Jump to content

Telofon Alacagım

adam4
 Share

Recommended Posts

Hiçbir eksiğini görmedim ben . Batarya kapasitesi biraz düşük 1800mah onun dışında güzel. Tabi kişiden kişiye beklentiye göre değişir nasıl olduğu :)

dostum bi yardımcı olurmusun nexus 4mü gmdmi sence

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Merhaba ben 30-40dk önce aldım general mobile discovery 4 gb likten inşallah sorunsuz kullanırım.

Hayırlı uğurlu olsun.

Almışken şunuda al ben yapmadım cezasını çekiyorum.

Almışken birde samsung şarj kablosu al. Cihazla birlikte gelen kabloyu kullanma. Cihazla birlikte gelen kabloyu telefona takarken, telefona zor girdiğini hissedeceksin. İşte bu zorlanmadan ötürü çok kısa sürede şarj soketi bozuluyor telefonun. Bende bozuldu. Sadece 3 haftada bozuldu. Bende inanamadım. Bu sorun genel bir sorun birçok kişide olmuş. Telefonu telpaya gönderildiğinde şarj soketi yapmı için 100 tl isteniyor. Çok saçma bir durum ama durum böyle.

En kısa sürede hatta yarın, bir tane samsung şarj kablosu al. En fazla 10 tldir. Ama aldığına pişman olmassın emin ol :)

Samsung kabloyla kullandığın sürece telefondan hiçbirşekilde pişman olmayacağına kefilim :D

Edited by _ULTIMATE_

Hayırlı uğurlu olsun.

Almışken şunuda al ben yapmadım cezasını çekiyorum.

Almışken birde samsung şarj kablosu al. Cihazla birlikte gelen kabloyu kullanma. Cihazla birlikte gelen kabloyu telefona takarken, telefona zor girdiğini hissedeceksin. İşte bu zorlanmadan ötürü çok kısa sürede şarj soketi bozuluyor telefonun. Bende bozuldu. Sadece 3 haftada bozuldu. Bende inanamadım. Bu sorun genel bir sorun birçok kişide olmuş. Telefonu telpaya gönderildiğinde şarj soketi yapmı için 100 tl isteniyor. Çok saçma bir durum ama durum böyle.

En kısa sürede hatta yarın, bir tane samsung şarj kablosu al. En fazla 10 tldir. Ama aldığına pişman olmassın emin ol :)

Samsung kabloyla kullandığın sürece telefondan hiçbirşekilde pişman olmayacağına kefilim :D

Teşekkür ederim hocam sağolasın :) Hocam bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim nette bu tür yorumları hiç görmedim peki pc den dosya aktarımı için ne yapabilirim.

Teşekkür ederim hocam sağolasın :) Hocam bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim nette bu tür yorumları hiç görmedim peki pc den dosya aktarımı için ne yapabilirim.

Soruların için ayrı başlık açarsan daha uygun olur başlık sahibine ayıp olmasın :) 

Alacağınız şarj kablosu aynı zamanda pc'den dosya aktarımınıda sağlar. Zaten bir ucu şarj soketine giren uçtur. Diğer ucu ise erkek USB uçtur. 

Alcağınız samsung data (şarj) kablosu. Ama alırken dikkat edin orjinal samsung ürünü olsun.

cache_500_1__i_10663002_IMQ.jpg?V=2013

Konuyu açan kişiye özürlerimi iletirim. Ama bellimi olur belki sizde general mobile discovery alırsınız. Bilgilenmiş olursunuz :)

Edited by _ULTIMATE_

Alacağınız şarj kablosu aynı zamanda pc'den dosya aktarımınıda sağlar. Zaten bir ucu şarj soketine giren uçtur. Diğer ucu ise erkek USB uçtur. 

Alcağınız samsung data (şarj) kablosu. Ama alırken dikkat edin orjinal samsung ürünü olsun.

cache_500_1__i_10663002_IMQ.jpg?V=2013

Konuyu açan kişiye özürlerimi iletirim. Ama bellimi olur belki sizde general mobile discovery alırsınız. Bilgilenmiş olursunuz :)

adam_4 arkadaşımdan bende özür dilerim.Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğiniz için en kısa sürede alacağım bu kablodan.

Usta lg optimus 4x aşırı derecede ısınıyor şahsen bende kullandım o telefonu fotoğraf çekmek istediğimde bile ısınıyor hiç tavsiye etmem. Her telefon ısınır oyun oynarken falan ama bu ayrı bişey ya herşey de ısınıyor :D , ilk başta da söylediğim gibi sony xperia sp tavsiye ederim. Buradan incelemesine bakabilirsin. http://shiftdelete.net/sony-xperia-sp-video-inceleme-44942.html

s3 alacağına nexus 4 al. arkdaşımın s3 ün son güncellemesi 4.1.2 bendeki Nexus 4  4.3 çıktığı gün aldım.Ayrıca ram işlemci grafik birimi vs nexus 4 daha iyi. Ama biraz daha biriktirp LG G2 veya biraz daha bekleyip Nexus 5 düşünebilirsin.

s3 alacağına nexus 4 al. arkdaşımın s3 ün son güncellemesi 4.1.2 bendeki Nexus 4  4.3 çıktığı gün aldım.Ayrıca ram işlemci grafik birimi vs nexus 4 daha iyi. Ama biraz daha biriktirp LG G2 veya biraz daha bekleyip Nexus 5 düşünebilirsin.

bende nexus 4 düşünüyorum.biraz incelemeleri falan izledim az önce karşılaştırmaları s3le falan ekran bana biraz soluk gibi geldi nexusta.

birde ses performansı ve oyun performansı nasıl telefonun.valla 1.500lira param olsa düşünmeden htc one alırım lg çok iyi bi marka değil en azından güncelleme konusunda.nexusta google var ama arkasında orası ayrı

bende nexus 4 düşünüyorum.biraz incelemeleri falan izledim az önce karşılaştırmaları s3le falan ekran bana biraz soluk gibi geldi nexusta.

birde ses performansı ve oyun performansı nasıl telefonun.valla 1.500lira param olsa düşünmeden htc one alırım lg çok iyi bi marka değil en azından güncelleme konusunda.nexusta google var ama arkasında orası ayrı

Kardeşim sen milletten önerileri aldın.Az daha beklersen kafan daha çok karışır,çünkü herkes farklı birşey söylüyor.

O yüzden sen kafandaki telefonların artılarını eksilerini özelliklerini düşün öyle al.

Bende motorola razr xt190 var. güzel telefon. hatta su da geçirmiyormuş, yeni öğrendim. 

tek kötü yanı güncelleme vermiyor motorola, yani artık google. 4.0.3 de kalmış. avrupa için 4.1.2 varmış, Türkiyeye vermiyor.

Geçen gün tanıdıkta general mobile diskovery gördüm, hoş telefon. 650 felanmış. alınabilir.

LG Nexus 4 'ü tavsiye ederim kesinlikle.Ram 'in yüksek oluşu  büyük avantaj.işletim sistemi android olmasına rağmen stabil çalışan bi cihaz.Tek dezavantajı fotograf kalitesinin pek iyi olmaması.Onun dışında söylediğin fiyat aralığında 10 numara 5 yıldız bi cihaz.

Edited by KuRT-CeZa