Jump to content

Xp Sp3 Lite 2014 V1 (255 Mb, 6-7 Dkda Kurulur)

ersan7474
 Share

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Selam, ilk önclikle yapılan çalışmanın eziyetini iyi bilirim. Bu konuda ypılan çalışmanın güncel sürümü koymanıza heleki bird eyandex olması gerçekten teşekkür etmek istedim. bir türkiye kaldı her hede ücretli paylaşım sitesi kulanan. :) :)

Teşekkürler tekrar dostum.

Not: Köylü arkadaşımın lite çalışmaları neden yok yaw.. :) ben güncel wim sürümünü lite yapıyorum ama daha ntlite hata vermese WinSxS klasörü çok büyük kalıyor. Bu ntlite programına gıcık oldum arkadaş yaw. Neyse iyi günler (İyi bayramlar arkadaşlar.)

http://www.tnctr.com/topic/260124-windows-7-ultimate-x86-lite-temmuz-2014/#entry1457160

http://www.tnctr.com/topic/257418-windows-81-pro-x86-update1-lite-haziran-2014/

• 4 hafta sonra ...

Merhaba arkadaşlar Barış Seven arkadaşımızın 246 mblık, 6 dkda kurulan lite xp

tam bu barış sevenin çalışmasını gördükten sonra içimden keşke bunun tema ve program entegresiz şekli olsa demiştimki sizin konunuzu gördüm teşekkürler :) demekki benim gibi düşünen insanlarda varmışta bu çalışmayı yapmış :)

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

dosyayı indirdim ama nasıl kuracagım bilmiyorum yardım edermisiniz lütfen 

ister cd'ye yazdırın, istersenizde usbden kurun. cdye yazdırmak için nero vb. programlardan birini kullanabilirsiniz. eğer usb flash bellekten kuracaksanızda rufus vb program ile isoyu flash belleğinize yazdırın. ardından pc biostan cd rom yahut usb flash belleğinizi en öne alın ki ondan başlasın boot etsin. kuracağınız alanı seçip biçimlendirin. gerisini kendi halleder zaten katılımsızdır. kurulum tamamlandıktan sonra pcnize ait driverları kurmanız gerek. yoksa internete giremez, pcnizden ses duyamaz ve görüntü olarak da düzgün görüntü elde edemezsiniz. google üzerinden xp format atma olarak aratırsanız aradığınızı bulabilirsiniz...  :)

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

lenovo g505 labtop var xp kurmak istiyorum ama driverlarını bulamıyorum lenovo web sitesindede xp driverları yok nasıl bula bilirim laptop zaten yavas calısıyor daha hızlı calısmasını ıcın xp kurmak istiyorum acaba drivers bulma sansım var mı beyler yardımlarını bekliyorum

lenovo g505 labtop var xp kurmak istiyorum ama driverlarını bulamıyorum lenovo web sitesindede xp driverları yok nasıl bula bilirim laptop zaten yavas calısıyor daha hızlı calısmasını ıcın xp kurmak istiyorum acaba drivers bulma sansım var mı beyler yardımlarını bekliyorum

https://tr.driverscollection.com/?H=G505&By=Lenovo&SS=Windows%20XP

• 1 ay sonra...