Jump to content

Recommended Posts

kocamanadam, 9 saat önce yazdı:

Windows 10 için yeni sürüm çıkmış fakat hiçbir şekilde etkinleştirilmiyor.Eski sürümlerde deneme süresi bitti diye gösteriyor ve asık bir surat çıkıyor.Çözümü var mı arkadaşlar?Saygılar,

Please register to see this content.

dener misiniz hiç sorun yaşamıyorum bu sitede

Katlımsız portable seçenekleri de oluyor : hiç ihtiyacım olmadı ama

unistall restart vs hiç uğraşmıyorum

Edited by efe34
  • Like 1

senyor3, 1 saat önce yazdı:

StartIsBack++ 2.9.7 | Katılımsız

İçeriği Gizle

.: Kurulum Notları :.
# ARM64 Desteği Kaldırılmıştır. (Cracki Yok) 
# Lisans Sınırsızdır.
# Otomatik Güncellemeler Kapatılmıştır.
# Kurulum Modu "Herkes" İçin Ayarlandı, Dolayısıyla Program Files'e Kurulum Yapar.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…

https://userscloud.com/fj5gpimkznsm

https://turbobit.net/8jiv1twcc338.html?short_domain=turb.cc

Önceki sürümü revo uninstaller tarzı kaldırma programları ile kaldırıp kalıntılarını temizle ve yeniden başlat. Paylaştığım paketi kur (eğer windows 10 versiyon 1607 üstü ise)

Teşekkür ederim,şu anda oldu.Daha sonra bozulmazsa iyi.

efe34, 1 saat önce yazdı:

dener misiniz hiç sorun yaşamıyorum bu sitede

@köylü üstadın önerisiyle nbaşlamıştım, ücretli üyesiyim

Katlımsız portable seçenekleri de oluyor : hiç ihtiyacım olmadı ama

unistall restart vs hiç uğraşmıyorum

Sevgili efe34 kardeşim bu site rusça olduğu için pek anlamadım ama acaba 1.0.25 imi indirecez?

kocamanadam, 6 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim,şu anda oldu.Daha sonra bozulmazsa iyi.

Sevgili efe34 kardeşim bu site rusça olduğu için pek anlamadım ama acaba 1.0.25 imi indirecez?

türkçe seçeneği var bi dk

image.png.e2d262cd833b42e6dac4513419eba202.png

StartIsBack AiO (Repack) , Windows 8 / 8.1 / 10 kullanıcıları için kullanışlı bir yardımcı programdır ve Windows 7'den tanıdık ve tanıdık Başlat menüsünü işletim sistemi arayüzüne döndürür.Microsoft, popüler talep üzerine Win 10'da Başlat menüsünü uygulamış olsa da, farklı bir tasarım ve yeniden tasarlanmış işlevsellik. Win 7'deki Başlat ile çalışmak sizin için daha uygunsa, eski işletim sistemi sürümlerine geri dönmenize gerek yoktur - sadece bu uygulamayı kullanmanız gerekir.
Program, bireysel kullanıcı tercihlerine göre esnek bir şekilde ayarlanabilir ve Başlat menünüzü tamamen düzenlemenize olanak tanır. Bunu yapmak için, birkaç menü düzeni vardır, Başlat simgeleri (kendi simgenizi kullanabilirsiniz), şeffaflık ayarlanır (menünün kendisi ve görev çubuğu), büyük simgeler mevcuttur, "Tüm Programlar" seçeneği bir açılır listedir (Windows XP'de olduğu gibi), vb. Ek olarak, sık kullanılan metro uygulamalarını görüntüleyebilir (gereksiz olanları silebilir), program listelerini ada göre sıralayabilir, son yüklenenleri vurgulayabilir, gelişmiş aramayı kullanabilir, sembolik simgelerin (indirmeler, videolar, oyunlar, bu bilgisayar, ağ vb.) Görüntüsünü ayarlayabilirsiniz. .) ve diğerleri.
Böylece, StartIsBack ++ kullanıldığında, PC çalışması daha tanıdık, kullanışlı, üretken ve şık hale gelecek ve klasik Başlat menüsünün tüm avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlayacaktır.

StartIsBack AiO'yu yeniden paketleme özellikleri:
 1. Tek bir dağıtım kitinde birleştirilmiş sürümler: 2.1.2 (Windows 8 için), 1.7.6 (Windows 8.1 için),
     2.9.7 (Windows 10 için 2.9.1 sürümüne zorlama seçeneği)
 2. Kayıt gerektirmez (yama pawel97)
 3. Çok dilli arayüz (Rusça dahil)
 4. Başlat düğmelerinin ek resimlerini yükleme yeteneği (40 adet)
 5. Üç ek stil yükleme yeteneği (Windows 10 için)
 6. Ayarları settings.reg'den içe aktarma özelliği (yükleyicinin yanında bulunuyorsa)

link ekte

Spoiler

image.png.649022062270ec7e1c0c15097c845891.png

DİKKAT!!! 2.9.x sürümünü yükledikten sonra Başlat menüsü yeniden başlatma sisteminin üzücü gülümsemeleri varsa.

Yeniden paketleme özellikleri:

1. Tek yükleyici sürümünde birleştirilmiş: 2.1.2 (Windows 8 için), 1.7.6 (Windows 8.1 için),
    2.9.7 (Windows 10 için 2.9.1 sürümünü yüklemeye zorlama olasılığı)
 3. Çok dilli arayüz
 4. Başlat düğmesinin ek resimlerini yükleme yeteneği (40 adet)
 6. Ayarları settings.reg'den içe aktarma yeteneği (yükleyicinin yanında bulunuyorsa)

/ SILENT veya / VERYSILENT anahtarları (veya Silent Install.cmd dosyası) ile "sessiz" kurulum

ATTENTION!!! If after installing the 2.9.x version there are sad smiles of the Start menu reboot system.

Features repack:

1. Combined in one installer version: 2.1.2 (for Windows 8), 1.7.6 (for Windows 8.1),
    2.9.7 (for Windows 10 with the possibility of forcing installation the version 2.9.1)
 2. Does not require registration (patch pawel97)
 3. Multilingual interface
 4. The ability to install additional images of the Start button (40 pcs.)
 5. The ability to install three additional styles (for Windows 10)
 6. The ability to import settings from settings.reg (if located next to the installer)

• Like 1

efe34, 5 dakika önce yazdı:

türkçe seçeneği var bi dk

image.png.e2d262cd833b42e6dac4513419eba202.png

StartIsBack AiO (Repack) , Windows 8 / 8.1 / 10 kullanıcıları için kullanışlı bir yardımcı programdır ve Windows 7'den tanıdık ve tanıdık Başlat menüsünü işletim sistemi arayüzüne döndürür.Microsoft, popüler talep üzerine Win 10'da Başlat menüsünü uygulamış olsa da, farklı bir tasarım ve yeniden tasarlanmış işlevsellik. Win 7'deki Başlat ile çalışmak sizin için daha uygunsa, eski işletim sistemi sürümlerine geri dönmenize gerek yoktur - sadece bu uygulamayı kullanmanız gerekir.
Program, bireysel kullanıcı tercihlerine göre esnek bir şekilde ayarlanabilir ve Başlat menünüzü tamamen düzenlemenize olanak tanır. Bunu yapmak için, birkaç menü düzeni vardır, Başlat simgeleri (kendi simgenizi kullanabilirsiniz), şeffaflık ayarlanır (menünün kendisi ve görev çubuğu), büyük simgeler mevcuttur, "Tüm Programlar" seçeneği bir açılır listedir (Windows XP'de olduğu gibi), vb. Ek olarak, sık kullanılan metro uygulamalarını görüntüleyebilir (gereksiz olanları silebilir), program listelerini ada göre sıralayabilir, son yüklenenleri vurgulayabilir, gelişmiş aramayı kullanabilir, sembolik simgelerin (indirmeler, videolar, oyunlar, bu bilgisayar, ağ vb.) Görüntüsünü ayarlayabilirsiniz. .) ve diğerleri.
Böylece, StartIsBack ++ kullanıldığında, PC çalışması daha tanıdık, kullanışlı, üretken ve şık hale gelecek ve klasik Başlat menüsünün tüm avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlayacaktır.

StartIsBack AiO'yu yeniden paketleme özellikleri:
 1. Tek bir dağıtım kitinde birleştirilmiş sürümler: 2.1.2 (Windows 8 için), 1.7.6 (Windows 8.1 için),
     2.9.7 (Windows 10 için 2.9.1 sürümüne zorlama seçeneği)
 3. Çok dilli arayüz (Rusça dahil)
 4. Başlat düğmelerinin ek resimlerini yükleme yeteneği (40 adet)
 6. Ayarları settings.reg'den içe aktarma özelliği (yükleyicinin yanında bulunuyorsa)

link ekte

İçeriği Görüntüle

image.png.649022062270ec7e1c0c15097c845891.png

DİKKAT!!! 2.9.x sürümünü yükledikten sonra Başlat menüsü yeniden başlatma sisteminin üzücü gülümsemeleri varsa.

Yeniden paketleme özellikleri:

1. Tek yükleyici sürümünde birleştirilmiş: 2.1.2 (Windows 8 için), 1.7.6 (Windows 8.1 için),
    2.9.7 (Windows 10 için 2.9.1 sürümünü yüklemeye zorlama olasılığı)
 3. Çok dilli arayüz
 4. Başlat düğmesinin ek resimlerini yükleme yeteneği (40 adet)
 6. Ayarları settings.reg'den içe aktarma yeteneği (yükleyicinin yanında bulunuyorsa)

/ SILENT veya / VERYSILENT anahtarları (veya Silent Install.cmd dosyası) ile "sessiz" kurulum

ATTENTION!!! If after installing the 2.9.x version there are sad smiles of the Start menu reboot system.

Features repack:

1. Combined in one installer version: 2.1.2 (for Windows 8), 1.7.6 (for Windows 8.1),
    2.9.7 (for Windows 10 with the possibility of forcing installation the version 2.9.1)
 2. Does not require registration (patch pawel97)
 3. Multilingual interface
 4. The ability to install additional images of the Start button (40 pcs.)
 5. The ability to install three additional styles (for Windows 10)
 6. The ability to import settings from settings.reg (if located next to the installer)

Birazdan deneyeceğim,buradan yazarım.Sağol,

• Like 1

kocamanadam, 28 dakika önce yazdı:

efe34 uğraşmana gerek yok bu da oldu gayet iyi çalışıyor.senyor3 ve senin verdiğin ikiside çalışıyor,çok teşekkür ederim sağolun,saygılar,

Ben de 8.1 kuracağım birazdan +w 10

deneyeceğim zaten hocam

kolay gelsin

Bir taraftan İzmirle koordinasyon:

Uğraşma yok zaten artık her şey dijitalleşti

Çip takılmasına ömrümüz yeter mi bilemem

Başlanan işi bitrneden bırakma ma gibi bir huy işte : )

Edited by efe34
  • Like 1

Alıntı

StartISBack Başlat menüsü All in one: 

zip 4mb katılımsız x86x64 bit.

Bilgi: Windows10-v2.9.7| Windows 8.1-1.7.6 / 8 -v2.1.2  işletim sistemleri Tümü x32/x64 bit. Uygun olanını kurar. Güncellemelerden arındırıldı!

• Thanks 2

• 1 ay sonra...
forjest, 02.11.2020 - 04:48 yazdı:

StartISBack Başlat menüsü All in one: 

zip 4mb katılımsız x86x64 bit.

Bilgi: Windows10-v2.9.7| Windows 8.1-1.7.6 / 8 -v2.1.2  işletim sistemleri Tümü x32/x64 bit. Uygun olanını kurar. Güncellemelerden arındırıldı!

bir kaç tane denemiştim. olmamıştı

bugün bunu denedim, çok şükür oldu. güzel paylaşımlarınız için teşekkür ederim

• Like 1

• 3 hafta sonra ...

StartIsBack++ 2.9.8 | Katılımsız

# StartIsBack++ windows 10 için alternatif olarak kullanabileceğiniz başlat menüsü programıdır. Windows 10 işletim sisteminde windows 7 tarzında başlat menüsü isteyenler için alternatif bir program. Program ile başlat menüsünü özelleştirmekte mümkündür.

Programın bu sürümü sadece windows 10 ile uyumludur.Türkçe olmak üzere birçok dilde programı kullanabilirsiniz.

.: Kurulum Bilgileri :.
Boyut: 1.7 Mb
Dil: Multilingual (TR)
Sıkıştırma: zip / Şifresiz
Kullanım: Full Sürüm
Platform: Windows 10 ( x86 & x64 )

# Program Files'da Kurulum Gerçekleşir.
# Otomatik Güncelleştirmeler Kapatılmıştır.
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

StartIsBack AIO 1.0.3 | Katılımsız

# StartIsBack alternatif olarak kullanabileceğiniz başlat menüsü programıdır. Windows 7 tarzında başlat menüsü isteyenler için alternatif bir program. Program ile başlat menüsünü özelleştirmekte mümkündür.Türkçe olmak üzere birçok dilde programı kullanabilirsiniz.

Boyut: 2.8 Mb
Platform: Windows 8 / 8.1 / 10 [x86 & x64]

.: Kurulum Paketi :.
# StartIsBack 2.1.2 (Windows 8 ve Server 2012)
# StartIsBack+ 1.7.6 (Windows 8.1 ve Server 2012R2)
# StartIsBack++ 2.9.1 (Windows 10 ve Server 2016 Versiyon 1607 ve Altı)
# StartIsBack++ 2.9.8 (Windows 10 ve Server 2016 Versiyon 1607 Üstü) ( Güncellendi.)

Edited by ronaldinho424
  • Like 4

• 2 hafta sonra ...

Nedense ben bu Startisback programına ısınamadım. O yüzden gerek Windows 8.1'de, gerekse Windows 10'da Openshell kullanıyorum. Sanki bu hepsinden iyi gibi...

Yalnız bu programı kurarken dikkat etmek lazım; seçeneklerden başlat menüsü haricindeki çekleri kaldırmak gerekiyor. Yoksa explorer menüsünü vs.'yi de klasik yapmaya kalkıyor. Onlara gerek yok bence. Klasik başlat menüsü yeterli.

Bir de bu programı kurduktan sonra Windows 8.1 gelişmiş seçeneklerinden etkin köşeleri devre dışı bırakmak gerekiyor. Böylece Windows 8.1'de tam olarak Windows 7 arabirimine ve kullanımına kavuşuyoruz.

Edited by isnetus

• 2 ay sonra...

StartIsBack++ 2.9.9 | Katılımsız

Spoiler
Boyut: 2,67 MB
Dil: Multi Language (TR)
MD5: E26E31B6FEE38C38B35CF39F49F3DACD
Platform: Windows 10 Version 1607 Üstü
[x86 & x64]

# ARM64 Desteği Kaldırılmıştır. (Cracki Yok) new.gif
# Lisans Sınırsızdır.
# Kurulum Modu "Herkes" İçin Ayarlandı, Dolayısıyla Program Files'e Kurulum Yapar.

https://up.d-ld.net/02e1ea7593
http://bit.ly/3v99Za7

StartIsBack AIO 1.0.27 | Katılımsız

Spoiler
Boyut: 3,68 MB
MD5: EEFB82A6B7A862165E8E74D93F642BEE
Platform: Windows 8 / 8.1 / 10
[x86 & x64]

..: İçerikteki Paketler :..
# StartIsBack 2.1.2 (Windows 8 ve Server 2012)
# StartIsBack+ 1.7.6 (Windows 8.1 ve Server 2012R2)
# StartIsBack++ 2.9.1 (Windows 10 ve Server 2016 Versiyon 1607 ve Altı)
# StartIsBack++ 2.9.9 (Windows 10 ve Server 2016 Versiyon 1607 Üstü)

# Lisans Sınırsızdır.
# Sisteminizi Algılayıp İlgili Kurulumu Otomatik Yapar.

https://up.d-ld.net/4c35673370
http://bit.ly/30rekaB

• Like 4

• TornadoEffect changed the title to StartIsBack++ 2.9.9 / StartIsBack+ 1.7.6 / StartIsBack 2.1.2
KiNGHaZe, 2 saat önce yazdı:

StartIsBack++ 2.9.9 | Katılımsız

İçeriği Görüntüle
Boyut: 2,67 MB
MD5: E26E31B6FEE38C38B35CF39F49F3DACD
Platform: Windows 10 Version 1607 Üstü
[x86 & x64]

# Lisans Sınırsızdır.

https://up.d-ld.net/02e1ea7593
http://bit.ly/3v99Za7

StartIsBack AIO 1.0.27 | Katılımsız

İçeriği Görüntüle
Boyut: 3,68 MB
MD5: EEFB82A6B7A862165E8E74D93F642BEE
Platform: Windows 8 / 8.1 / 10
[x86 & x64]

..: İçerikteki Paketler :..
# StartIsBack 2.1.2 (Windows 8 ve Server 2012)
# StartIsBack+ 1.7.6 (Windows 8.1 ve Server 2012R2)
# StartIsBack++ 2.9.1 (Windows 10 ve Server 2016 Versiyon 1607 ve Altı)
# StartIsBack++ 2.9.9 (Windows 10 ve Server 2016 Versiyon 1607 Üstü)

# Lisans Sınırsızdır.
# Sisteminizi Algılayıp İlgili Kurulumu Otomatik Yapar.

https://up.d-ld.net/4c35673370
http://bit.ly/30rekaB

Dostum yüklenmiyor.

kocamanadam, Şimdi yazdı:

Yapıyorum ama olmuyor,bir daha deniyeceğim.

Startisback ++ windows 10 1607 üstünde çalışıyor daha altında bir sürüm kullanıyorsan startisback aio denemen gerek.

KiNGHaZe, 3 dakika önce yazdı:

Startisback ++ windows 10 1607 üstünde çalışıyor daha altında bir sürüm kullanıyorsan startisback aio denemen gerek.

İkisi de olmuyor,neyse seni çök meşgul ettim.Bakalım başkaları indirebilecek mi?Onlar indirirse benim makinada bir sorun vardır.Saygılar,

kocamanadam, Şimdi yazdı:

İkisi de olmuyor,neyse seni çök meşgul ettim.Bakalım başkaları indirebilecek mi?Onlar indirirse benim makinada bir sorun vardır.Saygılar,

Kendi bilgisayarımda test edip paylaşıyorum her zaman, sorun antivirüs defender olabilir. Onların 1'den fazla kalkanı mevcut.

KiNGHaZe, 3 dakika önce yazdı:

Kendi bilgisayarımda test edip paylaşıyorum her zaman, sorun antivirüs defender olabilir. Onların 1'den fazla kalkanı mevcut.

Bende virüs programı yok,şimdi yeniden 2.9.8 i yükledim gayet güzel yükledi.Neyse boşver canın sağolsun.Teşekkür ederim alakana.

• Like 1

StartIsBack 2.9.9-2.9.1-1.7.6 Windows10h1/h2-1607+Windows 8.1 [x86 - x64] Bit Final Türkçe.

ZIP_Pass: tnctr

Bilgi: Sisteminize uygun dilde ve işletim sistemleri sürümlerine göre kurar. Güncelleme dosyaları kaldırıldı. Optimizasyon ayarları yapılı şekilde gelir. | Spoiler - Ekran görüntüsü:

Spoiler

Ekran görüntüsündeki ayarlar kısayollarla ayarlı kurulur. Kullanılan sistem diline göre algılayarak kurar.

JiODYS

6XGm01

Güncellenme tarihi: 10 MART 2021

Saygılarımla Esenlikle Kalınız! :) 

• Like 2

kocamanadam, 35 dakika önce yazdı:

Teşekkürler forjest benim sisteme göre 2.9.1 i yükledi,ama daha önce 2.9.8 vardı,bu 2.9.1 daha önceki 2.9.8 den daha mı yeni?Öyleyse sorun yok.Saygılar,

Startisback 2.9.9 w10h1/h2 destekli olan sürümler için. Evvel'ki olan eski versiyon windows10'lar içinse 2.9.1 versiyonu destekli en kararlı ve sorunsuz olan sürümü w101607 ve üzeri. 2.9.8 sürümü insider paketleri için desteği vardı 2.9.9 ile üst sürüme geçti. Sürümler yükseldikçe alt versiyonlarda destekdikleriyle kalmakta. :) 

Kendi kullandığım sistem windows 10 Enterprise 2016 (1607) sürümü. Starisback 2.9.1 olanı yüklü bende de.

Ekran görüntüsü / Screenshot'u:

Spoiler

o1AVH9

Kaynak linki -> 

Edited by forjest
  • Like 2

StartIsBack++ 2.9.9 | Katılımsız

# StartIsBack++ windows 10 için alternatif olarak kullanabileceğiniz başlat menüsü programıdır. Windows 10 işletim sisteminde windows 7 tarzında başlat menüsü isteyenler için alternatif bir program. Program ile başlat menüsünü özelleştirmekte mümkündür.

Programın bu sürümü sadece windows 10 ile uyumludur.Türkçe olmak üzere birçok dilde programı kullanabilirsiniz.

Boyut: 1.7 Mb
Platform: 
Windows 10 ve Server 2016 Versiyon 1607 Üstü [ x86 & x64 ] 

StartIsBack AIO 1.0.4 | Katılımsız

# StartIsBack alternatif olarak kullanabileceğiniz başlat menüsü programıdır. Windows 7 tarzında başlat menüsü isteyenler için alternatif bir program. Program ile başlat menüsünü özelleştirmekte mümkündür.Türkçe olmak üzere birçok dilde programı kullanabilirsiniz.

Boyut: 2.8 Mb
Platform: Windows 8 / 8.1 / 10 [x86 & x64]

.: Kurulum Paketi :.
# StartIsBack 2.1.2 (Windows 8 ve Server 2012)
# StartIsBack+ 1.7.6 (Windows 8.1 ve Server 2012R2)
# StartIsBack++ 2.9.1 (Windows 10 ve Server 2016 Versiyon 1607 ve Altı)
# StartIsBack++ 2.9.9 (Windows 10 ve Server 2016 Versiyon 1607 Üstü) ( Güncellendi.)

Edited by ronaldinho424
  • Like 6

• TornadoEffect changed the title to StartIsBack AIO
  • shaolin changed the title to Startallback 3.6.3.4665 Windows 11 Klasik Başlat Menüsü