırasında hangi aşamada ve nasıl kullanmalıyım? İyi çalışmalar.

Tbey35, 13 saat önce yazdı:

Çok teşekkürler. Bir de KMS yi  kurulum sırasında hangi aşamada ve nasıl kullanmalıyım? İyi çalışmalar.

format bitince ve windows açılınca : daha önce kuramazsın zaten

bununla windows server 2012 r2 yi otomatik aktifleştirebiliyor muyuz ? crack yani yapabiliyormuyuz.

EhuA16, 9 saat önce yazdı:

bununla windows server 2012 r2 yi otomatik aktifleştirebiliyor muyuz ? crack yani yapabiliyormuyuz.

Konunun 1.sayfasında tüm detaylar belirtilmiş Please login or register to see this link. inceleyebilirsiniz desteği olduğu yazmaktadır.

Tbey35, 02.10.2017 - 10:20 yazdı:

Windows iso dosyasına $OEM$ KMS Aktivasyon aracını ilave etme ile ilgili ufak bir anlatım.

Spoiler

YOWo2l.gif

• Like 1
  • Thanks 1

ComRad3, 25.10.2017 - 23:02 yazdı:

Office 2016 yı etkinleştirmiyor

Sistem : Windows 10 home single language x64

Yüksek ihtimalle RETAIL sürüm Office kurmuş olmalısınız, kaldırıp Office 2016 VL sürüm kurmalısınız, yada tecrübeniz varsa Office VL sürüme ait sertifikaları yükleyerek de Office 2016'yı kaldırmadan da aktivasyon yapabilirsiniz...

mephistooo2, 31.10.2017 - 16:37 yazdı:

Yüksek ihtimalle RETAIL sürüm Office kurmuş olmalısınız, kaldırıp Office 2016 VL sürüm kurmalısınız, yada tecrübeniz varsa Office VL sürüme ait sertifikaları yükleyerek de Office 2016'yı kaldırmadan da aktivasyon yapabilirsiniz...

Evet retail sürüm kurulu. Şimdi sebebini anladım. Teşekkür ederim. 

Bu aktivasyon ile ilgili bir sorunum var. Microsoftun kendi media creation toolu ile yaptığım uefi windows 10'u yanlış etkinleştiriyor.  Aslında yanlış değil de, sıradan tüm sürümleri etkinleştiriyor diyeyim. Önce Pro sürümünü, daha sonra da Enterprise sürümünü etkinleştiriyor. Böyle olunca da Pro olan Windows, Enterprise olmuş oluyor. Office için beklemeyip, Pro versiyonu etkinleştirip, kapatırsam problem yok. Tekrar çalıştırınca da aynı sırada yapıyor. Pro etkinleştirmesinden sonra hemen kapatmak gerekiyor kısaca.

arkadaslar konuyla alakasıyok ama bı arkadasımız kms aktıvasyon +program gıbı bırsey yapmıstı bulamıyorum yardımcı olabılırmısınz saygılar

Arkadaşlar daha evvelki sistemlerde etkinleştirmeyi çok güzel yapıyo3 program fakat sormak istediğim birşey var eylül 2017 de dağıtılan windows 10 u etkinleştiriyor mu acaba ?

Thund3R, 09.03.2018 - 03:40 yazdı:

Arkadaşlar daha evvelki sistemlerde etkinleştirmeyi çok güzel yapıyo3 program fakat sormak istediğim birşey var eylül 2017 de dağıtılan windows 10 u etkinleştiriyor mu acaba ?

Evet.

Üstad böyle yazmış. (Windows 8 / 8.1 / 10 (Tüm sürümler))

Edited by BOMBOM07
  • Like 1

Sistemde daha önce etkinleştirilmemiş Office varsa etkinleştirme yapmıyor, hata veriyor.  4.7.8.5 i çalıştırıp etkinleştirdikten sonra tekrar denersem, etkinleştirme yapıyor. Office 2013 VL sürüm. 2016'da denemedim. Ayrıca 1803 sürüm Windows 10'u sorunsuz etkinleştiriyor.

NighTFaLCoN, 35 dakika önce yazdı:

Sistemde daha önce etkinleştirilmemiş Office varsa etkinleştirme yapmıyor, hata veriyor.  4.7.8.5 i çalıştırıp etkinleştirdikten sonra tekrar denersem, etkinleştirme yapıyor. Office 2013 VL sürüm. 2016'da denemedim. Ayrıca 1803 sürüm Windows 10'u sorunsuz etkinleştiriyor.

v4.7.8.5 mi yoksa v4.7.8.6'ı mı Office 2013'ü etkinleştirme yapmıyor...?

Eğer v4.7.8.6, Office 2013'ü etkinleştirme yapmıyorsa görev zamanlama özelliğini etkinleştirip tekrar deneyin... Görev zamanlama özelliği etkinleştirildiğinde PC'nin her açılışında hem Windows hem de Office otomatik etkinleştirilir...

Kesin olmamakla birlikte önümüzdeki günlerde KMS'nin yeni versiyonunu yayınlayacağım, zaman buldukça ilgileniyorum bu araları ayrıca bir ihtimal de windivert metodunu yayınlamayı düşünüyorum...

Edited by mephistooo2
  • Thanks 2

mephistooo2, 25 dakika önce yazdı:

v4.7.8.5 mi yoksa v4.7.8.6'ı mı Office 2013'ü etkinleştirme yapmıyor...?

Eğer v4.7.8.6, Office 2013'ü etkinleştirme yapmıyorsa görev zamanlama özelliğini etkinleştirip tekrar deneyin... Görev zamanlama özelliği etkinleştirildiğinde PC'nin her açılışında hem Windows hem de Office otomatik etkinleştirilir...

Kesin olmamakla birlikte önümüzdeki günlerde KMS'nin yeni versiyonunu yayınlayacağım, zaman buldukça ilgileniyorum bu araları ayrıca bir ihtimal de windivert metodunu yayınlamayı düşünüyorum...

son paylaştığınız güncel win 10 ile oluyor mu ?

Son sürümde bir sıkıntı yok...

Windows 10 RS4'ün tüm sürümlerini sorunsuz etkinleştiriyor... 

senolsenol1, 14 dakika önce yazdı:

selamlar bu surumu aktif ediyormu? Windows 10 Rs4 X64 AIO 1803 ?

Konunun Please login or register to see this link.  Windows 10 (Tüm sürümler) olarak belirtilmiş aktif etmekte.