Jump to content

Windows 8.1'e Türkçe Dil Paketi Kurmak (X86 - X64)

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

Uyumluluk - yönetici - güvenli mod herşeyde denedim. Not working, I have the very big problem for INS 2013  :whistle:  :whistle:

yavv okadar takma 3 senedir antivirus kullanmıyorum  defendrırı bile kaparım pc resmen nefes alıyor küçük spylardan başka birşey yemedim kişinin kendisi antivrustur bir süre kullanma norton uyumlu sürümü 1 ayda çıkarır daha oeme yeni dağıtıldı..

Edited by istanbul82

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar Windows 8.1 x86-x64 Türkçe Dil Paketi Tek Link ve Premiium hızında olmak üzere ilk sayfaya eklenmiştir :)

kardesim ellerine saglik guzel anlatmisin emek sarf etmisin cok tesekkurederim kardesim basliga   86 x 64 Türkçe Dil paketleri   ayri linkleri belirtsen iyi olur sanki iki side 64 bit kimi sahsen ben kararsiz kaldim hangisini indireyim diye taki bu yazdigini gorunce anladim 86 bit oldugunu.

kardesim ellerine saglik guzel anlatmisin emek sarf etmisin cok tesekkurederim kardesim basliga   86 x 64 Türkçe Dil paketleri   ayri linkleri belirtsen iyi olur sanki iki side 64 bit kimi sahsen ben kararsiz kaldim hangisini indireyim diye taki bu yazdigini gorunce anladim 86 bit oldugunu.

tamamdır ilk posta bakabilirsin.

Çok Önemli Bir Not: Windows 8.1'i kurduktan sonra hemen dil paketini yüklemeyin. Netframework 3.5'uğu kuracaksanız ki kurmanızı tavsiye ederim önce dil ingilizceyken net 3.5'uğu kurunuz ondan sonra dil paketini yükleyiniz. Netframe work yükleme anlatımı:

win 8.1 dvd isosunu D sürücüne çıkar aşağıdaki linki indir ve yönetici olarak çalıştır ve bekle işlem tamamdır:

https://app.box.com/s/zz6eupa9ogjr0or3yx26

Benim verdiğim Trial sürümünü kurup deneyebilirsiniz yada benim gibi önce NIS 2011 kurun sonra yazılımı güncellemeye çalışın. Güncelleme kısmında sizi yükleme onarım yazoılımına yönlendirecek. Buradan 2011 silip sizin yerinize 2013 sürümünü kuracaktır. (Yardımcı programın ismi aklımda kalmadı maalesef...)

Bende NIS 2013 20.4.0.40 sürümü bulunmaktadır.

Edited by nazmi54

• 4 ay sonra...