Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

bu önceki mesajı yazdığımda Kirlilik yaptığımı düşündüm ve çok çalışarak cvpı arama yollarına girerek cevabı buldum , sizle paylaşmak istedim. Artık size Msn Karakter sorunu bitti müjdesini vermek istiyorum

İşte Çözüm Msn Messenger 9.0 Beta İngilizce Ama Türkçe Yaması yapılarak dil sorunu halledilmiştir

Msn :

türkçe Dil paketi :

Please register to see this content.

Türkçe paketindeki dll dosyasını C:/Program Files/Windows Live/Messenger dizinine kopyalayın.

dostum 16 mb dosyan şifre istiyor şifresi ne?

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar ben daha öncede yazdım ama herhalde önemli bi sorun değil diye ilgilenen olmadı ben tncvista lite kullanıyorum çokda memnunum allah yapandan razı olsun yanlız net.fremawork 3 yüklenmiyor hata veriyor ilgilenirseniz sevinirim şuan dotenetfmx 2 kurulu ama 3 kurulmuyor selam ve sevgilerle

Cd yi sistemi boot ederek başlatmanız gerekiyor arkadaşlar bu arada yukarıda ashampoo kullanan arkadaş için settings> language kısmında turkçe dil seçeneği olmalı onu işaretlerseniz programı anlamanız ve kullanmanız daha rahat olur..

ben dvd ye yazdırdım tek link indirdim o da 700 mb üstünde cd almıyo onu hatalı yazıyo dvd den boot da açıyorum cd den önyükleme için bir tuşa basınız diyo basıyorum loading diyo sonra bilgi toplanıyor ekranında bana bir tarama ekranı çıkartıyo orda cd yi bulamıyo vistayı yani orda gözattan tek tek seçiyorum hangi dosyayı denediysem olmadı yardımcı olursanız sevinirim...

• Administrator
ben dvd ye yazdırdım tek link indirdim o da 700 mb üstünde cd almıyo onu hatalı yazıyo dvd den boot da açıyorum cd den önyükleme için bir tuşa basınız diyo basıyorum loading diyo sonra bilgi toplanıyor ekranında bana bir tarama ekranı çıkartıyo orda cd yi bulamıyo vistayı yani orda gözattan tek tek seçiyorum hangi dosyayı denediysem olmadı yardımcı olursanız sevinirim...

Neronun son sürümü ile yazdırın. Alması gerek.

tncxp kullanıyorum cokta memnunum ...netten vısta paketı ındırdım ama her yukleyısımde pc yı resetledıgımde vındows acılmadı kur u bastan yapındedı(onun cevabını buldum )dıcegım su tncvısta yı ındırıyorum suan yalnız pc ım bıras eskı tam da ozellıklerınden anlamıyorum bıldıgım sunlar:

celeron 1700 ıslemcı

256 ram

gforce fx5200 ekram kartı

valla bu kadar ...

sorcagım benm pc tncvıstayı kaldırımı ?

bıde konunun basında full surumun ne zaman cıkcagını sormayın yazılmıs acaba ındırdıgım vısta demo falan mı ?

• Administrator
tncxp kullanıyorum cokta memnunum ...netten vısta paketı ındırdım ama her yukleyısımde pc yı resetledıgımde vındows acılmadı kur u bastan yapındedı(onun cevabını buldum )dıcegım su tncvısta yı ındırıyorum suan yalnız pc ım bıras eskı tam da ozellıklerınden anlamıyorum bıldıgım sunlar:

celeron 1700 ıslemcı

256 ram

gforce fx5200 ekram kartı

valla bu kadar ...

sorcagım benm pc tncvıstayı kaldırımı ?

bıde konunun basında full surumun ne zaman cıkcagını sormayın yazılmıs acaba ındırdıgım vısta demo falan mı ?

Hayır bu pc vistayı kaldırmaz.

mrb arkadaşlar. ben tnc xp yi çok uzun zamandır kullanıyorum. fakat son dönemlerde fazla hatayla karşılaşmaya başladım. en sık karşılaştığım kurulum için sabit diski seçip formattan sonra windows dosyaları kopyalamaya başladığında oluyor . bazı .dll dosyalarını kopyalamıyor.arasırada dosya kopyalama sorunsuz ilerliyiyor ama sonraki restartta "işletim sistemi başlatma hatası" veriyor.İlgilenirseniz sewinirim

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar size şunu belirtmek istiyorum...Şu an Size TncVistalite kurulu laptop bilgisayarımdan yazıyorum..Eğer bilgisayarınızın donanımları vista uyumlu ise hiç çekinmeden kurun...sorunsuz hızlı bir şekilde yükledim...Tek bir sorun bile yaşamadım.Tüm güncellemeleri office 2007 i ve driverlerimı sorunsuz bir şekilde yükledim..İnanın çok memnun kalacaksınız...

öncelikle selamlar bakalım benim sorunum başkasının başına gelmişmi bütüm adımları yaptık yükledim hatta xp ye döndüm sonra gene vista yaptım bide format amaçlı bir daha yükledim baktım bir dahaki deneyişte the file header.. uzunca bir ingiliz kelimesi boot sırasında haklı mı bu :) çalışan şey nasıl olurda bir kaç sonrasında böyle trip yapar

• Administrator
öncelikle selamlar bakalım benim sorunum başkasının başına gelmişmi bütüm adımları yaptık yükledim hatta xp ye döndüm sonra gene vista yaptım bide format amaçlı bir daha yükledim baktım bir dahaki deneyişte the file header.. uzunca bir ingiliz kelimesi boot sırasında haklı mı bu :) çalışan şey nasıl olurda bir kaç sonrasında böyle trip yapar

CD bozulmuş olabilir.

Ekran Kartını yüklerken hata veriyor

ben asus ati eax550hm512 ekran kartını kullanıyorum yüklemek için setup.exe çalıştırdığımda karşıma mavi bir ekran geliyor ve sonra pc yeniden başlıyor 1...

Ne yazıyor mavi ekranda?

CD bozulmuş olabilir.

Ne yazıyor mavi ekranda?

CD bozulmuş olabilir

Bunu Düşündüm ve başka işletim sisteminde denedim cd bozukluk yok

Yazıya gelince resmini çekemiyorum çünkü o yazıdan 3 sn.sonra pc kapanıyor

Yazıda bir saniye biçimi var 45-60-100 gibi

• Administrator
CD bozulmuş olabilir

Bunu Düşündüm ve başka işletim sisteminde denedim cd bozukluk yok

Yazıya gelince resmini çekemiyorum çünkü o yazıdan 3 sn.sonra pc kapanıyor

Yazıda bir saniye biçimi var 45-60-100 gibi

CD bozulmuşu sana yazmadım zaten. Sistem açılırken f8'e bas ordan mavi ekran hatasında yeniden başlatma gibi bir seçenek var. onu seç.