Jump to content

Windows 8.1_ Update1 _2014 (Nisan 2014 Güncelleme)

efe34
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar verdiğim bu linkten indirdim. Sırasıyla:

KB2919442 - x86, KB2919442 - x64.
KB2939087 - x86, KB2939087 - x64.
KB2938439 - x86, KB2938439 - x64.
KB2919355 - x86, KB2919355 - x64.
KB2932046 - x86, KB2932046 - x64.
KB2937592 - x86, KB2937592 - x64.

kurdum ve işlem tamam :

[spoiler]KlG93E.jpg[/spoiler]

bu sırayla kurulacağını nerden okudunuz

• Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3.party StartMenü programları ve Uxthemepatch kullananlar dikkatli olmalı veya bunları kaldırıp güncellemeleri kurmalı.

Ben daha şubat güncellemelerinde hatalarla karşılaştım ve bir daha kurmadım ama takipteyim...

Tekrar olacak ama emin olmak için sorayım. Bu son verilen güncellemeler Nisan 2014 de gelecek olan güncelemelerin aynısı mı?Yani final sürüm mü artık? Saygılarımla

evet final sürüm

ama wzorun 4 tane güncellemesi var

microsoft serverlarında 6 güncelleme var

ben bugüne kadar çıkanları yüklemiştim bugün 6lı olanı yükledim sorun yok 2-7-5-6-9-2-sırasıyla yükledim (yukarıda istanbul82in verdiği microsoft linkleri sırasıyla)

edit windows update den de indirilebiliyor ufak bir reg. ayarı ile

Windows updateden indirmek için şunlarin yapilmasi gerekiyor.

Kayıt defteri dosyasını çıft tıklayıp çalıştırmanız yeterli olucaktır. s8.gifhttp://bav0.com/wp-cont.../Enable_S14_Updates.zip

Edited by efes34

Şu an beklemelisiniz bence dosyalarda değişiklik olucak.

1 biti bile değişmesi imkansız gold rtm olarak imzalandı bundan sonrası bug updetesi çıkar anca..microsoft son kullanıcıya herşeyi 2-3 ay sonra veririr sittin senedir boyle süre doğal..

8 nisanda aynısı offical sunulcak..

Edited by istanbul82

Ben istanbul82' nin verdiği sıralamaya göre yükledim. Acronis yedeğime döndüm ve hiç güncellenmemiş sıfır sistem yedeğine dönüp doğrudan güncellemeleri yükledim. 3-4 kez yeniden başlatmam gerekti.Ama sorunsuz yüklendi. Güncellemelerde fazla birşey çıkmadı. Office 2013 SP1 de bu yedeğime yükleyip güncellemeleri açtığımda çok az güncelleme vardı.Bunlar defender,silverright,adobe flash player,kötü amaçlı yazılımlar güncellemesi ve office 2013 için tanım günceleştirmesi...

Sistem dosyaları değişmiş. shell32.dll dosyası gibi. Bilgilerinize. Saygılarımla

http://www.winbeta.org/news/report-suggests-prematurely-released-windows-81-update-1-might-not-be-final-build

testırların 17031 i aşırı buglu bulmasından dolayı gold rtm yi microsoft iptal etmiş diye bir dedikodu var....(8.1 updatesi gibi updatede yaşanan kronik sorunlar)

http://wzascok.livejournal.com/25073.html#comments

wzor iso ortaya çıkınca ak kara belli olcak gibisinden birşey yazmışş..tam kesinlik yok...

microsoft update entegre kalitesinde cidden bozdu 8.0 da o yüzden entegre sistemleri asla tavsiye etmiyorum yazıyım sorunlu oluyor, mutlaka orj microsoft dizilimli iso kullanın..

Edited by istanbul82

istanbul82 bilgi için teşekkürler,

doğrudan herkezi dondurdun bu haberle ve herkez seszsizce bekliyor ,  hadi hayırlısı, bizim modlardan birileri şu entegre işini öğretsin şu adamlara :)

Güncelleme ile olmayacak bu iş gibi görünüyor her büyük güncelleme sonrası böyle sorunlar olursa kimse sistemi güncellemez. :(

Daha fazla uyumluluk daha fazla yenilik olması şart , son güncellemeler dahil, Windows 8 kullanan bir ev kullanıcısı sistemi 8.1 spring update olarak güncellese aradaki farkı anlayamaz bile  , aaa diycek başlat menüsü gelmiş :) ,başka ,yok :(...

Edited by dj sms

windows 8 microsoft için tam bi hayal kırıklığı ne yaptılarsa olmadı eski pc lerimize kurduğumuz gereksinimleri kaldırmayan vistada bu sıkıntıları yaşamadık 2002 de çıkan xp de bu kadar güncelleme yayınlanmadı tüm araştırmalar gösteriyorki bu win 8 win 7 yada daha eski işletim sistemlerinin yanına yaklaşamadı....

Bu lisans sorununa çok takılıyorsunuz arkadaşlar.Kms pico ile etkinleştirin 180 gün kullanın 179 uncu günde yine etkinleştirin 180 gün daha kullanın.Böyle tam 1000 defa yapabilirsiniz,kullanmaya ömrünüz yetmez.

dostum ben denedım ama guncellemeden sonra sıkıntı cıkardı sendekı veya kullandıgının lınkını vb verebilme şansın varmı

saygılar

• 3 hafta sonra ...