Jump to content

Pdf'yi Word'de Tam Çevirebilen Program Lazım

m3hm3t1991
 Share

Recommended Posts

elimde toplamda 600 sayflık ayrı ayrı pdf dosyası var bunları word belgesine cevirmem lazım bir çok program denedim hepsi tam çevirmedi bildiğiniz bu işi iyi yapabilen program varsa yardımcı olurmu sunuz?

Tam çeviremedi derken, Word'e çevirdiğinizde karşılaştığınız problemi yazarsanız çözüme daha doğru şekilde ulaşırsınız yoksa bir ton pdf için convert programı var.

hani şimdi çok bilmişlik olmasın diye söylüyorum ilk önce adobenin pdf (reader değil)programını yüklersen önce notepad sonrada word formatında işlem yapabilirsin (farklı kaydet ile) yada corel wordperfect office x6  programını kullanabilirisin tercih sana kalmış. ama adobeninkini denemeni tavsiye ederim işe yarıyor.(dosya aç farklı kaydet ile)

Tam çeviremedi derken, Word'e çevirdiğinizde karşılaştığınız problemi yazarsanız çözüme daha doğru şekilde ulaşırsınız yoksa bir ton pdf için convert programı var.

pdf deki sutunlu yazılar bozuk karışık bir şekilde  çıkıyor bazılarında sayfadaki boşlukları azaltmaya çalıştığımda izin vermiyor bazı görsel resimler karışık çıkıyor

aslında örnegi paylaşsanda bizde nerde ne hata var baksak olurmu acaba

belki uygun programı bulur sana yardımcı oluruz

lakin senin dediğin gibi ,bazı pdfler dönüşümde olmuyor nedeni bazen resim olarak kayıt edilmeleri olabilr

mobilden bağlandığım için zor 2 sorun var sutunlu yazılar ve sayfa düzenleme örneğin sayfa sayısını azaltmak istiyorum pdf deki sayfa boşlukları word de aynı şekilde kalıyor ve düzenleyemiyorum...

Bir kaç gün önce bu konuyla uğraştım . Tablo içindeki listeleri Excel'e aktarmaya çalıştım.

1) Nitro 9 ; Hata verdi , çeviremedi.

2) Abby pdf Tramsformer  ise "Lİ=U"  dışında hata yapmadı.

Hocam çoklu dönüştürme yapacaksanız Able2Extract-Professional programını da tavsiye edebilirim. Lazım olursa programı da upload edebilirim. Kolay gelsin.

Benimde ilk olarak söyleyeceğim programlar tavsiye edilmiş. Bunlar olmadıysa bildiğim diğer şu programlardan ilk olarak PDF Converter Pro bunu deneyebilirsin.

http://www.tnctr.com/topic/97387-pdf-converter-pro-121-multilanguage/

Verypdf Pdf to Word var. Bunun ile dene yalnız standart olarak convert yap fakat bu ve bunun gibi programlarda ayarları değiştirmene göre tablolar ve resimler için farklı sonuçlar alacaksın. Şöyle fotoya bakarsan standart olarak ilk seçenek (Layout page ile başlayan) işaretli olur. İstediğin gibi olmazsa ikinci (combine) seçeneği ya da diğerlerini işaretleyip denersin.

http://www.tnctr.com/topic/15119-pdf-to-word-converter-v31/

setparametersfortheconversionfromPDFtoWo

Bunların dışında Pdf-Xchange Pro'yu kurup içerisindeki PDFTools aracını kullanarak PDF'yi -> Word'e çevirmeyi deneyebilirsin.

http://www.tnctr.com/topic/152877-pdf-xchange-pro-2012-50270/

Edited by akura

elimde toplamda 600 sayflık ayrı ayrı pdf dosyası var bunları word belgesine cevirmem lazım bir çok program denedim hepsi tam çevirmedi bildiğiniz bu işi iyi yapabilen program varsa yardımcı olurmu sunuz?

tam olarak aradığın şey ne dostum.. pdf de sadece yazı mı var ne var..ne olduğu önemli değil..  bir kaç sayfa örnek gönderebilirsen bana bir deneyeyim..bakalım beğenecekmisin..

• 1 ay sonra...